Opinie o Unisono w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unisono. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unisono na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unisono w Warszawa

klientka

firma sprzedaje ciuchy kiepskiej jakość i usuwa negatywne komentarze z social media, także nie można na FB napisać ż jakośc sukienki jest zła - bo komentarz od razu znika a własiciel komentarza jest blokowany. Co ciekawe na maile z prośbą o wyjaśnienie marketing tej firmy także nie odpowiada - bo przecież nie bedzie prostakom tłumaczył dlaczego blokuje ludzi. Ciekawostką jest także to, że nigdzie poza gowork ie można wstawić opiniii na temat sklepu ani na temat produktów. Cały wysiłek marketing wklada w to, aby o firmie nic nie mowiono. Do przesmyslenia - dlaczego. A i ich Venezia działa dokładnie tak samo. Zero szacunku do klienta.

Malwina ogucka
@klientka

Tak prawda live sprzedażowe dramat te kobiety jakby kij połknęły, fajny live był z bydgoszczy albo z Torunia nie pamiętam,a te 2 to dramat zero info o cenach ,chiny i jeszcze raz chiny ,a negatywne komentarze usuwane i blokawane firam chińska made in italy

@małgosia klientka

Witam, chciałam napisać, że Pani w sklepie w Bydgoszczy Focus jest bardzo nie przyjemna.Brak zainteresowania klientem. Chciałam zrobić zakupy w tym sklepie natomiast Pani za lada w blond włosach odstraszyła mnie. Po kilku zadanych do niej pytań na temat asortymentu odechciało mi się robić zakupów. Chyba przeniosę się na sklep internetowy, co do jakości ciuchów ja nie mam zastrzeżeń.

Kwiatek
@@małgosia klientka

Oczywiście popieram ,ta pani wogole jue powinna pracować sklep zamknięty jak ona pracuje ,zgłosiłam skargę do ochrony centrum,jeżeli jest kierownik i jej zastępca też blondynka jest kilo sympatycznie ,robilam ostatnio zwrot torebki w sklepie internetowym, pani poszukała mi kodem spisała kod ,a ta pani powinna pracować beż kontaktu z ludźmi

@małgosia klientka Nowy wpis

Kwiatek Nowy wpis
@@małgosia klientka

Czy w Unisono są szkolenia zewnętrzne?

Danuta Sciuk

Jestem klientka salonu w Bydgoszczy dzis robilam zakupy Pani ekspedientka obsłużyła mnie kompleksowo,jednakże była sama w salonie ,powiedziala że dzus jest sama I obsługując mnie obsługiwała inne klientki ,jak taka duża firma jak venezia może tak wykorzystywać ludzi.zglosze sprawę do pip,to nie humanitarne oraz niezgodne z kodeksem pracy.Odziez super Pani też ale zal mi jej .radzę właścicielom tak właśnie postać 12h.

Zofia Nowy wpis
@Danuta Sciuk

W tej firmie dużo dzieje się spraw związanych z nieprzestrzeganiem przepisów BHP warto żeby się ktoś zainteresował tematem

klientka

Michalina
@klientka

Dokładnie. Ciuchy fatalne i bardzo drogie, a pracownikom obrywa się za kiepską sprzedaż. Już sam fakt braku zwrotów daje dużo do myślenia. Kiedyś kupiłam buty w venezi bo niby pracując w unisono nie wolno mieć innych sportowych niż z ich firmy. Co jest w ogóle nieporozumieniem bo co sklep to inne przestrzeganie regulaminu. Buty 400 zł, a zaczęły się rozklejać po kontakcie z wodą.

Jagoda
@klientka

Unisono, to prawdopodobnie jedyny sklep, który nie przyjmuje zwrotów. Przecież zdarzają się różne sytuacje i czasami trzeba zwrócić towar i odzyskać gotówkę. Unisono, ma w wielkim poważaniu klienta. Sprzedać towar, to żaden problem, ale zrozumieć klienta, któremu nie pasuje towar, to dla tego sklepu to problem, bo za wszelką cenę chcą zatrzymać gotówkę i zamiast przyjąć zwrot, to proponują karty podarunkowe. Nie polecam tego sklepu.

Malwina ogucka
@klientka

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unisono? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Unisono?

anna.g.kwasniewska@gmail.com

Jestem wieloletnią klientką sklepu. Z wielkim rozczarowaniem przyjęłam zamówienie ze sklepu internetowego. Rozczarowanie dotyczy skaz produktu dotyczących braku nadruku na zawianych rzeczach oraz uszkodzenia jednej z nich nieudolnie reperowanego. Mimo , iż mieszkam blisko siedziby wysłałam zwrot kurierem (zgodnie z zaleceniem). Jestem rozczarowana brakiem kontroli jakości sprzedawanego w sklepie internetowym towaru.

anna.g.kwasniewska@gmail.com

Z wielkim rozczarowaniem przyjęłam zamówienie ze sklepu internetowego. Rozczarowanie dotyczy skaz produktu dotyczących braku nadruku na zawianych rzeczach oraz uszkodzenia jednej z nich nieudolnie reperowanego. Mimo , iż mieszkam blisko siedziby firmy wysłałam zwrot kurierem (zgodnie z zaleceniem). Jestem rozczarowana brakiem kontroli jakości sprzedawanego w sklepie internetowym towaru.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Unisono?

Jak wygląda praca w tym sklepie? Jakie są wymagania pd pracowników? Trzeba znać materiały itp. ?

