Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

zawiedziony

Aplikowałam na stanowisko grafika. Rekrutacja ma trzy etapy: rozmowa telefoniczna z panią z hr, spotkanie w biurze i spotkanie z kadrami. 1 etap to typowe rozmowa z serii top 10 pytań na rozmowie np skąd bierzesz motywacje itp. Drugi etap trwa godzinę podczas której trzeba tyle się jednostronnie nagadać, a obecność czterech osób ani trochę nie pomaga. W zasadzie rozmawia się z jedną osobą, a reszta bazgra coś w swoich notatnikach totalnie znudzeni. Rozmowa w głównej mierze na temat rzeczy z cv, bardzo ale to bardzo skrupulatna, pytają o wszystko co napisałeś i mam wrażenie że szukają nieścisłości. Z rozmowy wyszłam przetyrana. Co ciekawe wymagają wydrukowanego portfolio, które i tak nie było potrzebne, więc wywalone pieniądze na druk. Ogólnie z racji tego jak wyglądała rozmowa, a miałam wrażenie że nudzę towarzystwo to nawet nie czekałam zbytnio na informacje zwrotną z wynikiem, a odpuściłam tą firmę. Pani z hr zapewniała że w ciągu dwóch tygodni dadzą informację zwrotną czy to pozytywną czy negatywną, a jak łatwo się domyśleć nigdy takiej nie otrzymałam. Szacunek i wywiązywanie się ze swoich słów obowiązuje obie strony, a za taką postawę wobec kandydata to ja podziękuję.

Zart
@Dział HR

Do działu HR - rozumiem, ze u Was standardem jest, ze aplikant musi kontaktować się z działem HR po rekrutacji w celu otrzymania informacji zwrotnej jak wypadł i czy się dostał… Nowe trendy na rynku wprowadzacie, firma z wizją i pomysłem, zachęcam, żebyście się tym chwalili na rynku pracy, może nawet jakąś nagrodę dostaniecie - Czarnek ostatnio dostał „ (usunięte przez administratora) za 2023, może Aflofarm i dział HR otrzyma ją w 2024.

Jarząbek Wacław

Wszyscy się cieszą? Z czego? Z pomyj, które zostały wylane na jedną osobę. Oczywiście anonimowo.Niesamowita odwaga. Były Dyrektor miał swoje wady. Był jednak zaangażowany, oddany firmie, miał większą wiedzę niż osoby tu piszące. Był OK. Życzę sobie nowego Dyrektora, Który będzie jak karabin maszynowy i rozliczy nawet przecinek w e-mailu. GPS w samochodzie też mi nie będzie przeszkadzał.

Oliwa
@Obserwator

Zaangażowany, inteligentny, potrafiący się wysławiać, współpracujący i słuchający. OBY!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Aflofarm Farmacja Polska?

@Zygzak

Nie ma żadnej możliwości aby jakkolwiek to przeskoczyć? Dobry wynik z pracy lub cokolwiek? zastanawiam się także co konkretnie dzieje się przy tym przechodzeniu na nieokreślony. Czy możesz wtedy wyrwać dla siebie lepsze warunki?

Biedronka na zakupy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Wszyscy czekają na portfel który ma być wypchany motywacją na kolejne miesiące pracy ,czuć atmosferę napięcia wśród grona przybyłych nowych przedstawicieli i osobników starszego pokolenia .Nowości same czy będzie komu pracować ?zobaczymy Czy ruszy nowa kampania wrześniowa do innych podmiotów gospodarczych ? Zobaczymy?Czekamy na odsłonę finansową ….

Klara Nowy wpis

Architekt Zabezpieczeń IT ma wpisane wcześniejsze doświadczenie w wymogach ale nie jest konkretnie określone ile może być uznawane za wystarczające. Jak kandydat jest w takim razie sprawdzany w trakcie procesu rekrutacyjnego?

Oliwa Nowy wpis

Nowe otwarcie, nowy Dyrektor. Oby po cyklówce Wszyscy poczuli, że coś się ruszyło w lepszą stronę.

Kandi

6800 brutto i prosze nikomu nie mówić że tak dużo ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️ 1,5 etatu i kuszą załadowanym bagażnikiem pewnie solevitum bo tyle tego się walało w Pabianicach że schabowe na Wi tą minie d smażą w Pabianicach

Inkumbent Nowy wpis
@Kandi

No to pięknie. A nadzór farmaceutyczny tam jakiś jest?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

….

