Opinie o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Cank Nowy wpis

Czy w Trelleborgu idzie zarobić 4000 złotych netto i idzie przepracować 40 lat do emerytury?

Abnes Nowy wpis

Dlaczego do Trelleborga w Bielsku-Białej są często dawane ogłoszenia szukające pracowników fizycznych? Czy rozbudowali zakład, że potrzebują więcej nowych pracowników fizycznych?

Jak w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Inżynier Nowy wpis

Na jakie zarobki.może liczyć inżynier z rocznym.doświadczeniem zawodowym ? Czy jest szansa zarobic 4-5 tysięcy ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Orf

Wiadomo coś na temat podwyżek w tym roku ? Nie jestem w związkach i ciężko się coś dowiedzieć

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Mały tomcio

Dostajesz kawałek gumy do spróbowania i masz odgadnąć numer, do czego idzie, jaki ma skład i w ilu stopniach się wulkanizuje

Michal

Witam.Chciałem sie zatrudnic na produkcji i mam pytanie na kaka stawke po okresie probnym moge liczyc.Czy 4 tys na reke jest realne?

Jan
@Michal

Z nadgodzinami spokojnie ale w chwili obecnej ich nie ma. Pewnie zaczną się od września, października.

Gabriela
@Jan

Nadgodziny są tak sezonowo tylko? Czy to jest taki sezon gdy jest więcej zamówień czy wtedy po prostu robi się jakoś na zapas?

Jan
@Gabriela

Różnie bywa, czasami więcej, czasami mniej. Na chwilę obecną nie ma bo jest mało zamówień. Więcej niż 32 w miesiącu nie można miec.

Dekiel 102

Ile można zarobić w tej syfiastej fabryce gumy. Góra 2700 z nadgodzinami xddd, ale są wyjątki, różna stawka procentow od 2400 brutto, mężczyżni choć robią to samo, zarabiają tyle co kobiety. Szkoda gadać. Znajde umowe to podam cennik w tej śmiesznej firmie. Pozdr dlanpana Pawła i Pinokia :D :D

Pinokio
@Dekiel 102

Wszystkie komentarze od sfrustrowanego dekla co jako jedyny w historii został zwolniony ha ha ha pajac. 2400 to tylko ty zarabiałeś bo miałeś umowę chronioną jako absolwent szkoły specjalnej.

Miki
@Pinokio

A ty co podkupiny czy jak? Gość dobrze napisał po kilku latach może 2800 brutto jest nadal kobiety co to samo robią co goście to mniej dostają. I nqprawde facet idź gdzie indziej jak ogarnięty jesteś i zobaczysz że jest dużo luźniej. Ale zależy z czym porównujesz kolo

Pinokleja
@Pinokio

O ktoś podkupiny od Pawełka zarzadu czy jak? Patrzyłeś w Bielsku za pracą, robiłeś gdzie indziej czy siedzisz w tym (usunięte przez administratora) od czasu bezrobocia i świata poza nim nie widzisz? Wszędzie gwarantuje ci to jak jesteś bez wyroku zarobisz tyle samo. Trelleborg to jedna z najbardziej lipnych pr9dukcji, chyba że ktoś lubi RAKI

Dziadostwo!@dekiek@
@Pinokio

A ty kto jesteś,że bronisz tego syfu? Jedyny pracownik zadowolony z pracy tam?że przez tyle lat tylko 2 osoby wtlywalili i przyściemniali przy covidzie co związki łyknęły wtstraszone jak pelikany to coś świadczy o tej firmie :) związki podpiszą tam wszystko, a miej swoje zdanie to cie na hali wytłumaczą. Banda ćwoków te całe związki wraz z uwielbiającym swoich pracowników zarządem. Tylko kobiet szkoda, że mężczyźni mają premie od razu 26% za tą samą robote co laski, które mają 18% Ale sprawa już zgłoszona do prasy :D

Maciora
@Pinokleja

Brednie. Nie ma produkcji bez tworzyw sztucznych baranie w dzisiejszych czasach. Wszędzie masz czynniki rakotwórcze. W Trelleborgu są poniżej oznaczalnosc. Jak nie masz pojęcia to pisz może lepiej wiersze.

Dyrda

Dlaczego ten (usunięte przez administratora) jeszcze nie zamknęli?

