INWEMER System Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INWEMER System Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w INWEMER System Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy firma płaci wynagrodzenie w terminie? Czy pieniądze się zgadzają? Jak to wygląda z umową? Jest podpisywana na początku współpracy?

Czy INWEMER System Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mark

Prawda jest taka że jak by była dobra to by się ciegle nie ogłaszali a szukam pracy już 3 rok i nie wybieram może być najniższa krajowa ale normalna umowa o pracę i dotego jeszcze mam leki stopień niepełnosprawności i pracodawca dostaje doplaty a z pośrednictwa pracy też co 3 miesiące się ogłaszają jesteśmy w Polsce (usunięte przez administratora) tak jak oni kiedyś byli wykorzystywani

Łukasz
@Mark

To że ciągle szukają pracowników nie oznacza jeszcze nic złego. Może się rozwijają i stąd ten nabór. Wysyłałeś tam CV? Bo zrozumiałem że już od 3 lat szukasz pracy i nic. To prawda?

Ropucha
@Łukasz

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować a to za sprawą koordynatorek którym sprawia radość pomiatanie ludźmi .Najprostsza rzecz związana z pracownikiem urasta do rangi problemu .Źle naliczane godziny pracy ,brak umowy itp .

Doni Nowy wpis
@Ropucha

To prawda niestety tak samo kłamstwo z bonami świątecznymi obiecali a tu zero nic

Umówiłam się telefonicznie na rozmowę o przyjęciu mnie do pracy.Na rozmowie były dwie osoby,z czego wybrana zostałam ja.Pani Beata N.wysłuchała mnie i po chwili wypełniła dokumenty związane z przyjęciem do pracy.

Zapytałam o pewną kwestię dotyczącą jednego z dokumentów.

Bodzio W

Co to za firma jak w 2022 r. Proponują umowę zlecenie?! Pani Agnieszka bardzo nie sympatyczna, poniża ludzi już rozmowa kwalifikacyjna z nią to porażka, kto tak nie kompetentną i wulgarna osobę dał na tak odpowiedzialne stanowisko, jeżeli ktoś się szanuje niech omija firmę z daleka pozdrawiam

Grzegorz z Tarnowa

Nie polecam tej firmy nikomu. Koordynator Katarzyny Płaneta Małeta z Tarnowa to wredna baba, wielokrotnie mnie pobiła zwyzywała aż w końcu zwolniła. Założyłem sprawę w sądzie ale mają dobrego prawnika i cały czas bronią się jak mogą i nie interesuje to nikogo że koordynator z Tarnowa to psychopatka i chora kobieta.

Zofia
@Grzegorz z Tarnowa

Hm, może bym uwierzyła, ale na pobicie to się wzywa policję, a nie zakłada sprawy w sądzie. Jak w sądzie udowodnisz, że byłeś pobity bez zawiadomienia i obdukcji lekarskiej? Coś tu nie styka za bardzo...

@Zofia

Zgłosiłem dopiero po tym jak mnie zwolniła a tak na marginesie to założyłem sprawę w sądzie pracy jako pozew pracowniczy. Nawet dołączyłem płytę CD z dowodami.

@Zofia

Nie wiem dlaczego ktoś usuwa niewygodne komentarze. Napisałem przedtem że zgłosiłem sprawę do sądu po tym jak mnie zwolniła i nawet dołączyłem jako dowód płytę CD

Klijent
@Grzegorz z Tarnowa

Pani Tamara która była ...... Niszczyła ludzi a ponieważ większość z grupą dał a się poniżać to świadczy tylko o niej .Mam straszne kłopoty przez którzy kierowali filją firmy nie polecam

Maria
@Klijent

Masz straszne kłopoty przez nich? Możesz sprecyzować o co dokładnie chodzi?

Grzegorz z Tarnowa

Zofia, założyłem sprawę w sądzie dopiero po tym jak mnie zwolniła. A jako dowód że znęcała się nade mną psychicznie i fizycznie dołączyłem płytę CD. Na której są dowody na naganne zachowanie P Katarzyny.

