Opinie o CIRKUS MERANO NORWEGIA w polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CIRKUS MERANO NORWEGIA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CIRKUS MERANO NORWEGIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CIRKUS MERANO NORWEGIA w polska

Pracowałem w sezonie 1996, kupę lat minęło ale mile wspominam tę pracę mimo tego , że było czasami bardzo ciężko i może nie do końca kasa była adekwatna do tej pracy to w porównaniu do zarobków w Polsce w tych czasach nie było źle . Tak jak mój poprzednik twierdzę , że dzisiaj wielu Polaków nie stać na taką wycieczkę , to co zwiedziłem i zobaczyłem to moje i nikt mi tego nie zabierze , a praca jak to praca jak ktoś nie boi ciężkiej pracy to da sobie radę . Do wszystkiego można się przyzwyczaić P.S. Pozdrawiam Wszystkich , którzy pracowali w tym sezonie Tomek z Radomia

Tomek ..... szapito
@Tomek

Bylem szczuply i prawie najmniejszy ,wtedy 26 lata,wtedy spelnily sie moje marzenia o pobycie w skandynawi .... popiera praca byla bardzo ciezka ale pobyt i widoki Norweskie niwelowaly bol kosci i miesni ,ciagle w innym pieknym miejscu az po piekny Nord Capp i KIrkenes ,wpomne tez Lofoty i wieloryby . Bylem wedkarzem a wiec dorsze ciagalo sie jak oklejki w rzece Elckiej w Elku :) Pozdrawiam wszystkich z cyrku z roku 1996 a zwlaszcza Darka z popkornu i Elektryka oraz Piotrka naszego spikera .... Tomek z Elku -

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pracownicy CIRKUS MERANO NORWEGIA mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mario
@Tomek

Witaj czy znasz może Pana Leszka Cz?. Pracował również w tym okresie.

Wojtek
@Mario

Ja znam

Tomek ..... szapito Nowy wpis
@Tomek

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CIRKUS MERANO NORWEGIA? Chętnie zatrudniają?

maki Nowy wpis

w Merano byłem 2 sezony praca bardzo ciężka

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie CIRKUS MERANO NORWEGIA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Stefan

Braliście udział w rekrutacji? Byłoby to bardzo przydatne jeśli opisalibyście jak wygląda taka rozmowa w firmie i jakie doświadczenie/umiejętności są wymagane, żeby się dostać. Dzięki.

Zbynio

Podpowiedzcie jakie wymagania trzeba spełniać żeby dostać pracę w firmie?

Technik

Byłem Merano 1 sezon. Praca nie jest lekka, to prawda ale popatrzmy na plusy. Stałe i pewne zarobki ,praktycznie żadnych kosztów, dobre jedzenie (za darmo), zwiedzanie kraju na którego nie byłoby cię stać w życiu żebyś zwiedził jakieś 150 miejscowości. To jak korzystasz z wolnego czasu to zależy od każdego,ale jeżeli się chce to można spokojnie zwiedzać i przygoda jest na pewno. Jeżeli ktoś nie boi się pracy w różnych warunkach i nie jest w lalunią w rurkach tylko prawdziwym facetem ,to na pewno sobie poradzi. Jżeli nie to nikt nikogo tam nie trzymał na siłę ,można prawie w każdym momencie zjechać. Jak mawiał kolega z kuchni "życie jest kwestia wyborów i motywacji" :)

Igor

@Ziomal Ale przecież nikt nie owijał w bawełnę jaka to jest praca. Sami decydujemy więc chyba nie powinno być problem.

@Igor

Trzeba od razu powiedzieć, że Twoje podejście do tej sprawy jest bardzo zdrowe. Skoro już zechciałeś wziąć czynny udział w dyskusji o tym pracodawcy, to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś zdradził Nam jakieś szczegóły na jego temat. Zrobisz to zatem? Możesz zacząć od tego, jak według Ciebie przedstawia się atmosfera w CIRKUS MERANO NORWEGIA. Można ją uznać za dobrą?

cyrk merano

Polacy jada bo przy rozmowie przed wyjazdem obiecuja cudowne warunki niestety pp przyjeździe czeka nas nie miły widok ,co do zakwaterowania mieszka sie na przyczepie samochodu jakieś 2x2m w dwie osoby ,co do chętnych do pracy w norwegi to kolego za te pieniadze co oferuje tej jeba** cyrk za miesiać pracy to Norweg może co najwyżej zasmiać sie im w oczy , Najlepiej to tam maja te zasrane grajki na trąbkach i organkach bo jedyne co robia to rozkladaja swoja scene któa idzie rozlożyć w 15 min a potem spia calymi dniami a ty niestety musisz rozłożyć wszystko , naprawde nie da sie tego opisać słowami ile ciezkiej pracy jest zeby postawić taki gmach tylko po to zeby przyszło na przedstawienie 100-150 os. i zaraz po tym go skladać i pojechac 10km dalej i znowu to samo to jest po prostu chore pieniadzie jakie powinny być adekwatne do takiej pracy na warunkach Norweskich myślę tu również o nadgodzinach 200% powinny wynosić ok 15tys zł msc.Jesli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem .

Ziomal

Byłem w Merano w 2001 roku jako muzyk.Musialem oprócz grania rozkładać namiot w zamian za to mialem wyżywienie za darmo.Ogolnie praca dla technicznych cały dzień rano rozstawienie namiotu przerwa potem 2 przedstawienia po 2,5 godz około godz 23 rozkładanie namiotu i przeważnie jeszcze tej samej nocy przejazd na następny plac w innym mieście.Powiem że przez 6 miesięcy schudłam 25kg taki zapierdol!!!!!!!

Alicja

@Arek czyli byłeś zadowolony z pracy w CIRKUS MERANO NORWEGIA? Poleciłbyś pracę osobom sprawnym ze względu na pracę fizyczną? Czy odnośnie zarobków nie ma szans na podwyżki lub premie? Czy w tym temacie były prowadzone rozmowy z pracodawcą? Warto dodać jeszcze te informacje do Twojej opinii.

Arek

Wypisywane są głupoty przez tych co pracować im się nie chciało.jakie 13 h pracy.rozkladasz cyrk do max 2 h potem czekasz na spektakl ,uczestniczysz w nim o składasz cyrk jeszcze szybciej niż go rozłożyłem wiec jeśli jest dobra ekipa to łączny czas pracy w ciągu dnia to około 5 godz.bylem w cyrku cały sezon wytrzymałem i nawet znalazłem czas ns zwiedzanie.fakt trochę kasa mała ale pewna.

Alicja

@fuks a na jakim stanowisku możesz zarobić tyle w Polsce? Bo to dość wysoka pensja na polskie standardy. Czy tylko ze względu na pieniądze nie poleciłbyś pracy w CIRKUS MERANO NORWEGIA? Czy jest coś jeszcze?

fuks
@Alicja

5.5tys to już chyba nawet minimalna stawka dla kierowcy z weekendami w domu. Obecnie pracuję 4dni w tyg pon do czwartek i mam +/- 6tys. Więc napewo cyrk za 5,5 stanowczo nie. A orka jest tam okrutna, szczególnie na początku sezonu

Alicja

@Jacek, co jeszcze podobało Ci się w pracy?

Jacek

Byłem w tym cyrku dwa sezony w latach 1989/90 pracowałem jako elektryk i podzielam Wasze zdanie , że w stosunku do wykonywanej pracy (ok.160 miast w ciągu sezonu) płaca była zbyt niska ok. 700 USD/m-c. ale mieliśmy dobrego kucharza i celmajstra a Knut wtedy lubił wypić. Szło wytrzymać.

darek

Ale to praca w Norwegii czy w Polsce? Bo jak na Norwegię takie zarobki to bardzo mało

byly

te zarobki 5500 byly w 2009 roku.czyli nic sie nie zmienilo od tamtego czasu praca nie jest lekka to fakty,jedzenie bylo ok.tylko malo placil pan derektor knut.d. jezeli chodzi o zwiedzanie to taka wycieczka by kosztowala.sa takm stali wyjadacze jak l.cz p.m i cel majster m...ci zarabiaja dzieki nam bo nas popedzali a pan derektor nawet nic nie mowil to tyle od cala prawda

Bartek T

wszyscy wiedzieli na co się piszą .... A jak nie poczytał jak jest w cyrku to hahah... dla nich!!1

Bartrek T

było spoko , każdy mógł zjechać kiedy chciał przecież jak komus warunki nie odpowiadaŁY . ja byłem tam 5 miesięcy , to praca jak każda inna ,tylko słabe zarobki...

zzzz

Koleżąnko Loki na to pytani ci nie odpowiem ale jest tam dużo rumunów którzy w akrobatyce naprawde wymiataja wiec musialabyś być naprawde dobra w tym zawodzie,o ile podoba ci sie 6msc zycie na kółkach ,nie wiem dokladnie jakie maja zarobki ale słyszałem o dobrych kwotach (jedna gwiazda tego cyrku Pani ze słoniem i jej syn akrobata za pół roku maja coś ok 130 tys w przeliczeniu na PLN )innej pracy dla kobiety tam nie widzę bo tam same chłopy ,bo kierownik i własciciel cyrku to je**ny gej!! tak,żę z ich strony nic ci nie grozi ;DD

kg

MAAAASAAAKKKKRRRRAAAA !!!!!!!!!!

zzz
@kg

Andrzej rozkladasz cyrk a potem go składasz praktycznie pracujesz caly czas od 6 rano do godziny 12 w nocy przerwa może godzine na posilek .... za caly msc. zapierda..lania ponad 300h dstaniesz ok 5 tys zl. Jeśli chcesz tam jechać to chyba tylko po to zeby im zaje..ać buta w pysk z pozdrowieniami ode mnie.Pozdrawiam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o CIRKUS MERANO NORWEGIA - polska

CIRKUS MERANO NORWEGIA