Stanplus

Opinie o Stanplus

Bbbb Nowy wpis

Polwcam sklep ikea jezeli chodzi o kuchnie ceny podobne ale ikea ma piękne nowoczesne fronty bardzo.długinokres gwarancji nie robią problemów z ewentualną wymianą są promocje częste nawet warto czasami poczekać bo montaz kuchni jest graris do zakupu kuchnii i też jest gwarancja 5 lat na to na fronty 15 lat mozna wymieniać do bólu w dobrej cenie mozna dokupic agd do kuchni pomiar kuchni gratis cóż jeszcze więcej chcieć polecam sklep ike warszawa targówek trasa na marki i warszawa janki za raszynem gorąco polecam przed ewentualnym zakupem.w stanplusie prosze odwiedzić sklep ikea i porównać oferty pozdrawiam

dik Nowy wpis
@Bbbb

Widać jak jesteś zorientowany bob. Stanplus już nie wykonuje mebli na wymiar pewnie z 10 lat.

Czy w Stanplus odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Bolo Nowy wpis

Ja zakupiłem kuchnie w ikea targówek łatwo,szybko i przyjemnie panowie przyjechali zrobili pomiar kuchnii następnie udałem się do sklepu fachowa obsługa pomocna zamówiłem kuchnie ,transport mebli następnego dnia rano miałem już w Mińsku Mazowieckim a montaz po dwóch dniach od dostawy jestem mega zadowolony polecam naprawdę warto jest zakupić meble kuchenne w sklepie ikea w skali do 10 przyznaje 10

Czy nowo zatrudnione osoby w Stanplus otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stanplus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Jj

Ja też tam pracy nie polecam zarobki marne bardzo marne minimum 5500 na.łape aaa o czym tu.gadać

Bernard

Niestety nie polecam tam praca owszem praca dobra dla kawalera ,który mieszka z mamą i tatą ,którzy opłacają rachunki i dadzą jeść e przeciwnym razie jak ktos ma rodzind mieszkanie opłaty w takiego wynagrodzenia jakie oni proponują nawet nie warto sobie głowy zawracać ta firma grabi ale do siebie a .nie od siebie

Jhg

Słabo płacą tam się ludzie nie wzbogacą

Paulina
@Jhg

Słabo czyli ile? Podasz jakieś widełki chociaż?

Maja

Yyy, możesz to bardziej dookreślić?

Paulina

Nie mam pojęcia, a co było w tych treściach? Wiem że rzeczy niezgodne z regulaminem są usuwane. Dużo tu przekleństw było? :D

Uuuuuuuuu
@Paulina

Nie było żadnych przekleństw. Były treści niewygodne dla właścicieli firmy. Ale widzę,że może to Ty te wiadomości usuwasz....tak szybko zareagowała a może zareagowałes.

@Uuuuuuuuu

Szybko? Po dwóch dniach?

Tarzan

Paulina odradza ludzie bardzo specyficzni

@Tarzan

Jak to odradza? To ona nie cytuje tylko? Czyli Ty w sumie odradzasz tak? Co to konkretnie znaczy, że są tu specyficzni ludzie?

Jak w wiekszosci firm.Jednak na jakis awans nie licz,z reszta jaki awans skoro wszyscy robia za tyle samo,czy to na maszynie,czy to na lakierni.Awansowac mozna w sumie tylko na kierownka.Wiadomo,ze kierownicy rzadko sie zmieniaja,ale istnieja tam jakies premie,mozna dorobic w soboty.Generalnie nie ma sie czym podniecaci nad czym plakac.Ogolnie jak wszedzie...

xxx

to wszystko prawda :)

remi

zgadzam się w stu procentach przecież w tej firmie przyjmują się ludzie tylko ci którzy są w tracie poszukiwania nowej pracy a firme stanplus traktują jako chwilową egzystencje do przetrwania wystarczy popytać po jakiej szkole tam ludzie z dłuższym stażem pracują większość jest po szkołach podstawowych ale są i ananasy po ohp i o czym tu gadać w tej firmie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stanplus - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Stanplus?

Zobacz opinie na temat firmy Stanplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanplus