Opinie o Wrecar (Carport Sp. Z O.O.) w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carport Sp. z o.o. w Baranowo

QWERTY

W necie natrafiłem na starą ofertę pracy dla testera aplikacji webowych. Z tej oferty dowiedziałem się, że jest to praca zdalna. Aktualnie testerzy też pracują zdalnie? Czy zdarza się, że trzeba pojawić się w firmie? Mieszkam dość daleko i wolałbym uniknąć wizyt w biurze.

@Car Arena

Dzień dobry! Życie weryfikuje wszelkie plany. Pozwolą więc Państwo, że zweryfikuję tu kilka kwestii: 1. po jakim czasie nowo zatrudniony pracownik otrzymuje u Was umowę o pracę na czas nieokreślony? 2. co aktualnie wchodzi w skład oferowanych przez Was benefitów? Dotychczasowe, nieaktualne już oferty pracy, jak propozycja zatrudnienia sprzed kilku lat dla Doradcy serwisowego wskazują: ad. 1 umowa o pracę, przy braku dalszych szczegółów ad. 2 dofinansowanie do karty sportowej + ubezpieczenie grupowe na życie Z wyrazami szacunku. QS...

QWERTY

Car Arena
@QWERTY

Szanowny Panie, ogłoszenie jest nieaktualne, nie szukamy obecnie testerów.

@Car Arena

Wielka szkoda, bo ja właśnie też za pracą jako tester się rozglądam :). Jest szansa na rekrutacje na to konkretne stanowisko w najbliższej przyszłości?

Car Arena Nowy wpis

W najbliższej przyszłości nie planujemy rekrutacji

@Car Arena

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Carport Sp. z o.o.?

Jakie są relacje na linii pracodawca-pracownik?

Zbych

Nie polecam zakupów przez Carport w Baranowie. Wylicytowałem auto, a następnie przed dokonaniem wpłaty chciałem auto obejrzeć. Poprosiłem o przesłanie kontaktu/miejsca parkowanie pojazdu. Jednak Carport nie udostępnił mi informacji o którą prosiłem. Wylicytowanego auta nie zakupiłem ponosząc opłatę za odstąpienie od zakupu. Ludzie omijajcie te aukcje z daleka.

Zofia
@Zbych

Jeśli poważnie tak miałeś to faktycznie jakoś bez sensu. Ale to nie tak, że po prostu się nie dogadaliście? Bo rozumiem, że problemem był brak kontaktu, kompletnie niczego nie odpowiedzieli? Bo w takiej sytuacji chyba tak czy siak powinno się to jakoś skonsultować raczej nie mogą wiecznie milczeć

@Zbych

Szanowny Panie Zbych, Jeśli istnieje możliwość oględzin pojazdu taka informacja zawsze znajduje się na aukcji. Przystępując do licytacji zaakceptował Pan regulamin, dlatego nie może Pan oczekiwać, że po aukcji zmienimy warunki. Jeśli przed przystąpieniem do aukcji miał Pan wątpliwości mógł Pan się z nami kontaktować bezpośrednio. Jeśli jeszcze pojawiają się u Pana wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod adresem bok@cararena.pl.

Doradca Klienta

Rozmowa przeprowadzona na poziomie bardzo niskim. Osoba przeprowadzająca rozmowę, nie bardzo się do tego nadaje ( sam kierownik ). Test z MS Excela na poziomie 3 klasy podstawowej.

Pytanie kierownika o dziewczyną. Myślę, że to nie jego sprawa, było to bardzo nieprofesionalne i krępujące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Baranowo
Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

@paronamiks a napiszesz dokładnie, ile da się zarobić w firmie ? Będę wdzięczny.

Pan doradca
@Michał

Płacą tyle ile sobie wynegocjujesz.od 3k do 20k.

Paulina
@Pan doradca

Jak to ile wynegocjujesz? Rozbieżność jest bardzo duża. Od czego to zależy?

maxima

maxima Miałam przyjemność pracować w Carporcie. Praca interesująca, rowijająca. Ludziska bardzo przyjaźnie nastawieni do współpracowników. Dyrekcja i Kierownicy, bardzo pomocni, choć wymagajacy to bardzo sympatyczni ludzie. Płaca nawet ok, choć brakowało wachlarza socjalnego. Firma rzetelna, godna polecenia, a przedewszystkim szanująca ludzi .

@maxima

Maxima - dziękujemy za Twoją opinię. Miło nam czytać Twoje słowa. Mamy nadzieję,że układa Ci się zawodowo i prywatnie - czego Ci życzymy. Pamiętaj, że w Carporcie mamy najlepszą kawę na świecie - nie dość, że aromatyczna, to na dodatek pije się ją w sympatycznym towarzystwie - wpadnij zatem nas odwiedzić!

Cośmituśmierdzi
@CAR-PORT

Przeglądając wypowiedzi na tym wall'u, nie do końca zgadza mi się ilość zadowolonych Pań pracujących kiedyś w CARPORT i ogólna ilość personelu żeńskiego, która faktycznie (zgodnie z prawdą) pracowała i pożegnała się z tym pracodawcą. Ba - z tego, co kojarzę to nie były to w pozytywne rozstania. Oj, coś mi tu śmierdzi : )

@Cośmituśmierdzi

Szanowny "Cośmituśmierdzi" - wszelkie opinie zawieszone tutaj, są opiniami zawieszonymi z własnej inicjatywy. Jesteśmy ciekawi na jakiej podstawie udało Ci się zweryfikować ilość osób w naszym zespole oraz z jakiego okresu pochodzą te dane. Jednak rzeczywistość jest inna niż piszesz.

Śmierduch
@Cośmituśmierdzi

Trzeba oczyścić atmosferę..... Proponuję wywietrzyc, przewietrzyć pomieszczenie.

Jakie wartości są cenione w Carport Sp. z o.o.?

CAR-PORT

W CAR-PORT najbardziej cenione wartości to: - zaangażowanie, - kreatywność, - samodzielność oraz podejmowanie odpowiedzialności za wykonywane zadania, - umiejętność współpracy z innymi w zespole i dobra komunikacja.

Negocjator

Uczciwość i rzetelność.

Hej, czy w firmie Carport Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

obecny pracownik

z zasady nadgodziny są rozliczane poprzez odbiór czasu wolnego

Dolar

Oczywiście. 100tki i 500tki. 200tek nie płacą.

Agata

Jak tam zarobki? Są jakieś zniżki?

Paronamiks
@Agata

Zarobki słabe. Podwyżki w tej firmie nie istnieją. Brak dodatków typu premie świąteczne, opieka medyczna, premia za wyniki (nierealna poprzeczka) Wyzysk pracownika jak w latach 90. Firma od lat stoi w miejscu, brak perspektyw. 3 lata tu pracuje, czas uciekać.Co chwile kogoś zwalniają. Nie polecam.

Radek
@Paronamiks

No ciekawe , jak tak by niby było to po co tam pracujesz ? Łatwo napisać opinie jak się pod nią nie trzeba podpisać - nieprawdziwe opinie mają nieprawdziwe podpisy i tyle w temacie

@Paronamiks

Szanowny @Paronamiks, przykro nam, że wystawiasz nam negatywną opinie w sieci. Pamiętaj, że lubimy rozmawiać i rozwiązywać problemy, dlatego zachęcamy Cię do odwiedzenia swojego przełożonego w celu rozmowy na temat Twoich oczekiwań i sugestii dotyczących funkcjonowania firmy. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wypracować na prawdę dobrą współpracę.

Pierre 93
@Paronamiks

nikomu nie polecam pracy w tej firmie komunikacja z resztą pracowników to żart ,o zarobkach nie wspominając szczególnie tyczy się to stanowisk anonimizatora danych aukcyjnych podsumowując praca w tym charakterze to strata czasu i energii

Ryszard
@Pierre 93

Skoro wspomniałeś już o tych stanowiskach to może będziesz tak miły i uprzejmy i napiszesz dokładnie jakie stawki wynagrodzenia oferuje ten pracodawca? To dosyć ważna informacja, która moim zdaniem powinna pojawić się w tym wątku, dlatego też może zechcesz to napisać? Z góry serdeczne dzięki.

AGATA
@Agata

Zarobki są. Zniżki na pączki w wielki czwartek 50%. Pozdrowionka

Jan
@AGATA

Wiesz ile w tej firmie płacą?

Kacperek

Jak długo zwlekają z wypłatami? Dużo osób już miało ten problem?

@Kacperek

od kilku lat pracuję - jeszcze w żadnym miesiącu nie było opóźnienia, zawsze jest terminowe; jak 10. przypada w weekend pensja jest już w piątek czyli wcześniej.

Kacperek to tu to tam
@Kacperek

Nikt z pracowników tego nie doświadczył. Zawsze terminowo.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Carport Sp. z o.o.? Ktoś coś?

jak 12/12 ?- pracuje się po 8h

Taki sobie Janusz

Ciężko w tym systemie. Na szczęście tutaj jest normalny 8 godzinny czas pracy. Zazwyczaj od 8-16. Chyba że się dogadasz indywidualnie. Pozdrawiamy PLAC!!!

admin

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Nie_polecam
@admin

Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.

@Nie_polecam

Szanowny "Nie_polecam", w firmie zatrudniamy wszystkich pracowników wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. Z wszelkich obowiązków, które reguluje Kodeks Pracy, w tym z terminowości wypłacania wynagrodzeń wywiązujemy się sumiennie. Nigdy w naszej organizacji nie wystąpiło opóźnienie z zapłatą pensji - co gwarantujemy. Jeśli uważasz inaczej - prosimy przedstaw nam swoją umowę o pracę i wyciąg z konta - jeśli udowodnisz nam,że otrzymałeś pensję nieterminowo-zwrócimy Ci należne odsetki powiększone dziesięciokrotnie :)

Niedoszly
@CAR-PORT

Dostałem propozycję wyłącznie na samozatrudnienie - to nieprawda, co napisaliście. A warunki tej umowy były bardzo ryzykowne dla mnie.

