Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o CIRKUS MERANO NORWEGIA

Pracowałeś w firmie CIRKUS MERANO NORWEGIA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zxc - 2013-12-12 13:32:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
(usunięte przez administratora) byłem ,nie polecam(usunięte przez administratora) praca po 15h dziennie zarobki na dramatycznie niskim poziomie ,(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
piter - 2014-03-21 16:31:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
ja teraz tu jestem i wiedziałem na co się pisze dostaje na czysto dla rodziny punktualnie 5500zł i gotują mi tu dają słodycze nie muszę mieć żadnych pln a praca jest trudna ale ludzie wam się w głowach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o chcecie dostawać pieniądze za darmoche już takie pokolenia delikutasów . kiedyś mieli gorzej a dla rodziny to robi się wszystko a jak nie pasi to zapier,,, za 1400zł i jak jeszcze je zobaczysz to się ciesz
zdjecie uzytkownika
mp - 2014-04-24 22:24:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dobre warunki pracy, wyżywienie, nocleg, miła atmosfera. Nie ma co narzekać. Tak jak poprzednicy zgadzam się z opinią, że nie dla leni, tylko dla tych co naprawdę chcą coś zarobić i zdobyć doświadczenie, które na pewno przyda się ewentualnie w następnej, może lepiej płatnej pracy.
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-07-16 15:48:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pieniądze słabe!!, w Polsce za tyle godzin na nogach zarobił bys tyle samo jak nie więcej . A praca jak praca wszędzie trzeba robić!.moim skromnym zdaniem siedzą tam tylko ludzie którzy nic innego nie umieja robić , boją się innej pracy i dalej myślą że w Polsce się 1400 zarabia . ale warto jechać na jeden sezon zwiedzić norwegie. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
dynamo - 2014-07-24 15:24:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DO MP!!!chłopie jakie( usunięte przez administratora ) doświadczenie nie mów mi ,że w cyrku zdfobyłeś jakieś doświadczenie ,chyba jak kraść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahah
zdjecie uzytkownika
dynamo - 2014-07-24 15:28:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do Pitera . za jedzenie chcxesz robić hahah ja wole sobie ugotować na co mam ochotę , a nie jakies [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niekiedy ..
zdjecie uzytkownika
wycieczkowicz - 2014-07-24 18:33:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak tam z życiem podczas pracy? to znaczy czy dużo trzeba wydawać na miejscu na życie... bo jesli tak jak mówicie można zarobićp odobnie w Polsce na podobnych stanowiskach to faktycznie można to potraktować jako wielką wycieczkę z opcją dorobienia sobie. Wszędzie trzeba pracować, bo nikt nic za darmo nie chce dawać. pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIRKUS MERANO NORWEGIA

Twoj email:
Wiadomość: