Opinie o Catermed Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Catermed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Catermed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Cateringi
Cateringi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catermed Sp. z o.o. w Kraków

Wiecie może, czy w Catermed Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@????

Nawet dla osoby doświadczonej niestety i nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy np. stażowe czyli za lata pracy. Goła pensja i tyle

asdf Nowy wpis

Teraz gdy tak patrzyłam po Gdańsku za pracą wyskoczyła mi oferta dla kucharza do zakładu spożywczego. Interesuje mnie szersze odniesienie się do widełek placowych, bo opisano je jako 4,000 – 6,500 zł z czego wynika ta rozbieżność?

Wiecie może, czy w Catermed Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Kinia

Za staż płacą 1300 zł z groszami więc po co się pchać do ciężkiej pracy za takie pieniądze chociaż nie wiem czy potrzebują na staż

Zuzanna
@Kinia

Ta kasa to jest netto?? A po stażu jest opcja na stały etat i wtedy jaką kasę sie dostaje?

@Zuzanna

Tak, 1300 z groszami to jest netto a na etat jest najniższa krajowa czyli 2709,48 netto ale czy potrzebują na staż to nie wiem. Myślę, że lepiej pytać od razu o pracę

Anula
@Kinia

Nie no jasne, ale może staż ma mniejszy wymiar godzinowy pracy niż etat, aby jednocześnie studiować. Ile taki stażysta pracuje w tygodniu? Chodzi ile godzin.

@Anula

Anulka, nie wiem w jakim mieście szukasz stażu w tej firmie ale poprostu znajdź w internecie wpisując Catermed np Poznań i tam znajdziesz nr tel. i poprostu zadzwoń i spytaj

???? Nowy wpis
@Kinia

Jeszcze mam pytanie, ta kasa na etat wskazana, to jest pensja startowa na jakis okres próbny, czy już kasa taka nawet dla osoby z doświadczeniem?

Kinia Nowy wpis
@????

Pacjentka Nowy wpis

Przebywam w szpitalu, w ktorym firma dostarcza posiłki.szkoda ,ze nie mozna dolaczyc zdjec padliny ktora karmienie ludzi. Jajka gotowane żółtko czarne , posiłki zimne bez smaku, wygladaja jak zygi. Tragedia. Dobrze ,ze szpital ma bistro w ktorym mozna smacznie zjesc obiad za 23zl bo umarłabym z głodu . Dodatkowo nie raz brakuje porcji dla pacjentów musza dowozić bo podobno zagraniczny personel z Ukrainy nie rozumie co ma napisane na zamowieniu

urzędnik

Przebywałam w Szpitalu gdzie posiłki dostarczała ta firma - bez polotu (radzę poczytać w internecie jak się komponuje posiłki wg diet) ale wystarczająco, luksusy to mamy w domu. Jedyna uwaga to dieta lekkostrawna a w środku karkówka. Życzę doszkalania się z diet, uczymy się przecież całe życie.

Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE SPOŻYWCZYM oferowane przez firmę Catermed Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lublin

Jeśli się zastanawiacie nad pracą w tej firmie źle traktują pracowników . Zwalniają bez żadnego powodu wypłaty płacą w ratach i tak wszystkiego nie wyłąca . W kuchni smrud i brud

Xxxx
@Lublin

Jak to możliwe, ile czasu pracowałaś/eś ? Dlaczego zostałaś/aś zwolniony ?

@Lublin

Jak to smród i brud? A przepraszam to sanepid kiedy to miejsce odwiedzał ostatni raz?

xxx
@Wanda

Posiłki niesmaczne ,warzywa w zupach surowe ,jeżeli mozna nazwać to zupą,kleiste sosy ,rozgotowane kasze . Posiłki bez smaku i gustu.

Xxxx
@Wanda

Tam jest wewnątrzny sanepid, dietetyk przychodzi

PACJENT
@xxx

Jedzenie niedogotowane i niesmaczne. Pacjent w szpitalu to też człowiek który jest skazany na to co mu podadzą. Wygrali przetarg i mają wszystko w nosie. Gdyby prowadzili catering dla osób prywatnych na pewno nie utrzymali by się na rynku. Ciekawe czy ten co gotuje zaniósł by to coś do domu i nakarmił by tym swoja rodzinę.

Wanda

a możesz napisać tak całkiem poważnie o tej żywności, którą przyrządzałaś? faktycznie było coś z nią nie tak czy to przesada z tym sanepidem jednak trochę? Podobno obcokrajowcy tu pracują. Jaka atmosfera między ludźmi bywa, można się spokojnie dogadać?

