Opinie o Mecalit Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mecalit Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mecalit Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalit Polska Sp. z o.o. w Łódź

Hejka. Szukam pracy i zastanawiam się czy mimo braku ofert, są może nabory do firmy. Czy na rozmowie rekrutacyjnej są testy sprawdzające koordynację ruchową?? Albo testy z obliczeń, procentów itd. Zastanawiam się na czym mam się skupić w razie rekrutacji :)

Czy w Mecalit Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracownik Nowy wpis

Nadal jest ogromny bałagan zero logicznego myślenia ani pod względem personelu ani rozłożenia pracy

wiktorRat123

Pracuje tu od kilku miesięcy i powiem że pracowałem w kilku innych zakładach i żaden z poprzednich nie dorównuje temu ,praca spokojna zero gonitwy , przełożeni zawsze pomocni , zero stresu , w tej pracy po prostu się odpoczywa , zarobki już po 3 miesiącach na europejskim poziomie, szukającym pracy szczerze polecam puki są jeszcze wolne miejsca !!!

@wiktorRat123

Na europejskim poziomie czyli jakim ? ;p niby dałeś trochę informacji ale nadal mało wiem. Mówisz ze w pracy się odpoczywa, to aż tak mało jest obowiązków czy po prostu firma ma takie podejście i nie ma presji ?

wiktorRat123 Nowy wpis

po prostu normy są tak niskie że każdy wyrabia jej bez problemu ,a w miedzy czasie i na papierosa spokojnie wyjdziesz i na telefonie se posiedzisz poza tym co 2 godziny przerwa , co do kasy to nie mogę napisać dokładnie ile bo usuną , powiem tak mam 3 kredyty wynajmuje mieszkanie i jak wszystko opłacę to jeszcze tyle zostaje że mogę sobie na bardzo dużo pozwolić jeszcze sporo odłożyć, płacą lepej jak w Media Expert czy Amazonie .

Pytanie o pracę automatyka (nowy nabór otwarty przedwczoraj): jakie są godziny pracy? Czy jest ona zmianowa? Dają możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Czyli co? Jakiego rodzaju szkolenia? Awanse na jakie stanowiska?

Kudłacz

Kurs na suwnice i sep oraz w (usunięte przez administratora) E i na gaz na trzech zmianach bez nadgodzin. Zaczynasz od minimalnej bo zakład się sypie. No ale może wstanie z kolan.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mecalit Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn?
Justa

Wjechało ogłoszenie z naborem na operatora maszyn. Kto powie, do czego potrzebny jest ten mile widziany niemiecki język, do robienia dokumentacji, czy jakieś rozmowy z klientem? Taka znajomość z wyjazdów do pracy do Niemiec będzie wystarczająca? Pytam dla męża ;)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Pati

Jak wygląda? Podstawowo... Najniższa krajowa, jak wywalczą pracownicy podwyżkę inflacyjną (!) , bo to nic pewnego, to kadrowa obetnie na czymś innym, jakby miała prowizje od (usunięte przez administratora) Nie wspomnę o "karaniu" pracowników za to, że mają swoje zdanie, odmienne, albo próbują kierownikowi otworzyć oczy. Żadna postawa proaktywna, rozwojowa, odmienna w tym zapyziałym zakładzie pełnym lizydupstwa nie jest miłe widziana, a wręcz karana. (usunięte przez administratora) to druga nazwa tej "firmy".

Jeny
@Pati

Za moich czasów pensja oscylowała w granicach najniższa krajowa razy 2 !!! Aż miło było odbierać pensję. A teraz widać pracowników więcej, to oensje na pół, żeby kosztów nie zwiększać, tylko wysokość produkcji....

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Barbara

Generalnie takiej możliwości nie ma bo prezes nie przewiduje za bardzo ani szkoleń ani premii. W ogóle bardzo dziwna osoba.

F

Z 2 lata na pewno to Ukraińcy szybciej dostają umowę o pracę taka jest prawda

Wita, No jak to jak, najstarszym sposobem świata....znajomości, albo łóżko.Mecalit połączył już wielu, ale też wielu rozdzielił.

@Meer

To jest strona dotycząca opinii o pracodawcy, warunkach pracy, a nie o prywatnych problemach łóżkowych. Od tego są portale randkowe.

