Astromal Sp. z o. o.

Wilkowice

Opinie o Astromal Sp. z o. o.

ja 2013-06-12 09:10
Soboty setki a malo teraz sobut sie robi. To co sie robilo w 6 dni teraz trzeba zrobic w 5
deut 2013-11-13 15:03
A nie prościej zadzwonić i zapytać?
Dane kontaktowe do kadrowej są na stronie www.
były obozowiec 2013-11-13 22:59
Trzeba zaznaczyć, że tam nie ma szkodliwych warunków.
Jak wiadomo było, że będzie kontrol to przez dwa dni było wietrzenie. Na dziennej zmianie zostawało kilka osób a reszta won na popołudnie.
Jak przychodziło do badań okresowych to nie jeden, zaznaczam nie jeden nie potrafił przejść SPIROMETRII!!!
MaxiKing 2013-11-25 19:49
Czyli jezeli trafiają się wolne stanowiska pracy nawet w biurze, to dlatego ze ludzie uciekają z tej firmy
Rogacz 2013-11-26 21:22
Nawet nie wysyłam CV bo szkoda mojego czasu na ich śmieszny HR. 3 etapy: I-wysłanie CV, II-rozmowa, III-propozycja pracy za 3tys netto
radek 2013-11-29 15:01
Pozdrawiam środkowym palcem szefa i pana z BHP którzy mnie obrażali i zwolnili przez to ze niby paliłem papierosy na nocnej zmianie chociaż ja nie palę.I(usunięte przez administratora) z RTM jesteś zwykłym konfidentem (usunięte przez administratora)
Maras 2013-12-01 11:29
Po rozmowie w Astromalu czuje sie intelektualnie zgwałcony. Pozdrawiam ich HR bitch, od razu zwolnić ;
fix 2013-12-04 20:00
Witam jeśli chodzi o etapy rozmowy to 3 etapy to teraz standard, a co do kwoty 3 tys netto to według mnie jest dobra stawka We Wrocławiu ludzie po studiach magisterkso-inżynierskich zarabiają niecałe 3000 brutto więc nie widzę tu złego.
Praca 2013-12-04 20:05
Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.
dolina 2013-12-04 21:58
Jestem świeżo po rozmowach z firmą. Praca w biurze z 10 letnim stażem i językami obcymi to 2 500 netto plus premia uznaniowa, której nigdy nie zobaczę.
Praca dla stażystów po studiach, ale pani prezes za te pieniądze próbuje zdobyć fachowców. (usunięte przez administratora). Odradzam ludziom aplikowanie, bo proces rekrutacyjny to 3 etapy... tak jakby się znali na psychologii...
Iris 2013-12-04 22:21
W rawickim Rawagu nawet lepiej płacą....
max 2013-12-12 23:13
a można wiedzieć dlaczego Maras czujesz się intelektualnie (usunięte przez administratora) po rozmowie???
pracuś 2014-01-10 21:32
Tydzień temu podjąłem pracę atmosfera super, warunki pracy bardo dobre nie widziałem lepszych, gorąco polecam!
jobadvisor 2014-02-25 16:40
Popieram mario. Trzeba trochę popracować by wiedzieć, że to firma gdzie można się zahaczyć ale nie zostawać.
Beer 2014-04-02 13:39
Sedno korporacyjengo kitu: KAPITAŁEM FIRMY JEST JEJ ZAŁOGA. POSTAW NA SIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS! (usunięte przez administratora)
Kierownik Cyrku 2014-05-18 19:17
Powiem Astromal tyle, [usunięte przez administratora] sie tak z rekrutacjami ze lepiej poszukać sobie prace pod Poznaniem
Rekrut bubu 2014-05-27 21:51
Firmy maja problem z działami HR, armia psychologów bez doświadczenia w biznesie,jak również w zawodzie psychologa, krótko mówiąc bez żadnego doświadczenia. Poza szukaniem problemów u ludzi bo tego uczy sie psychologów, zajmuje się rekrutacją na wysokospecjalistyczne stanowiska biznesowe. Jak ktoś kto nigdy nie był u klienta, nie prowadził projektu w skali regionu-kraju, nie negocjował umowy ma zrekrutować pracownika. Ta nowo moda typu "badanie pojemności umysłu", "psychometryczne metody oceny kandydata" to maskowanie braku kompetencji w zakresie biznesu i branży do której szuka się kandydata. Wystarczy odbyć kilka spotkań z "rekruterami". Młodzi, bezczelni, wszystkowiedzący tylko nic nie osiągneli w biznesie. Brak kompetencji wieje jak z otwartej stodoły.
Czołg 2014-05-29 22:46
A mi ich nie szkoda, byłem, olał mnie a ja jego. Nie przejmuj się takie komenty bedą się pojawiać mysle coraz częściej. Obudzą się kiedyś z reką w nocniku.
Mini 2014-06-25 10:00
Czemu nie mówi się o tym, że to pracodawcy/rekruterzy często nie stają na wysokości zadania? Okazywanie znudzenia, nieodpowiedni do sytuacji strój, brak rozeznania w temacie, spóźnianie się, czy odbieranie telefonu podczas spotkania. To wszystko prawda, z tym, że często robi to właśnie ta strona zapraszająca na rozmowę!! Czemu nie mówi się o tym, że kandydata, jego czas i przygotowanie też należy szanować? Byłam świadkiem sytuacji, w których te wszystki zasady były łamane właśnie przez pracodawców, więc aż mnie mdli z obrzydzenia.
Nu pagadi 2014-06-25 10:02
Zawsze, kiedy rozmowę kwalifikacyjną prowadziłem z prezesem firmy dostawałem pracę. Rzetelnie i na temat trwała rozmowa, nawet jeśli nie posiadałem kwalifikacji zawodowych.
Kiedy jednak rozmawiam z rekruterami, to sytuacja wymyka się spod kontroli rekrutującego, i kończy rozstaniem.
Nu pagadi 2014-06-25 10:06
Rekruterzy udziwniają,bo chcą udowodnić ,że bez nich pracodawca nie znajdzie kandydata do pracy.
Nu pagadi 2014-06-27 10:26
Rekruter to taki filtr program antywirusowy co ma znależć na ciebie haki, wogóle to juz niech się nakryją obiema nogami. Jak gadać to tylko z Prezesem, właścicielem firmy...inaczej strata czasu
Nu pagadi 2014-07-01 13:15
Piłeś, kpisz, paliłeś maryche? Daj człowieka a znajdzie się na niego paragraf
Czołg 2014-07-23 11:56
Te pieniądze co proponują w Astromecie to kpina, Panie Prezesie...potrzebujecie murzynów albo desperatów do pracy
ktos 2014-07-23 13:22
Jedna z najlepszych firm w regionie, ale dla osób ambitnych i pracowitych, a nie dla leni i pasożytów, którzy myślą, że manna im z nieba sama poleci. Polecam osobom, które doceniają stałość zatrudnienia i kasę na czas.
Walec 2014-07-23 17:41
Dobry tekst, tylko ten wstęp ... bo region jest kiepski
white 2014-07-24 15:01
Powiało lizusostwem a może jakieś konkrety o firmie zamist o rekrutacji ?
Zassany 2014-07-26 20:06
Dobry koń to nie idota, po błocie nie pójdzie, złoży skarge na BHP.
pracownik 2014-08-07 17:52
dziadowska firma, wymagają dużo a płacą jak wszędzie, a przecież ludzie pracują tam w chemikaliach. poza tym liczą się tylko sztuki, najlepiej jak najwięcej oczywiście a jak coś (usunięte przez administratora)to twoja wina i trza za to zapłacić, lub jeśli się da naprawiaj se za darmo po godzinach. brak słów i nie polecam nikomu
Maniek 2014-08-08 12:26
Muszę wziąć kredyt 3tys, bo słabo mi płacą...gdybym zarabiał więcej tak chociaż z 370zł wiecej to bym odłożył, ale niestety to astromal
123 2014-08-11 23:04
Ej 2500 zł netto + ew premia (której częściej nie ma niż jest) dla inżyniera jakości z dobrą znajomoscią angielskiego, min 2 lata stażu i znajomoscią narzędzi jakości itd to jest kpina. Firma wygląda z zewnątrz przepięknie i te puchary ale tylko tu wygląda ładnie.
Bajerant I stopnia 2014-09-30 15:02
No comments. It's a fake. Ustawka ;)
pracownik 2014-10-05 19:13
Jest przerąbane pracuje już rok, na początku fajnie a potem coraz gorzej jest bo ciągle za mało robisz
Wania 2014-10-28 11:07
Ten wasz Dyrektor...ehhh
Miźek 2015-01-29 00:18
Zakres usług jaki świadczy Astromal naprawdę technologicznie przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Od różnego rodzaju laminowania po metodę wtrysku rtm czy frezowanie. Myślę, że klientów im nie brakuje, chociaż ciekawy jestem tego, czy to również przekłada się na stan konta pracowników. Dajcie znać, bo ciekawość mnie zżera.
kaja 2015-03-30 15:10
oki, czyli po prostu mają wszystko co potrzebne jeśli chodzi o takie techniczne rzeczy, faktycznie chyba pod tym wzgledem to nie mają sobie równych. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko w porządku tak naprawde, bo nie wiem już sama jak sie do nich dostać, czy teraz koniecznie będzie tak jak mówisz, czy warto inwestować w siebie.
Odp.czempion 2015-10-06 18:13
I ten ktoś ma szczeście że internet gwarantuje mu anonimowość bo tak jak pisałem łepetyną o forme z 3x i dla tego delikfenta na bank by się to zle skończyło.Można wiedzieć kto usunoł moją wczorajszą odpowiedz ?
były pracownik produkcja 2016-06-15 09:45
Astromal to złodziejstwo, niby premia 30% a i tak zarabiasz 1700 na reke. pracowałem prawie przez 3 lata. Żadnych podwyżek tylko patrzą żeby dołożyć roboty, sami namawiają do oszukiwania na matach po to żebyś więcej zrobił, gdzie tu kontrola jakości ? Na halach produkcyjnych nie ma klimy, co to średniowiecze ? Latem jest ok 30 stopni przez te opary jesteś jak na haju. Pozdrawiam Pana Prezesa dla którego już się nie liczy jakość sztuki wyprodukowanej. Nie polecam tej pracy !
pracownik 2016-06-15 10:05
Witam Prezesa, który pozwala na to co się dzieje w firmie. Już się dla nikogo nie liczy dobrze wykonana sztuka tylko ich ilość. Dziwie się że zagraniczne i polskie firmy kupują te sztuki. Pracuje 4 lata i zarabiam 1750 zł i w tym jest już premia 30%, śmiechu warte a i przeważnie jest tak że premii. Jak dostaniesz kartkę z wypłatą to można dostać zawał takie nędzne zarobki
pracownik 2016-06-16 09:08
Witam, nie polecam tej pracy. Pracuje już ok 4 lat, śmieszne pieniądze 1700 zł razem z premią 30 % ha ha ha. Przypadkiem popsujesz sztukę płacisz najmniej 200zł i każą Ci jeszcze przyjść w sobotę odrobić za darmo. Każą oszukiwać na matach i w technologi produkcji po to żebyś więcej zrobił a jak spierniczysz to się nie możesz potem wypłacić. Astromal to złodziejstwo dostaniesz kartkę to można zawału dostać. Nie szanują pracownika. Na hali latem jest ok 30 stopni powinna być klima w końcu nie żyjemy w średniowieczu.
bn n 2016-06-19 23:25
@procownik a nie jest tak przypadkiem że jak zniszczysz wieksza ilość to dopiero wtedy płacisz ????
