BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

Luiza

Ja pracuje w belli od kilku miesięcy. Praca jest bardzo fajna,spokojna,nikt nikogo nie goni,towarzystwo też spoko . Nasz przełożony pan M.bardzo poczciwy człowiek,wszystko z nim można załatwić,pogadać.. ogólnie praca git ..wyplaty na czas i to nie małe...tylko jeden minus- praca przez agencję, umowy co dwa tygodnie ...ogolnie polecam bardzo.

@UM

Na początek przez pierwsze lata pensja podstawowa trochę więcej niż najniższa krajowa, jako operator. Nie każdy może dorobić w soboty a niedziele zarezerwowane są dla znajomych.

VM Nowy wpis

Szukam pracy jako magazynier a wcześniej w sieci widziałem że przyjmowali to pomyślałem że dopytam czy pojawią się wkrótce wolne wakaty? Wiem że system pracy w czerobrygadówce ale czy wtedy chociaż jeden weekend jest wolny żeby ustawić się z rodziną. Dajcie info bo jeszcze nie pracowałem na zmiany.

Luiza

Daria
@Luiza

Nie polecam tej firmy moja koleżanka pracowała w niej i miała umowę na stałe i została zwolniona deacyplinarnie tak bez powodu za takie coś to trzeba iść do sądu

@Daria

Dziękujemy za komentarz. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki sumiennie i z należytą starannością. Czasami jednak pojawiają się sytuacje, na które pracodawca jest zmuszony stanowczo zareagować. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w toczących rekrutacjach, wówczas będzie Pani mogła osobiście ocenić jak się u nas pracuje.

Dorota
@Daria

A koleżance jaki podali powód zwolnienia, bo dyscyplinarka nie jest za byle co? Ktoś napisał, że wypłaty tutaj są niemałe czy wiesz może jakie się tu kwoty zarabia? Koleżanka na jakim stanowisku była? Czy wiesz może czy idzie się zatrudnić ale bez pomocy agencji?

bbb
@Dorota

Bez nadgodzin ok 3500 na reke; Z nadgodzinami tez moze byc 6 z przodu-na łape

Stary
@bbb

6 z przodu jak pracujesz we wszystkie soboty i niedziele w miesiącu. Wszystkie dni w miesiącu w pracy. I nie pisz głupot, że wszyscy. Tylko wybrańcy liderów oraz nie które hale.

@Stary

Pracowałam we wszystkie soboty i wszystkie niedzielę i dostałam 4700 jestem operatorem ,skąd te 6 ???

Kierownik
@Ble

4700 to i tak za dużo jak za stanie i naciskanie guzików… Gdybym sam byl pracodawca nigdy bym tyle nikomu nie zapłacił!

AJ

Na stronie firmy wystawiono kilka aktualnych ofert. Ja chciałbym wiedzieć, czy ludzie gotowi sobie pomagać i czy zachowują się względem siebie w porządku na magazynie? Atmosfera została opisana, jako przyjazna, ale napisać można wszystko. Nie wyjaśniono natomiast, ile dają zarobić. Kto wie, co to za kwota i czy nie ma tu innego systemu pracy, niż III-zmianowy, 4-brygadowy?

ST
@Ble

Czy za weekendy były jakieś większe stawki? No i powiedz czy te dni były raczej obowiązkowe czy pracował ten kto chciał? 4700 to już kwota na rękę? Można czasem za pracę w soboty wziąć dzień wolny?

@ST

Tak były, to setki i 2-setki. Czyli soboty i niedziele. Można przyjść dobrowolnie, o ile jest zaplanowana produkcja, jest wtedy kilka miejsc. Wiadomo nie każdy się załapie.

@ST

Tak kwota na rękę, nie nie można wziąść za sobotę dnia wolnego, z jakiej racji skoro to setka.

AM
@Ble

A ile to jest miejsc? Trzeba jakoś wcześniej się zdeklarować, że chce się przyjść do pracy w weekend? Dużo jest chętnych na soboty i niedziele?

