Opinie o HUTA SZKŁA GRACJA w Szydłowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HUTA SZKŁA GRACJA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HUTA SZKŁA GRACJA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUTA SZKŁA GRACJA w Szydłowiec

@Andrzej 6 lat w hucie Nowy wpis

Praca w hucie szkła Szydłowiec nie należy do łatwych, ale można tam bardzo dużo się nauczyć. Jeśli masz chęci do pracy i chcesz się rozwijać to są możliwości i realne perspektywy na to. Social w hucie to karty przepłacone za każdy miesiąc bez L4 to 100zl więcej do wypłaty i oczywiście za polecenia pracowników też się dostaje kasę.

Janek Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od 5 lat. Ogólnie jestem zadowolony. Wyplata jest zawsze na czas,praca nie jest ciężka i ludzie też są wporzadku. Jeśli chodzi o kierownictwo to wiem że można zawsze się poradzić dopytać jeśli ma się jakiś problem natury służbowej i zawsze pomogą człowiek nie jest pozostawiony na pastwę losu. Początki są trudne ale two wiadomo jak w każdej pracy jako nowy pracownik tu jeśli chodzi pod tym względem jako nowy pracownik to jak pamiętam nie spotkałem się z traktowaniem mnie jak kogoś gorszego. Jest wiele możliwości rozwoju co chwila są szkolenia by móc zwiększyć swoje umiejętności. Moje nastawienie do pracy nigdy nie było negatywne bo mam świadomość że firma dba o pracowników. Rozmawiałem z wieloma osobami w pracy jak i osobami które nie pracują w Trend Group i potwierdzają pozytywne opinie o tej firmie.

Wiesiek Nowy wpis

Witam. Polecam pracę w tym zakładzie, nie spotkałem się ze złym traktowaniem pracowników. Nie ma nagonki ani ganiania pracownika. Idzie się dogadać z każdym i współpracować z ludźmi. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Jeśli chodzi o zarobki jest stała pensja i zawsze na czas.

Robak

Niedługo w tej firmie będzie więcej kierowników jak zwykłych pracowników. Ciężko jest wykonywać nieraz polecenia kilku osób w jednym czasie. Z wynagrodzeniami bywa różnie. Trzeba za każdym razem skrupulatnie patrzeć na wypłatę czy się zgadza. Zdarzają się pomyłki. Nowi pracownicy dostają najniższą, a jak masz jakieś doświadczenie czy papiery to może 100 brutto więcej. Na plus to że wypłata zawsze na czas. Podsumowując praca dla wytrwałych i silnych ludzi psychicznie.

Jasiek Nowy wpis
@Robak

To masz kilku kierowników nad sobą nie jednego nad konkretnym działem? W sumie nie wiadomo kogo słuchać jak tak sytuacja. Tylko 100 zł więcej niż minimalna? Wraz ze stażem rośnie kasa czy nie bardzo?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HUTA SZKŁA GRACJA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Szydłowiec
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Szydłowiec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Xyz

Huta czynna, a pracowników jak brakowało tak brakuje. Na doróbki każą przychodzić bo nie ma komu zamówienia skończyć.

@Xyz

Z czego wynika ten brak? Jak płacą za doróbki i w jakich godzinach one się odbywają? Każdy chętny kto chce sobie zarobić może się zgłosić?

Xyz

Huta nieczynna to i wpisów nie ma. Nikt nie narzeka. Ciekawe czy ruszy do końca roku, czy po nowym roku?

Gala

Kwestia urlopów. Jeśli któraś z nas ma na koncie niewykorzystany urlop to firma wysyła wtedy kiedy im pasuje a nie tobie. Ty jak chcesz iść na 1 dzień wolnego to nie możesz bo ludzi nie ma.

Justyna
@Gala

Serio? A jak ktoś zgłasza szybciej kiedy chce urlop to też z tym ciężko?

Gala
@Justyna

Jak zgłaszasz dłuższy urlop na kilka miesięcy wcześniej to go masz. Ale np. 1-2 dni to jest problem.

@Gala

No to faktycznie idzie mieć mieszane uczucia... To czemu więcej osób nie zatrudnią skoro piszesz, że problemem jest ich brak?

Widocznie za krótko pracujesz . Popracuj dłużej to się przekonasz jak będziesz traktowany ,im bardziej będziesz się angażował w wykonywaną pracę tym bardziej będą cię mieli za [usunięte przez moderatora] Pujdziesz po podwyżkę to powiedzą ,że jest mała produkcja i nie stać hutę na podwyżki ,albo że nie są wyrabiane normy. Wiem bo tam pracowałem kilka lat i z roku na rok było coraz gożej .Na chwiłę obecną nic śię nie zmieniło dużo pracy w kiepskich warunkach za małą stawkę 7zł. w dzisiejszych czasach to śmiech,chyba że jesteś człowiekiem szefa jak pare osób w tej Hucie i donosisz na drugich a jest do tej pory praktykowane. I nie mów że tam dobrze bo jak spotkasz się z kimś kto tam pracowł to usłyszysz podobne wypowiedzi . Pozdrawiam Miłej pracy i pnij się po szczeblach kariery w tej firmie

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest maj 2022 rok. Od czasu jak "anonim" napisał tą opinię w roku 2009 nic się nie zmieniło. Taśmy z dnia na dzień podkręcane, ludzi ubywa, huk roboty do wykonania, a płaca minimalna. Co się zmieniło to to, że już nie mówią "jak się nie podoba to przyjdzie inny/a" bo wiedzą że nie przyjdzie nikt. A jak przyjdzie to zobaczy co i jak i w trakcie okresu próbnego lub po odchodzi. Nie dbają o ludzi w ogóle. Żadnych podwyżek czy premii. Ci co mają ciut więcej władzy załatwiają wszystko krzykiem. Brak szacunku dla ludzi.

@( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no ale chyba przez te lata chociaż jakiś remoncik był czy coś... Że nie było to w to nie uwierzę. ;p A to trochę nielogiczne jednak, bo skoro boją się, żeby nowi nie odchodzili to nie obawiają się w sumie, że Ci teraźniejsi mogą poodchodzić jeśli nie będzie się ich lepiej traktowało?xd

Paulina
@Gabriela

Co okres jest przechodzony ! Gorzej jak się zapuści hotel dzi ek w tedy są problemy !!!

@Paulina

No właśnie piszę o jakimś odświeżeniu chociaż. Ale widzę, że pracujesz tu aktualnie, czyli to co wskazał, że ponoć od 2009 się nie zmieniło to prawda?

Heniek

(usunięte przez administratora) jpdl widziałem ostatnio jak znęcali się na jednej załodze. Nie wiem czym podpadły te kobiety, ale szkoda mi ich było. Nawet koliby do wyrzucania szkła im zabrali.

@Heniek

Pewnie się o coś upomniały.

Jaki dress code obowiązuje w HUTA SZKŁA GRACJA?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ubranie + buty wydawane przez hutę.

Witold
@( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie są te ubranie? Da się w nich pracować, mają dobrą wentylację? Pamiętam swoją ostatnią pracę i strój, jaki dostałem, masakra. Największemu wrogowi nie życzę haha

Zośka

Jeśli komuś przyjdzie do głowy przyjść do pracy w tym obozie, to niech lepiej się w nią najpierw mocno uderzy, bo kolejny strzał będzie przy wpłacie. Tutaj nie ma nawet najniższej płacy minimalnej. Ciężka praca za grosze! Nadgodziny 50%?? Gdzie?! 200 godzin przepracowane,a wypłaty 2700?!?!?! (usunięte przez administratora)

????
@Zośka

To Ty miałaś 2700 a ja 2500

Edward
@????

A o co chodzi, że nie ma nawet minimalnej? Pracujecie na część etatu, czy w ogóle bez umowy?

@Edward

Praca na cały etat, jak najbardziej na umowę o pracę. Kobiety zatrudnione jako sortierki mają płacę stałą 2800 zł/mies. To proszę sobie policzyć ile to jest na godzinę przy 184/192 godz. bo tyle godzin do przepracowania jest miesięcznie. Czy tak się płaci pracownikom fizycznym? Stałą pensję im się daje? Coś tu nie pykło, ale odezwać się nie można bo i tak pracodawca ma rację, a pracownika się potem udupia. Oni jeszcze nie rozumieją, że o ludzi trzeba trochę dbać bo inaczej odejdą, a i tak kadra już ledwo zipie.

Helena
@° ͜ʖ ͡ -

Te dodtakowe godziny, które trzeba wyrbobić miesięcznie to nadgodziny w ciągu tygodnia, czy pracuje się także w soboty?

@Helena

To jest praca w ruchu ciągłym. Pracujemy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym. To oznacza że pracujemy także w soboty, niedziele i święta.

Magdalena
@° ͜ʖ ͡ -

a to co was tu trzyma skoro zarobki marne, praca w takim systemie.. Chyba musi być swietna atmosfera między pracownikami?

Sylwia
@° ͜ʖ ͡ -

to się w ogóle da wytrzymać? kręgosłupy nie bolą? moim zdaniem pracodawca powinien zapewnić jakieś bony na masaże. przecież tak się nie da funkcjonować na dłuższą metę. zdrowie nie da rady.

@Magdalena

A to nas trzyma, że nie ma innych zakładów pracy. Żyć trzeba, jeść trzeba, a tu chyba jedynym plusem jest wypłata na czas.