Pacjent Szpitala w Chrzanowie

Ostrzegam! Przebywam od 11 dni w Powiatowym Szpitalu w Chrzanowie, gdzie nadmienię iż od kilku lat przebywałem w innych szpitalach, lecz takich, wręcz paskudnych posiłków, która zapewnia firma Catermed z Krakowa w tym szpitalu, to nie mieści się w głowie... właścicielu firmy zrób sobie rachunek sumienia... karmić takimi posiłkami to możesz swoich wrogów, lub bydło, ale nie ludzi!!! To się nie mieści w głowie żeby tak traktować ludzi, chorych ludzi!!! Na śniadanie: łyżeczka starego cuchnącego, kwaśnego białego sera, kostka starej margaryny i trzy kromeczki suchej weki, gorzka cherbata Obiad: Ziemniaki suche niczym z dnia poprzedniego, cuchnąca ryba, gorzka cherbata Kolacja: Dwie kromki suchego chleba, jedno jajko gotowane, kostka starej margaryny, gorzka cherbata. Właścicielu firmy CATERMED u mnie w domu mój pies w 90% lepiej jest karmiony... Jakie to polskie i oryginalne polaczku. Przetarg wygrałeś na ogromne pieniądze, więc nie oszukuj, tylko daj pacjentom godnie zjeść! Kiedyś i do ciebie powróci karma z potrojoną siłą wyzyskiwaczu!!! Wstyd!

Mariola
@Pacjent Szpitala w Chrzanowie

Dobrze że nie musisz tego przygotowywać **mówię serio //Ale co ciekawe W Katowicach w Szpitalu dla dzieci też ta firma gotuje i jedzenie duzo lepsze więc też zależy jaką dany szpital przeznaczy stawke,,Np czy kostka masła jest na 10'15 czy 20 osób,,,A dużo by pisać

@Mariola

W Gdańsku na oddziale dziecięcym to co dostają do jedzenia to jest dramat. Twarożek na śniadanie który przeszedł jakimś dziwnym smakiem i zapachem to samo z warzywami w obiedzie bądź mięsem o ile wam się przyfarci i dostaniecie owe mieso a nie sam tłuszcz.. Mokry chleb to jest ich standard .. Ktoś to probuje przed podaniem ? (usunięte przez administratora) I jeszcze ta możliwość wykupu posiłku dla rodziców za 20 zł...to nawet tyle nie jest warte. Pierwszy raz się spotykam z tak ohydnym jedzeniem w szpitalu.

Tom
@Pacjent Szpitala w Chrzanowie

NIK powinna się przyjrzeć samorządowym przetargom w całym kraju na żywienie szpitalne, albo lepiej CBA, trucie chorych, niszczenie środowiska ogromem plastiku, ,,karma"pewnie do tej ,,spółki" wróci

Stsrogard Gdański
@Pacjent Szpitala w Chrzanowie

Podpinam się w wypowiedzi.jedzenie paskudne a na informacje do kierownika kuchni buzi odpowiedź:proszę sobie kupić inne jak pani nie smakuje .żenada kuchnia ma smakować a nie jak opkukane garnki od roku czasu jako personel medyczny nie jestemy w stanie tego jeść a co dopiero nasi pacjenci.

Bb

Powiem tak, praca w średnich warunkach, atmosfera dziwna, kierowniczki nie zaskoczone kiedy ktoś się zwalnia (ucieka) - to chyba dla nich normalny stan rzeczy. Totalny szum panujący na kuchni, nie wspomnę o innych rzeczach… Ogólnie plus to może jest taki, że spoko godziny, ale reszta to same minusy. I naprawdę za żadne pieniądze nikomu nie polecam, mówię to z czystego serca…

Aneta
@Bb

A te spoko godziny pracy to od której do której? Co to znaczy dziwna atmosfera pracy? Możesz to troszkę konkretniej opisać? Możesz powiedzieć jak wyglądają obecne stawki? Ile idzie miesięcznie zarobić?

Sebastian M.

BYLEM PRACOWLEM NIE POLECAM SZKODA CZASU I NERWOW NIC NIE JEST ZGODNR Z TYM CO PISZE TRZEBA ROBIC NA KILKU STANOWISKACH BO NIKT NIE CHCE PRACOWAC. NIEMA PRZERW.. CO CI SIE UDA ZJESC TO ZJESZ.. BARDZO NIE MILI LUDZIE KAZDY SIE ZACHOWUJE JA BY Z KARE BYL DRA SIE KLNA...

gabi
@Sebastian M.

pracuje tam i jest porszaka niedługo zmieniam tą pracę a pracuje nie cały miesiąc

Prawda
@Sebastian M.

Bo jest prawdziwa

@Prawda

I że niby od dwóch lat cały czas to tak samo się kręci? Czemu nikt jeszcze na to nie próbował wpłynąć?

Nie polecam. Praca bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Tragiczne podejście do pracowników. Szefowa robi wszystko, aby nie zapłacić należnej pensji.

