Opinie o eRmail w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie eRmail. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie eRmail o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eRmail w Warszawa

Kaniut

Mam konto na ermailu od 2013 roku.Najpierw było po 40 gr za ermaila,potem 4 grosze,a od roku nie ma żadnych ermaili.Teraz reklamują się,żeby się rejestrować i ermaile do 1 złotych.Oszustwo i szwindel.Winna się tym zainteresować prokuratura!

Dokładnie ja też tak uważam

Widocznie zmowa między UOiK a ERMAIL

Kaniut

@Kaniut

Ja tez mam od 2010 też tak miałem z początku szło szybko potem było gorzej no powinni bo lecą w kulki z użytkownikami co prawda poniżej wymaganej kwoty w regulaminie się nie wypłaci to i tak powinni ich sprawdzić na razie mam 389 zł uzbieranych po 10 latach brakuje mi 11 zł do wypłaty kantują i to strasznie ile można zbierać małą kwotę 6 lat ? Lekkie przegięcie.

widjan Nowy wpis

Dokładnie ja też tak uważam

Jak dużo osób pracuje w eRmail?

Informuje osoby które miały nadzieję na wypłacenie pieniędzy z serwisu ermail.pl że prawo podobnie nie wypłacą swoich pieniędzy bo serwis padł na wejściu na ich stronę nie ma strony głównej przez co można było się zalogować na swoje konto .Co nie jest ani dobrą informacją dla mnie bo sam chciałem w końcu te środki wypłacić po tylu latach serwis chyba zakończył działalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof

Na co liczycie biedne ludki... Daliscie sie nabic szmaciarzom w butelke (ja rowniez), kwota ktora uda sie uzbierac to magiczne 185-190 złotych - NIE KWALIFIKUJACA WAS do wyplaty. podpisaliscie sie pod tym. Jedyni zarabiajacy tutaj to (usunięte przez administratora) z ermail, 1000 mrowek zrobilo za nich 100000 klikniec. oni dostaja za to kase (z grubsza - chodzi calosciowo o kampanie marketingowe z ilosciami wejsc). Jedyne co mozecie zrobic, zniechecic reszte do klikania tym czyrakom w portfele i nigdy wiecej nie dac sie zrobic takim smieciom.

@Krzysztof

Jest grupa ok 20 osób,która zebrałem z wielkim trudem co jest dziwne dla mnie.Wysłałem już kilka zawiadomień do UOKiK ,ale na razie cisza, ze względu na obecną sytuację w kraju,ale mam nadzieję,że coś się ruszy po ostatnim mailu,w którym zostałem powiadomiony,że już wiedzą o o tej sprawie,ale...oszuści z ermail zaczęli rozsyłać niektórym z nas nowe ermaile ,ale płatne po 0,02 zł czyli 2 gr:)ja byłem już na etapie 20 gr/szt.To trochę uspokoiło niektórych z nas i 3 osoby wycofały się chyba z obawy,że wszystko stracą? mnie brakuje 12 zł do 400zł.Jeśli ktos chce się przyłączyć proszę o podstawowe dane :imie i nazwisko,miejscowość,kwota sporna,kontakt mailowy.Pozdrawiam Domino17

Ewela34
@domino17

Też jestem w gronie osób które dały się nabrać. Mam 373zl ale jeszcze mi brakuje do wypłaty. Od pół roku nie dostałam żadnego maila. Jedynie dwa tygodnie temu dostałam dwa maile warte 2 gr.

@Ewela34

czy ty jesteś w gronie osób,które się zapisały u mnie na interwencję w UOKiK?Jeśli nie to zapraszam...podaj imię i nazwisko,miejscowość,sporna kwota,kontakt np mailowy....wysłałem kilka maili do Urzędu i teraz czekam na odp w sprawie ostatniego...pozdrawiam domino17