Aneta
@° ͜ʖ ͡ -

Może choć socjal dobry? Czasem na produkcji ma się i wczasowe i paczki dzieciom i bony... Jak z tym u Was?

gość

ta firma powinnna juz dawno upasc

Haha
@gość

Powinna ale ludzie mimo wszystko potrzebują pracy i widać im wystarcza jak na parę tygodni ktoś przyjdzie zamiast stałym pracownikom zapewnić normalne warunki pracy i na niby wyższe stanowiska dobierać odpowiednie osoby

@Haha

A co jeśli oni są świadomi złych warunków pracy u siebie i celowo to robią, żeby na siłę komuś dłużej nie szkodzić? ;p Nie no, ale jak widać muszą parę rzeczy robić poważnie skutecznie, skoro dalej się utrzymują z takim podejściem, które opisujesz. Ciekawe ile by firma zarabiała, gdyby postawili na inną strategię?

zenada

Haha

Przemiał ludzi nikt się nie interesuje czemu się zwalniają po paru dniach, tygodniach osoby odpowiedzialne za obstawienie taśm nieprzyjemne ciągle krzyczące jak się odzywasz to jesteś zła masz się nie odzywać i wykonywać polecenia do łazienki nie ma jak zejść bo ciągle brak ludzi na 8 godz pracy idziesz dwa razy bo nie zawsze zdążysz pójść na przerwie jak kobiety przy okresie to można sobie wyobrazić jak się czują chyba że masz przywileje to co innego, za taką pracę kasa marna a wymagania są żadnego szacunku dla pracowników

gość

Szczerze nie polecam tej firmy o ile można tak to nazwać brak szacunku dla pracownika słabe zarobki praca na 3 zmiany i to jeszcze w świeta a dodatki za tak zwane "doróbki" to jakiś żart

Katarzyna
@gość

"dodatki (...) to żart" - w sensie? Nie są adekwatne do wykonanej pracy?

@Katarzyna

powiem na moim przypadku miałem dwie doróbki a dostałem mniej pieniedzy niż osoba która nie była wgl dodam jeszcze ze mieliśmy tą samą stawke

Helena
@gość

A rozmawiałeś o tym z szefem? Może to pomyłka prostu?

Czy w HUTA SZKŁA GRACJA występują paczki/bony świąteczne?

gość

tzn kiedyś jeszcze były ale nawet to zabrali

Jakie narzędzia pracy zapewnia HUTA SZKŁA GRACJA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Liliana

Zwykły pracownik nie dostaje auta. Może jako dyrektor - tak, ale pewności nie mam.

@Liliana

Skoro zwykły pracownik nie może liczyć na użytkowanie auta służbowego, to może ma inne przywileje, które chciałbyś napisać? Daj znać, czy są np. benefity w postaci karty multisport bądź prywatna opieka medyczna? Chcę się tego dowiedzieć.

@Paweł

Zwykły pracownik nie otrzymuje nic oprócz zapłaty. Nawet nie ma stawki minimalnej, a o jakiejkolwiek premii też nie ma co marzyć. Kobiety pracujące jako sortierki mają 15,50 zł/godz. brutto co przy bardzo ciężkiej pracy w ruchu ciągłym, w systemie czterobrygadowym, trzyzmianowym daje ok.2300-2400 zł miesięcznie. Praca w świątek, piątek i niedzielę norma miesięczna to 23-24 dni robocze.

@Liliana

Mały EDIT do mojego poprzedniego wpisu. Od 1.01.2021 sortierki mają płacę minimalną stałą 2800 zł. Przy 184-192 godz. pracy (harówki) miesięcznie daje jakieś 2200-2300 zł. Jest to mniej niż w roku ubiegłym gdy była stawka godzinową, która i tak była niższa od minimalnej stawki godzinowej (15,50-16,00 zł/h)

Czy pracodawca HUTA SZKŁA GRACJA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Liliana

Jaka motywacja!!! Chyba do tego żeby jak najszybciej odejść stamtąd. Ja po 5 latach pracy to zrobiłam. Nagrałam sobie inną pracę i odeszłam. Ale jestem że wszystkim na bieżąco bo pracują tam moje dwie siostry i koleżanki. JEST CORAZ GORZEJ!!!

wlodek

moze i (usunięte przez administratora)za grosze ale hociaz praca jest i mozna legalnie dawac w gaz nikt tego nie sprawdza na wejsciu bomba setunia potem w trakcie cwiarteczka minus to ze sklep zdecydowanie za daleko jest

Artek

Odradzam charuwa za gorsze.praca dla ludzi bez ambicji.

@Artek

Twoja opinia jest mało rozbudowana, dlatego w tym właśnie miejscu chciałabym Cię poprosić o szersze rozbudowanie swojego zdania. Dlaczego uważasz, że jest to praca dla ludzi bez ambicji? Czyżby praca w tym miejscu była tak ciężka? Czy może chodziło Ci tu bardziej o to jakie warunki oferuje ten pracodawca? Miło będzie, jak to dokładnie wyjaśnisz.

@Artek

To prawda. Harówka jak w (usunięte przez administratora). Brak ludzi, a robotę trzeba wykonać. Płaca minimalna. Teraz była podwyżka z minimalnej na minimalną, ale roboty mamy na dwa etaty. Traktują ludzi jak RoboCopy. Na premię tych trochę wyższych rangą my musimy zapieprzać za dwóch. Kto ma nagraną pracę gdzie indziej to ucieka stąd. Ja też od marca idę gdzie indziej. W hucie jestem 5 lat. Jest coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o HUTA SZKŁA GRACJA - Szydłowiec

• Jak się pracuje w HUTA SZKŁA GRACJA?

Zobacz opinie na temat firmy HUTA SZKŁA GRACJA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUTA SZKŁA GRACJA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HUTA SZKŁA GRACJA