@bbb

Ta nie wiem gdzie chyba tylko jeżeli jesteś operatorem wielu maszyn i potrzebują cię bo nikt inny nimi mi nie pojedzie, Albo jeśli masz przełożonych kolegów albo jeśli wchodzisz im w (usunięte przez administratora) jako zwykła pakowaczka nie masz możliwości zarobienia takich pieniędzy

UM Nowy wpis
@Ktos

No, ale to też z tymi wszystkimi obowiązkami na kilku maszynach idzie się zajechać. Może wiesz ile chociaż na rękę idzie wyciągnąć na produkcji przy założeniu nadgodzin? Czytam ogłoszenie i w sumie oprócz benefitów i umowy nie jest nic napisane.

Pracownik Nowy wpis
@UM

eM33

Witam. Pracowałam tam raptem 3 dni. Szczerze, nie polecam. Pierwszego dnia bhp, że będziemy mieć szkolenie itd. (usunięte przez administratora) prawda. Poszłam na maszynę i stałam jak palec 5 minut. Nikt mi nic nie powiedział co mam robić itd,zadnego szkolenia nie bylo. Dziewczyny wredne. Z nikim nie można pogadać. Nic dopytać. Patrzą na ciebie jak na ufo. 3 dnia wychodząc popłakałam się. Nigdy więcej tam nie wrócę, ani nie polecam nikomu.

Asia33

Potwierdzam,niestety prawda.

Marzena
@Asia33

Z tym bhp to tak na poważnie? Każdy tak ma? A nie można kogoś zawołać po prostu czy coś. Co do innych współpracowników to jest ktoś do kogo można z tym pójść, jeśli ktoś cię tu le traktuje?

@eM33

Zgadzam się z tą opinią bo tam tak jest ????

Maluch

Ile trwało to szkolenie?

@Marzena

Możesz iść ale nie gwarantuje czy do załatwienia sprawy bo albo przerzucają się na inną halę albo na inną zmianę, jeżeli problem dotyczy koleżanek przełożonych to uwierz mi nic z tym nie zrobią, wiele dziewczyn wychodzi z płaczem, wiele dziewczyn płacze w pracy przez to że panuje (usunięte przez administratora) i wredna traktowanie przez współpracownica, tak to prawda że patrzą się na ciebie jak na UFO Nie zawsze są pomocne, chyba że trafisz na halę gdzie są życzliwe osoby bo nie powiem zdarzają się takie i życzę ludziom żeby na takie trafiali ale uwierzcie mi większość jest wredna a ludzie rezygnują po jednym dniu, ponownie pozdrowienia dla zmiany b Szczególnie czwartej hali nie życzę nikomu żeby tam trafił chyba że ma silną psychikę

Robotnik pracowniczy Nowy wpis
@Ktos

Hala 4 to lajcik. Tam raczej się nie namęczysz. Czasami trzeba chodzić na stołówkę żeby posiedzieć trochę w telefonie bo można zasnąć z tych nudów na nockach. Trochę za dużo pomocników tam pracuje. Ja gdybym był kierownikiem połowę ekipy rozdzielił bym do innych hal

Lech

Co to za BZDURY. Syn tam pracuje,zarabia b.dobrze.Nadgodzi 100%, a w niedzielę 200 %. JAK CHCE TO ROBI NADGODZINY. Wolny wik. Płatne PPK, jak wiesz co to jest .premia itp. Masz wykształcenie to płacą nie masz, jesteś na miotle, obudź się i zmień ,swoje życie.A nie pluj na firmę.

xxd
@Lech

odpowiadasz (usunięte przez administratora) na post z 2015, sam nie grzeszysz zatem inteligencją

Renata
@xxd

Czyli z biegiem lat dużo się mogło poprawić, tak? Prawda to z tymi dobrymi zarobkami i 200% za soboty?

@Renata

Prawda trzeba wykonac 200% normy aby dostac dodatkowe 100etki

Marzena

To trochę sporo. A co konkretnie oznacza tutaj aktualnie norma 100% jak to na rzeczywisty wynik się przekłada?