J-23 2016-12-08 22:57
bn n chyba śmieszny jesteś każda sztuka to kasa szefa i nie ważne kto za na zapłaci dodam ze czary mary z towarem bo im tańszy tym lepszy i po co powiadomić pracowników o zmianach jak coś nie wychodzi to i tak wina fizola
A panie prezesie takiej biurokracji to ja za Gierka nie widziałem na 1 produkcyjnego 1 administracyjny
ŁaŁ ŁaŁ 2017-01-08 17:43
Jest podwyżka 50 groszy po 4 latach pracy w tym smrodzie. moja stawka 12.50 brutto , dzięki szefie yyyyyyyyyy sorki dzięki rządowi mamy lepsze zarobki.
Nie polecam za bardzo tej pracy ( jest ciekawa wiele rzeczy można zrobić z żywicy , jak powstają różne elemęty ) ale dbanie o pracownika chodzenie o proszenie rękawiczek ochronnych masek. Prezes nie szanuje pracowników tak samo robi jego synek .
Stalowy 2017-02-09 16:42
Jeśli myślicie o pracy w tej firmie to musicie mieć mocne/stalowe nerwy, trzymanie języka za zębami przed prezesem przez małe "p" to spory atut. Firma nie dotrzymuje obietnic podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podwyżka 50 gr. śmiech.

pracownik 2017-02-14 16:59
odpowiedź : coś wyjdzie chociaż na jednej sztuce, na małym kawałku to do razu płacisz za malowanie. To nie jest tanie malowanie ok 100zł a tyle to nawet przez jeden dzień pracy nie zarobisz, będą zaś ci kazali jeszcze za darmo w sobotę przyjść.
Marta 2017-07-21 15:11
@Stalowy co masz na myśli mówiąc, że firma nie dotrzymuje obietnic, które padają podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Co takiego zdziwiło Cię po rozpoczęciu pracy? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenie z Astromal?
paolo 2017-08-24 12:29
Najniższa krajowa, jeszcze jak się zatrudniasz to przez pierwszy miesiąc musisz sam zapewnić sobie odzież roboczą, śmiechu warte, później łaskawie dadzą ci rękawiczki, a jak se zasłużysz to może nawet spodnie. W dodatku praca w szkodliwych warunkach, a jak coś spartolisz to potrącają z pensji albo sobota za free. Dziwię się ludziom którzy tam pracują.
Marta 2017-08-24 14:03
@paolo z Twojego ostatniego zdania wnioskuje, że w firmie obecnie nie pracujesz. Skąd masz informacje na temat warunków zatrudnienia i pracy? Czy może kiedyś byłeś pracownikiem Astromal? Jeśli tak, to jak dawno temu to było? Czy możliwe, że od tego czasu zaszły w firmie jakieś zmiany? Chętnie dowiem się więcej od osób obecnie zatrudnionych u tego pracodawcy.
paolo 2017-08-31 12:12
Ja tam byłem tylko na rozmowie rekrutacyjnej w czerwcu tego roku. Kierownik jasno powiedział jakie mają warunki odnośnie płacy, kar za źle wykonaną pracę i odzieży roboczej. Aż się za głowę załapałem. Już mniejsza o te śmieszne zarobki, ale czy to że pracodawca nie zapewnia odzieży roboczej i środków ochrony bhp nie podbiega pod jakiś paragraf? Tym bardziej, że jest tam praca w warunkach szkodliwych. Nikt o zdrowym rozsądku nie podejmuje się tam pracy. Znajomi też kiedyś tam pracowali i uciekali po paru miesiącach.
Marta 2017-09-07 11:15
@paolo dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że takie warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały. Jednak ważne, że pełną o nich informacje otrzymałeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i mogłeś świadomie podjąć decyzję o podjęciu lub nie pracy.
Zostaw swoją opinię o Astromal Sp. z o. o. - Wilkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astromal Sp. z o. o.