ikl
@domino17

Ja "mam" 388,45 zł na ermail, ale osiagnelam te kwote chyba rok (albo i wiecej) temu i wszystko stanelo. Przetalam dostawac maile do klikania. Oststnio przyszlo kilka, moze ze 3 ale nie wiem za ile i to w ciagu paru miesiecy te 3. Kiedys, gdy zblizalam sie do jakiejs tam kwoty, mozliwe ze bylo to ok. 350-370 zl, wyliczylam przy cenie za tamte mejle do klikania i czestotliwosc ich przychodzenia,ze w grudniu, a chodzilo chyba o grudzien 2018 r., osiagne 400 zl do wyplaty. Juz zaplanowalam sobie zakup tel. komorkowego z tych pieniedzy,a ze zarabiam b, malo,to cieszylalm sie z tego zastrzyku gotowki,bo moglabym nieduzym nakladem sil choc dlugo czekajac wymienic psujacy sie telefon na nowszy,ale tani. No,ale marzenia sie zakonczyly wraz z mejlami. Juz nawet napisac do tych zbójów nie mozna bylo,a wczesniej jeszcze jakis tam kontakt byl, gdy po "przejsciu na wyzszy poziom" chcialam copfnac ten krok,bo potrzeba mi bylo chocby tych 200 zl i uczciwie prosilam o odjecie mi dodatkowo zarobionych na 2 poz. pieniedzy. Odpisali,ze to niemozliwe. A pozniej,gdy chcialam zapytac co jak takiego zrobilam,ze nie dostaje juz mejli,by dotrzec do tych 400 zl mimo,ze od tamtego grudnia minal rok,to juz kontaktu nie bylo. Co za łobuzy!!! Dorosla, stara babe (mnie) tak wkrecili!!

@ikl

jest grupa ok 20 osób ,z którą mam kontakt,bo napisałem kilka maili do UOKiK w tej sprawie.Najpierw był problem,bo byli zajęci epidemią,a teraz jest sezon urlopowy:) czekam jeszcze 2 tygodnie i znowu napiszę.Jeśli nie będzie rezultatu wyślę do prokuratora generalnego z prośba o pomoc.Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do grupy podaj swoje nazwisko i imię,miejscowość,sporną kwotę i kontakt czyli adres mailowy.Pozdrawiam

ikl
@domino17

Dziekuje. Na jaki adres mam podac te dane - no,bo nie tu, na forum? :) Kwota sporna? Pewnie te "zarobione" 400 zł.

Mikus1982
@domino17

Hej.Też mam 188 zł i wiadomo nie idzie wypłacić a maili jak na lekarstwo i też pisałem do Urzędu Ochrony i Konkurencji i Konsumenta i nie dostałem do dziś żadnej odpowiedzi.

@Mikus1982

Mikus1982 nie wypłacisz tego puki nie uzbierasz minimum 200 zł tak jest w regulaminie najgorsze jest to że sobie z użytkownikami w kulki lecą bo nie wysyłają emaili i to w tym jest najgorsze.

isprin
@domino17

Dzień dobry, chcę się dołączyć do skargi

JANUSZ
@domino17

MNIE TEŻ ZOSTAŁO KILKANAŚCIE ZŁOTY DO 400PLN. ALE OD JAKIEGOŚ CZASU ZERO NOWYCH ORAZ BRAK KONTAKTU. POZDRAWIAM JANUSZ

@JANUSZ

eRmail tłumaczy się brakiem zleceń,ale niektórzy od niedawna dostają (ja też) jakieś reklamy od nich...w przeciągu kilku mcy dostałem chyba 5?pozdrawiam

michal29
@domino17

Jeśli sprawa nadal jest aktualna. Podłączam się do skargi za (usunięte przez administratora) Z tym, że mam problem, bo mi usunęli konto i nie pamiętam ile dokładnie zarobiłem, ale coś mi świta, że....ok.180 zł i już nie mogę tego sprawdzić, a rejestrować się wiadomo, że nie ma najmniejszego sensu. Byłem tam chyba od sierpnia 2017r. Michał Jurkiewicz, Wrocław, e-mail: jurkiewiczmichal748@gmail.com. Bardzo proszę mnie dołączyć do grupy. Mamy 03.12.2021r. Jeśli to nadal aktualne...

@domino17

Ja też dostałem może z 5 bardzo rzadko przychodzą od 2011 zbieram do minimum 400 zł przy tym tempie to będzie wieczność 11 zł brakuje.

@Krzysztof

Witam Ja osiągnąłem186zl a teraz dostaje przez 3 ostatnie miesiące po 2 maile miesięcznie na których zarabiam po 0,01zł czyli 1 grosz. W tym tempie za 58lat osiągnę 200zł uprawniające do wypłaty. Radzę wszystkim natychmiast przestać klikać by odciąć (usunięte przez administratora) od kasy.

jaga
@Piotr

Ja miałam ok. 180 zł, ale więcej jak rok temu zaniechali sami przysyłania. Zapominam powoli o tej niecnej "przygodzie".

widjan@wp.pl
@Krzysztof

Bo sam padłem ofiarą tych (usunięte przez administratora)

@widjan@wp.pl

Administrator usnął bo boją się prasdy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w eRmail?