@Renata

100% za soboty i 200 % za niedzielę i święta jak na tą chwilę ale może to się zmienić oczywiście na gorsze. To już nie ta sama firma co kiedyś. Czasem wydaj mi się że pracują już tutaj tylko desperaci czyli ci których życie nie rozpieszcza, którzy muszą co miesiąc mieć jakiś tam stały dochód. Pozdrawiam

Maja

Jak dla mnie super warunki z tymi nadgodzinami... a mozna je wyrabiac w kazdy weekend? Czy raczej malo jest takich sytuacji ze pracujecie w soboty i niedziele jednak?

lqtqwt
@Lech

Z Całym szacunkiem ale nie obrażaj najbardziej zamożnych jednostek w Polsce bo wielu wykształcenia nie ma a są bardziej kompetentni niż nie jeden Europejski Państwowiec ze spółek komandytowo ... :) zamożne jednostki wcale nie muszą być wykształcone.:) kto powiedział ze wykształcenie dziś nabyte w Polsce ktokolwiek w Europie bierze pod uwagę?:) kto powiedział że wykształcenie nabywa się w uczciwy sposób zwłaszcza dziś za dobrej zmiany? ale i wcześniej? Nikt :)

Sebastian

Nawet jak nie masz wolnego to przecież płacą wtedy setkami jak wspomniałaś i wypłata wyższa. Chyba nie ma co tak płakać, nie?

Paulina

ale ogólnie dobrze się tutaj pracuje? ;) czy dlaczego uważasz, że pracują już tutaj tylko desperaci?

@Lech

Nie wiem na jakim stanowisku pracował twój syn ale nie każdy ma takie same szanse na to żeby dostać się w sobotę lub niedzielę do pracy chyba że masz znajomości

IR
@Ktoś

Nie wiedziałem że żeby się dostać na nadgodziny trzeba mieć znajomości. Jak tak dobrze płacą w sobotę i w niedzielę to podejrzewam że jest dużo chętnych. Trzeba się dużo wcześniej zgłaszać czy chodzą zawsze te same osoby które np. lubi kierownik?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
Magda

Witam no niestety Bella to nie najlepszy sposób wybór. W Pracowałam tam niespełna 2 miesiące bo firma niedawno wyrzuciła ponad 10 kobiet. Nie przedłużyła im umowy. Atmosfera do luftu. Starsze Panie które nie są zbyt miłe i operatorki z kijem w czterech literach. I obgadywanie każdego na każdym kroku. Jeśli chce ktoś tam pracować to musi mieć wylane i zrobić swoje 8 godzin i do domu bo inaczej można zwariować. Nie polecam bo traktują się tam ludzi jak tanią siłę roboczą. No i Ukrainki pracują na siedząco i mogą wszystko a my nie możemy nic

Hs
@Magda

Zgadzam się z opinią,jest to bardzo niezwykła praca.Atmosfera tam panująca na większości hal nie do opisania,a większość Pań które tam pracują to osoby z wieloletnim stażem które zamiast uczyć i pokazywać co jak się robi wolą drwić z nowych osób lub zajmować się głupotami,ich codziennym zajęciem jest dyskutowanie o każdym tylko nie osobie a dopiero wtedy zajmują się obowiązkami w pracy. Uważam że jeżeli pojawia się problem z akceptowaniem nowych osób z agencji pracy tak już będzie do końca ponieważ nowe osoby są wytykane cały czas placami a jeżeli ktoś będzie od samego początku chciał wykazać się zaangażowaniem w powierzoną mu pracę,zostanie odrzucony przez koleżanki.Uważam że w Belli jest znikoma ilość osób do których można udać się problem ponieważ najpierw niby ktoś wysłucha a tak naprawdę zignoruje problem lub załatwi w taki sposób że na hali będzie się jeszcze bardziej wyśmiewanym.Każdy z nas jest świadomy tych wszystkich sytuacji ale niestety nie każdy chce o tym rozmawiać przez co mobbing wśród pracowników zachodzi jeszcze dalej.Bardzo się cieszę że z owej pracy zrezygnowałam już jakiś czas temu.

@Hs

Zgadzam sie calkowicie z wypowiedzią. Zamiast szkolenia nowych są z nich drwiny.