Noe
@Dyrda

Bo byłeś nierobem. Teraz dobrze się wjedzie bez ciebie.

Fyti

Chcesz zarobić 2400 na ręke, ta praca jest dla ciebie. Pan Paweł już czeka z testem kompetencyjnym, a drugi pan z długim nosem zwany Pinokio już chce ci zrobić zdjęcie. Serio szkoda zdrowia. Na każdej innej produkcji można więcej zarobić. Super ekipa pracowników jedynie może trzymać. Ale myśle, że pan z dłuższym nosem by zrobił kupe ze stresu w pory jakby miał sie zabrać do roboty :D :d Lepiej szukać dalej, na każdej produkcji bez doświadczenia i zawodu lepiej płacą :D

Pinokio
@Fyti

Chyba śnisz. Na każdej innej produkcji musisz zapierd.... jak motorek, a tu nie.

Mikimiki
@Pinokio

Panie pan pewnie tam robisz 10 lat albo więcej i świata nie widział poza trelle. Śmiech na sali... Jak ogarniety jesteś to bez szkoły znajdziesz w BB dużo lepszych robót xddd ale trzym sie w tym (usunięte przez administratora) bo ciężko podjąć decyzje i zmienić... Jak maszynka to sie pracowało w latach '90 pajacu

Spadajcieciu
@Mikimiki

Taaa już to widze jak leżysz w innych zakładach. Tylko szkoda że do kibla musisz odbić kartę i za linię nie możesz wyjść żeby pogadać z kolegą. Jedyny zakład w okolicy gdzie jest taki luz...

Józekcieć
@Spadajcieciu

Dokładnie, masz rację tak jest w innych zakladach. Tu potrafią tylko płakać a luz taki maja, że pala mała.

Urszula
@Józekcieć

Opowiesz moze wiecej szczegółów? Tzn chodzi mi dokładniej jak w takim razie jest w tym zakładzie?

Olej

Czy te super związki zawodowe w tym zakładzie potrafią wynegocjować jakieś sensowne podwyżki a nie 100 zł brutto i nie od kwietnia?

@Olej

Potrafią...

Magdalena
@Sprzątaczka

To jakie te podwyżki potrafią wynegocjować:)?

asd

Fatalna organizacja, za wszystkim trzeba biegać po hali całe 8 godzin. Przymusowe nadgodziny i od niedawna najnowszy krzyk mody: "aktywne" szkolenia BHP z odgrywaniem scenek włącznie. Żenada...

@asd

Fatalna to jest teoja wiedza na temat szkolenia, to jest wymóg Trelleborga i chodzi w nim o świadomość pracowników odnośnie bezpieczeństwa i zapobieganiu wypadkom, ale najlepiej ponarzekać jak to źle wszystko w tym zakładzie. Nadgodzin od 2 miesięcy nie ma a jak sie zdarza to sporadycznie. Żenada...

@JoJo

Nadgodzin jest akurat mniej bo nie ma teraz za dużo pracy ale jak są to obowiązkowe. Każdy kto chce pracować w Trelleborgu powinien mieć świadomość że będzie ZMUSZANY do nadgodzin czasami kilka razy w tygodniu. Jak również do pracy w weekendy w zamian za dzień wolny (grafikowo). Co do szkolenia, jakie by ono "profesjonalne" nie było, to w takim chaosie, zabieganiu, braku organizacji i ciasnocie jakie panują na hali i tak nietrudno o wypadek który jest kwestią czasu. I nie pomoże żadne "odgrywanie scenek" na szkoleniu.

@asd

Każdy operator jest informowany o nadgodzinach w tygodniu a także systemie grafikowym więc nie rozumiem o co placz. Kierownik w trakcie naboru mnie informował o tym i tyle w temacie

