Opinie o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski w Augustowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski w Augustowo

Nikt Nowy wpis

Brak

ledo Nowy wpis

olek, to zalezy o jakim stanowisku mowa. Na stronie IKO jest ogłoszenie pracy, szukają Przedstawicieli handlowych na terenie województw: wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie i świętokrzyskie. Wymagania: doświadczenie handlowe w branży FMCG, mile widziana znajomość branży mięsnej lub drobiarskiej, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,prawo jazdy kat. B.

Szału nie ma kokosów za zapier*alanie po 11 godzin nie ma, heh przetrwasz iko przez rok to przetrwasz już wszystko inne,

pedro Nowy wpis

ogólnie pracuje w tej firmie i na razie nie narzekam chociaż bywały gorsze dni :) pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kafelkarz
Augustowo
REGESS
logo firmy Analityk Finansowy / Kontroler Finansowy
Augustowo
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gosc

ja pracowałam w iko prawie rok ale w tej firmie to sie liczy tylko kurczak a to w jakich warunkach sie pracuje i atmosferze to jest masakra (usunięte przez administratora)dobra to sie da wytrzymać aale dzień w dzień po 11 godz i w soboty tez a zarobisz 1700 co to jest za tak ciężka i długa prace to wielkie nic a na święta to nawet niema żadnych paczek czy bonów ale dobra nie ma prezes pieniędzy rozumiem ale na nowe auto miał (usunięte przez administratora)

bardzo jasne, kasa przede wszystkim, pracownik niekoniecznie...dostaniesz 7 na godzinę plus kasę na niepełny zus no i działalność załóż, sam się rozlicz, tydzień urlopu na rok plus może jakaś premia raz na "ruski rok" tak...warto...ehe...

Zostaw merytoryczną opinię o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski - Augustowo

• Jak się pracuje w IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski?

Zobacz opinie na temat firmy IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski