Opinie o MNI Telecom w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MNI Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MNI Telecom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MNI Telecom w Radom

Mariusz Nowy wpis

Nie wiem czemu w tej firmie pracownicy oszukuja w bialy dzien kradany nie dosc zostawalem z predkosci zanizana u mnie byla predkosc jeszcze glupio sie pytali z kad wiem ze zanizone bylo(usunięte przez administratora) to nie sztuka a czy mini telekom jest(usunięte przez administratora) jak jego pracownicy oszusci dobrze ze zakonczylem ze zlodziejami umowe

Iwona Nowy wpis

@anonymous, ze znalezionych przeze mnie informacji, biuro w Radomiu jest nieczynne. Czy zdecydowałeś się na dalsze kontaktowanie się z firmą MNI Telecom? Czy udało Ci się uzyskać od firmy potrzebne informacje?

anonymous Nowy wpis

A może ktoś wie, czy biuro w Radomiu jeszcze pracuje? Przysyłają mi stamtąd comiesięczne faktury, ale dodzwonić się tam nie mogę. Pojechałbym tam, ale jeśli mam pocałować klamkę to.......... Wszystkich pozdrawiam!

Michal Nowy wpis

Firma Mni.pl - sprawa zgłoszona do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, oraz pozew cywilny o nękanie - otrzymuję po 3 SMS-y dziennie z 3 numerów SMS Premium - adres do reklamacji reklamacje@senise.pl

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MNI Telecom spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Iwona

@Marco co dokładnie masz na myśli? Czy MNI Telecom zostało przejęte przez inna firmę? Możesz jaśniej napisać też, jakie przestępstwa masz na myśli? To bardzo niepokojące informacje dla osób, które szukają pracy w tej branży. Każde dodatkowe wyjaśnienie pozwoli im zrozumieć sytuację.

MNI TELECOM PODOBNO WZIĄŁ JAK
@Iwona

MNI TELECOM WZIĄŁ UKRAINIEC SŁUP BO SĄD ODMÓWIŁ UPADŁOŚCI BO TO NIESTETY JAK WSZYSTKIE SPÓŁKI Z MNI BANKRUT Pozbycie się takiej spółki to pozbycie się odpowiedzialności tych którzy do bankructwa doprowadzili Ukraina wolna jest od tego (usunięte przez administratora)...................?

Nicki
@Iwona

Iwona, czy Ty masz dziedzicznie syf zamiast mózgu!? Jakie "niepokojące informacje dla osób, które szukają pracy w branży"!!?? Jeśli ktoś szuka pracy, przede wszystkim nie robi tego w bagnie a takim niewątpliwie jest MNI czy Hyperion. Poza tym, o co dokładnie chodzi możesz dowiedzieć się czytają choćby pobieżnie wątek oraz doniesienia prasowe. Jak firma nie wywiązuje się z obowiązków, oszukuje Klientów, nie dotrzymuje umów itd., to Twoim zdaniem o co chodzi?! Jakich dodatkowych wyjaśnień jeszcze potrzebujesz? Jeśli nie rozumiesz tego co zostało już napisane, jesteś debilem, co zresztą potwierdzają Twoje kolejne durne wpisy!

Marco

Kto wreszcie zgłosi do prokuratury przestępstwa jakich dopuszcza się firma Hyperion S.A w Warszawie w stosunku do abonentów po Mini Telcom ?

Programista Wyklęty
@Marco

kiedyś chyba właśnie Hyperion chciał mnie zatrudnić na zlecenie. dawali 1500 brutto na 3 miechy potem 2500 na 3 miechy potem chyba 4000zł brutto na dalszą umowę. oczywiście w Warszawie. rentowność po 9 miesiącach pracownik uzyskuje :D dobrze, że nie przyjąłem ufffff pewności czy to był Hyperion nie mam

AUTOR
@Marco

możesz zgłosić nic nie stoi na przeszkodzie ja zgłosiłem i nic nie ma prawa i tyle. Pracownicy złożyli pozwy około 50 osób i nawet komornik wstrzymał egzekucje bo mataczą upadłością ZGŁOŚ TO ZAWSZE JEDEN KTOŚ WIĘCEJ MOŻE WTEDY PRAWO SIĘ ODEZWIE

Iwona

Co obecnie dzieję się z firmą? Czy komornik nadal zajmuje firme? Co w obecnej sytuacji dzieję się z obecnymi pracownikami firmy?

prawo
@Iwona

OBECNYM PŁACĄ ZOSTAŁA GARSTKA ALE cI KTÓRZY ODESZLI SĄDZĄ SIĘ O WYNAGRODZENA, ODPRAWY I ODSZKODOWANIA . oMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM . Zgłoście do prokuratury żeby sprawdzili kto płaci kąta zajęte ale za nich płaci podstwiona spółka o takiej samej nazwie tylko nie SA A HYPERION SP Z O.O. TEŻ W SĄDZIE za nie płacenie wynagrodzeń. Prokuraturo sprawdź ich proszę