Domaniula

Nie rozumiem pytania. Ermail polega na tym, że dostajesz maile reklamowe, klikasz, że je przeczytałeś i za każdego przeczytanego maila niby płacą. Napisałam "niby", bo jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek otrzymał należną zapłatę. To jest ŚCIEMA! "Atmosferę w miejscu pracy" masz taką, jaką masz przy własnym laptopie.

Wiktoria

Jest tu ktoś, kto pracuje w eRmail? Zastanawiam się, jak to wygląda od wewnątrz. Jakie trzeba mieć umiejętności, by zatrudnić się w tym miejscu? Na stronie internetowej brakuje konkretnych informacji. Widzę, że firma działa w kilku krajach, czy wymagana jest znajomość języków obcych?

domino
@Wiktoria

jeśli nam nie płacą od 2 lat to znaczy,że to firma niesolidna i nie warto się do nich łapać:)nie maja adresu,nawet malowego ani nr telefonu:)to firm krzak ,która wykręciła kilka tysięcy Polaków i nikt dotychczas nie zareagował mimo kilkunastu interwencji...pozdrawiam domino

Andzia
@Wiktoria

Żadnych umiejętności. To nie jest żadną stacjonarna praca - to po prostu rejestracja a na ich stronie i klikanie w maile reklamowe, które przesyłają na Twój adres e-mailowy. Niby za to klikanie i czytanie ich maili reklamowych płacą, ale nikt jeszcze nie otrzymał za to wynagrodzenia. Początkowo naliczali 10 groszy za 1 maila, później - jak już miałam uzbierane 180 zł, to za maila zaczęli naliczać 1 grosz. Wypłacić można 200 zł. Wiadomo , że nie zapłacą, bo zaczynają później przesyłać coraz mniej, mo i naliczać 1 grosz...

oszukana
@Wiktoria

tak podobno działa ale wypracowanych przez siebie pieniędzy Ci nie wypłaci (usunięte przez administratora) jest tu nas sporo (usunięte przez administratora)osób czekamy na swoje pieniądze

@domino

To tak samo jak Polska Grupa Kapitałowa KREDYT od 20 lat działa dając pożyczki mieszkaniowe ,jak wpłacisz prowizję to zamiast kasy dostajesz raty do spłaty kredytu a prokuratura zamiast ci pomóc to karze najpierw tobie wywiązać się z umowy wpłacać raty przez kilka miesięcy a jak w końcu nie dostaniesz swoich wpłaconych to dopiero przyjmują zawiadomienie ,potem umarzają bo w firmie prezesi zamienili się stanowiskami ,a sąd też rozkłada ręce bo za każdym razem te same osoby wymieniają się stanowiskiem zmieniają siedzibę i tak w koło 20 lat

dorota1101

To samo pytanie czy udało sie te 15 osob tez prosze o info na meila.

domino17

jest 11 osób i na razie wszystko stoi i ja się dziwie,bo wysłałem zapytania do ponad 30 osób i tylko tyle odp...może wy macie kogoś żeby sie podłączył?pozdrawiam domino

Emi
@domino17

Ja mogę się dołączyć i właśnie przed chwila poleciałam dwie koleżanki, które nawet na wstępie nie maja nic do odczytania, tak czy siak moje 102 zł i ich po 20 zł na wstęp

Klotkon
@domino17

(usunięte przez administratora) W pracy kłócimy się z szefostwem o kilka czy kilkadziesiąt złotych podwyżki. A TU jesteśmy niezmiernie chojnii ? 4 osoby minimum i trzeba to ruszyć(usunięte przez administratora)

Marcion
@domino17

Z jakiego meila do tych osób co podały swoje dane kontaktowe pisałeś ? bo może przeoczyłem coś pozdrawiam

krsiwiec@wp.pl

przeszedłem na drugi poziom 420,77 i się urwało

@krsiwiec@wp.pl

chyba na 3-ci?

@domino17

@domino17 Gdzie mogę się zgłosić po wypłatę uzbieranej kwoty? Nie pamiętam dokładnie ile uzbierałam (ale ok.185 zł) i teraz nie mogę się zalogować, gdyż ich strona wyświetla się jako połączenie niebezpieczne. Zmniejszyli drastycznie opłaty za przeczytanie rmaila i przysyłają je znacznie rzadziej.

