Opinie o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka w Słupia Kapitulna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka w Słupia Kapitulna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pracownicy Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka?

Serio? Nowy wpis

Zapytaj lepiej czy z weterynarii mają juz pozwolenie na uboj... Bo nie mieli. Kierowcy wywozili towar na sfałszowanych fakturach! skandal na cały powiat.

Praca w firmie Giżewski to jedno wielkie oszustwo. Oszukują ludzi na każdym kroku,obiecują ludziom wysokie zarobki a okazuje się że to najniższa krajowa. Trzeba być desperatem aby iść do tej firmy pracować. Pracownicy w tej firmię są wykorzystywani na każdym kroku,nie szanują dlatego 3/4 osób pracujących w tej firmie to Ukraince. Brak warunków do pracy niech każdy zastanowi się nad pracą w tej firmie zanim popełni błąd.

alek
@były pracownik

zgadzam sie umowa najnisza reszta kopertai gdzie jeszt sprewiedliwosc i prawo

Adam Nowy wpis
@alek

(usunięte przez administratora) obcinają pensje.

HANYS

Witam i ostrzegam.Jak wcześniej pisałem co mój post został skasowany.nie polecam Firmy nie wypłacają kasy.

@HANYS

zgadzam się i potwierdzam nie płaca. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Żadnych zmian nie widać, jest coraz gorzej.

Elżbieta

A to ktoś szczególny, że pytasz? Daj znać bo w sumie mnie to ciekawi

Domka

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat samochodów marki MERCEDES BENZ. Kupował ktoś może samochody od tej firmy?

@Domka

Są z Niemiec po przygodach

Sadim

Na firmie pojawił się nowy Dyrektor-Technolog, który od razu zyskał nasze zaufanie czyli pracowników bo widać że facet zna się na rzeczy, robocie i do tego z kulturą podchodzi do pracowników. Widać że mu zależy na tej firmie. I takiego tu Trzeba.

HANYS
@Sadim

Dokładnie technolog Ja... wspaniały chop, Dyrektor porażka

Słuchajcie, czy oni ogłaszają się na olx ?

Były

Stary to jest (usunięte przez administratora) a firma dziadowska . Konfidenci i obcinanie z wypłat za byle pierdoły. Ten Stachu z kurników niby kierownik a koło kierownika nawet nie stał i nie ma wyglądu, największy konfident i zdrajca z jakim miałem do czynienia ale tak się złożyło że się odwdzięczyłem za te kablowanie staremu. Kary z mieszalni podobna sytuacja - proponuje trochę pokory dla kolegów a grzeczny byłeś tylko przy Starym . W tej firmie nawet nie dostaniecie zwrotu za badania lekarskie jak się przyjmujecie co niby powinni to pokryć. Żenada.

Pedro

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Mamy dobrą firmę i całkiem przyzwoite zarobki dla tych którzy starają się dobrze robić swoje.

Czy można liczyć w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka na prywatną opiekę medyczną?

Xyz

Nie. Pracownik nie ma zadnych profitow. Nawet nic z socjala czy na dzieci... A po l4 ucinaja premie w najlepszym przypdku.

Nemo

Sprawdź czy ten pracodawca płaci za Ciebie ZUS.

Zenek

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje ludzi? Jakie zarobki można wyciągnąć?

dratewka

Idealnie pewnie nie jest ale przy większym zaangażowaniu w pracy nie byłoby powodu do narzekania!!

Ragnar

Dwóch dyrektorów. (usunięte przez administratora)- całkiem spoko. Konior to typowy idiota, który nie posiada żadnych kompetencji by piastować taką funkcję. Uciekajcie z tej firmy i nawet nie myślcie o pracy dla nich

Edyta

@były pracownik Rozumiem, że Tobie warunki specyfika pracy w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka nie odpowiadały. Ale może od czasu Twojego odejścia sytuacja tam uległa, chociaż minimalnej, poprawie? Wysokść wynagrodzenia, to sprawa indywidualna, ale chyba podpisując umowę wiedziałeś, ile będziesz zarabiał - prawda?

Jaś

Praca w firmie Giżewski to nieporozumienie . Coraz więcej zatrudniają Ukraińców bo nikt nie chce za najniższą krajową pracować. Firma ma dwóch dyrektorów: pierwszy, niestety tylko w teorii od pracowników. I tu pełen szacunek dla niego: osoba o pełnej kulturze, bardzo miła, znająca się na swojej pracy, niestety nie mająca za dużo do powiedzenia, ponieważ drugi dyrektor ( podobno od technologii produkcji) prowadzi całą firmę. A że jest niedawno upieczonym absolwentem wyższej uczelni to ma przerost treści nad materią. Znaczy to że nie ma pojęcia jak zmotywować pracowników do lepszej, wydajniejszej pracy. Krzykiem, wulgaryzmami,wiecznymi telefonami o braku wyników niestety prowadzi to do wręcz odwrotnych rezultatów. Jeżeli natomiast ty zwrócisz się do niego o pomoc w postaci zaliczki spotkasz się że stwierdzeniem że on nie jest od tego i co on może...... Młody chłopak któremu nadmiar władzy do głowy odbija. Zapraszanie pracowników na stronę by krzykiem wyjaśnić swoje rację też ma tam miejsce. Nie wspominając o co dwu tygodniowych spotkaniach w firmie ( soboty) za które nikt nie płaci, ani nie dostaje się za to dnia wolnego w tygodniu. Ale listę trzeba podpisać, że pracujesz tylko 8 godzin od pon. do piątku. No i jak kierujesz autem firmowym to uważaj byś za dużo paliwa nie zużył bo od razu dyrektor od technologii zadzwoni z reprymendą. Nie polecam firmy.

Rr
@Jaś

Jaś jakimi samochodami jeżdżą ludzie w terenie i czy można używać ich prywatnie?

Edyta

@adam nikt nie zareagował na Twoje pytania, czy mimo to próbowałeś starać się o pracę w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka? Jeżeli tak, to mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat procesu rekrutacyjnego i warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca?

adam

Nic dawno nie pisaliście a podobno firma ma coraz więcej klientów, nie tylko w Polsce i tak się zastanawiam czy nie potrzebują może kierowców? Nie jestem konkretnie ze Słupii i nie mam z kim pogadać bezpośrednio, więc może tutaj ktoś mi pomoże?

Zostaw merytoryczną opinię o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka - Słupia Kapitulna

• Jak się pracuje w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka?

Zobacz opinie na temat firmy Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka?

Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka