Opinie o Pflegeliebe 24 s.c. Klaudia Reich Kornelia Wasilewska-Palczak w Głogów

Firma Pflegeliebe24 została utworzona na potrzeby pomocy osobom starszym i schorowanym w ich domach. Jesteśmy młodym i doświadczonym zespołem osób, które posiadają niezbędną wiedzę w sferze opieki nad osobami starszymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy jak i klienci czuli się komfortowo w swoim towarzystwie.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegeliebe 24 s.c. Klaudia Reich Kornelia Wasilewska-Palczak w Głogów

ona Nowy wpis

@jolka a dlaczego?

jolka Nowy wpis

nie polecam nikomu tej agencji pseudo firmy

Antoni Nowy wpis
@jolka

Czy mogłabyś uzasadnić swoją opinię? Taka krótka wypowiedź jest mało wiarygodna i niezbyt pomocna dla innych użytkowników. Może zechcesz opisać nam swoje doświadczenia związane ze współpracą z Pflegeliebe24?

Ewa Nowy wpis
@jolka

Mogę wiedzieć dlaczego?

Antoni

@Ewaparyz Nigdy nie ma pewności czy pracodawca tutaj zagląda. Najlepiej zgłoś się bezpośrednio. Dane kontaktowe z numerem telefonu znajdziesz na stronie tej firmy pod adresem http://www.pflegeliebe24.com/contact.html

Ewaparyz

Nazywam się Ewa Springer szukam pracy jako opiekun osob starszych. Jezyk niemiecki znam bardzo slabo ale ucze się, jeśli u Panstwa znalazłaby się oferta u polskiej rodziny jestem bardzo chetna podjąć się pracy, mam doświadczenie przy opiece w Polsce i wiem na czym polega. Jestem osoba wyrozumiala, opiekuncza i troskliwa, rozumiem ludzi starszych i umiem ich pocieszyć w chorobie. Potrafie również zrobić wszystkie czynności związane z domem i gotowaniem. Dziekuje i pozdrawiam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pflegeliebe 24 s.c. Klaudia Reich Kornelia Wasilewska-Palczak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Słyszałam o firmie, że to bardzo dobry pracodawca i jestem zaskoczona niektórymi wpisami. Może ktoś doda coś więcej?

Wibra

Mam nadzieję, że pojawią się wkrótce jakieś nowe i fajne ogłoszenia o prace, bo powiem szczerze, że generalnie czaję się na pracę tutaj już od kilku miesięcy i nie wiem jak to złapać, żeby coś się udało

moja mama pracuje w Polsce za 700zł aby miec cokolwiek! 1200 euro zarabia u nas jakiś kierownik a nie zwykła opiekunka wiec nie ma co porównywać jak jest w innych panstwach. Niestety ja urodzilam sie w polsce i nie patrze jak maja inni bo czlowiek by zawiowal, ciesze sie tylko ze sa takie wlasnie firmy jak ta ktore dadza mi zarobic abym mogla zapewnic lepszy byt dziecku :)

Badylek

Dużo jak dużo. Może na polskie warunki to rzeczywiście niezła stawka, ale nie oszukujmy się - w porównaniu z tym ile się zarabia za granicą jest to zupełnie podstawowa stawka, dzięki której można podstawowe rzeczy kupić i ogarnąć. Niestety w większości w Polsce nikt Ci nie pomoże, a za granicą zwykle można liczyć na jakąś pomoc dzielnicową.

Mariola

Nie wiem co znaczy mało płacą ja mam 1200e na reke dla mnie to bardzo duzo wyjezdzam z ta firma od roku a najlepsze jest to ze placa na koniec kazdego miesiaca nie musze czekac na kase do 15ego albo 20ego jak w innych firmach :))) ile bede mogla tak dlugo bede z nimi pracowala! sa najlepsi!

Ewelina

Siostra moja jezdzila i mowila , ze marnie placa.Zmienila firme we Wschowie ostatnio otworzyli.Pan ja prowadzi , dobrze placi i duzo zlecen ma.

Opiekunka Hagen

Hitowy masz rację tylko, że krew się we mnie gotuje jak czytam komentarze typu: nie jestem zadowolona, nie podoba mi się. Skoro tak to napisz dlaczego i uzasadnij to kobieto, a takimi komentarzami nikomu w niczym nie pomożesz. Poza tym warto chyba spróbować samej zadzwonić i się czegoś konkretnego dowiedzieć.