Zawiedzona
@Magda

Prawda (usunięte przez administratora) podkładanie świń na porządku dziennym nie polecam nikomu tam pracy ????

ten
@Magda

czy pk zakończeniu pracy, nie przedluzeniu umowy, trzeba oddac odziez ochronna do belli??

Sara
@Magda

Zgadzam się z tą opinią atmosfera do lufti ,mobbing pracowniczy , panie operatorki wredna sucz .Nie polecam tego zakładu bo to (usunięte przez administratora)

Potwierdzam wszystko, jedni drugim obrabiaja (usunięte przez administratora) e. Chamstwo niedouczonych operatorem, brak wiedzy o procesie produkcji nadrabiają poniżaniem nowo zatrudnionych.

Ktoś

Zgadzam się całkowicie z tymi wypowiedziami o (usunięte przez administratora) U gdyż jest to prawda prawda jeszcze raz prawda, jeżeli trafisz na życzliwe osoby których jest mniejszość możesz zwrócić się o pomoc lub z pytaniem ale jeśli masz większy problem jest on raczej zbywany i zamiatany pod dywan a ty jesteś traktowany jako problem

Alicja K.

Witam! Jestem zainteresowana praca w Belli. Słyszałam, ze bardzo ciężko się tam dostać ponieważ praca jest lekka i mega przyjemna a zarobki bardzo duże. Można liczyć tez podobno ma spore dodatki i świetne premie motywacyjne! Jak to wyglada w praktyce ? Pozdrawiam!

@Alicja K.

To wszystko prawda ,najfajniej jest kiedy zmieniają ci grafik z dnia na dzień. Na hali mamy wieczne wczasy ,lepiej jak w Turcji w lipcu ponad 40 stopni i nie można się napić. W sumie to tylko siedzimy i nic nie robimy. Oczywiście że płacą nam za nic. A kierownik nie wie gdzie są drzwi. Wbijaj nie czekaj...

@Alicja K.

Praca lekka (ha,ha,ha), atmosfera super (ha,ha,ha), biorą wszystkich z ulicy ( część ucieka po jednym , dwóch dniach), zarobki megaa ( na początek najniż... .......)

@Alicja K.

Tak praca jest lekka, w zasadzie to tylko tam pachniesz. Płacą za nic Firma dodatkowo dba o poczucie nieustających wakacji na hali, klimat prosto z Turcji ,ponad 40 stopni, duszno i nie można wnosić napojów. Najlepszy jest Kierownik który nie wie gdzie są drzwi. Nie trać czasu wbijaj.

@Ktoś

Nikt nie zmienia grafiku z dnia na dzien bo zmiany są tygodniowe,jeśli przechodzi się na 3 zmianowy zmienny grafik dostaje się z odpowiednim wyprzedzeniem więc proszę nie pisać bzdur... napić się zawsze można i nikt tego nikomu nie broni na stołówkach są lodówki gdzie można sobie picie schować do schłodzenia na na halach gdzie latem jest najcieplej jest sezonowa klimatyzacja a 40 stopni jest w okresie letnim! na OSPRAY o ile zainteresowana wie o czym pisze skoro tam pracowała . Jeśli temp.na hali wynosi 35 stopni są robione dodatkowe przerwy w pracy... tak może pisać tylko ktoś kto albo się do tej pracy nie nadawał ( a takich nie brakuje i nie brakowało ) albo niema zielonego pojęcia o pracy w firmie BELLA... Pozdrawiam.

Ktoś

Oczywiście że zmieniają na ostatnią chwilę, dostaje informacje ze od 01.10. 2023 przechodzę na system 3 zmianowy dnia 28.09.2023. Tak było ostatnio. Proszę nie kłamać i nie robić z ludzi (usunięte przez administratora) Regulamin firmy nie może nadawać sobie praw mniej korzystnych niż zawiera kodeks pracy, w którym wyraźnie jest napisane że okres ten wynosi 2 tygodnie.

Zmianowy

Jaka klimatyzacja, jakie przerwy. Dwie hale mają sprawą klimatyzację a reszta sie gotuje. Hala 10 i część hali 8 ma klimę.

