Opinie o Euro Styl S. A. w Gdańsk Leszczynowa 6

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro Styl S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Styl S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Styl S. A. w Gdańsk Leszczynowa 6

Wszedłem na ich stronę żeby poszukać jakiegoś etatu, który by mnie interesował i znalazłem info, że szukają do finansów i rachunkowości. Po kliknięciu w więcej szczegółów przeniosło mnie do formularza, który trzeba wypełnić i nie ma tam konkretów odnośnie zatrudnienia. Gdybym chciał aplikować na asystenta to jakiej pensji mogę się spodziewać?

Nabywca Nowy wpis

Eurostyl jest firmą ,która buduje na okres pięciu lat. Po 5 latach wychodzą buble typu dostająca się woda do mieszkania ,która przez lata wydrążyła sobie drogę. Pękajace ściany itp. 5 lat się kończy i Eurostyl odmawia napraw ,które pochłaniają ogromne koszty idące w dziesiątki tysięcy.

Magdalena Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w dziale obsługi klienta? polecilibyście pracę tam? Pytam, bo widziałam ofertę i mam ochotę się zgłosić. Tylko pytanko jeszcze o zarobki, w miarę wysokie tutaj są? Zdarzają się premie czy wypłacają tylko same podstawy?

Budowa w Gdańsku

przy ulicy Powstańców Warszawskich. Moglibyście cos zrobic z tymi waszymi budowlańcami? Kurz leci od ładnych kilu tygoidni na cale powstańców i focha z tej Waszej budowy. Wszystkie auta i okna w budynkach sąsiednich wokół są zasyfioneprzez te prace. Wodą polejcie ten gruz przed wyburzaniem przesypywaniem itp. aa i jeszcze przydałoby się koł umyć tym cieżarówkom? Obszar oddziaływania budowy na środowisko zamyka się w działce? i jeszcze te auta parkowane na tranikach, słabo, co to za nowy sąsiad się tu wprawdzał będzie? Cena za m2 mieszkania winna wręcz zobowiązywać.

@Budowa w Gdańsku

Takich rzeczy nie można zgłosić do jakiejś instytucji tak w ogóle? Jakaś straż miejska czy cokolwiek? Bo to chyba jednak podchodzi pod jakieś zakłócanie porządku publicznego, a jeśli jest aż tak tragicznie to czemu tego jeszcze nie zrobicie?

ola Nowy wpis
@Aleksandra

takie rzeczy i warunki to powinny i mogą być zawarte w umowie sprzedaży co najdalej Miasta z Kupującym, ale ile z tych decydyujących mieszka w pobliżu?

Czy po rozmowie w Euro Styl S. A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kcin

b.. dobra firma, kiedy sie buduje w okolicy istn. bduynkow to lubi pracowac albo od 5.00 rano albo do godzin wieczornych jak na wsi, np. w gdanisku przy powstancow warszawskich, jak leja beton i sie konczy to trabi. Miasto Gdansk.... teren kupiony za fraj... i budujemy bez szacumku dla okolicznych mieszkancow, caly czas halas. Miasto sprzedalo atrakcyjny teren za mhm ok. 10% a teraz nowy wlasciclel ma gdzies spokoj dla obecnych mieszkancow, no bo sie budouje teraz. Mamy pretensje do miasta za to ze sprzedal dzialki za fr... ale nowy wlasciel tez ma w powazaniu sasiądów. Haśłasuje całą dobę, 3 ci świat, oby wziąść prowizje i dalej z nastepnymi. Tak w ogole to kto wjest wlascicielem tej firmy Warszawka, Gdansk, czy jakies nzowu powiazania z bylym resrtem? Brak kulury i dobrego wychowania. ps. jak kupilismcie te dzialki za ... j.w. to moze parkujce auta z logo euro styl na swoej dzialce a nie na kozietulskieho całą flotą?

sasiad
@kcin

godz 18:40 i pracują,hałas na całą dzileice Aniołki i Siedlec ew centrum miasta, to tylko świadczy o firmi...bo My budujemy i co nie można budowac?... po prostu Firma - Cham. Idzcie juz do domow moze odpoczac, m2 za 12 tys. Tak Wam sie oplaca budowac po godz. 18-tej, zeby zaklocac zycie mieszkancow sasiadów obok? Tylko opinie sobie wystawiacie.

sasiad sasiada ten sam
@sasiad

19:20, polowa nawet kasków nadal nie ma, kierownika pewnie też.

Firma jest

taką która jak buduje to nie potrafi parkowac sowich aut z logo na swoich działkach tylko najlepiej u sąsiada pod domem.