Waldek

Firma (usunięte przez administratora) ciegle się ogłaszają tak jak Bhp-Protect jakby była dobra to pracownik by się nie zwalniał

Ania F

Oszustki koordynatorki Agnieszka Urszula uważajcie obiecuja i. Nic nie dają

Ania F

Nie polecam firmy inwwemer system pani Agnieszka Urszula wykorzystują ludzi (usunięte przez administratora) mnie o miesiąc nie zapłacili mi nie polecam (usunięte przez administratora) uważacie gdzie się zatrudniacie na chleb by mi nie wystarczyło z ich pensjami

Basia

Pracowalam I już nie chce koordynatorka pani Agnieszka .S. jest osobam nie zetelnom obiecanki zwlekanie z załatwienie sprawy zmiana umowy zlecen na umowe oprace gdy czlowiek prosi bo ma problem z komornikem i w ty momecie olewka Na pracownika A poza ty traktuje ludzi jej się podoba nie polecam pracy z tam pania

Bronisław
@Basia

Widzę, że w Twoim przypadku problemem były relacje z koordynatorką. Możesz napisać, czy firma ta zatrudnia również osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego?

Gosia
@Basia

Bardzo dziwne pracuje w tej firmie 15 lat z różnymi koordynatorami i jakoś nie narzekam a w tej chwili pracuję u Pani Agnieszki S i bardzo dobrze mi sie współpracuje ,jeżeli Pani nie wykonywała należycie pracy tylko chodziło o pieniądze to trzeba miec do siebie żal a nie wypisywać bzdur na koordynora który dopiero przyszedł i może Pani próbowała cos zmienic Ludzie zanim coś napiszenie o kimś to zapytajcie samych siebie czy jesteście w porządku bo tylko roszczeniowi tak piszą

@Bronisław

Nie każdy nadaje się na koordynatora. Po pierwsze to trzeba z pracownikami współpracować a nie tylko wymagać .A są takie koordynatorki które zostały przyjęte nie mając żadnego doświadczenia. I się mądrują .Dzisiaj jest koordynatorką a jutro może ulice zamiatać.Ale to robiąc tez trzeba mieć szacunek dla takiej osoby.

@Gosia

Bo to oto chodzi rób (usunięte przez administratora) i nie odzywaj się. Nikogo nie interesuje czy masz grupę czy masz siłę ale musisz (usunięte przez administratora) Ć przecież

Wiecie, czy INWEMER System Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Grzegorz

Jeśli jesteś koordynatorem to owszem, nawet samochód w bonusie dostaniesz.

ja pracuje 5 lat i dostaje kase na czas

@toshiba

kupować buty sa za duze albo za male buty kto te buty kupuje

Grzegorz
@toshiba

Pieniądze owszem, wypłata zawsze jest terminowo ale nie raz koordynator jest do niczego.

Tamdyn

Ja w tej firmie pracuję 14 lat i możecie wierzyć lub nie jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymała wynagrodzenia. Jeśli chodzi o złe traktowanie pracowników to też się z tym nie zgadzam. Polecam pracę w tej firmie.

Krystyna

Firma jest dobrym pracodawcą więc nie ma potrzeby żeby tu często zostawiać info.

@Krystyna

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią na temat naszej firmy. Pozdrawiamy serdecznie.

@Krystyna

Firma ok .Tylko Ci co są wyżej od pracowników sprzątających to nie zawsze są w porządku w stosunku do takich osób.Gdyby nie było uwag dotyczących koordynatorów itp to nikt by nie pisał.Chyba logiczne.

Annetka

Witam kto w tej firmie jest jeszcze oprucz kordynatora .Czy jakis kierownik dane obiektu lub kordynatora jest.Dziekuje

benek
@Annetka

Są kierownicy tylko zależy na jakiego się trafi.

@Annetka

Nad kierownikiem jest dyrektora póżniej prezesi.Adresy mona poszukać na stronie KRS i wpisać nazwę firmy.

@benek

Święta prawda

Poldek

Nie przesadzajcie z oskarżeniami. Firmę mamy dobrą lecz wymagającą i nikt na siłę nie trzyma w firmie.

toshiba

jak ktos muwi ze go zwolnia to tylko pracownik kim on jest kierownikiem i zeby oni chcieli zeby ludzie juz w nocy byli w pracy 3 lub 4 go snieg pada ma mozemy pracowac tylko 7 godzin

Czy zdarzają się nadgodziny w INWEMER System Sp. z o.o.?

cb

Nadgodziny sie robi ale nie płacą za nie .Trzeba kontroli PIP to się w końcu wezmą za nich.JAK wołów traktują pracowników.Powinni takim Firmom dotacje pozabierać z Pefronu.

Filip

@Annetka a co, jakieś nowe miejsca pracy są ?

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INWEMER System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System Sp. z o.o.