Ola

Co uważacie o pracy w Unisono Reduta Warszawa ?

Witold

Nie widać zbyt wielu opinii od zadowolonych pracowników, ciekawe dlaczego, ogłoszenie wygląda zachęcająco. Szukają właśnie sprzedawcy w Galerii Młociny. Kto da znać, na co zwracają uwagę podczas rekrutacji, jaka jest obecnie podstawa i premia, no i czy jest realnie do uzyskania?

Czy jest możliwość pracy w Unisono na część etatu?

Michalina

Nie idź tam do pracy, nawet na pół etatu. Zmarnujesz sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Już lepiej na kasę usiąść.

Klientka

Dzis spotkałam się we Wroclawiu w sklepie Unisono w Factory z olbzrymią niesprawiedliwosicią i arogancją .Chcialam zareklamowac produkt -według moich praw konsumenta i mojej wiedzy-Moge reklamowac produkt przeceniony ,wynika to równiez z prawa ogólnego art.7 ustawa z dnia 27 07 2002 roku . nie spodobało się to iz klient sie broni i swoich praw(nawet jesli się myli) a nie wewnętrznych sklepu ,nie przyjeto mi mojej prosby ,(usunięte przez administratora).Byłam klientka firmy- zapzrestane i bede opowiadała aby nikt nie korzystał z Panstwa firmy .

Gosia
@Klientka

"Art. 7. Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć. To samo odnosi się do niezgodności, która wynikła z przyczyny tkwiącej w materiale dostarczonym przez kupującego." Ten artykuł mówi o zupełnie innej sytuacji. Jeśli produkt, który kupiłaś, był przecenienony ze względu na uszkodzenie/wadę produkcyjną, to nie podlega reklamacji.

Maria
@Klientka

Masz prawo zareklamować nawet przeceniony towar. Jeśli sklep robi ci problemy zgłoś telefonicznie do Rzecznika Praw Konsumenta. Sa pomocni i często skuteczni.

Małgorzata
@Gosia

Nieprawda. Można reklamować, tylko nie to przez co została obniżona cena produktu. Np. Jeżeli była rozerwana kieszonka, to nie można reklamować tego rozerwania, była plama, nie można reklamować tej plamy itd. Reszta podlega reklamacji. Walczcie o swoje, nie dajcie się (usunięte przez administratora)

Kiki

Pracowałam w unisono w Gdańsku (Galeria Bałtycka) pół roku. Ludzie nie chcą tam kupować bo ubrania są drogie i fatalnej jakości, a obrywa się za to pracownikom. Nie raz dostałyśmy maila, że sprzedaż spadła, bo stoimy oparte o ścianę i to niby nasza wina że nie chcą nic kupić. Kpina. Traktowali nas jak roboty. 12 godzin na nogach, nie wolno ci usiąść, oprzeć się, czy nawet stać krzywo. A w sklepie przez co najmniej 8 godzin nie ma żywej duszy. Płacą 2600 brutto, plus premie sprzedażowe tylko, że jak sprzedaż ciuchy za 100 zł to masz złotówkę premii. Można sobie policzyć ile musisz kasy nabić, żeby zrobić 100 zł premii, a nie jest to takie proste przy kilkunastu klientach dziennie i 3 osobach na zmianie. Niezdrowa konkrecja między "koleżankami" z pracy. Podbieranie sobie klientów. Kiedy pójdziesz na l4 to po powrocie kierowniczka ma focha, nie umie z robią rozmawiać i wysyła regionalną na ciebie, albo koleżankę z wyższym stażem. Odeszłam bo miałam problemy ze zdrowiem, właśnie przez to stanie, bo na to trzeba się przygotować jeśli chcecie pracować w unisono bądź venezi bo to jedna firma.

Magda

Fatalny pracodawca, niesłowny. Nie polecam!

Teresa

Poniżej we wpisach przeczytałam, że pracując w Unisono można liczyć na dobrą atmosferę pracy. To bardzo ważna kwestia i wiele osób właśnie szuka pracy, w której będą mogły liczyć na zgrany zespół. A jak oceniacie inne warunki zatrudnienia? Np. wynagrodzenie?

Mika

Praca w tej firmie to katastrofa... obiecują umowy o pracę A jak przyjdzie co do czego to zlecenia wyrzucają. Miałam tyle ofert pracy ale zawsze zostawałam tu bo wierzyłam tej firmie że będę długo. Tylko się przeliczyłam UWARZAJCIE NA TĄ FIRME!

zadowolony

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy więc polecam chętnym do pracy.

Ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, ile trzeba czekać na odpowiedź i ile okresu próbnego?

Paulina
@Ania

Cześć jestem pracownica sklepu unisono. Jeżeli przyniosłas CV lub wysłałaś je na mail powinni odpowiedzieć. Jeżeli się odezwa możesz być pewna ze jesteś już zatrudniona. Przychodzisz i rozmawiasz z kierownikiem sklepu w którym będziesz pracować on mówi ci o zarobkach , premii , na czym polega praca w sklepie . Później przekazuje ci skierowanie na badanie lekarskie i zaczynasz prace :)

Dominika
@Paulina

Dzięki za odpowiedź. A możesz powiedzieć, jak dokładnie wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie pytania zadają?

filomena

To jest forum pracownicze i tak myślę, że te uwagi to chyba inspiracja konkurencji!!

Zostaw merytoryczną opinię o Unisono - Warszawa

• Jak się pracuje w Unisono?

Zobacz opinie na temat firmy Unisono tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Unisono