Opinie o BARG Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARG Sp. z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BARG Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARG Sp. z.o.o w Warszawa

Czy istnieje możliwość rozwoju w BARG Sp. z.o.o?

Bolek Nowy wpis

Jest możliwość rozwoju. Mamy szkolenia wewnętrzne, jak również pracodawca wysyła na zewnętrzne szkolenia (np. do ITB). Jestem tego żywym przykładem. Jest karta MultiSport, Medicover, w okresie zimowym dostajemy zwrot za posiłki regenaracyjne.

@Bolek

Te wewnętrzne szkolenia to można przejść od razu po zatrudnieniu? Czy są to właśnie szkolenia wprowadzające na dane stanowisko? Napisz jeszcze co jaki czas można odbyć takie szkolenie zewnętrzne i czy dużo ludzi bierze w nich udział.

Piter

Witam, pracowałem w oddziale wrocławskim w 2008 roku za czasów Witolda było super, jeśli chodzi o atmosferę co do pieniędzy, to były inne czasy teraz tak się zastanawiam nad tym, żeby może jeszcze raz zacząć tylko w oddziele Łódzkim napisze ktoś opinie jak tam sprawy się mają dziękuję.

Elżbieta
@Piter

To może wiesz coś o aktualnych zarobkach? Ile płacili a ile teraz płaca?

Piter Nowy wpis
@Elżbieta

O aktualnych zarobkach nie wiem trzeba by zapytać kogoś z regionu, a co do przeszłości, to kiedyś płacili, tyle że na koszyk gruszek starczało to może teraz na dwa staczy ;-) :-O

Czy w firmie BARG Sp. z.o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Przodownik pracy

O jakie szkolenia pytasz? Dla kadry zarządzającej czy laborantów?

@Przodownik pracy

O tych szkoleniach dla laborantów możesz coś więcej napisać?

Arek

Witajcie! Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie BARG Sp. z.o.o? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Arek

Renata
@Arek

Cześć Arku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Renata.

Robert
@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Lesaffre, której nazwę Pani wspomniała współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

@Renata

Pani Reniu, coś się Pani pomyliło, Nigdy w naszej firmie nie pracowała osoba o imieniu Renata.

@Arek

Atmosfera jest wyśmienita a pracownicy traktowani są bardzo dobrze. W okresie zimowym, pracownicy na odpowiednich stanowiskach mogą liczyć na "posiłki regeneracyjne", których koszt ponosi pracodawca.

@Arek

Jeśli chcesz tyrac za 16-17zl to zapraszam. Jak będziesz mieć swoje zdanie to Ci nie da premii i wyjdzie Ci 15-14zl. Ludzie powoli uciekają. Też mam zamiar ale nawet nie masz czasu żeby iść na rozmowę o pracę bo tyrasz od 7 do 19. Musisz popdpiwrdalc i liza(usunięte przez administratora) żeby coś ugrać. Ogólnie jesteś (usunięte przez administratora) Uważają że ktoś nie umie liczyć.... Podejścia przesmiewcze. Nie polecam nikomu z całego serca tej firmy. Jak najdalej. Chyba że nie masz co robić że swoim życiem.

@Arek

Czyli zaliczasz się do osób niemających co robić ze swoim życiem? To bardzo przykre ale szczerze gratuluję samokrytyki, to cecha której wielu ludziom brakuje w dzisiejszych czasach. Życzę Ci aby Twoje życie jak najszybciej stało się lepszym i abyś odnalazł w nim same pozytywne jego aspekty.

Laborant

można iśc na lajcie, luźna atmosfera, przyjemni ludzi.

logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w BARG Sp. z.o.o?