@aneczka

ja też szukam z nimi kontaktu,ale żaden adres nie odpowiada,a w ciągu ostatnich kilku tyg dostałem kilka eRamili ,ale zauważyłem,że oni płaca po 4 gr,a powinni 20 gr...nikt nie chce się zająć sprawą choć wielokrotnie pisałem do różnych instytucji

@domino17

jak się z wami skontaktować ?pisałam tu ale nikt nie odpowiada

oszukana

ja się dołaczam

@domino17

Ja już pisałam, że chcę się podłączyć, ale nie chcę podawać publicznie adresu email. Proszę o kontakt, gdzie mogę się dołączyć.

ja też dołączam mam ponad 200 zł u nich

Czy rozmowa rekrutacyjna w eRmail odbywa się również w języku angielskim?

aniulka

Jaka rozmowa rekrutacyjna? Tu nie ma żadnych rozmów rekrutacyjnych. Po prostu rejestrujesz konto na stronie www ermail i przysyłają ci maile reklamowe, za których czytanie niby płacą. Niby - bo jeszcze nie słyszano, aby komuś wypłacono należność. Mnie początkowo naliczali za przeczytania maila 10 groszy, a później ni stąd ni zowąd zmienili stawkę na 1 grosz za przeczytanie maila. Mam uzbierane około 190 zł. Wypłacić można od 200 zł. Otrzymując średnio 1 maila reklamowego na kilka miesięcy i mając naliczane za niego 1 grosz, raczej nigdy mi nie wypłacą należności, bo do dwóch stówek nie dobiję.

jaga

Ktokolwiek daje się jeszcze na to nabrać?! Ściema, jakiej się nie spotyka na żadnym portalu z ankietami! Człowiek klika jak głupi, a po uzbieraniu jakieś 170 - 180 zł... przestają przysyłać w ogóle cokolwiek! Wszystkie inne jednak wypłacają, to jedno draństwo - NIE!!! :( Przestrzegam - szkoda nerwów. Największe kuku, jakie mi zrobiono w necie. Na pohybel z nimi!!!

widjan

To (usunięte przez administratora) i nie ma co sobie głowy zawracać

Co wchodzi w socjal eRmail?

Andzia

Jaki socjal? Rejestrujesz się na ermarl, a oni przysyłają później maile reklamowe, za które w sumie nie wiadomo ile "płacą", bo na początku jest naliczane 10 groszy za przeczytanie jednej reklamy, a później to już naliczają 1 grosz. "Płacą" napisałam w cudzysłowie, gdyż jeszcze nie słyszano, aby komuś wypłacono pensję. Przycisk na stronie mówi, że wypłaty można dokonać jak się ma uzbierane co najmniej 200 zł.

Kredyty i fundusze inwestycyjne dostępne Skontaktuj się teraz, aby uzyskać więcej informacji i daj nam znać o swoim zapotrzebowaniu. adamsgeorge@protonmail.com

Ja jestem (usunięte przez administratora) na kwotę 320,20 zł

duboi

Chciałbym zainwestować w eRmail ale nie wiem jak i z kim się kontaktować.?

Emi

Mam 102 zł nie mam jak zarobić tak by wypłacić nie ma więcej maili, nie ma żadnego kontaktu, wróciłam po latach na stronę, żeby odzyskać pieniądze ...

@Emi

przyłącz się do grupy,która chce wystąpić do UOKiK w sprawie zajęcia się tym tematem...podaj swoje dane tzn: imię i nazwisko,kwota ,której dotyczy sprawa,miejscowość oraz kontakt...pozdrawiam domino17

dorota1101

Ja juz podawałam dwukrotnie...

Goska
@domino17

czy cos wiadomo o wyplatach z ermail?jak mozna otrzymac kwoty ktore sie uzbieralo do tej pory?

@Goska

czekam na decyzję z UKiK,ale niektórzy dostali z RMAIL w ubtyg po 1 (jeden) rmail dla zamydlenia oczu...możesz się przyłączyć do nas...podaj swoje dane :imię i nazwisko,miejscowość,kwota o którą chodzi...pozdrawiam domino17

Grażyna
@domino17

grazyna.selbach@wp.pl Poznań 186,96 złotych od 2013 roku!