Natalia

Witam, dostaliśmy, dokładnie taki sam list, że firma Hyperion zostaje zajęta przez komornika, sygnał jest wiec pod tym względem nie mogę nic powiedzieć ale jak mamy rozwiązać umowę, skoro biuro Hypeiona się zawineło? Umowa jest do lutego 2018 roku, czy ok 2-óch miesięcy wcześniej wysłać na jakiś adres a tu pytanie jaki, wypowiedzenie umowy? Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

hanso

Czy wreszcie Hyperion S.A. jako firma, która przejęła usługi MINI Telecom-Radom wyda jakieś oświadczenie co do zajęcia komorniczego i na czyje konto należy opłacać faktury bo zgodnie z prawem trzeba wykonywać polecenie komornika. Wszyscy na to czekają!!!

ola

Witam jestem z Radomia i mamy zawartą umowę z Hyperion S.A. z tego co czytałam firmę przejął komornik ,do tej pory płaciłam na konto podane na fakturze , a teraz dostaliśmy pismo ze pieniądze za fakturę trzeba płacić na konto komornika .Nadal mamy sygnał od nich .Proszę o pomoc w tej sprawie

Cichy
@ola

Nie Pani jedna ma taki kłopot co z tym zrobić jak jest umowa podpisana nie zapłacisz za usługę to mogą pozwać i ukarać bo sygnał jest, nie rozumie po co te listy nie mogą zająć kont firmy

Iwona

Pracujesz w MNI Telecom? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

kto przejął sieć Mini Centrum

igorex

Ktos może mi napisac dokładnie nazwę firmy która świadczyła usługi net i kom? ew nr nip czy krs?

Michał Moś
@igorex

MNI Centrum Usług S.A. KRS 0000301616. NIP 9520014183, REGON 671946660

kielczanka

Kielce - internet z Mni Centrum Usług nie działa...caly czas braki.

klient

Wyslalem reklamacje w zeszlym miesiacu, a nastepnie wypowiedzenie umowy z winy operatora, po tym jak nie bylo zadnej reakcji z ich strony. A tu nagle w zeszly piatek wysłali mi fakture do zaplaty za 3 miesiace.

condero

Biuro oblugi bylo wspolne dla Hyperionu i MNI Telecom, jak dzwonilem do nich miesiac temu ze zgloszeniem ze internet nie dziala, to Pani przyjela jeszcze zgloszenie, natomiast jak dzwonilem 1,5 tyg temu to Pani mi poradzila tylko wyslanie pisma na adres warszawski do MNI Telecom, bo z Bielska firma sie zwinela, pracownikow nie ma, internetu nikt nie naprawi i dalsze przekazywanie im zgloszen nie ma sensu, takze dzwonienie na infolinie mija sie z celem , zwlaszcza ze czas oczekiwania jest bardzo dlugi:) Polecam zrobic to co napisalem pare postow wyzej, nawet jak przyjdzie faktura to niech pocaluja sie w pompke.

jamajka

Napisałam ,zostało przeczytane ale nikt nie odpowiedział co tak naprawdę się u nich dzieje.

Abu
@jamajka

Net w Bydgoszczy także dalej nie działa,biuro zamknięte. Też napisałem ponownie do Wa-wy. . Wysłałem wypowiedzenie i rozwiązanie umowy na czas określony z dniem odbioru mojego pisma. Na pismo wysłane we wrześniu nikt mi nie raczył odpisać,czy przedzwonić mimo,że termin administracyjne na tę odpowiedź minął. Nie wiem więc nic. Internetu nie mam ponad 61 dni. Od chwili wyłączenia netu nie otrzymuję faktur,zresztą nie płaciłbym za coś i komuś co praktycznie nie istnieje.Nie wiem czy w ogóle ktoś się odezwie z MNI. Mam już nowego dostawcę i nowy net.Sprawy bieżące ,płatności nie mogą w nieskończoność czekać.

jamajka
@Abu

Masz racje , być wszędzie byleby nie w MNI, Hyperionie czy Intelinku. Totalnie olali wszystkich klientów. Myślę że jak firma pozbiera się i pozapłaca długi to przylecą polikwidować swoje łącza . Hyperion ma przejąć albo już przejął ten bajzel.

@jamajka

Hyperion powiązany jest właścicielsko z MNI. W MNI praktycznie nie ma pracowników, więc dlatego nie działa Wam net i telefony. W całym MNI jest może z 5 informatyków jeszcze. Infolinia była, do póki nie została przez prezesa zlikwidowana. Z 25 osób, które na niej pracowało, teraz pracuje 4 na dwóch zmianach. Co więcej - nie dostają albo dostają z bardzo dużym opóźnieniem wynagrodzenie. W grudniu dostali pensje za wrzesień!

Momo

Nie wysyłają faktur bo nie mają pieniędzy na znaczki :)))

condero

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię UOKiKu ze względu na to, że umowę mam do lipca 2017. Pan doradził wysłać pismo z żądaniem przywrócenia usługi do 7-miu dni, a w przypadku nie przywrócenia usługi (co oczywiście będzie miało miejsce) wysłać pismo z wypowiedzeniem umowy (na adres warszawski -to doradziła Pani z infolinii Hyperionu). Ja w Bielsku nie mam internetu od 3 miesięcy, ale że jestem tam sporadycznie (raz w miesiącu mniej więcej) to zbagatelizowałem problem, a tu widzę że są jaja na skalę ogólnokrajową.

Minor

Ty pla Ty, naprawdę głupi jesteś czy co???

Eldorado

Dla takich "specjalistów" to teraz jest wypłata pasem na (usunięte przez administratora) I nie zadawaj więcej takich durnych pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o MNI Telecom - Radom

MNI Telecom