Czy w Catermed Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

steff

tak z UKRAINY

Miki

Tak Ukraińcy Filipińczyk oraz pani co mieszkała kazastanie

Kate

Nie polecam tej firmy, która działa nie tylko w Krakowie ale też np. Gdańsku, Bydgoszczy, Olsztynie. Bardzo dużo obiecują, nikt nie chce na początku przyznać, że najniższa krajowa to wszystko co firma może zaoferować.Do tego nieprzyjemna atmosfera, ciągle pretensje, brak umów, robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

Biedronka
@Kate

Potwierdzam , żal mi tylko tych ludzi którzy łapią się na tą ich ściemę!sama byłam jedną z nich ale na szczęście obudziłam się w porę.Wszyscy są mili do czasu kiedy nie upomnisz się o umowę lub o pieniądze.

kate
@Biedronka

to prawda

kate
@Kate

to prawda, wszyscy są tam nieszczerzy i kłamią i tak leci miesiąc za miesiącem

steff

i ŁODZI

Pacjentka

Śniadanie: Ser biały, czasem 2 plasterki gumowatej wędliny, 3 kromki chleba, kawałeczek (starczający na 1 kromkę) smarowidła typu masłopodobne Obiad: zupa bez smaku, gulasz z ogromną ilością pieprzu, jakąś bardzo stara surówka z marchewki, coś co ma być kompotem Kolacja - patrz śniadanie Tak od ponad tygodnia jestem żywiona na neurochirurgii Kto to dopuszcza i zatwierdza takie menu. Będąc w szpitalu zazdroszczę jedzenia mojemu psu

Janzi
@Pacjentka

Nie polecam pracy w szpitalu w Suwałkach na kuchni gdzie zatrudnia catermed tam wyzysk człowieka pracuje tam taki Wiesiek januszko na umowę zlecenie rozwozi posiłki a wcześniej pracował pod szpitalem w Suwałkach to go szpital tak zatru do Nil i to do lugoletni pracownik zna się na robocie i miał umowę o pracę a od kiedy robi w tym szpitalu w firmie catermed a w zasadzie rebus bo zmienili nazwę ale to jest catermed 1 i ten sam diabeł to on sam rozwozi kolację na cały szpital i pracujena umowę zlecenie to jest chore powinni dać umowę o pracę jemu tam w tym catermedzie (rebusie) to wyzysk jest pracownik musi sam rozwozić posiłki na cały szpital suwalski i psychiatryczny i zapiernicza na umowie zlecenie chciałbym żeby tym zajęła się inspekcja pracy z Suwałk to by umowa się znalazła o pracę dla Wieśka januszki catermed wsuwalslim szpitalu to (usunięte przez administratora) i wyzyskują pracowników

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Catermed Sp. z o.o.? 30 marca na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pomoc Kuchenna. Ktoś z Was aplikował?

Najniższa krajowa

Sowa

Firmę Catermed - omijać wielkim łukiem. W życiu nie spotkałam tak konfliktowych, mściwych, złośliwych ludzi jak oni . O jedzeniu zaś, nie maja pojęcia , Mają więcej prawników niż kucharzy . Całkowity brak profesjonalizmu, kultury biznesowej etc...i zwykłych ludzkich zachowań .

Max

Oddział kardiologii interwencyjnej, większość ludzi jest tu z powodu złej diety, nadmiaru tłuszczu w pokarmach. A tu posiłki pełne tego szkodliwego tłuszczu, obiad nie do przełknięcia. Ziemniaki z gulaszem to mniej niż ćwierć puszki konserwy turystycznej lub podobnej mielonki na letnio. Ręce opadają zwłaszcza, że lekarze nie reagują na taką dietę… Herbaty i inne napoje letnie, tez nie do przełknięcia. Pacjent z własnym wyżywieniem. (Taki najlepszy, bo moj chleb z dziś zje ktoś inny jutro).

Czy kwota 8900 PLN to dobra stawka w firmie Catermed Sp. z o.o.?

wacek

myślę ze kwota 8900zł na kwartał to nieźle

Ino

Nie jest 2800 brutto

@wacek

Kwartał? Dobrze, że nie napisałeś, że na pół roku, bo to jednak serce by już pękło. A tak serio to faktycznie 2800 brutto jak tutaj napisali?

Kinia

Czy aby dostać pracę w kuchni szpitalnej trzeba być zaszczepionym? Czy to jest wymóg?

Cleo

Narzędzia? Tam się czeka po pol roku na umowy, wypłaty są niezgodne z grafikami( ucinają godziny przy wypłatach) a pani pyta o narzędzia???

Kate
@Cleo

Bo to prawda, spotkało mnie to samo

L

Catermed Lublin Sanepid już dawno powinien zamknąć ta kuchnie. Jedzenie takiej jakości oraz brudne talerze, wózki oraz opakowania nie powinny być wydawane pacjenotm ani dzieciom!!! Brud oraz smród na kuchni. Ohyda. (Wizyty ludzi z sanepidu nic nie zmieniają)

MM
@L

Wizyty sanepidu nic Nie daja to prawda - pod stolen zalatwia sie kazda wizyte sanepidu - dyrektorka jest specjalistka w tej branzy

@L

Na jakiej ulicy mieści się kuchnia ?

W firmie Catermed Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Kucharz. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4300 ?

pecio

pewnie ze jest jak złączysz 2 miesiące razem to masz 4600 neto

Zostaw merytoryczną opinię o Catermed Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Catermed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Catermed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Catermed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Catermed Sp. z o.o.