Opinie o Nord Capital Sp. z o.o. w Połchowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Capital Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nord Capital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Capital Sp. z o.o. w Połchowo

KANDYTAT

Ile zarabia się na stanowisku Kontrolera Jakości?

@Wiktoria

Dział kontroli jakości niegdyś (jakieś 2 lata temu) składał się z kierownika i 4 pracowników. Z tego co pamiętam tam nigdy nie było dużo ludzi aplikujących na jakiekolwiek stanowiska na "parterze", nie wiem jak w biurze. Zarobki nie wiem jakie, bo nikt o zarobkach nie mówił, ale dziewczyny nie były zadowolone z pracy i często się zmieniały. Może się zmieniło. Może to im nie pasowało, a komuś innego przypasuje. Jak jesteś zainteresowana to spróbuj.

BadBoy85

Jest tu jakiś serwisant (utrzymanie ruchu) co może podzielić się swoją opinią na temat pracy w tej firmie? Dziękuję

Wszystkie maszyny całkiem poważnie maja po 20 lat? a jak mechanicy są rozliczani z pracy przy nich? Że godzinówka występuje to wiem, ale co z jakimiś premiami za wyniki, jak to działa w tym przypadku?

Też widziałem właśnie ofertę dla grafika, tyle ze wczoraj wznowioną. Zastanawiam się o co chodzi, że kolejny raz ją dodali, jest tu ktoś kto pracował i by opowiedział o pierwszych dniach (usunięte przez administratora) kiedy ta premia zawarta w opisie będzie dostępna?

Grafik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Widzę, że firma ponownie wystawiła ofertę na grafika komputerowego. Jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku?

BadBoy85

@BadBoy85

Firma obecnie bardzo prężnie się rozwija. Dużo jest nowych maszyn, a starsze są na bieżąco wymieniane, lub serwisowane . Panowie mechanicy zadowoleni z pracy . Niektórzy pracują tu od wielu lat.

Praca od wielu lat? jak to z czasem przekłada się na oferowane podwyżki? po jakim czasie zaczynają wchodzić jakieś stażowe? i czy w biurze też są podobne warunki? widzę ofertę dla specjalisty ds. rekrutacji, dlatego pytam

Mnie natomiast zamiast serwisanta przydałby się kupiec strategiczny. Szukają go do was. Ciekaw jestem jak wyglądają już tak ostatecznie zarobki. możecie je określić? I czy polecacie iść? Szukam czegoś na stale

Brutto 4,8 tys? Nawet jeśli to czyjaś sugestia to do jakiego stanowiska w tym momencie się odnosi? Chodzi o to, że teraz dla przykładu trzy oferty wiszą i mnie stawka dla księgowej właśnie ciekawi. Będzie to standardowy rynek czy jednak cos ponad?

Podobno pracując w firmie Nord Capital Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Są jakieś problemy z ubraniem roboczym? Tak teraz ktoś napisał, z tym ze biura to raczej nie dotyczy? Na takim portalu są dwie oferty do niego, mnie praca na dziale zakupów interesuje, opiszecie tamtejsza atmosferę? no i czy obowiązuje jakiś konkretny dress code?

KANDYTAT

Ile zarabia się na stanowisku Kontrolera Jakości?

@KANDYTAT

A wiadomo czy to nie jest zależne od doświadczenia czy coś? Nie negocjuje się stawek przypadkiem? w sumie to jak praca teraz na kontroli jakości tutaj wygląda w praktyce. Ostatnio klient pisał, że produkty są dobre czyli można na premie jakieś liczyć?

Była pracownik
@KANDYTAT

Omijać szerokim łukiem, na głowę dostaniesz tyle pracy że będziesz zostawał po godzinach, zero przerw na tym stanowisku, a o pani dyrektor się nie wypowiem bo szkoda słów

@Była pracownik

No i jakie obowiązki masz przy tym na myśli? chodzi o jakieś które są ponad umowę? generalnie pracowałeś to wiesz co nie? opowiesz jak taki przykładowy dzień jest zorganizowany?

Kontroler jakosci
@KANDYTAT

Do tego dzialu radze nie apikiowac. W tym roku wszyscy sie z tego dzialy zwolnili. Czy trzeba cos jeszcze tluamczyc?

Zastanawiam się nad aplikacja
@Kontroler jakosci

Dlaczego się zwolniło? Co jest powodem? Nadmiar pracy czy kierownik KJ? Zapytam jak ktoś wyżej, jakie obowiązki? I jaki zarobek?

@Kontroler jakosci

jak to możliwe, ze wszyscy? to jak liczny jest docelowo ten wspomniany dział? od strony organizacyjnej jaka jest minimalna liczba ludzi, która docelowo powinna go obsługiwać, żeby wszystko szło w porządku? chyba dalej nikt nie określił wprost zarobków, tak bardzo są zróżnicowane?

@Wiktoria

Ryba psuj sie od glowy

Sama p..prezes mowi ze jej firma dziala w brqnzy rybnej i ze 'ryba psuje sie od glowy'....no nie wiem jak mozna ta firme lepiej okreslic p prizes zrobila to najlepiej.... chyba wszystko jasne prawda?

Purchaser

Co w dziale zakupów? Jest obecnie rekrutacja do której się przymierzam

@Purchaser

cisza od tygodnia zastanawia, nikt konkurencji nie chce sobie robić? ciekawe jak dużo osób aplikuje na ten dział. a zdradzisz jak się przygotowujesz do rozmowy? wiesz już mniej więcej jakie pytania mogą paść?

Katarzyna

Dzień dobry. Byłabym zainteresowania aplikowaniem na stanowisko Głównej Księgowej, natomiast zastanawia mnie fakt, dlaczego to ogłoszenie jest od dłuższego czasu aktywne. Czy jest sens wysłać tam swoje CV? Jaka jest atmosfera w dziale księgowości?

Czy w Nord Capital zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wiktoria

Wiadomo jak będzie w takim razie ze Specjalistą ds. sprzedaży? Szukają właśnie i jest napisane, że umowa o pracę ale o próbnym nie ma wzmianki. Jest na tym stanowisku okres próbny? O aktualnych szkoleniach sprzedażowych z tego roku co można napisać? Ktoś wie?

Jan

Paluszki bardzo pyszne , chrupiące !! Niedawno odkryłem markę Family Fish jestem zaskoczony , że takie dobre produkty a nie znałem firmy . Jakie jeszcze mogę dostać produkty i gdzie ??

Klientkaa
@Jan

One były pyszne. Chyba zmienili recepturę bo poprzednio we wrześniu jak zakupiłam 2022 to panierka była chrupka a teraz jest jak glina dziwny kolor po smażeniu. No i woda zaczęła lecieć. - dzieciaki nie chcą jeść. Jak poprawia to może wrócę.

KJ
@Klientkaa

@Jan bardzo dziękujemy za pozytywna opinię. Wysoka jakość produktów i zadowolenie naszych klientów są naszymi nadrzędnymi celami. @Klientkaa zapewniam, że receptura nie uległa zmianie. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni Pani wpisem. Chcielibyśmy przeanalizować zapisy produkcyjne oraz sprawdzić próby referencyjne. Dlatego bardzo proszę jeśli to możliwe o przesłanie informacji na temat produktu oraz numeru partii na adres kj@nordcapital.com.pl

HHq

Rozmowa rekrutacyjna odbyła się jakieś 3 tygodnie może 4 tygodnie temu, przebiegała bardzo miło i kompetentnie. Było jednak kilka czerwonych lampek. Pani, która prowadziła rekrutacje powiedziała że 10% całego wynagrodzenia to taka część za NIECHODZENIE na l4. Czyli nie że jest dodatkowa premia za brak zwolnienia, a jest wliczone w podstawę :) Po czym powiedziała że " my tutaj już się przyzwyczailiśmy nie chorować" .... bardzo zachęcająco ;) Ponad to oczywiście padło ode mnie pytanie czy w razie każdej decyzji otrzymam informację zwrotną. Pani podkreśliła że sa profesjonalni i jak najbardziej będzie dzwoniła w przeciągu max 2 tygodni. Takiego telefonu się nie doczekałam. Bardzo źle świadczy to o firmie w moim przekonaniu. Na stanowisku handlowym podstawa to 4500 zł, premie są UZNANIOWE zależne od kierowniczki ;) pozdrawiam !

Katarzyna

Widzę w internecie ogłoszenie o prace na stanowisko Mechanika. Mąż szuka pracy. Z tego co widzę w ogłoszeniu to firma oferuje między innymi szerokie możliwości rozwoju - co to oznacza dla pracownika? Jak w firmie można się rozwinąć i co trzeba zrobić by się rozwijać i awansować?

klinet

Firma Nord Capital dba o dobre imię , niezadowolonych klientów nie taktuje obcesowo, jeżeli klient jest niezadowolony z produktu szybko reaguje i staje na wysokości zadania aby nie zniechęcić klienta a wręcz przeciwnie stara się rozwiązać problem i nie lekceważy skarg i uwagi. Firma dokłada wszelkich starań aby ich produkty były dobrej jakości i zadowolony klient.

Klient
@klinet

Chyba, że klient ma rację. To zawsze można pokazać mu że firma ma dobrych prawników i za ich pośrednictwem postraszyć takiego delikwenta sądem.

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Połchowo.

Raczej w Połchowie. Odmiana przez przypadki jeszcze obowiązuje, nawet w internecie!

Szanowny boocie, może warto zatrudnić informatyka, który zna podstawy języka polskiego, bo sam js czy css nie wystarczy!

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdynia.

nie

Kupiłem ryby Familii pack. Po rozmrożeniu sam woda! Nie polecam! A nawet przestrzegam.

Agnieszka
@Piotr

Rozumiem, że chciałeś podzielić się swoim niezadowoleniem z innymi, potencjalnymi klientami, ale zwróć proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują w Nord Capital i chciałyby wypowiedzieć się na temat tego, jak im się pracuje w tym miejscu?

@Agnieszka

Na magazynie super

@Agnieszka

Skoro możesz dodać opinię jako klient, to skąd takie wnioski?

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Capital Sp. z o.o. - Połchowo

• Jak się pracuje w Nord Capital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Capital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Capital Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nord Capital Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nord Capital Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nord Capital Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 217 ocen.

Nord Capital Sp. z o.o.