DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

A ludzie sami sobie integracji zrobić nie mogą? Piszecie, że wam brakuje to może samemu trzeba coś sobie ogarnąć po prostu? tak w ogóle jak teraz byłoby cos po drodze to jako stażysta też mogę wziąć w tym udział? Myślę o tej ofercie na płatny staż w dziale wsparcia sprzedaży, zastanawiam się czy sporo tam roboty jest?

Może przyszły pracownik Nowy wpis

Witam, Chciałbym się dopytać czy coś się zmieniło wewnątrz struktury niż 3-5 lat temu? Czy w ogóle warto przyjść na rozmowę bo słyszałem że mają być zwolnienia, ale nikt nie chce potwierdzić.

Co się dzieje z działem HR ostatnio? Kiedyś mieliśmy fajne konkursy, a teraz totalna posucha. To nie fair, że kiedyś było dużo więcej fajnych rzeczy do zrobienia, a teraz to jakby zniknęli z radaru. Nie rozumiem, dlaczego nie możemy wrócić do tych czasów, kiedy było więcej akcji i zabawy. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo takie zmiany są po prostu irytujące.

Poeta Nowy wpis

No właśnie to jest dobre pytanie. Jak już z 4 lata tu pracuję to taka posucha, że aż wstyd. Czemu nikt się nie wypowiada więcej?

QWERTY Nowy wpis

A te dział HR o którym teraz niedawno napisano jest od dłuższego czasu w całkowicie niezmiennym składzie? Zastanawiają mnie po prostu te wspomniane konkursy i inne wydarzenia, które teraz według kogoś zostały ukrócone. Jakie jeszcze w tamtym roku były organizowane?

operator produkcji

sa 2 Panie ..jedna C. i druga M. o ile pamietam...Pani C. wersja mega pesymistyczna odpychajaca...mowiaca o samej podstawiw 2250 brutto czyli 1600 na reke..nadgodziny nic nie wiadomo bo kazda hala inna...wersja optymistyczna Pani M. sa premie dodatki bus ..bedziesz sie staral bedzie ok, sa darmowe autobusy ...itp

jak dla woła do pracy po podstawowce..czy masz auto by walic nadg. Testy jak dla idioty..masz 20 IQ lub jestes ukraincem nie panie maju (nachlany czy nie by stał na nogach dostanie prace)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Najbardziej zainteresowało mnie to, że piszesz o prawie pięcio-letnim stażu. powiesz przy tym jak warunki pracy Ci się w tym okresie zmieniały, że jednak zdecydowałeś się później zrezygnować? Po pierwszym roku cokolwiek jest inaczej?

Adrianna Neuman

Witam byłam pracownikiem ACK w doviście pracując tam ponad 3 miesiące , szefostwo oraz panie brygadzistki nie dały mi wogole klucza do szafki swojej co fakt faktem podejście do pracownika ze strony pań brygadzistek były zmienne a czasami hamskie do pracownika ACk mimo tego że byłam na zwolnieniu L4 ponad 2 tyg to mnie zwolnili nie dostałam formy wypowiedzenia na piśmie potraktowano mnie jak śmiecia mimo tego że byłam bardzo dobrym kultularnym nie spóźniających się pracownikiem sprawę tak nie zostawię . A pracodawca będzie opisany jak i również zgłoszona będzie skarga do inspekcji pracy

Who Cares
@Adrianna Neuman

Na gowork pisze sie anonimy A nie z imienia i nazwiska co do L4 to tak Ale nie dotyczy to umów o pracę czasową może po prostu skończyła się Pani umowa? Dostanie pani świadectwo pracy lub już dostała xd Moim zdaniem wina to tylko jak narazie brak szawki ,, swojej'' czyli pani jakąś miała no co szanowni Państwo czekamy dalej na rozwój sytuacjii jeżeli hamskie komętarze były kierowane w Pani stronę to raczej można podciągnąć pod (usunięte przez administratora)i raczej tylko z tego będą się tłumaczyć bo to nie na miejscu.

Kok
@Who Cares

Właśnie chodzi o to że pracując tam na umowie zleceniu do końca 30 Grudnia . Byłam pracownikiem zewnętrznym firmy sprzątającej ACK , Ponadto przepracowałam tam 3 miesiące jeżeli chodzi o Szafkę ! To wogole oni nie dali mi żadnej szafki ja od początku podjęcia pracy nie dostałam ani szafki swojej ani kluczyka !! Ponadto było to zrobione od Górnie zwolnienie mnie przez głupie L4 gdzie Pan Krzysztof chetnik powiedział mi przez telefon że robią redukcje pracy ???????? gdzie przy redukcji pracy nie powinno się przyjmować nowych pracowników do pracy więc chyba ktoś tu nie źle ściemnia ... zakład pracy tak naprawdę nie odpowiedni za duża firma i za dużo ludzi którzy chodzą i (usunięte przez administratora) tak samo jeżeli chodzi od Górnie o szefostwo to potrafią być wredne i hamskie gdzie nie raz człowiekowi puszczały nerwy .

