Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

MalaMi

Pracuję w tej agencji od 7 miesięcy, ludzie przewijają się różni, jedni normalni a inni (usunięte przez administratora) która i tak długo miejsca nie zagrzewa. Czytałam wiele opinii jak to źle płacą i że słabe zarobki. Ludzie….a kto wam karze wyjeżdżać? Solaris około 300 euro na tydzień po odliczeniu za mieszkanie. Szukajcie w takim razie pracy w Polsce, większość bez języka i doświadczenia, a zarobić by chcieli niewiadomo ile. Pozdrawiam tych co są zadowoleni bo takich tu jest mnóstwo.

Katasia

Wszystkie pozytywne opinie tu są pisane przez pracowników firmy. Jak dla mnie firma bardzo zła prowadzi(usunięte przez administratora)

@Katasia

Najlepiej iść szukać pracy w agencjach holenderskich tam gdzie w administracji nie rządzą Polacy.

MałaMi
@Włuczykij

Prawda jest taka, że większość ludzi nie zna angielskiego więc nigdzie nie pójdą bo się dogadać nie potrafią.

MISIEK

Praca masakryczna , obiecują cuda ,a potem brak pracy siedzi się na domku i placi za mieszkanie i potem 20e wypłaty. Przenieśli mnie mam do sklepu 8 km. Mieszkanie 11 osób. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Szukam co innego jak najszybciej ewakuacja z tego bagna.

@MISIEK

Święte słowa, obiecanki to jedyne co takie agencje potrafią . Jeśli nie masz w umowie zagwarantowanych godzin (40h/tydz) to wystarczy że twój przełozony powie źle na ciebie do koordynatora i masz od tej pory tylko pod górę. Nawet jeśli to co powiedział jest nieprawdą a to często się zdarza. Poprzez zwykłą zazdrość .

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Duijndam Works?

Włuczykij

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega następująco , jeśli chcesz zacząć pracę podstawowe pytania o twoje zdolności i umiejętności i bez znaczenia jesteś przyjęty. Schody zaczynają się po zawieraniu na domku. Starzy lokatorzy starają się ciebie oczerniać o wszystko co się dzieje o palenie papierosów chociażby nawet jak nie palisz, agencja i tak z ciebie będzie ściągać za szkody wyrządzone przez palaczy .

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Trufla

Ja pracuje przez Duijndam juz prawie dwa lata. Ogolnie jest robota, okej sa momenty gdzie jest jej mniej ale to moze tak ze 2-3 tyg dwa razy w roku i wtedy mozna dogadac sie z szefem zeby jechac na wakacje i wszyscy sa zadowoleni. Jesli chodzi o kase mogla by byc wyzsza ale grunt ze sie zgadza bo nie robia wałków na wypłatach. Kontakt spoko, koordynatorki przyjezdzaja na firme albo jak cos zdzwaniamy sie i jest wszystko rozwiazane.

Kamila

Jestem w tej agencji już miesiąc i myśle, że mogę się wypowiedzieć. Nie wiem jak trafili inni, ale mi i mojemu partnerowi się udało. Wyciągnęli do nas pomocną rękę jak nie mieliśmy się gdzie podziać w ten sam dzień co zadzwoniłam mogliśmy jechać już na domek. Mieszkamy w 6 osób i trafiliśmy na bardzo dobre warunki. Jeśli widzą, że ktoś się stara chodzi do pracy to jest wszystko w porządku. Dostęp do koordynatora mamy do drugiej pauzy. Praca jest ciężka mogłaby być trochę większa stawka, ale nie jest źle. Jeśli chodzi o chorobowe nie ma problemu, agencja się tobą interesuje jak jesteś chory dzwoni Pani z działu chorobowego i pyta jak się czujesz. Z urlopem też nie musieliśmy długo czekać szybko dostaliśmy informacje kiedy możemy jechać. Są kontrole czystości na domkach co jest jak najbardziej okej. Nie ma patologi na mieszkaniach (nie wiem jak inni trafili). Jest to najlepsza agencja w jakiej byliśmy wypłaty są na czas a jak jest coś źle policzone od razu rozwiązują problem. Z planingiem też nie ma problemu zawsze po pracy mamy już planing na następny dzień a w piątki już na poniedziałek. Godziny są, czasami w tygodniu jest mniej pracy ale nie schodzimy poniżej 9 godzin w dzień czwartki piątki są przeważnie najdłużej wiec możemy nadrobić. Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni i planujemy dłuższy pobyt w tej agencji.