@JoJo

Szanowny operatorze (operatorko) jojo, ciekawe czy będziesz taki/taka do przodu i czy będziesz tak wychwalać swojego super pracodawcę i nie rozumieć "o co płacz" jak Ci chociaż raz wklepie nadgodziny TRZY RAZY POD RZĄD od 6-tej do 10-tej po nockach np. w poniedziałek, wtorek, środę, jak mnie się kilka razy zdarzyło, bo najwyraźniej nie wiesz co znaczy taki maraton. I nie było pytania czy chcę czy nie chcę i czy mi pasuje, po prostu "mistrz" oznajmił że tak mam przyjść i koniec. Sądząc po twoich zachwytach nie sądzę żeby chociaż raz spotkała Cię taka wątpliwa przyjemność i chyba nie wiesz co znaczy taki "maraton", w końcu jak to ująłeś/ujęłaś "kierownik w trakcie naboru Cię informował o tym i tyle w temacie" więc wszystko jest w porządku :/ Po moich rozmowach z nowo przyjętymi pracownikami usłyszałem tylko że nigdy nie widzieli czegoś takiego w innych zakładach i że "w trakcie naboru" do Trelleborga kierownik informował ich o tym że "tylko w razie konieczności" będzie zapotrzebowanie na nadgodziny. A w praktyce to zapotrzebowanie trwa od stycznia do grudnia non stop. No ale zapewne stwierdzisz, że jak to ująłeś/ujęłaś: taki jest wymóg Trelleborga ...

@asd

Szanowna koleżanko , ja absolutnie ani nie zachwalam ani nie krytykuje pracodawcy. Po prostu taki mają system pracy i albo się z tym godzisz albo nie . Niezmiernie Ci współczuję, że musiałaś 3 razy pod rząd zostawać do 10 bo wiem jakie to jest męczące, nie wiem z której jesteś zmiany ale myślę, że można się jakoś dogadać z kierownikiem zmiany ewentualnie iść do kierownika produkcji.

@asd

Zwolnij się jak nie pasuje...

Jeśli masz trorche rozumu we łbie albo z przyzwyczajenia nie robisz tam całe życie... Uciekaj z tego śmierdzącego gumą dziadostwa. Szanuj zdrowie! Tyle co w tej śmiesznej firemce to zarobisz już wszędzie, góra 2600/2700 jak jesteś chłop, a warunki tragiczne. Jeszcze robocze weekendy za wolne w tygodniu i obowiązkowe nadgodziny płatne 50%. I rób 12h w tym smrodzie gumy, :) lepiej palnąć sobie w łeb niż tam pracowac

Janina

Normalne warunki pracy jak wszędzie. Różnica taka że możesz tu gadać z kim chcesz ile chcesz pośmiać się na palarni setki razy jak sobie normę zrobisz. W innych obozach pracy nawet się meldujesz że do WC idziesz. Zarabiają tu różnie na pewno nie 2700 max. Bo i po 3500 na rękę.Kolejny nieudacznik wylewa żale bo go wyjeba... albo mama kazała do pracy iść.

Zaciekawiony
@Janina

Witam a jak z normami są do wyrobienia?

Pinokles
@Janina

Hehe tam to może ze 2 gości (usunięte przez administratora) rzeczywiście i to przy covidzie. 3500? Robilem pare lat, nigdy tyle nie dostałem, chyba razem z wczasami pod gruszą. Inne obozy pracy? A proszę sobie poszukać, porobić gdzie indziej nie oglądać się na to co było 10 lat temu, bo to że można na palarni pogadać po wyrobieniu normy(ale nie na 1 zmianie oczywiście) to żaden luksus :)

Brednie...

Uczeń w technikum

Czy w Trelleborgu na produkcji trzeba mieć siły jak koń i zdrowe płuca, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Czy od tego zapachu gumy można wyłysieć w Trelleborgu?

ciekawski

Na ile mozna liczyc na start jako operator i czy w sklad dochodz tez dodtakowo jakies premie? i czy stawka wzrasta po okresie probnym a takze jak wyglada system ewentualnych nadgodzin

Gadzi
@ciekawski

Na start to dostaniesz na ręke 2300 pewnie. Potem, jeśli oczywiście nie jesteś kobietą, bo tych nie lubią w tej firmie, to dostaniesz góra 2700 z 26% premią ,oczywiście wliczoną w to 2700 xddd roboczymi weekendami i z czapy wziętymi premiami od szefostwa. Szukaj lep8ej pracy gdzie indziej :D

@ciekawski

No zgoda szkoda zdrowia Panu. Socjal fajny, ale narażać organizm za 2500 na ręke plus te śmieszne premie i wykłady pana Pawełka z wykresami co kwartał, robota dla (usunięte przez administratora) Lepsze już call center albo ulotki

Janina
@Gadzi

Brednie. Kobiet jest tu więcej niż facetów. Premii nikt nikomu nie zabiera. Bardzo rzadko.Weekendy góra 1 w miesiącu reszta 100% płatne jak ktoś chce.