Duzy

Możesz zapomnieć. Pracowałem tam 5lat. Często ciężko o szkolenie inne niż wewnętrzne. Zmiana stanowiska na wyższe? Tylko jeśli narobisz komuś koło 4 liter i odpowiednio się zakrecisz przy jego przełożonych

@Duzy

I nadal tak jest. Nic się nie zmieniło po dziś dzień. Musisz lizać 4litery żeby coś ugrać. Jak postawisz na swoim to Ci nie da premii i zarobisz 3500 za 220godzin. Wszyscy odchodzą po kolei bo to cyrk na kółkach. Nie polecam nikomu tej firmy na stanowisko laborant

Grucha

Dajemy na próbkę gęsty beton później 400 litrów wody na gruchę

Damian
@Grucha

To twój przepis na dobry beton? Pracujesz w firmie? Bo przydałaby się aktualna ocena jakie są teraz warunki w firmie. Przyjmują na stabilne umowy, czy na początek tylko zlecenie? Mógłbyś napisać?

hej
@Damian

Zlecenie.

Fghh

Barg nie ma możliwosci sprawdzenia betonu od mometu wyprodukowania jak zostanie zmieniona wz na węzle betoniarskim

@Fghh

Hmmm a co to wnosi jesli chodzi o opinie firmy ?

Grucha
@Fghh

Woda woda I mieszamy

Joanna
@Grucha

Nie pisz bzdur, nikomu one nie są potrzebne. Jak chcesz szkolić to zgłoś się do kierownika :)

Czy firma BARG Sp. z.o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kamil

Czemu tak zareagowałeś na to pytanie dodane w tym wątku? Mam przez to rozumieć, że firma BARG nie finansuje szkoleń swoim pracownikom? Pytam bo szczerze mówiąc tak w sumie nie wiem, jak interpretować Twój wpis. Pomożesz mi w tym? Z góry serdecznie Ci dziękuję.

Tak, firma finansuje szkolenia jak najbardziej. Zależy im aby pracownicy mieli umiejętności w tym co robią.

reaktwacja

Co z tego że Barg bada beton jak Cemex Lafarge Warbud Dyckierhof PO cofnięciu betonu jeszcze raz ten sam wyrub sprzedają gdzie inndziej na 2 WZ lub jak się napowietrzy na tą samą budowę zostaje beton z budów po pare metrów to doładowują i co taki beton jest wart na wbudowanie betonu od momętu wyprodukwania jest 1,5 godziny z transportem a nie 3 lub 6 a jak nie uda się pchnąć betonu 2 razy jedzie po paru godzinach do MD Beton Łęgi 1 na płyty monowskie, tak powstają z atestem z betonu co nadaje się na RECYKLING i to jest wał po paru godzinach BETON

Teresa
@reaktwacja

Jesteś zatrudniony w Barg? Czy wiesz, czy oferują oni jakieś ciekawe benefity pracownicze? Dziękuję

SUŁTAN 23
@reaktwacja

JAK TAM SPRZEDAŻ BETONU TEGO SAMEGO NA 3 WZ PO 5 GODZINACH OD MOMĘTU WYPRODUKOWANIA BARG ODSYŁA ONI DALEJ PCHAJĄ BUBLA I WODA DO BETONU DALEJ DO KLIENTA

Akciwal
@Teresa

Prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe, Multisport oraz możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia

Teresa
@Akciwal

Super, dziękuję. A jakieś szczegóły co do pracy laborantów w Barg znasz? Chodzi o Warszawę. Nadal kogoś szukają?

Krzysiu E.
@Teresa

Jest zapotrzebowanie na nowego DYREKTORA. Pana wejdź mi głęboko a awansujesz zwolnili i jest wakat. Składajcie CV.

Czy BARG Sp. z.o.o zapewnia kartę multisportu?

Akciwal

Tak

@masz możesz napisać Jak przebiegła cała rozmowa ?

Szakal

chcesz zrobić tam karierę umiesz donosić to zrobisz

@Szakal

Twoja opinia o BARG Sp. z.o.o jest dosyć mało merytoryczna, jesteś pracownikiem firmy? Jeśli możesz, napisz coś o tym, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety pracy tam. Dziękuję!

Felek II

Witam, proszę o informację o warunkach pracy, rozwoju, świadczeniach socjalnych itp. proszę o prawdziwe opisy.

były laborant
@Felek II

Zdecydowanie odradzam oddział Warszawski Barg, po nastaniu nowego nieudacznego dyrektora Krzysztofa. Psucie relacji, szczucie pracowników na siebie, ciągła nagonka i gnojenie. Dobry czas w tym oddziale już minął.

wozidło

chyba gorsze od lania wody do betonu jest cofnięty beton z 1 budowy na 2 na 2 wuzetkę po paru godzinach norma w betoniarniach co wtedy jest wart

fegefrgferg

APROPO SPRZEDAŻY BETONU 2 RAZY LUB 3 BETON COFNIE JAKAŚ BUDOWA LUB NIE WEZMĄ NIE MAJĄ MIEJSCA DRUKUJĄ NASTĘPNĄ WUZETKĘ I DALEJ PO PARU GODZINACH 200 LITRÓW WODY I JEST GICIOR TAK TO DZIAŁA SŁABEJ JAKOŚCI TOWAR PO TAKIM CZYMŚ POWINIEN NA RECYKLING A NIE ZAZWYCZAJ ZA DOBRĄ KASKĘ DO KLIENTA NA DOM KTÓRY NIE JEST ŚWIADOM CO KUPUJE

Jacek

Tak dobrze pracuje się, że nikomu nie zależy na pisaniu opinii o pracy w firmie?

Iza

@Masz, dziękuję Ci za odpowiedź, cieszę się, że tyle tu opisałeś gdyż jest to bardzo cenna informacja. W szczególności dla tych osób, które jeszcze nie podjęły ostatecznej decyzji co do zatrudnienia w BARG. Może ktoś z was pracował w tej firmie, ale na innym stanowisku? Jakie wy macie doświadczenia? Czy wszyscy zgadzają się z opinią użytkownika @Masz?

Iza

@MASZ , A dowiadywałeś się czegoś o systemie prowizji? Może w BARG to jest główne źródło dochodu? Nie podejmując już tematu wynagrodzenia gdyż każdy ma swoje preferencje, mógłbyś proszę opisać przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Czego firma oczekuje od pracownika? Jakiego doświadczenia, dyspozycyjności?

Masz
@Iza

O systemie prowizji nikt nie wspominał, osoba prowadząca rozmowę, stwierdziła ze po 3 miesiącach dostane podwyżkę 300zł godziny pracy tu trzeba sie liczyc nawet do 250 w miesiacu ale to jest wpisane w ten zawód bo za granicą też bywało ze zaczynałem o 7 rano a kończyłem po północy ale oczywiście następny dzień wolny. Co do doświadczenia wiedzy to trzeba posiadać więdze na temat technologi betonu podstawowych technik badania betonu stożki , ve-be, sześciany itd. tak jak wspomniałem na wejściu otrzymuje się test do rozwiązania. Jak by nie patrząc to stawka na godzinę wychodzi poniżej jakichkolwiek norm ,za roznoszenie ulotek lepiej płacą.

MASZ

Stanowczo odradzam pracę na stanowisku laboranta w tej firmie byłem na rozmowie w oddziale firmy w Rzeszowie testy rozwiązałem posiadam doświadczenie w pracy w laboratorium za granicą i zaproponowano mi najniższą krajowa plus samochód do domu, wiec niech każdy wyciągnie wnioski.

Iza

Na profilu społecznościowym firmy znalazłam informację o tym, że w tym roku BARG Sp. z.o.o obchodzi swoje 20-lecie. Jak widzę firma w związku z tą okazją zorganizowała konkurs fotograficzny z nagrodami dla pracowników, który mógł trochę przybliżyć innym ich zainteresowania. Ktoś z Was brał może udział w tym konkursie? Czy takie akcje dla pracowników często mają w firmie miejsce? Jak jeszcze obchodziliście w tym roku jubileusz firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o BARG Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w BARG Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BARG Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARG Sp. z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARG Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w BARG Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARG Sp. z.o.o