Danka

ja rowniez nie jestem zadowlona.duzo by opisywac

Opiekunka Hagen
@Danka

Danka jak masz pisać takie beznadziejne komentarze to lepiej w ogóle się nie udzielaj, bo twoja wypowiedź nie wnosi tutaj naprawdę nic. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził...tyle na temat.

ja tez wyjezdzam z firmy Pflegeliebe24 co prawda bylam tylko raz ale za miesiac wracam do rodziny. panie z biura uprzejme i pomocne mozna na nie zawsze liczyc. rodzine mam fajna babcia i dziadek, mili ludzie :) moge z czystym sumieniem polecic firme. pozdrawiam

Ela

a z jakich firm wczesniej jezdzilas?

oiekunka
@Ela

Elu, bardzo Cię przepraszam, ale te informacje pozwól, ze pozostawię już dla siebie. Mogę Ci jedynie dodać, że wyjeżdźałam również na niemieckich warunkach.Pytałaś o firmę Pflegeliebe, więc udzieliłam Ci odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie :-)

opiekunka- Schweinfurt

do Eli- chętnie napisze Ci coś więcej. Panie z Pflegeliebe24 s.c. są nie tylko miłe, ale i kompetentne. Udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na każdy nurtujący Cię temat. wystarczy zadzwonić. Nie wiem dlaczego Twoja koleżanka jest niezadowolona, ale musisz brać pod uwagę, że są takie osoby, które są ZAWSZE niezadowolone. Ja wyjechałam z tej firmy pierwszy raz. Na miejscu zastałam dokładnie to, o czym zostałam wcześniej poinformowana.Z całą odpowiedzialnością mogę Ci napisać, że zarówno dla Pflegeliebe24 jak i dla niemieckiego partnera tej spółki jesteś tak samo ważna jak podopieczny, którym się zajmujesz. Mnie się podoba.Żadna wcześniejsza firma nie okazała mi tyle zaineresowania i troski, co obecna. A uwierz mi na słowo, miałam już do czynienia z wieloma firmami. Pozdrawiam Cię serdecznie Elu i... strach ma zawsze wielkie oczy. :-) Naprawdę!

Ela

czy ktos moze mi napisac cos wiecej? koleznka byla raz i nie jest zadowolona nie wiem czy mowi mi tak specjalnie abym nie jechala czy na prawde jest zle? mowi ze kontakt z paniami dobry , ale ze pojechala i okazalo sie calkiem co innego. jezeli ktos byl i jest zadowolony prosze o maila a napisze .dziekuje z gory za pomoc?a kto jest wlascicielem?niemki?bo nazwa niemiecka?kolezanka za duzo nie chciala mowic tylko ze nie byla zadowolona.

karo 12

a ja wręcz wiem ze to pisza panie z biura ... jedna pani !

Maria
@karo 12

a ty karo z jakiej firmy wyjeżdżasz?

karolina

TO PANIE Z BIURA PISZĄ SOBIE POZYTYWNE OPINIE(usunięte przez administratora)

Pflegeliebe24

Skoro jesteśmy według Pani firmą krzak, niewypłacalną i nierzetelną to jest to jedynie Pani wybujała fantazja. Jako jedna z niewielu firm wypłacamy naszym pracownikom wynagrodzenie już na koniec przepracowanego miesiąca i nigdy nam się nie zdarzyło, aby któraś z Pań była niezadowolona. Jeśli jakaś firma posiada pozytywne opinie to najwidoczniej konkurencję kłuje to w oczy. U nas Pani raczej nigdy nie pracowała, a wypisuje bzdury tylko po to, aby nas oczernić. Niech Pani nie zapomina, że za fałszywe oskarżenia są stosowne paragrafy, a w internecie nikt nie jest anonimowy...Sprawa została już zgłoszona do admina strony.

opiekunka

pozytywne opinie to radosna twórczość pracowników z tego biura. Stanowczo odradzam. To firma krzak, niewypłcalna i nierzetelna. To co jest na miejscy mija sie calkowice z przedstawianymi przez biuro ofertami.

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegeliebe 24 s.c. Klaudia Reich Kornelia Wasilewska-Palczak - Głogów

Pflegeliebe 24 s.c. Klaudia Reich Kornelia Wasilewska-Palczak
3.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Saturna 5 lok. 11
    67-200 Głogów