Jakie godziny pracy obowiązują w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Poeta

W Dovista praca pełna miłości, Tworzymy drewniane okien piękność, Zespół jak orkiestra gra zgrana, Pasją, kreatywnością i zapałem w pracę wchodzimy. Codziennie szlifujemy umiejętności, By w oknach mieścić wyjątkowe zdobienia, Stawiamy na jakość najwyższą, Bo dla nas klient to wartość bezcenna. Tak miłość do pracy w Dovista bije, Jak radość dziecka z kolorowym balonikiem, Choć bywa ciężko, nie opuszczamy rąk, Stajemy się lepsi, jak błyskawica na niebie lśniąc.

Czy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mała

Nie, wypłata raz w miesiącu na konto

WTF

Tak, możesz pójść do kadr i wypłacą Ci na zeszyt, gotówką.

@WTF

Czemu od razu się tak dziwicie? Może ktoś w innej firmie miał inaczej? A tutaj tak wgl są możliwe ewentualne zaliczki? Jednorazowo by przyznali?

Niech osoby, które maja zamiar zaaplikować do Dovista przyszły i same się przekonały o tym jak tutaj jest. Nie będę oceniał wszystkich negatywnych opinii. Jak wiemy na forum ciężko o pozytywna opinie (niestety tak działa internet). Z mojej strony mogę tylko powiedzieć, że: 1. Brygadziści zawsze pomagają gdy pojawia się problem - na każdej fabryce 2. Kierownictwo zawsze dba o to aby pracownik był traktowany sprawiedliwie - również na każdej fabryce 3. Większość ludzi jest jak do rany przyłóż 4. Nigdy nie było sytuacji, aby pieniądze „zagubiły się podczas transferu” 5. Bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie Pisze ze swojego doświadczenia. Każdemu będę polecał, aby spróbował, bo jeżeli się chce to można osiągnąć naprawdę dużo.

Były pracownik odp
@…

Jestem byłym pracownikiem firmy Dovista i właśnie spróbowałem ponad rok wyrzucone z życia. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. A jesli chcesz coś osiągnąć w tej firmie wystarczy uprzejmie donosić (chcieć) :) Ad 1 Brygadziści mają tyrane głowy na spotkaniach co przelewa się na pracowników. Ad 2 Kierownictwo nie ma praktycznie kontaktu z pracownikiem produkcji :) Ad 3 Ludzie okej to się zgodzę (może akurat tak trafiłem) Ad 4 Dziwne żeby pieniądze się zgubiły podczas transferu ... Ad 5 Nikt nie mówi o bezpieczeństwie, nie ma na to czasu liczy się tylko i wyłącznie wyrobiona norma ... Ps: A ja nie będę polecał nikomu, są firmy w których warto spróbować swoich sił, jednak to nie ta firma.

@Były pracownik odp

Czemu kiero nie mają kontaktu z ludźmi? Masz na myśli tych z działu, którym kierują docelowo? Co do brygadzistów to nie można się jakoś dogadać z ludźmi skoro to oni konsekwencje podnoszą za wynik? Pracownicy sami z siebie co do nich negatywnie są nastawieni i nie da się dogadać? To chyba praca zespołowa w pewnym sensie? A ludzie między sobą jak się dogadują?

ddd

Ktoś coś słyszał o grupowych zwolnieniach?

Max
@ddd

Na razie nie słyszałem .

@Max

"Na razie"? czyli coś je teoretycznie zapowiada? chciałam właśnie pytać skąd tego typu sugestie,, Kiedykolwiek już takie miały tu miejsce? Jeśli tak to ilu pracowników brało w tym udział?

Wedkowy
@Małgorzata

Jak komuś nie chce się pracować, i 3 godziny siedzi na kiblu lub palarni w ciągu dnia. To ja sam bym takich zwolnił. A drugi musi za nich nadrabiać.... Najwięcej pretensji mają ci, co w (usunięte przez administratora) Grają.

@Wedkowy

A tego to nie wiem, nie widziałam jeszcze jak ludzie podczas pracy się tu organizują. Ale skoro tak już piszesz to nikomu decyzyjnemu to jakoś specjalnie nie wadzi? Czy po prostu tego nie dostrzegają? Jeśli tak to z jakich przyczyn?