@Grażyna

wpisałem panią na listę...obecnie czekam na jakąś decyzję z UKiK,bo jakoś ciężko im to idzie chyba ze względu na obecną sytuację...pozdrawiam domino17

martuha
@domino17

ja od dwóch lat nie dostałam żadnej reklamy. a mam uzbierane ponad 200 PLN.

andzia
@Grażyna

ja mam podobnie 186zł od 2013 i przestali przesyłać .....

też chcę się dołączyć kwota 218,80 zł Monika Majewska Nadarzyn

@aniara
@domino17

186,60 zł Anna Proszę o email, gdzie mogę przesłać pełne moje dane. Chcę dołączyć do grupy

@monika

Od kilku mcy nie mam żadnej odp ,bo wiadomo pandemia i oni mają ważniejsze sprawy jak nasze pieniądze.Czekam do marca i znowu zacznę się upominać.Podaj swoje dane czyli: imie i nazwisko,wiek,miejsce zamieszkania,nr tele i kontakt mailowy...oraz kwotę należności.Czy eRmail w ostatnim czasie wysyłał do ciebie jakieś maile reklamowe i w jakiej cenie?pozdrawiam Domino

@@aniara

Podaj swoją miejscowośc zamieszkania,wiek,adres mailowy,kwotę należności iczy eRamail kontaktowało sie z toba w ostatnim czasie tzn czy miałaś od nich maile reklamowe?pozdrawiam Domino

@monika

proszę podać swoje dane kontaktowe czyli adres mailowy,wiek,miejsce zamieszkania i kwotę zadłużenia eRmail...pozdrawiam Domino

aniara
@domino17

No dobrze, ale gdzie mam podać? Dlaczego tu na forum internetowym mają wszyscy czytać moje dane? Ermail od dawna przestało przysyłać maile, jeśli przyślą to raz 1 na pół roku, i "płacą" teraz 1 grosz a na początku było 10 groszy za przeczytanie. 186,60 zł uzbierane mam. W programie jestem od 25 maja 2013 roku. Wiek mój 50 lat. Jeśli Pan @domino17 również się obawia tu na forum podać adres mailowy do kontaktu, to proszę przesłać sms-em na mój tymczasowy nr telefonu 798611945, a ja odpiszę. Dziękuję

aniara

@aniara

dominojaro@gmail.com napisałem wcześniej,że kilka razy próbowałem kontaktu z UOKiK ,ale narazie bez konkretów z uwagi na pandemię...poczekam do marca i znowu zacznę pisać...w tej chwili mam kontakt do ponad 20 osób pozdrawiam domino

Jolanta

Moja sytuacja jest podobna,mam 388 zl. i od dłuzszego cazsu nie dostaje zadnych reklam

@Jolanta

ok w takim razie przyłącz sie do nas,do grupy osób,które chcą złożyć doniesienie do UOKiK ...potrzeba min 15 osób,a jest nas 10...jeśli znasz kogoś kto byłby tez zainteresowany niech pisze...potrzebne dane to:imię i nazwisko,adres mailowy,miejscowość i suma z eRmail pozdrawiam domino17

Laura
@domino17

A czy Ty mógłbyś podać maila?

@domino17

Monika Majewska kwota 218,80 zł mail habson@habson.pl chce do was dołączyć aby walczyć o swoje zarobione pieniądze

Patrycja

Czyli to taka praca zdalna tak?

aneczka

Uzbierane mam ok. 185-189 zł (dokładnie nie pamiętam, a nie chcę się tam logować, bo strona niezabezpieczona jest). Jest tak, jak piszę poprzednicy - na początku oferują 1 zł za przeczytanie ermaila, teraz jeden grosz i ermaila przychodzą niesłychanie rzadko. Gdybym tylko uzbierała 200 zł, to od razu wypłacam. Dziwię się tym, co uzbierali ponad 200 zł, i nie wypłacili, tylko teraz narzekają, że nie mogą osiągnąć kolejnego progu. Ja chcę wyplacić, nie chcę łudzić się większym zarobkiem.

Czy eRmail organizuje staże dla studentów?

Niestety nie organizuje żadnych stażów serwis po założeniu konta wysyła ermaile do użytkownika na meila i za to płaci od uzbierania np 180 przestają wysyłać a do wypłaty minimum 200 zł mogę polecić serwis z ankietami wypłacalny w porównaniu do ermail podaj mi twego meila to wyślę linka żeby nie było że po serwisie jest rozsyłany spam

Dariusz

Tak jak w przypadku pozostałych osób osiągnąłem 183 zł i przestały przychodzić dalsze maile... zwykłe (usunięte przez administratora) i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o eRmail - Warszawa

• Jak się pracuje w eRmail?

Zobacz opinie na temat firmy eRmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eRmail?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eRmail?

Kandydaci do pracy w eRmail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eRmail
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Rodziny Hiszpańskich 8
    02-685 Warszawa