Ktos

To o lodówkach może i prawda o tym że napić się możesz też, ale nikt nie wspomniał o tym że nie można mieć napojów kolorowych bo można za to dostać naganę, napić się czasami nie masz kiedy bo maszyna idzie cały czas a ty nie możesz opuścić stanowiska pracy albo ktoś musi cię w tej chwili zastąpić, jedynie jak jesteś na tak zwanym Luzia masz chwile żeby iść do toalety lub zapalić lub się napić, czasami jest tyle opadu do przerobienia ręcznego że nie masz czasu iść do toalety ani się napić, ludzie są przydzieleni nie tam gdzie się nadają, a tam gdzie mają układy więc wcale to tak pięknie W praktyce nie wygląda, praca może i jest lekka fizycznie ale psychicznie wcale łatwo nie jest panuje (usunięte przez administratora) i często gęsto nowe pracownicę rezygnują po kilku dniach albo nawet po jednym, nieraz widać jak ktoś płacze bo jest gnębiony przez współpracowników, pozdrawiam zmianę B

@Zmianowy

Przerwy dodatkowe są tak tylko jeśli wy prosisz przełożonego który nie zawsze się na nie zgadza

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BELLA Sp. z o.o.?

Na jaką emeryturę można liczyć po min 30 latach pracy w tym zakładzie. Dane będą wykorzystywane w pracy licencjackiej. Dziękuję

Przez jaka Agencje zatrudniają do Tzmo i Bella Chciałbym podjąć pracę ale wolałbym bezpośrednio do agencji podejść i zlozyc cv jak aplikować przez olx i czekać w nieskończoność jak do tej pory jest

Irena

Ale widzę tutaj naprawdę ciekawe wpisy dla osób, które chcą tu pracować. Poza atmosferą ciekawa jestem zaplecza socjalnego. Jest tutaj jakaś kantyna do odpoczynku i zjedzenia posiłków? Jest tam jakieś wyposażenie np. mikrofala, kawa, herbata, woda dla pracowników?

@Irena

Woda jest w kranie i w kiblu. Mikrofala te jest, nie wiem czy wszędzie.

Margaret

Powinna być wymiana mistrzów ,między zmianami bo nie wszyscy są równi traktowani.

Jaaaa

Pracuje jako magazynier na zmianie A prawie cztery lata i akurat na tej zmianie niema mowy o wchodzeniu komuś w (usunięte przez administratora) Niema wybierania hal tylko wszyscy są przydzielani tam gdzie się nadają... także proszę nie pisać bzdur jak się nic nie potrafi i się do niczego nie nadaje

Jaaaa

Bzdura... jest system 3 zmianowy zmienny i są też setki i dwosetki jak ktoś chce to przychodzi jak nie to ma wolne. Widać ,że opinie wstawił ktoś kto po prostu nie dawał sobie rady i został zwolniony...

Lalunia
@Jaaaa

Jasne jasne ????????????????każdy jest przydzielony tam gdzie się nadaje ! Bzdura!!!!Te osoby co trzymają ....mają spokojna pracę i każdego dnia wiedzą gdzie będą na hali mają tz swoje maszyny na setki wybierają gdzie i z kim chcą pracować... I dokładnie to są takie osoby co udają że SB nie dadzą rady ???????????????? gdzieś indziej ...a proszę mi powiedzieć dlaczegoslo vo zmienia się skład ma bikome 11 hale czy również na 4 ? Dlaczego ? Każdy chce zarobić ale się nie narobić ????????właśnie ma tych halach się ciężko pracuje nikt ich nie da ma wkładki żeby trochę miały lżej .....

XX
@Jaaaa

A ile w miesiącu można wziąć setek lub dwusetek? Trzeba to jakoś wcześniej z kimś ustalić jak się jest chętnym na dodatkowy zarobek?

@XX

Nie ma setek ostatnio wcale.

WV
@Ktos

„ostatnio wcale”? czyli wcześniej jakby nie patrzeć były? To co konkretnie się pozmieniało, że macie teraz takie warunki odnośnie stawek? Od kiedy tak jest i co z dalsza perspektywa? Jest coś w ogóle planowane?