Meegi
@eRSet72

Mój komentarz dotyczy pracodawcy i warunków. Jakie mogą być warunki jak jest (usunięte przez administratora) na wysokim szczeblu. Nic dobrego nie można się spodziewać. Za kadrowa wszyscy robia robotę, ona obcina premie i pensje pracownikom i ma na to pełne przyzwolenie. Poza tym sytuacja wplywa na to jak firma jest postrzegana u klienta. W Bosh wszyscy się śmieją z tego. No właśnie - (usunięte przez administratora)na portalu randkowym a nie w robocie

Barbara

Sporo czasu upłynęło od tamtego komentarza. Nic się nie zmieniło? Czy oprócz tych sposobów co piszecie można awansować podnosząc kwalifikacje na przykład?

Pracownik były

Zgadzam się z przedmówcami.. Kierownik magazynu Konrad to zwykły cham i prostak... Myśli że jest tam wielkim kimś i może po ludziach jechać jak mu się podoba. Nie polecam tej firmy.

Urszula
@Pracownik były

Już go wywalili w końcu się skończyło doigrał się

Jolanta
@Urszula

Dawno się to stało? Teraz jest ktoś nowy?

@Jolanta

Jakieś 2 tygodnie temu, teraz jest Pan Tomasz zobaczymy czy będzie lepszy.

@Magazynier

No to ciekawa jestem Twojej opinii po kilku tygodniach. Co sądzisz?

@Magdalena

Sprawdza sie dla magazynierów jest okej

@Magazynier

No to raczej ok a powiedz mi jeszcze jak aktualnie na magazynie płacą? Bo ktoś kiedyś pisał, że słabo z tym i zastanawiam się czy jakieś podwyżki się szykują

Dżebetto
@Magdalena

Podwyżki ale chyba roboty. W tej firmie na wszystko jest na Auta, Komputery, Monitory 32 Cale po 3 na biurku i inne pierdoły ale na podwyżki to funduszy brak. Szybciej się znajdzie lampę z Dżinem niż doczekasz się dobrej podwyżki na Magazynie ;)

Urszula
@Dżebetto

A jak ogółem zarabiacie teraz, sensowne są pensje czy raczej nie? Może i bez podwyżki się obejdzie, to bym chciała ocenić w sumie. Pozdrawiam.

Dżebetto
@Urszula

Maksymalna stawka jako operator wózka Widłowego 23,50 Brutto i to po przepracowaniu bodajże 1,5 roku. w każdym razie więcej jak 3200-3400 nie zarobisz. I to są zarobki już policzone z premią :)

Dominika
@Dżebetto

Oj, a na Boże Narodzenie chociaż coś dodadzą? Nie wiem, jakieś paczki dla dzieci, karty przedpłacone, czy kasę...

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Specjalista Ds. Zakupu w firmie Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Nickt

Niestety odradzam aplikowanie na to stanowisko. Ciągły stres, bo wszystkiego brakuje. W systemie jest, a na magazynie brak i nikt za to nie odpowiada, a dział zakupów musi stanąć na głowie, żeby było i to najlepiej na wczoraj. Problem jednak jest głębszy i swe korzenie ma w zarządzaniu firmą. Niestety dyrektor mydli oczy prezesowi i wszystko zamiata pod dywan. Szkoda, bo wielu dobrych pracowników odeszło. Współczuję tym co zostali. Nigdzie nie jest idealnie, ale uwierzcie, naprawdę są firmy, gdzie jest o niebo lepiej.

Julia
@Nickt

Brzmi jak niezły bałagan :P Nic nie da się na to wskórać? Mam nadzieję że chociaż pensja rekompensowała Ci ten stres?

Pracownik produkcji
@Nickt

W tym dziale czesto zmieniaja sie pracownicy. Za wszystko odpowiada dzial zakupow. Atmosfera w dziale jest kiepska a w dodatku kierowniczka dojezdza dziewczyny. Nie polecam.

@Pracownik produkcji

Jak przepraszam niby dojeżdża i czemu nikt z tym niczego nie robi? To już tu takie na porządku dziennym, że każdy przyzwyczajony?

Pracownik produkcji
@Magdalena

Napisalem to co uslyszalem...slaba placa, my na produkcji wiecej mamy kiepska atmosfera i dziewczyny uciekaja.

Magda
@Pracownik produkcji

Pytasz sie co to znaczy dojezdza? A to, ze jak jest zle to dostajesz opieprz a jak jest dobrze, to nie uslyszysz slowa pochwaly a wszystko za marna płace.

Zakupy
@Magda

Potwierdzam, wieczny stres, pochwał nie ma, wynagrodzenie kiepskie.