Witam czy Kobiety pracują na dziale Malarnia-Okuwanie? Czy tylko mężczyzni? Jestem Ciekawa czy jest szansa na przyjęcie młodej dziewczyny

I jak tam Doviściaki juz pewnie wam suszą głowe o kolejnym kryzysie ze nie bedą nikogo zatrudniać i zebyscie sie martwili zeby utrzymano załogę w pelnym składzie? Ktory to juz jest kryzys w tym kraju a w szczególnosci na tej wiejskiej pipiduwie. Pamietaja pewnie co niektórzy 2008 jak byl pierwszy kryzys tzw "bankowy" potem 2020 - covidowy a teraz "enegetyczny" zwiazany wojną z Ukrainą. A wy wciąż siedzicie bo nie macie ambicji ruszyć dupsk z Tczewa,Starogardu czy Czarnej Wody. Uwierzcie ze kazda firma jest lepsza jak ten (usunięte przez administratora) Wiem bo trzeba miec troche jaj,pisze to jako stary pracownik

Ale tyrales tam X lat, i ci było dobrze i (usunięte przez administratora) lizaleś napewno. Teraz tak gadasz, bo znalazłeś o 200 zł lepszą pracę pajacu.....

Jakie godziny pracy obowiązują w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Staryy

6-18 18-6 za odmowę nadgodzin notatka lub nagana

Marek 6
@Staryy

No to raczej nie będe aplikował

@Staryy

i co po takiej notatce się dzieje lub samej w sobie naganie? w ostateczności by podziękowali za współpracę, tak?

Kamil
@Staryy

Zdecydowanie za dużo nadgodzin, to jak jakiś (usunięte przez administratora)

sisi
@Kamil

moze ktos wie cos o M, WYCZESANY bo ma byc u nas prezesem

Aga
@sisi

u Was czyli gdzie? konkretny facet, niekoniecznie robi dobre pierwsze wrażenie ale zyskuje przy bliższym poznaniu

@Kamil

Z czego te nadgodziny miałyby wynikać? A raczej przymus związany z ich wykonywaniem? Są tak spore niedobory w ludziach? Czemu nie wezmą więcej osób?

Daniel

Domyślam się że dużo osób nie che przyjść tu do pracy z powodu złej atmosfery ? która tu panuje , bo czytając komentarze o nicku o psełdonimie elek to dla mnie jest jakaś (usunięte przez administratora) i dziwię się że taka patokogię jak elek zatrudniacie przecież to karalne żeby obrażał innych wspułpracowników ,to jakieś dziecko z (usunięte przez administratora) rodziny !!!!!!

Kania

Nie długo zaczynam przygodę w tej firmie. Jak liderzy z działu t6? Jak atmosfera?

Mek
@Kania

Przygodę ?, tu trzeba ciężko pracować a nie jakieś przygody , chyba że masz zamiar dawać , ale nie wiadomo czy każdy będzie cię chciał , pewnie jakaś młoda siksa z ciebie . A jak chces zobaczyć jaka atmosfera to idz i się przekonaj

Karoll
@Kania

Przygodę , ty śmieszna jesteś w dowiście trzeba ciężko pracować a nie przygody jakieś , chyba że masz zamiar dawać (usunięte przez administratora) . Mogłaś się zatrudnić w (usunięte przez administratora) w niemczech

@Karoll

Dobrze. Ze sluzycie radą. I odradzacie prace. Nie w głowie mi romanse po śmierci męża. Przepraszam za pytanie ale jako osoba starsza nie wiedziałam gdzie szukać odpowiedzi

Renata
@@Kania

Nie mów, że zrezygnowałaś z tej pracy po takich wpisach?! I nie rozumiem, czemu ich przepraszasz, przecież te wpisy są skandaliczne i naruszają Twoje prawa. No chyba, że stwierdziłaś, że nie będziesz pracowała z facetami, którzy odnoszą się do Ciebie w taki sposób na forum. Ale słowo przepraszam nie pasuje tu nawet jako ironiczne.

Elek
@Karoll

Wez klej wrota, bo masz rozwarte jakby conajmniej stary Cie w nie zapinal piec razy dziennie

Czy na hale T1 są przyjmowane Kobiety?

Obecnie od dłuższego czasu nikt nowy nie został zatrudniony bez względu na płeć. Produkcja jest pomniejszona wiec nie szukają nowych osób.

Katarzyna

A jakiś przestój w styczniu lub lutym jest ?

@Katarzyna

Też jestem ciekawy czy zimą jest jakiś postój

dddddd

Ktoś coś słyszał o grupowych zwolnieniach?

Jakub

Hej. Opłaca się aplikować na płatny staż w dziale Wsparcia Sprzedaży? Znalazłem ofertę ale nie ukrywam, że po stażu liczę też na pełne zatrudnienie i nie wiem, czy to bardziej staż tylko po to, abym złapał nowych umiejętności, czy i jak się będę sprawował to mam pewność angażu? I tak po cichu między nami to za staż ile na rękę dają i czy rzeczywiście nauczę się czegoś, czy dadzą mnie na ksero albo do innych mało ambitnych czynności?

Weronika

Co wiecie o stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Serwisu? Jaka jest atmosfera w tym dziale? Są przyjazne relacje w pracy?

Natalia

Jaki jest aktualny numer do rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy

• Jak się pracuje w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOVISTA Polska Sp. z o.o.