Aleksandra

Rozmowa rekrutacyjna w firmie źle brzmi. Skoro takie podejście jest do kandydata, którego chcą spławić to ciekawa jestem jakie jest nastawienie do tego, którego chcą u siebie? Informacja zwrotna idzie w jakiś normalny sposób? Dzwonią czy po prostu wysyłają wiadomość i tyle? Jest tu ktoś, kogo chcieli przyjąć, ale sam zrezygnował ze względu na nieciekawą atmosferę?

@Aleksandra

A na jakie stanowisko Pani aplikowała?

@Anonim

Dzień dobry! Jeszcze nie aplikowałam, ponieważ czytam i próbuję się zorientować po opiniach innych ludzi. Stąd też tyle pytań, na które niestety chyba nikt nie zechce mi udzielić odpowiedzi...

@Aleksandra

Ja byłam pracownikiem, atmosfera może być w skali od 0 do 10 daje 5. Kasa nienajgorsza. Nie ma problemu co do dogadania się w sprawie dnia wolnego. Moja rada aplikuj za stoniwsko, które cie interesuje ( jeśli jeszcze jest aktualne) i zobacz jak wygląda sytuacja :).

@.

Hej! Dzięki. ;) A jak długo tu pracowałaś? Bo fajnie byłoby znaleźć już coś na dłużej

Zyta

@Aleksandra to rozmowa o prace jest z członkiem zarządu tak?

@Zyta

Tak

@.

I to coś zmienia, że z takim członkiem zarządu jest? Jest to bardziej stresujące? Jest się czego obawiać?

Aleksandra

członek zarządu ironiczny , rozmowa mało merytoryczna , brak kultury i obycia , brak informacji zwrotnej i poszanowania potencjalnego kandydata , życie jest przewrotne a karma powraca pozdrawiam

TM
@Aleksandra

W końcu zaczyna się ujawniać prawdziwy obraz tej Pani ,rzadko zdarza się aby osoba o tak skrajnym braku kultury została dopusczona do kontaktu z klientami, kandydatami, przede wszystkim do reprezentacji firmy jako przedstawiciel zarzadu.

@TM

Chodzi o MR? Porażka, jest beznadziejna, mobbera straszna!

Teresa
@Marta

A o więcej szczegółów można prosić? Czemu mobbera? Co takiego robi że aż tak źle?

Kacper

Nie dają wiadomości zwrotnej?

Nicola

@Pan a możesz napisać trochę więcej, o tym co ci się przydarzyło związanego z tą firmą?

rydz

Wysokie ceny lokali. Sprzedawcy rownie dobrze mogliby stanac w Sopocie na deptaku i sprzedawac obwarzanki krakowskie. Zero kultury, wyksztalcenia, klasy. Sprzedawczyki. Nie kupujcie nieruchomosci z Eurostylu. Skoro obsluga sprzedazy jrst na zenujaco niskim poziomie to strach myslec jakie sa lokale. 11000 zl zaliczki przy rezygnacji. Inne biura biora zaliczke 2000zl tzw."zadatek". Roznica jest. Szkoda ze w zaliczce 11000zl nie ma kultury u sprzedawcow, chca tylko kasy.

Zibi
@rydz

Nie zgodzę się. Jakość obsługi jest na wysokim poziome. Doradcy dobrze wyszkoleni, trzeba tylko czytać dokumenty i rozumieć, co do Ciebie mówią... A ceny? Zależy od lokalizacji. W Oliwie metry drozsze, na południu Gdańska tańsze... Jak wszędzie. Uważam, że mają dobry stosunek ceny do jakości.

Franek

To forum pracownicze a uwagi kontrahentów lepiej kierować do firmy, dobrze się pracuje ale trzeba robić to dobrze!

Pan

Profesjonaliści w dymaniu na kasę podwykonawców, straciłem dużo zdrowia i pieniędzy, i jeszcze wiele innych firm też.

Mateusz

Jaki rodzaj umowy oferuje ta firma ?

.ja
@Mateusz

Zależy, ja dostałam normalnie umowę o prace ale wiem, ze są tez osoby na działalności.

Bartek

To nie jest forum dla klientów a dla pracowników!!

Rollo

Sprzedawcy nie mają zielonego pojęcia o projektach. W momencie rozmów już widać ,że dalsza współpraca przy zakupie mieszkania będzie trudna. Nie radzę kupować u tego dewelopera . Główny nacisk na wpłacenia zaliczki i stawienie się u notariusza . Jak złapiesz się na haczyk to koniec.

Stefan

Do tej pory pracownicy firmy Euro Styl z Gdańska niezbyt chętnie wypowiadali się na forum - można to jakoś zmienić? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do napisania, jak Wam się pracuje w Euro Styl! @admin pytał już o to jakiś czas temu, ale myślę, że warto ponowić pytanie.

admin

Masz doświadczenie w pracy z firmą Euro Styl Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Styl S. A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Euro Styl S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Styl S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euro Styl S. A.