@Zakupy

Co rozumiesz przez kiepską kasę? Ile konkretnie można zgarnąć?Bo to trochę względne pojęcie :)

Gwiazda
@Andrzej

Najniższa krajowa do max 3tys netto. Na tyle możesz liczyć

@Andrzej

Wiecej dostanie nowo zatrudniony pracownik niz osoba, ktora pracuje iles czasu. Kierownik nie dba o swoich pracownikow w tym dziale.

Jolanta

To ile taka nowo zatrudniona osoba może dostać na start?

@Jolanta

Jolanta, jak wspominał Pracownik 3000netto

Katarzyna

dzięki wielkie za wyjasnienie wątpliwości co do wynagrodzenia, a nie wiesz po jakim czasie ono wzrasta, trzeba min rok przepracować czy więcej ?

Elzbietka
@Katarzyna

Wzrasta w zależnosci od humoru twojego przełożonego. Jesli chodzi o zakupy- nie licz na dużo wiecej. Wiecej bedziesz miała w innej firmie. Na lepsza kase moze liczyc nowy pracownik. Ale nawet za duxo lepsza kase nie bedziesz chciala tam pracowac.

basia
@Elzbietka

generalnie to pensja nie wzrasta, ponoć cały zakład dostaje w styczniu podwyżki, ale to nie w zakupach

Jaki jest styl zarządzania w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Facet

Kiepski, Bałagan,brak systemu, który pomaga w pracy. Brak jakości produkowanych produktów oraz brak konsekwencji. Najniższe wynagrodzenie w okolicy.

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Czy pracuje w waszej firmie Artur M.? On chyba jest kierownikiem. Co o nim możecie powiedzieć?

Klient
@Kandydat

Hej, copywriterzy GW, przesadzacie z prowokacyjnymi wpisami!

Polak

Niemiecka firma zatrudnia samych Ukraińców i podnosi ich na wyższe stanowiska nie dając Polakom szansy Mecali pozwala zeby Ukrainiec np operator rządził Polakami ciężko pracującymi tak nie może być będzie to zgłaszane do odpowiednich instytucji

Angus
@Polak

Jak Polacy nie chcą się rozwijać to biorą Ukrainę Przecież to proste Na produkcji nie jest wcale tak źle Musisz być (usunięte przez administratora) i wyjść Niczym się nie przejmując... Odpowiedzialność pojawia się na wyższym stanowisku Ale Polacy są wygodni wolą produkcję i brak stresu Pozdrawiam ambitną Ukrainę

adAda
@Angus

@Angus O czym Ty piszesz? Kto tu ma odpowiedzialnosc za cokolwiek? Praca sie toczy swoim życiem i z rozpędu. Nikt tu niczym nie włada. Albo nie umie albo nie moze bo blokuje go ten, co nie umie

@Polak

Chyba nie samych. Dużo Polaków też pracuje. A stanowiska wyższe są tak obsadzane jeśli nie ma chętnych. Trzeba chcieć pracować i pokazać, że się potrafi. A nie narzekać. Ale to jest polski sport narodowy. Stękanie, narzekanie.

@Polak

Ponieważ jest przesadzona w treści.

miele

Witam chcialam zapytać jakie są warunki pracy w administracji chodzi o kadry księgowość jakie przeciętne płace i atmosfera Pozdrawiam

ByłyPracownik
@miele

Kadry i księgowość to 2 różne działy.

Miki
@ByłyPracownik

A jakie są warunki pracy? Jaka atmosfera? Proszę coś więcej napisać warto szukać tam pracy czy nie

Były
@Miki

Atmosfera w pracy to bardzo indywidualna sprawa. Jednemu się spodoba, a drugiemu nie. Rekrutować zawsze warto, a jak się nie spodoba można szukać dalej. Firma niestety jest zacofana jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania systemowe. Wiele rzeczy, które powinien robić program, robi się ręcznie. Niestety nie widać planów na zmianę w niedalekiej przyszłości. Są osoby, które pracują tu kilkanaście lat, a są i takie które po kilku miesiącach odchodzą

Miele
@ByłyPracownik

A możesz coś więcej napisać warto tam iść czy lepiej czegoś innego szukać jaka atmosfera ile ludzi pracuje w zakładzie Wszelkie info są dla mnie cenne

Tom
@miele

W kadrach atmosfera? No taka, że z 4 osób 3 odeszły w ostatnim czasie. Place ok 2,5 netto.

Magdaa
@miele

W ostatnim roku księgowość rozpadła się, wszyscy się zwolnili, tak samo W kadrach. Wcześniej cały dział planowania, zakupy, kierownik produkcji,kilku operatorow właśnie przez kiepskie zarobki i zła atmosferę, nerwowa, (usunięte przez administratora) sama ocen czy chcesz się tam zatrudnić.

Aaa
@Tom

A ile osób tam pracuje?

Jakiś czas przepracowałem kiedyś w tej firmie i widzę nic się nie zmieniło Kierownik magazynu dalej siedzi i udaje że pracuje wysługuje się Liderami zmian chłop ciągle siedzi w kamerach czy to w pracy czy to w domu . Mógłby sobie znaleźć babę to może by się ogarnął . Za moich czasów (usunięte przez administratora) na magazynie nie miłosierny zero jakichkolwiek konsekwencji za uszkodzenia czy nie skanowanie produktów Kierownik tylko groził palcem i nic to nie dawało a problem narastał nikomu nie polecam pracy w tej firmie krzak ... Pracy z tego co słyszałem jest teraz tyle że nawet nie ma kiedy magazynier iść zjeść . Największym problemem od zawsze był dyrektor , kierownik produkcji i kierownik magazynu o ile można go tak nazwać

Były Pracownik

Witam tu wszystkich zebranych. Więc zacznijmy od tego jestem byłym pracownikiem(Magazynierem) I ta opinia głownie będzie dotyczyć pracy w firmie Mecalit na Stanowisku operatora Wózka Widłowego więc zacznę. Praca w głównej mierze nie jest ciężka fizycznie ani nie jest zbyt skomplikowana. Ludzie zasadniczo są mili wiadomo jak ty do ludzi tak oni do ciebie tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. (usunięte przez administratora) Ogólny brak miejsca na magazynie(ach) to norma w tej firmie wszystkiego szukasz nic nie można znaleźć itp. Dotyczy to głównie surowca. Ale cóż to raczej wina pani (usunięte przez administratora) która najwyraźniej popełnia błędy w obliczeniach przy składaniu zamówień do firm które dostarczają ten surowiec którego po prostu jest o wiele za dużo ale to tyle w tej kwestii. (usunięte przez administratora) Czasem wygląda sytuacja w ten sposób że jak wstanie lewą nogą to ci zabierze premię tak bez niczego po prostu żeby jemu było lepiej. Ale zawsze coś ci wymyśli żeby to uzasadnić. Ale najlepsze jest to że ty nie będziesz wiedział za co ci premie zabrał bo ci nie powie po prostu masz zabraną i już. Nie obchodzą go żadne wytłumaczenia np czemu się spóźniłeś bądź czemu cię nie było. (usunięte przez administratora) Coż przez takie zachowanie (usunięte przez administratora)większość nowych pracowników odchodzi. Ale zawsze jego tłumaczenie to na twoje miejsce ja mam chętnych. Owszem tylko że jak chętni widzą jego zachowanie po tygodniu za zwyczaj nie wracają. (usunięte przez administratora) Pamiętam zebranie jak zrobił na jednym z magazynów to krzyki bluzgi w stronę pracowników. to spowodowało że odszedłem masakra. (usunięte przez administratora) Naprawdę współczuję chłopakom że z nim wytrzymują. A jemu się dziwię że nie boi się później spotkać byłych pracowników na ulicy bo by miał nieźle pogadane. Ale to tyle o tym panu. Czas na liderów (usunięte przez administratora)tutaj nie mam zastrzeżeń. W porządku chłopaki zawsze pomogą jak masz za dużo roboty. Pokażą jak czegoś nie wiesz ogólnie bardzo pomocni i sympatyczni. Praktycznie wszyscy liderzy wykonują obowiązki kierownika ale to szczegół który zostawię bez komentarza. (usunięte przez administratora)chodzą pytają pracowników jak tam czy jest ok itp ogólnie wszędzie gdzie nie spojrzeć tam są zawsze pomocną ręką. (usunięte przez administratora) Wracając do problemu bałaganu na magazynie warto wspomnieć że zawsze jak ma przyjechać jakaś wizytacją pana właściciela czy coś to magazyn sprzątany na błysk((usunięte przez administratora)bałaganu i szrotu gdzie się da żeby tylko nie było widać) a po wyjeździe osobistości jest to samo ale to tylko zamiatanie problemu pod dywan. Zamiast zlikwidować problem i po kłopocie to tylko się go ukrywa ale cóż. W skrócie Wyraziłem opinie na wszystkie tematy. w tym wpisie. Praca na produkcji jak najbardziej polecam bo nie jest trudna ani skomplikowana. Lecz jako magazynier odradzam zdecydowanie (usunięte przez administratora) Mam nadzieje że ta opinia da do myślenia. Pozdrawiam chłopaków jeśli to czytają trzymajcie się tam.

Ktoś

Slaba psyche miales

@Były Pracownik

Powinieneś jeszcze dodać że pani z BHP po chali Produkcyjnej chodzi sobie w szpileczkach a jak ktoś jej zwróci uwagę to wielce oburzona bo ona może ciekawe jak by się wytłumaczyła gdyby wózkowy przejechał by jej po nóżkach i weszła by prokuratura nie było by że ona może a o panu kierowniku niechce wspominać powinien przejść badania psychologiczne bo zachowuje się jak by coś było by z nim nie tak i chyba po twoim komentarzu wzioł se urlop psychika siada

Spiderman
@Były Pracownik

Pracowałem na magazynie jakiś czas temu. Wszystko się zgadza. Kierownik magazynu to zwykły cham i prostak bez szkoły. Zero szacunku do ludzi. Aż dziwne że jeszcze w morde nie dostał.

Aleksandra
@Magazynier

No to może zgłoście to gdzie trzeba albo róbcie zdjęcia tej Pani, bo może zdarzyć się niebezpieczna sytuacja, a o wypadek nie ciężko na produkcji. Nikomu tego nie życzę ale może by się czegoś nauczyli.

Aleksandra
@Spiderman

Na pewno znajdzie się taki jeden co wymierzy sprawiedliwość :D Tego Wam życzę, aby nastał spokój na produkcji.

Nitka

Witam mam pytanie ile ludzie zarabiają na produkcji

o

mało

Gołota LDZ
@Nitka

A 2300 zł oczywiście jak dorobisz sobie weekend a tak pewnie 1950zł albo ponad dwa tys na tam pracowałem i się zwolniłem jedno ci napisze trzeba zapie...jak mrówka zależy gdzie ciebie dadzą

eRSet
@Gołota LDZ

To w końcu zakład, produkcja Jak chcesz za takie pieniądze nic nie robić to weź sobie wózeczek i chodź po śmietnikach i złom zbieraj. Nikt Cię nie trzyma Nie ma produkcji, żeby nie trzeba się było wysilać.

Mm
@eRSet

Z minimalną krajaowa to wykorzystywanie słabych ludzi. Za 1900zł zagraniczne koncerny wykorzystują Polaków. A rząd daje na to przyzwolenie. W Europie minimalna krajowa na kasie jest 1200 e

Angus
@Mm

Troszkę nie w temacie Wolna wola Nikt nie zmusza do pracy w Polsce Można jechać w prawo lewo do góry i w dół nawet Jak się nie podoba nikt nie trzyma Europa całą nasza Pozdrawiam serdecznie

Lolka

Przez agencja to bardzo mało 2500-3000 jeśli bierzesz nadgodziny lub weekendy

@Lolka

Teraz nie ma weekendów bo potrzeba na social kasy... chyba że jesteś na 4b

Czy firma Mecalit Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Meegi

Niestety nie. Mężczyzna na tym samym stanowisku zarobi więcej niż kobieta, do tego szybciej dostaje awans. Dyskryminacja kobiet jest na porządku dziennym dotyczy to zarówno stanowisk biurowych, jak i na produkcji

Nowy pracownik ?

Czy obecnie są przyjęcia do pracy w Mecalit Polska Sp.z oo , magazyn/wózki widłowe ?

@Nowy pracownik ?

Tak

Obecny pracownik

Ta firma dobrze by funkcjonowała gdyby zmieniło się podejście osób pracujących wyżej nad produkcją. Jak to wiele osób mówi w tej firmie liczy się tylko wysokość słupków wydajności a nie jakość i niestety taka prawda. moim zdaniem ta firma przy takim założeniu bedzie istnieć max. 5 lat

Ktoś

Firma która nie dba o swoich pracowników. Kierownictwo też jakby miało teorie a praktyki brak. Liczy się w tej niemieckiej firmie dobro pracowników z Ukrainy a nie z Polski. Odradzam każdemu pracy w tej firmie jeśli chce ktokolwiek jeszcze zachować jasność umysłu

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalit Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalit Polska Sp. z o.o.?

Mecalit Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.

Mecalit Polska Sp. z o.o.