Artur

Maja taki bałagan, że na jedna lokacje wysyłają 20 osób, nie wiedząc, że jest już pełna. A na innej nie ma już tych osób, myślą, że tam nadal mieszkają. Totalny brak kontroli i organizacji wszystkiego.

LUKASZ

Firma (usunięte przez administratora) Wystawia inne oferty , a przyjmuję na inne stawiając kandydata przed faktem dokonanym. Najgorsza w Holandii

Czy ktoś wie do kiedy przebywają studenci w duijndam??

Klementyna

Co to znaczy „do kiedy”? nie rozumiem chyba pytania. To nie można pracować ile się chce o ile się człowiek sprawdzi? Niektórzy pisali, że po dwa lata dla przykładu robili. Studenci maja jakieś inne oferty? chodzi o podatki?

Byłem w 2022 roku na wiosnę. Zdecydowanie polecam agencję. Dobrze trafiłem z pracą. Mieszkania też fajne, miałem blisko do sklepu. Koordynatorzy, fajni, pomocni, mili. Nie pamiętam imion, ale jeśli to czytacie to serdecznie Was pozdrawiam.

Mateusz. C

Hejo pracowałem w duindam prawie dwa lata pracowałem tylko w jednej firmie i na jednym stanowisku co sam sobie wypracowałem swoją pracowitością i regularnością. Jeżeli chodzi o agencje to jest bardzo w porządku dla ludzi którzy sumiennie pracują i nie kombinują i tak powinno być mieszkałem prywatnie więc o mieszkaniach nie mogę się wypowiedzieć ale z tego co słyszałem to standard jest ok. Zacząłem pracować za stawkę 10.78 a zakończyłem karierę ze stawka 12.48 nie jest źle. Moje solarisy to 500-540e oczywiście nie odliczają mi chaty mieszkałem prywatnie. Byłem parę razy w Holandii i to jest w mojej opinii najlepsza agencja polecam serdecznie.

@marysia

Praca jest okej, jest to pewna firma, wystarczy być obecnym każdego dnia i wykazać chęci do pracy, sprawność fizyczną, zadowolenie.Polecam na sezon(maj-wrzesień), później zostają osoby tylko na fazach C, reszta osób jest zazwyczaj zwalniana i wraca do PL, bądź żyje bez pracy(10/20h tyg. Zarobki na domek i przetrwanie), ja pracowałam dwa lata i stawkę miałam bez zmian 11€ i brak podwyżek…50h=400€ tygodniowo, 40h=300€ +/-. Na sezon pracując 6 dni w tyg polecam, jak chcesz być tutaj dłużej zdecydowanie NIE

Bartek

Czy jest możliwość robienia nadgodzin?

Majami

Nie jest to zła firma , zależy jak trafisz z pracą, bo pracowałem u nich to tylko raz cały tydzień, przepracowalem w tej firmie. Wyplata co tydzień, ale minus jest taki że dalej czekam , aż dostanę za rower wzrot kasy

@Majami

za całość roweru? ciekawa jestem jego ostatecznych kosztów. pytanie tylko z jakich powodów ostatecznie czekasz jakie okoliczności do tego doprowadziły? brak płynności jest w ogóle możliwy?

Majami
@Agnieszka

Niby mi powiedzieli, że mam czekać jeszcze 3 tyg , aż podjada po rower , no taki regulamin mają, że mają czas 6 Tyg , a do domku co miszkalem mieli 3 km

Czy w Duijndam international występują paczki/bony świąteczne?

Ola

W grudniu premia dla pracowników to było jakieś 20 albo 25 euro z tego co pamiętam :D więc szaleństwo.

@Ola

A w ubiegłym roku? Z czego wynika taka kwota tka właściwie? Chyba, że paczkę dorzucili jakąś? A jak Wielkanoc się teraz zbliża to także można coś dostać?

Ola
@Agnieszka

raczej nie liczyłabym na nic :) Paczkę to możesz dostać z zakładu pracy w którym pracujesz . Na pewno nie od agencji.

@Ola

a szkoda, ciekawe czy paczka nie wyszłaby taniej niż te symboliczne 23 euro. na samą obsługę agencji jak się zapatrujesz? mam już na myśli kwestie techniczne, masz porównanie u konkurencji może? bo ja żadnego, 0 doświadczenia jak na razie, więc badam co i jak

Polonia

Jk firma jest dobra to miło czyta się komentarze, są porady dla innych, super. Ja słyszałam o agencji sporo dobrych opinii i mam wielka chęć spróbować wyjazdu. Trochę się boję ale jak czytam opinie to raczej zdecyduję się. Gdyby było źle to jak można wrócić?

monikka
@Polonia

TEz chce jechać.. a kiedy planujesz wyjechać?

@Polonia

Proponuję z własnego doświadczenia mieć przygotowane na powrót około 100-200 euro. Nie wiem ile teraz po podwyżkach kosztuje bus do Polski, ale w zeszłym roku płaciłam około 100 euro z Katowic do Holandii. Wszystko zależy od odległości jak daleko do tej Holandii się jedzie. Na wszelki wypadek radzę mieć odłożoną osobną kasę na busa i tylko na busa, bo z powrotami bywa różnie, jedne agencje pomogą inne nie, a jak ktoś rezygnuje, to później jest się intruzem, czasami też sprawy prywatne w Polsce zmuszają do szybkiego powrotu typu, śmierć bliskiej osoby itd. Osobną kasę radzę trzymać na jedzenie i przeżycie do pierwszej wypłaty i nikomu się nie chwalić, mi raz ukradli za granicą 30 euro, więc mam nauczkę, pilnować, pilnować, pilnować pieniędzy i dokumentów jak oka w głowie.Ja chcę znowu wyjechać do Holandii w 2024 r. radzę też poprawić kondycję fizyczną, bo oni tam patrzą na normy i szybkość. Im bardziej jest się sprawniejszym tym lepiej, tak jak w Polsce. Każdy wyjazd uczy, ale wszystko można osiągnąć. Powodzenia.

Hej. Rozważam oferty pracy z tej Agencji czy może ktoś napisać czy warto? , jak z godzinami? Ile tygodniowo na czysto można wyciągnąć po opłaceniu wszystkich opłat? Z góry dziękuję.

Gosia38
@Nowy

Teraz są fajne oferty i kasa. Byłam w zeszłym roku były mniejsze stawki i się opłacało to teraz tym bardziej. Będę chciała znowu jechać a agencja sprawdzona także jest ok.

@Gosia38

Cieszę się, że tak Pani pisze. Czytam opinie o agencjach i ludzie narzekają, że są później problemy z wypłatami.

Która oferta pracy według Państwa jest najlepsza, którą oferuje firma? Gdzie Państwu się najlepiej pracuje?

Sunwheel

1,5 roku w Duijndam pracowałem. Jak miałem dostać faze b to szybko się mnie pozbyli. A najlepsza to była lokacja! Mistrzostwo świata! Abbenes! Chlew, (usunięte przez administratora) prąd w zime wywalało, problemy z ogrzewaniem i jedna wielka imprezowania cały tydzień. Praca co prawda w miarę stała ale poza tym nic fajnego.

@Sunwheel

Proszę opowiedzieć więcej o samej pracy, co się tam robiło i czy każdy da radę? Czy jest szansa na długoterminową pracę i jakie mają wymagania.

Iza

hej, planuje niedługo wyjechać za granice, czy ktoś jest chętny żeby wyjechać wspólnie ? Byłoby raźniej bo jade pierwszy raz, mam 19 lat.

Szymon

Chętnie, również jadę 1 raz rocznik 2003

Daniel

Hej wyjechałaś do pracy ?jak praca ?pytam bo ja też planuje wyjazd do Holandii

Sylwek 83
@Iza

Hej ja mam w planach wyjazd jeśli chcesz i jeszcze nie pojechałaś możemy się umówić na wspólny wyjazd

@Iza

Tez jestem chętny na wyjazd zawsze raźniej z kimś ????

Kuba21
@Iza

Jeżeli nadal aktualne to jestem chętny

@Kuba21

Pewnie ten kto miał jechać już dawno jest za granicą ale ja planuję w tym lub przyszłym tygodniu wyjazd, pewnie nawet przez tą agencję, jak szukasz towarzystwa to ja chętnie ^^.

@Kasia

Planuję wyjazd do Holandii na początku lutego, Kasia jeżeli szukasz towarzystwa to jestem chętna :)

Milena
@Karolina

Ja również jestem gotowa do wyjazdu. Ciągle czekam na kontakt ze strony innej agencji i cisza dlatego szukam dalej.

@Karolina

I co, luty się kończy, więc już trochę tam jesteście? zdacie relację czy warto byłoby się zabrać? jak się razem zgadałyście ostatecznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works