Mimo
@Janina

1 weekend 100% może i jest ale zależy jaki dział. Na tyłach jakoś setek nie ma a w weekendy trzeba robic za dzień wolny w tygodnii

Cycuchy mamusi

Chcialem ostrzec przed PANIĄ Adrianną Guwnołowską bo razem ze swoja piękną nie oddają pożyczonych pieniążkow.Z tego co sie dowiedziałem to w domu rodzinnym też odwala niezłe akcje doji matke z ile wlezie,pozabierał działki siostrą,żąda jakiś spłat od rodziny za dom na który i tak już swoje łapska kładzie.Prosimy szefostwo o podwyżke płacy dla niego bo tylko chodzi i stęka wszystkim jaki to jest biedny,ile musi płacić za mieszkanie,prąd i wode(jakby nikt nie musiał)i tylko patrzy gdzie by tu sie nachapać jak najwiecej nie swoimi rękami.Do szkoły,albo do roboty(normalnej)słoiku jak sobie nie radzisz bo mamusia wiecznie żyć nie będzie i wszystkich nie będziesz wykorzystywał.Pamietaj karma wraca i już cie dojeżdza słabiaku bo jesteś wysrany na wszystko i gównie byś z pod siebie zjadł byle by nic nie dać nikomu jedyny cel życiowy to pożyczyć i nie oddać,ale wszyscy już was znają.Nawet mrówki mają większy szcunek u ludzi niż wy,także ten...

Niezdecydowany

Witam.Na jakie zarobmi mozna liczyc po okresie probnym na produkcji?

Barbara
@Niezdecydowany

Nie wiem niestety, ile dokładnie zarabia się na produkcji w Trelleborg Sealing, też chętnie się dowiem oczywiście. A ile chciałbyś zarabiać na tym dziale?

Kortek
@Niezdecydowany

Max 2700, więcej nie wyciągniesz. Jak na 3 zmiany i obowiązkowe weekendy to troche lipa

@Kortek

Przestań opowiadać jakieś bzdury o tych weekendach. Pracują tylko na ferro i to w większości Ukraińcy, wyjątkowo w tym miesiącu jest ekstruzja zeby zrobić bufor gumy ze wzgledu na zakup nowej linii, wszyscy o tym wiedzą ale najlepiej płakać jak zawsze.

zmora

Na szczęście zwolniłam się z tego ....(trudno mi opisać z jakiego "zakładu "),teraz wiem ,że mogę zarobić za normalną pracę. Szczerze -odpoczywam psychicznie i fizycznie od trelleborga. Pozdrawiam koleżanki i kolegów ze zmiany P.B. i życzę im odwagi do znalezienia innej lepszej pracy, ;)

jasio
@zmora

Oj biedna , żebys się nie przepracowała szczególnie , że od pół roku praktycznie nie ma żadnych nadgodzin, robisz swoje i nara, ale nie lepiej wiecznie na wszystko narzekać.

Cooperr

No nie wiem co by w tej śmiesznej fabryce gumy trzeba zrobić, żeby cie wywalili, chyba przyjść napranym albo upalonym w 3 duoy. Pozdro panie Pawełku Lizocośtam i panie Pinokio

Pinokles

No ciebie też pozdrawiam. Mam nadzieje, że jesteś inteligenty i jeżeli robisz na produkcji to sie zdobędzisz na zobaczenie innych prac w Bielsku i wyrwiesz z tego syfu. W Bielsku mężczyzna w pełni sil może 3000 zarobić bez problemu i roboczych weekendów. Ale smaruj Pawełkowi i Pinokiowi plecki dalej i loczcie na naiwniaków jak wy :)

Honor i zasady zawsze

Czy robi z Wami adriana gawnowska(galkowska czy jakos tak) bo chcialem przestrzec abyscie nie pozyczali mu nic bo nie oddaje.Podobno nawet chwali sie wszystkim ze sobie kupil dzialke, a zabral ją swoim siostrom???Pozdro charakterne mordeczki z fartem.

Prawilny
@Honor i zasady zawsze

Nie wyobrazam sobie jak mozna spac spokojnie bedac taka osoba, sumienie cie nie gryzie?Proponowal bym panu blagac i prosic o wybaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział