Opinie o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Artman Świece Marek Kozbur. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Artman Świece Marek Kozbur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w Artman Świece Marek Kozbur wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Chciałabym się zatrudnić do pracy w tym miejscu. Z pół roku temu pisaliście, że wypłat nie są terminowe. Opóźnienia podawaliście w granicach od 2 do 3 tygodni. A jak jest teraz w tym nowym roku? Nadal zdarzają się obsuwy, czy wszystko w czasie? Dopytuję, bo poszukuję pilnie pracy i złożyłabym tutaj swoje CV :)

Monika Nowy wpis

Mamy 26.02. wypłata w polowie wplynela ok 20.02. miedy dalsza wyplata nie ma info.

Jaki jest styl zarządzania w Artman Świece Marek Kozbur?

Wyplaty dalej nie sa terminowe. Jest opoznienie 2-3 tyg. Oczywiście praca za najnizsza krajowa. Jak nie ma zamówień siedzisz w domu i kaza ci urlop wypisywać. Tragedia.

Hanna
@Monika

kurczę, a przynajmniej podali przyczynę tego dlaczego tyle zwlekają z wypłacaniem wynagrodzeń? a jeśli komuś skończy się urlop, to rozumiem, że wtedy pracownik leci na urlop bezpłatny?

Monika Nowy wpis
@Hanna

Ciężko sie dowiedzieć jak jest wszystko placone. Nie dostajemy zadnych potwierdzen wyliczenia wyplaty.

Wojciech

Poprawiło się jeśli chodzi o zarobki? Myślę o wysłani CV tylko zaniepokoiły mnie komentarze o niskich wypłatach, a wcześniej nawet były jakieś opóźnienia. Teraz to się unormowało? Ostatnio były jakieś podwyżki alb się szykują? Podajcie realne stawki jakie dają na początek?

@Wojciech

Nie, nie poprawiło się jeśli chodzi o zarobki. Tak, wypłaty dalej są niskie. Opóźnienia występowały wcześniej i niestety występują nadal. Podwyżki średnio raz na rok 1zł netto. Podsumowując: Kto w Artmanie pracuję to w cyrku się nie śmieję.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artman Świece Marek Kozbur? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

normalna robota za nienormalne pieniądze

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Artman Świece Marek Kozbur?

Helena

Co przez to rozumiesz? Mocne słowo jakby nie patrzeć :)

Gal Anonim

Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, jak aktualnie wygląda praca i płatności?

Wiecie może czy w Artman Świece Marek Kozbur szukają chętnych na staż?

Symdyk

Tak potrzebują, aby podnieść mareczka z podłogi bo upadł.

@Symdyk

Nie rozumiem, co masz na myśli? Twoja opinia jest dla mnie niezbyt zrozumiała. Jest w końcu możliwy ten staż czy nie? I czy aktualnie można się o niego ubiegać?

Sylwia

Pracowałam tam rok, wypłata zawsze spóźniona, wręcz trzeba było błagać o datki wielkiego szefa że swojej wypłaty, o 200zl choć się prosiło u niego! Skandal. Po roku rzuciłam to... Szkoda że tak późno. Nikomu nie polecam!

@Sylwia

Nie powinno być tak, że pracownik musi dopominać się o wypłatę. Myślę, że tego typu zachowanie w pracy powinno być gdzieś zgłaszane. A jaką umowę miałaś w Artman?

Klaustrofomiasz
@Sylwia

Sylwia- Bzdura, kiedyś tak było, ale parę lat temu. Już od bardzo długiego czasu są równo 10-ego. Więc kłamstwo.

ciekawy
@Klaustrofomiasz

A składki do ZUS nadal są niepłacone?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Artman Świece Marek Kozbur?

Pit

Wiaderko, garnek, szpachelkę

@Pit

Może darujmy sobie tu ironię - powinniśmy przecież zajmować się tu konkretami. Nie chcesz powiedzieć nic merytorycznego na temat oferowanych narzędzi pracy w Artmanie, to może zechcesz powiedzieć coś o tamtejszym wynagrodzeniu. Czy oprócz samej podstawy są tam także i jakieś dodatki do niej?

Spam

I to już koniec kolejnej firmy prowadzonej przez zadufanego szefa? Największy kontrahent zakończył współpracę bo chyba miał już go dosyć. Ludzie siedzą w domu bez pracy. Ciekawe kto teraz będzie winny upadkowi, czy jak zawsze pracownicy???