Czytaj proszę ze zrozumieniem, lepiej w sensie podstaw - w Sandozie czy Zentivie Rep z 10- letnim i więcej doświadczeniem i dobrymi wynikami ma podstawę często zdecydowanie więcej niż 10 brutto - a ile ma w Aflo ? Miedzy 7500 a 8500, różnica często ponad 3000 tysie, rep z kilkuletnim doświadczeniem ma około 7000-8500 a w Aflo 6500 - 7500, premie różnie

.....
@….

Rep w Aflo że stażem 5-10 lat ma podstawy 6200, góra 7000, także warto:)..... Tego już się nawet nie da komentować.... Oczywiście osoby bardziej ambitne już dawno w Aflo nie pracują. W zeszłym roku zwolniło się 40% Repów. Brawo Zarząd :).

XXXXXX
@.....

Mylisz się, znam wiele osób z Aflo, mających ponad 7000 brutto, poniżej 6000 raczej nikt już nie ma, pewnie, że są osoby z dużym stażem mające poniżej 7000. Generalnie " bananowy Januszex" ma rację. W sensie ilości zadań, inwigilacji - GPS, raportów, itd jasne, że w korpo jest gorzej, na plus to ilość danych sprzedażowych vs Aflo i porządek administracyjny, czasami budżet i ogólnie narzędzia ( to zależy od firmy ). Premie są porównywalne, ale ciężej je dostać w korpo, bo cele dużo szybciej rosną. Na minus w Aflo, że rep jest zarówno medycznym jak i aptecznym, firmy " doinwestowane" odeszły od takiego systemu już dawno z różnych przyczyn i mają normalny dział apteczny, w Aflo - wiadomo - KAS, których cele się rozjeżdżają z medycznymi i jest ich niewielu. Ponadto na minus w Aflo, to, że marketing z szefem żyje własnym życiem a sprzedaż swoim. Wiadomo - Święty Mikołaj robi wszystko aby być niezależny i nie do końca za wszystko odpowiadać. Poza tym Aflo - ciągłe rotacje i niemal te same foldery...Reasumując - nie jest tak źle, można się przyzwyczaić :)

Nowa

Hey. Jest dużo ogłoszeń do Aflo i myślę aby wysłać CV ale czy to prawda, że na początek mogłabym zarobić tylko 4 500 netto. Mam doświadczenie z FMCG. Ale zbytnio mnie nie zachęcacie. Dziękuję za podpowiedzi.

Lena

Hej, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna dla Junior Product Managera? Mam wstępne doświadczenie w marketingu produktywnym, a go właśnie wymagają, zastanawiam się czy będzie dawany jakiś kejs do rozwiązania? Dodatkowo czy polecacie by udać się na ten dział?

Józek

Byłem na rozmowie w firmie Stada pierwsze kroki do zmiany :))10.000 brutto ,kolega mi pomógł .Teraz odczuje różnice w pensji 4000zł brutto więcej wystarczy na normalne życie i zakupy Rachunki i kredyt nie będą moim problemem.Wyleczę sobie zęby bo kornik z niedożywienia stuka mi co dziennie.To jest pensja marzeń .

Oliwa
@Józek

Gratuluję, na prawdę. Niestety za rok/1,5 roku będą redukcję. Nie straszę, nie zniechęcam...przedstawuam trzeźwo ocenę.

Józefina od Cygana

Nikolaus czekamy na cyklówkę i kalkulację w exelu jak można przeżyć za pensję made im Albania .Zapewne temat podwyżek będzie szerokim łukiem omijany jak to co pół roku bywa.Dyrdymały i cacanki o rynku farmy nikogo nie interesują że mogło być lepiej bo target jest zły itp.300zł brutto nawet nie chce tego słyszeć bo mi nie starczy na wyjście do Biedry.Skup się dobrze tak aby podwyżka była na poziomie 1500-2000brutto.Tyle w temacie .

rozczrowana
@Józefina od Cygana

podczas zatrudnienia była rozmowa o podwyzkach. teraz zorientowalam sie ze chodzilo o podwyzki cen produktow firmy a nie moja pensje. No coz wracam do krakania. firma wydmuszka swiateczna.

zawiedziony

Kociewiak
@zawiedziony

A ten grafik , z całym szacunkiem , to jest potrzebny przy produkcji farmaceutycznej? Bo u nas zatrudnili plastyka żeby zaprojektował nowe logo. No to plastyk narysował kółko i w środku wpisał nazwę firmy.

Dział HR
@zawiedziony

Dzień dobry, udzielenie informacji zwrotnej po zakończonym procesie rekrutacyjnym jest u nas standardem, dlatego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem doprecyzowania zaistniałej sytuacji tel: 42 2068465, mail dzialhr@aflofarm.pl Pozdrawiamy Dział HR

ZW
@Kociewiak

Z całym szacunkiem, ale w co włożysz gotowy wyrób? W chociażby opakowanie, które widzisz na sklepowej półce. Skąd dowiesz się o jakiejś ofercie? Z grafik promujących dany produkt. Grafik nie zajmuje się tylko projektowaniem logo, a już w szczególności nie wpisywaniem nazwy firmy w logo. Jeżeli tak bardzo chcesz dowiedzieć się czym zajmuje się grafik w tej firmie, to wystarczy poszukać archiwalnego ogłoszenia, a o to nie trudno.

@Dział HR

Nie jest, koleżanka z mojego polecenia do ter pory nie dostała od Was odpowiedzi. Aplikowała w ubiegłym roku.

@@Dział HR

Pytanie teraz jak długo te dokumenty są przetrzymywane? Nie wiem jak tu mają z zasadami odnośnie jakiejś zgody na przetwarzanie i tak dalej, bo wtedy nie aplikowałam, ale gdy teraz to zrobię to ile masz musze czekać, żeby jeszcze mieć pewność, że odpowiedz nadejdzie? Po jakim czasie trzeba byłoby doslac papiery ponownie?

Aneczka

W sensie, że co to oznacza? Zwrotka zawsze jest możliwa? właśnie teraz tez nabory na grafika są i myślę czy by nie podesłać papierów, tylko nie wiem czy poziom jest teraz jakiś wysoki? Był ktoś teraz na rozmowie i oceni? W ogóle czemu znowu szukają?

Abc
@@Dział HR

Potwierdzam. Dwukrotnie byłem na rozmowach w ubiegłych latach i nie dają żadnej odpowiedzi.

@zawiedziony

Dostałam się tam i żałuje ze straciłam czas. Traktowanie pracownika bardzo słabe. Brak przeszkolenia na stanowisko pracy. Masz po prostu wejść i robić. Tylko nikt nie wyjaśnił co dokładnie. Ciągle niezadowolenie zniechęca . Sami nie potrafią wyjaśnić co dokładnie chcą.Młodzi pracownicy nie umieją przekazać informacji o projekcie. To tylko dobre miejsce dla stażystów. Dobra nauka jak nie powinna wyglądać praca Grafika. Bardzo niskie zarobki. Sztuczna atmosfera. Nie polecam!

Zart

Kicuń

Podwyżek nie będzie bo Hotel słabo prosperuje,nie ma pieniędzy bo złotówka słaba,te śpiewki sà powtarzane od 3 lat .Trudno zliczyć ile osób się zwolniło ciągle nowe twarze które zmieniają się jak rękawiczki jednorazowe :)) Ja już po rozmowach do Stady idę .Pa.

kandydat

brak jakiejkolwiek informacji nt rekrutacji. Słabe jest takie traktowanie kandydatów, którzy poświęcili swój czas na aplikację.

Krecik Berecik
@kandydat

Ciesz się człowieku,że nie dzwonili do Ciebie. Szkoda życia za te 4400zł. Będą podwyżki ,ale energii. W słowniku Aflo nie ma takiego słowa jak podwyżka. Słowa ,które tutaj są to : mało, nie da rady, zarząd nie pozwala itp.To jest wyzysk e XXI w. Teraz tylko bajki,że od cyklówki coś będzie. Będzie kolejny gniot do promocji pt. Cardiostatil Bergamota. Powodzenia....

Emeryt
@Krecik Berecik

A, mój kierownik mówi mi ,że będą podwyżki od maja z wejściem w życie od marca 2025r. To taka tradycja . Oczywiście nie mogą być większe niż 300 brutto,bo kociego rozumu dostaniemy. Przestań się czepiać 4400 zł. to wysoka pensja na Białorusi.

Tati

Cześć. Jak duże doświadczenie może być wymagane aby móc aplikować na administratora systemów IT? jest ono wskazane w ofercie ale niestety niedopracowane. Dodatkowo interesuje mnie to w jaki sposób przeprowadzana może być rozmowa rekrutacyjna. Omówicie ja?