Mari

Cześć, czy jakaś pani pracuje tam jako kelnerka tylko na weekendy? Tak jak zaznaczyli, że jest możliwość w ogłoszeniu, akurat zwróciłam uwagę, ponieważ szukam czegoś, żeby sobie dorobić. Ile wtedy można zarobić tak w miesiącu? Opłaca się w ogóle czy lepiej innej pracy dorywczej szukać ?

R

Ja tez pisze o prace jako magazyniera. Tam podali, że pracuje się na 3 zmiany. Jak ta rotacja zmian wygląda? Tydzień/tydzień czy inaczej? A i czy na nocnych zmianach zarabia się lepiej czy tyle samo co na innych zmianach?

Kasandra

Czytam w wątku, że przy standardowych godzinach operatorzy zarabiają ponad ok 3,5 tyś a magazynierzy? Tego właśnie info mi brakuje. Mąż szuka pracy jako magazynier ale ostatnia ofertę firmy jaką znaleźliśmy wrzucono rok temu. Są może aktualne przyjęcia? Dalej pracujecie na 3 zmiany?

Jaja
@Kasandra

Tak potrzebują ludzi ,mężczyzn ,zarobki są chyba podobne, ale odpowiedzialnosc mniejsza w stosunku do operatora. Zresztą kobiety tam na tych samych stanowiskach zarabiają mniej.

Jędrzej Serdeczny

Czy w Belli istnieje możliwość rozwoju lub awansu ?

zainteresowana pracą

witam, czy przyjmuja do pracy na produkcje? jaki system zmian? jakie zarobki? jaka umowa?

Marina
@zainteresowana pracą

Podczepie się pod pytanie o umowę. W innej opinii ktoś napisał, że praca przez agencję i umowa co 2 tygodnie. Po jakim czasie można zawrzeć umowę bezpośrednio z firmą? Czy realna jest umowa o pracę na czas nieokreślony? Jak długo trzeba na nią czekać?

Jakie godziny pracy obowiązują w BELLA Sp. z o.o.?

Someone

Pracuję tydzień w tej firmie i jestem zadowolona. Praca do lekkich nie należy, ale wystarczy trochę wprawy. Wszyscy są mili i chętni do pomocy w razie potrzeby.

Renata
@Someone

Powiedz mi, jak wyglądają początki w tej pracy? Masz jakieś wsparcie albo jakieś wdrożenie? W ogóle to jaką umowę proponują na start?

@magda
@Someone

A przez jaką agencję zatrudniają

Jolanta
@@magda

A to na 100% wiadomo, że przez agencję biorą? To by w sumie mogło wyjaśniać, czemu ostatnia oferta, która mi się wyświetliła, jest na magazyniera sprzed roku. Ale tam w sumie obiecywali umowę o pracę. Agencja może dać UoP?

Basia

Witam. Ja jestem chętna na pracę magazyniera, ale nie widzę poza starymi ofertami (jedno jest) nic, czy nadal są przyjęcia? Może lepiej do siedziby bezpośrednio niż przez internet wysyłać CV, czy nie ma różnicy?

Sandra K????

Uważam że praca w Belli jest fajna miła atmosfera praca należy do prac lekkich są tam pozytywni ludzie z dobrą energią bardzo dobre zarobki tam są i ogólnie polecam tam prace Sandrunia????

Wiktoria
@Sandra K????

A co masz na myśli pisząc, że zarobki są bardzo dobre? Dużo powyżej najniższej krajowej? Poza podstawą na jakieś dodatki obecnie można liczyć?

Krzysiek
@Sandra K????

Ile zarabia operator maszyny na początku swojej kariey i taki doświadczony? Śmieszne 23zl brutto za h wyzysku na 4 brygadach ?

Wiktoria
@Krzysiek

W ogóle jest jakaś różnica, wiadomo coś? Nawet nie widziałam, czy jest jakiś oficjalny podział na juniorskie i seniorskie stanowiska, jak to wygląda w sumie?

Tak
@Krzysiek

Ja jestem operatorką i dopiero od niedawna moja stawka to 23 ,wcześniej 21,50 oczywiście ie brutto

Michuu

Siema. Ile w Belli dają na start jako magazynier ?

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.