Czy ktoś pracuje w firmie i mógłby podzielić się opinią jak jest?

NieMarek
@Zainteresowany

Będziesz pracował, wypruwał sobie flaki, być może ratował (usunięte przez administratora) właścicielowi, on Cię będzie klepał po plecach i pięknie mówił, po czym nie otrzymasz wynagrodzenia za swoją pracę.

Maciej
@NieMarek

Zaniepokoił mnie Twój wpis. Czyżbyś miał sytuację, gdzie nie otrzymałeś wynagrodzenia za pracę na rzecz firmy Artman Świece? Proszę, abyś przedstawił szczegółowo całą sytuację.

Fcc

Komornik Chęciński w dniu 20.12 oszacuje nieruchomość w której mieszka Mareczek, licytacja pewnie niedługo, myślicie ze juz pakuje walizki?? Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy ....

NieMarek
@Fcc

A dlaczego Chęciński jak wszystkie jego sprawy komornicze są u Machnio w Policach? Tak czy inaczej dobrze by było.

Claudigames

Swoja droga gdyby byla inna atmosfera pomiedzy pracownikami a "kierownictwem" ludzie by nie czyli sie jak na obozie pracy co prawda pracowałam tam 2 czy 3 lata temu szefa widziałam może 2 razy Pani kierownik pakowaczek zachowania nie na miejscu brak logicznego myslenia ciągłe krzyki bo cos jej nie pasuje ucieklam po półtorej miesiąca i jak czytam te wszystkie opinie stwierdzam ze sa albo zbyt wygórowane albo porostu za krótko tam pracowałam wg mnie az tak zle nie bylo skoro ludzie potrafili pracowac tam po parę lat nie wiem jak jest teraz ale gdyby bylo naprawde źle chyba każdy by szybko szukał czegos innego i szybko sie ulotnil

@Claudigames

Rozumiem, że możesz mieć niepochlebne zdanie na temat pracy w firmie, jednak porównanie, które stosujesz jest wysoce nie na miejscu. Co według Ciebie konkretnie miałoby się zmienić, by atmosfera uległa poprawie? Jeżeli miałaś zastrzeżenia odnośnie zachowania kierownika, czy próbowałaś zgłosić je szefostwu? Zawsze warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w firmie.

Pedro

Dla mnie nie jest ważne kto od kogo kupił tylko czy jest praca i czy jest dobra. Jaka atmosfera w firmie.

@Pedro

Co oprócz atmosfery jest dla Ciebie istotne? Jakie warunki muszą zostać spełnione, byś uznał pracę za "dobrą"? Pytanie może wydawać Ci się bezcelowe, ale wbrew pozorom dla wielu różnych osób określenie "dobra praca" znaczy coś innego. Czy dobra praca to na przykład ta gdzie oferowane są wysokie warunki finansowe?

Weronika

@LoL, możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię? Skąd posiadasz informację o rzekomej sprzedaży fabryki? W oficjalnych źródłach informacji, taka informacja nie widnieje jakoby firma Artman Świece Marek Kozbur miała zostać zamknięta? Możesz uzasadnić swój wpis? @Tifi, czy posiadasz informację na temat pracy w firmie Artman Świece Marek Kozbur? Są szansę przyjęć dla nowych pracowników? Albo czy pracodawca prowadzi obecnie rekrutację na jakieś stanowisko?

Piotruś
@Weronika

Trolalola
@Piotruś

Właścicielem nie jest Marek Kozbur tylko Iwona Cępura. Żadnej licytacji nie ma ... wypłaty są płacone regularnie bez żadnych obsuw czasowych, stawka godzinowa również jest dobra. A to jakim on jest człowiekiem to tylko jest jego sprawa i jego własnego sumienia, karma kiedyś wraca. Wszystko jest dobrze dopóki pieniądze są płacone.

Lalals
@Trolalola

Licytacja była i artman sp zoo kupiła halę .Marek Kozbur działa dalej w najlepsze pod przykrywką firmy swojej konkubiny .

Weronika

@Karol, niestety opinie mają to do siebie, że trudno jest je zweryfikować. Są ważne ale między innymi z powyższego powodu powinny być traktowane wyłącznie jako sugestie. @Trolalola, czy pracujesz obecnie w firmie? Możesz powiedzieć nam coś na temat zmian jakie zaszły w Artmanie w ostatnim czasie? Czy wpłynęły one na warunki pracy w tym przedsiębiorstwie?

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Artman Świece Marek Kozbur. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

LoL

Taaaak. Chcę się podzielić opinią. Wreszcie (usunięte przez administratora) został zlicytowany. Fabryka sprzedana, jeszcze tylko dom.

Tifi
@LoL

Po co wypisujesz glupoty

Lola

Jedna wielka banda oszustów. Mareczek zatrudnił Ukraińców i dał im większa stawkę godzinową niż swoim wieloletnim pracownikom!!!!!! Zachowuje się jak pijak na delirce nawalony w pracy nawalony za kółkiem dziwie się ze jeszcze nie zabrano mu prawka. Te jego śmieszne kary i zakazy rozmawiania i słuchania radia a nawet przychodzenia do pracy. Najwiekszy nieudacznik życiowy żyjący z kasy swojej żony . Następny to mały szczekający gówniak martusia nie wiem jak Możesz spojrzeć w lustro dziewucho niby taka wykształcona po studiach a w Artmanie skończyła i tylko chodzi i drze ryja i wyzywa i obraza wszystkich naokoło. Marus ma swoje ulubione ukrainki które puka na boku wec się nie dziwie ze maja lepiej niż jego polscy pracownicy. Ciesze się zeuwolnilam się z tego gówna i nigdy więcej tam nie wrócę. Juz nie wpomne o Marzence która robiła zdjęcia kart pracowników i sprawdzała czy oby napewno wpisali sobie dobrze godziny pracy udana jak cała ta patologiczna pijacka rodzina . Mam nadzieje ze zbankrutujesz oszuście i złodziejeju!

Fabian Niewąż
@Lola

Zwykły pyskacz internetowy. Może wszyscy piszmy tak jak Ty? Anonimowość Ci strzeliła do łba? Po pierwsze nie pisz takich głupot, bo wszyscy wiemy, że po Twoim charakterze nie zasłużyłaś na więcej niż 2 kopy w pi*** na godzine. Po drugie pukałem Twoją matke i drugą matke na raz, a kiedy przyłapał mnie Twój ojciec patrzył się prosto w przyszłość przez mój od**t. I widział w tej przyszłości Ciebie i kiedy tak się patrzył to mu się krzywiła mina i powiedział je**ć to, ja uciekam. Właśnie dlatego nie znałaś nigdy ojca, a warto wspomnieć, że wciągał kokaine jakby to była oranżadka, wchodził bez zabezpieczenia w tirówki z AIDS i ogólnie był nied*****m tak samo jak Twoja wypowiedź. Skoro już spie****łaś to myślisz, że możesz tak po kolei jechać po wszystkich kogo wk*****aś swoim lenistwem i zj****ym charakterem? Insynuuj teraz kim jestem znając wasz tok myślenia pewnie jestem samym Markiem, jego żoną, kimś z jego rodziny, Marzeną albo kimś jeszcze. Mam nadzieję, że spędzisz resztę swojego kruchego jak wafel życia myśląc nad tym. Nie. Jestem niebezpieczeństwem, które będzie czekać na Twoją chamską sylwetke. I na Twoją córke/syna oczywiście. Nie cierpię takich ludzi jak Ty wu****aj robić w kanałach jak Norek. Lola k**** mać... Jak pseudonim jakiejś prostytuki z tyłu gazet z programem TV. Swoją drogą taka się między wami bitwa toczy, że jak dla mnie to możecie się wszystkie pobić już na serio.

@Fabian Niewąż

CHAM!!!!!

@Fabian Niewąż

..... oczy ze zdumienia przecierałam czytając ten post. Mamy 21 wiek - skąd tyle jadu i takie słownictwo.... Żal, że człowiek sam - siebie tak obnaża i poniża. Zupełne dno. Pozdrawiam wszystkich w ten piękny czas.

inny

jak ktos będzie pracował to zarobi .Za nic nie robie nie płacą nigdzie .

Zostaw merytoryczną opinię o Artman Świece Marek Kozbur - Kurów

• Jak się pracuje w Artman Świece Marek Kozbur?

Zobacz opinie na temat firmy Artman Świece Marek Kozbur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042