@Niedoszly

Szanowny @Niedoszly, Pana komentarz dotyczy sytuacji we firmie sprzed dwóch lat. Jesteśmy elastyczną, rozwijającą się jednostką, dlatego współpracujemy ze specjalistami z całego rynku na różnych zasadach, szczególnie jeżeli chodzi o technologie IT (na specjalistę w tych obszarach Pan aplikował). Dajemy kandydatom wybór, dlatego zaproponowano Panu obie koncepcje zatrudnienia, przy czym Pana wymagania na zasadach umowy o pracę były w Pana przypadku nie do spełnienia, ze względu na Pana doświadczenie i umiejętności. W przypadku umów B2B stawiamy naszym Partnerom odpowiednio inne warunki, takie chociażby jak rozliczanie z efektów. Te dla Pana okazały się nieakceptowalne, i to szanujemy, a jednocześnie jesteśmy wdzięczni za rozwiązanie tej kwestii na wstępie, lub wręcz przed nawiązaniem współpracy. Mamy nadzieję, że szanuje Pan naszą decyzję i znajdzie Pan pracę o odpowiadających parametrach, czego oczywiście serdecznie życzymy!

@Nie_polecam

nieprawda, zawsze jest pensja terminowo - sprawdź sobie wpływy na konto - masz niby później niż 10 każdego m-ca ?

@admin

wynagrodzenie jest takie jakie sobie wynegocjujesz przy zatrudnianiu , wypłacane terminowo

Niedoszły
@CAR-PORT

Już znalazłem. Dziękuję za życzenia oraz chęć odpowiedzi.

Czy pracownicy w Carport Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Km

Tak dogaduja sie i prowadza ranking kto wiecej osob oszuka i wcisnie szrot. Nie polecam firmy, banda oszustow.

Niedoszły pracownik

Odp. I tak I nie. Wszystko zależy od człowieka.

Czy nowo zatrudnione osoby w Carport Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Taki sobie Janusz

Jeżeli nie w danym dniu, to na pewno z dniem przyjęcia do pracy. Niestety wszędzie tak jest i może to potrwać kilka dni zanim dostaniemy dokumenty do podpisania. Nie mniej na pewno z datą potwierdzającą zatrudnienie. Czyli można się zatrudnić i iść na L4 bo chyba to autor ma na myśli.... :)

To jest prawda.

@Anna

Czyżby rozmowa rekrutacyjna nie poszła po... "dobrej" myśli? Ciężko w dzisiejszych czasach o pracę z wyimaginowanymi zarobkami.... No fałszywość jest cechą ludzką, nie tylko w tej firmie. Ale trzeba próbować. Nie tu to może gdzie indziej. Najważniejsze się nie poddawać.

Ilona

czemu?

@Ilona

Jak ludzie mają żyć za 3010 brutto ,jak mają utrzymać swojej rodziny to jest szczyt wszystkiego Pani Prezes jest osobą bardzo fałszywa coś obiecuję i tego nie robi ps.pozdrawima Panią Agatę:-)

Kinga

Napiszesz coś więcej ? Chętnie się dowiem szczegółów bo chce aplikować

Paulina
@Anna

na jakim stanowisku takie wynagrodzenie, chyba na jakims produkcyjnym ?

Również pozdrawiam.....

Czy rozmowa rekrutacyjna w Carport Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Taki sobie Janusz

Mogą być nawet w języku japońskim jak jest taka potrzeba. Zawsze mile widziany język dodatkowy będzie kolejnym atutem.

TOMEK

POTWIERDZAM - (usunięte przez administratora). NA 16 WYGRANYCH AUKCJI ; KUPILEM '' JEDNEGO .CZY TO SZCZESCIE? HYBA PECH OKAZALO SIE ZAMASKOWANA TAXI O CZYM NIE POWIEDZIELI WCZESNIEJ

@TOMEK

Szanowny Tomku, dziękujemy za Twoją opinię, jednak pragniemy przypomnieć, że Gowork to miejsce do złożenia opinii nt. CAR-PORT w relacji Pracodawca-Pracownik. W przypadku reklamacji prosimy o wiadomość na adres e-mail bok@car-port.pl.

Czarek

Dobry pracodawca ale mówi mądre powiedzenie, ten nie popełnia błędów kto nic nie robi, polecam prace w firmie.

PRACOWNIK

Witam.A ja jestem pracownikiem tej firmy i muszę przyznać że jeżeli wykonujesz sumiennie i starannie swoje obowiązki to nie ma co narzekać. Kasa zawsze na czas .A jak sie godzisz na takie a nie inne uposażenie to Twój problem że po miesiącu chcesz podwyżkę ☺Ogólnie polecam.Atmosfera pomiędzy pracownikiem a menadżerem na luzie .Z zarządem można wogule się nie widzieć chyba że na sie w tym jakiś cel.To wtedy warto się umówić i przestawić swój punkt widzenia .Są dyspozycyjni 3-4 dni w tygodniu.

@PRACOWNIK

Naszemu Proacownikowi dziękujemy za dobrą i rzeczową opinię :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w Carport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carport Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carport Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carport Sp. z o.o.