Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Esselte Polska - Kozienice

Pracowałeś w firmie Esselte Polska - Kozienice i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-10-20 19:35:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kto się zdecyduje na pracę w tej firmie niech się liczy z brakiem jakiejkolwiek szansy na awans, lepsze zarobki itd. Firma totalnie nastawiona na lean, brak procedur (czytaj wszystko robisz sam), brak kontroli nad fabryką przez dyrektora, co niesie za sobą wszechwladzę kilku kierowników itd. itd. szczerze: nie polecam
zdjecie uzytkownika
gość - 2010-02-18 20:11:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Biedny Pan Dyrektor ;-( sam siedzi po godzinach i w soboty [usunięte przez admina]. A ci goście z zagranicy to jeżdżą po wszystkich jak chcą. Wszystko trzeba robić szybciej, więcej , dokładniej ale oczywiście za te same pieniądze.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esselte Polska - Kozienice

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Esselte Polska - Kozienice?
Zadaj pytanie
x