Gosc

Brak szacunku do kandydata nawet zwyklego emaila z szablonu dziekujemy za udzial w rekrutacji.. zal.pl

Mira

W ofercie dla laboranta analityka widzę, że w mile widzianych znalazło się minimum roczne doświadczenie z pracy w laboratorium. Czy będzie ono wpływało na początkowa stawkę? I czy im więcej lat tym szansa na zapewnienie sobie lepszych warunków?

Agacia

Ktoś stwierdził w jednym wątku, że niedługo wynagrodzenia będą na poziomie najniższej, czy to każdego stanowiska będzie dotyczyć? Jak jest teraz wystawiona oferta pracy dla młodszego specjalisty ds. zapewnienia jakości to podstawa byłaby właśnie minimalną czy może mogłaby być nieco wyższa? I po jakim średnio czasie można starać się o awans?

Amelung

To bardzo małe i hermetyczne środowisko - na pewno już wiedzą. A może żyje z odprawy i nie zatrudnił się nigdzie.

@Amelung

Takie małe i hermetyczne, że nie wiesz gdzie pracuje....tylko tacy ludzie zostali w Aflofarmie...nie znający branży:) Jak macie uciec z tej firmy skoro nie wiecie co się dzieje na rynku :)

Józef

Średnia krajowa8000brutto podstawy .Podwyżki nie ma i nie będzie.Dobre wiadomości trwają rekrutacje 8500 -11000 takie podstawy oferowane są obecnie .A potem nara im więcej tym lepiej to impuls dla innych nie zdecydowanych .Wiecie co macie robić -szukamy roboty.

Arnold
@Józef

No cóż dobrze to już było. Wymagania kosmiczne,a zarobki na poziomie firm z przed 10-u lat. Ludzie dajcie nam zarobić i godnie żyć. Ciekawe czy za 4400 netto byście opłacili kredyt, szkołę,rachunki itp. Mamią nas premiami na poziomie 200 zł. netto za lek. Zero szacunku dla starszych Repów. Czym dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz. Oto strategia tej firmy. Cyklówki tanim kosztem . Zabawy typu ganianie po śmierdzących piwnicach Pabianic. Oto poziom firmy zarabiającej miliony ,ale dla właścicieli. Dajcie nam zarobić! Chcemy tutaj pracować,ale chyba dłużej się nie da.

Darek
@Arnold

Dokładnie tak jest. Nasze podstawy niedługo będą najniższą krajową. Tyle zarabia REP

Dużo osób do działu IT teraz szukają z tego co widzę. o admina od sieci już ktoś pytał a co z tym od systemów? Również interesowałaby mnie praca. faktycznie nowy dział się kompletuje? Nie wiem co myśleć o atmosferze po prostu

klient

Firma wprowadziła na rynek Rapidentin cena w aptekach DOZ to 23,99 zł za 5 ml ( opis preparatu: Rapidentin to substancja lecznicza bazująca na naturalnych, roślinnych składnikach. Substancję czynną leku stanowi olejek eteryczny goździkowy w ilości 1 mL olejku na 1 mL preparatu. Warto zauważyć, że produkt nie zawiera żadnych dodatkowych substancji pomocniczych.) Czyli jak wynika z opisu jest to tylko olejek goździkowy cena w aptekach DOZ 8,59 zł za 10 ml. Czyli kupując 10 ml Rapidentinu zapłacimy 47,98 zł , a za 10 ml olejku goździkowego 8,59 zł. To za Rapidentin trzeba zapłacić 5,5 raza więcej . CO ZA GENIUSZ TO WYMYŚLIŁ !!!!!!!!!!!!!! CZY SZANUJĄCA SIĘ FIRMA POWINNA TAK ZARABIAĆ NA NIEWIEDZY (ZAUFANIU, ŻE PRODUKUJE UCZCIWIE) KLIENTA. Może ktoś z firmy wypowie się na ten temat .

Obserwator
@klient

A ktoś wyjasni dlaczego preparaty DOZ np. probotyki nie mają nic wspólnego z probiotykami o dobrym/przebadanym składzie, ale są w waszych sieciach zawyżane powyżej ceny producenta by sprzedawać Wasz chłam. Wg Was probiotyk to probiotyk..."ciemny lud to kupi" ŻENADA. Apteki mają sprzedawać leki producentów, a nie je produkować. To jest konflikt interesów i złamanie zasad konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska