Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

anonimm

Polecam firme ! Co za kłamsstwa ludzie pisza ! szok ! zazdrosc ze innym wyszlo a nie Wam?

Urszula

Dobra spedycja, polecam

co za brednie pisze ten koles, wiesz ze takie komentarze zgłaszane są na policje ?

Esdena

Nie zgłoszą nic do Prokuratury. Wszystkich straszą Prokuraturą, ale nie mogą nic zgłosić, bo to nie są przestępstwa. Wszystkie negatywne komentarze, przynajmniej te które przeczytałem na ich temat w kwestii przewoźników, to prawda. (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Polecam tą firme ! Co za bzdury wypisują Ci ludzie ! Skąd taki jad w ludziach...

Konrad Ziółkowski
@Katarzyna

Stąd że ludzie nie dostają swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

mirek

Polecam firmę LKW Fredrich , dobra spedycja, konkretne warunki.

Ryszard
@mirek

Polecam Polecam I jeszcze raz polecam !

@Ryszard

ja również

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ola

Polecam firme, dobre warunki pracy

WŁADEK
@Ola

ja również polecam

Krystyna
@WŁADEK

dobre miejsce pracy ! dobrze wspominam prace w tej firmie !

Ola

Pracuje u nich już ponad dwa lata i jest ok, z managerami się da dogadać , większośc czasu jestem na home office

@Ola

nie wiesz czy dalej kogos szukaja ?

Janek

Polecacie prace w tej firmie ? podobno dobre warunki maja? dajcie znac jak cos wiecie

anonimmm

wezcie sie do roboty ....

anonimmm

ale gadacie pierdoly, pracowac wam sie nie chce i kasy szukacie? jak sie dobrze pracuje to i kasa sie zgadza, polaczki ...

Karol

Polecam firme Dobre zarobki Fajni ludzie

leszek

polecam

Jacek

Polecam firme Ciekawi ludzie Fajne miejsce pracy Dobre warunki finansowe Wypłata na czas Szkolenia Warto spróbować !

Paula

Polecam tą firmę

aaa

jakie stawki ?

karol

pewnie przewoznikow , spedytorow handlowcow

arek

ktoś wie kogo teraz szukaja do pracy?

Jarek

Nie sądze, maja dobre opinie

polecam !

Polecam

Jacek

Gdzie mozna sie zglosić na rekrutacje, widziałem ze maja dobre warunki. Podobno to duza firma, co chwile jest rotacja , to rpawda ?

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.