Logowanie dla kandydatów/kursantów

25-524 Kielce
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
toro - 2014-05-26 13:41:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
to chyba jesteś jednym z nielicznych wyjątków. Ale dobrze, że takie wyjątki są i przynajmniej Tobie się udało
zdjecie uzytkownika
hejho - 2014-05-28 09:48:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
też nie polecam, trzeba się kłócić o własne zarobione pieniądze bo płacą jak im się podoba. na początku mieliśmy fajnego spedytora to praca jakoś szła. a może macie jakąś inną sprawdzoną spedycję?
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-05-28 13:20:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)jaki macie typ umowy? ludzie, napiszcie cos konkretnego, jak zarobki, socjal? moze ktos wie, ale sie nie wypowiada. pomozcie
zdjecie uzytkownika
odp pliz! - 2014-05-28 18:10:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ej to niefajenie. wynajmijcie papuge i na LKW Friedrich po kase. czy to jednostkowy przypadek czy regóła?
zdjecie uzytkownika
odp pliz! - 2014-05-29 14:06:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie do @aa. ale co lkw friedrich zapadł się pod ziemie? telefon milczy, tak? pytam, bo szukam pracy
zdjecie uzytkownika
troche obiektywizmu - 2014-06-04 17:21:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie do gościa z góry. na prawdę nie dostrzegałes zadnych zalet? wszystko w lkw friedrich bylo na nie? nie chce sie wierzyc
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-05 14:39:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dosc zroznicowane te opinie.. ktos powie czy w miare stabilna jest praca w LKW, jakie sa warunki umowy?
zdjecie uzytkownika
op - 2014-06-06 09:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
warunki są dobre. ja mimo opinii niektórych (usunięte przez administratora) uważam współpracę za udaną.
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-06 14:34:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@op co to znaczy dobre warunki? jaka umowa? warunki rozowjowe? relacje z przelozonymi? pomozesz cos?
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-09 13:26:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chyba troche opinii jest usuwanych.. @op ale jakie te warunki? umowa o prace czy smieciowa? jak z socjalem, braniem urlopow, L4 itp?
zdjecie uzytkownika
Ania - 2014-06-11 15:31:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Warunki pracy bardzo dobre, pracuje tam 7 miesiecyi wszystk jest OK
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-12 12:53:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Ania, ale moze spracyzujesz pod jakim względem te warunki pracy takie dobre? pod kazdym? jaki jest socjal, typ umowy, warunki rozwojowe, płacowe? dzięki
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-25 16:23:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jesli ktoos inny tez sie orientuje w tych sprawach i to czyuta to tez oczywiscie proszę o opinie, bo mam rozmowe niedługo :) dzieki
zdjecie uzytkownika
do Tom - 2014-06-26 08:24:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W momencie podpisania z nimi umowy zaczynają się wielkie problemy, nie ma nawet z kim rozmawiać o płatnościach. Jak możemy się skontaktować?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-06-26 09:25:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Umowa o pracę, kasa na początku nie jest powalająca, ale da się osiągnać dobre wyniki i wtedy prowizja jest na godnym poziomie.
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-26 12:27:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to calkiem spoko, a powiesz @pracownik jeszcze jak warunki rozwojowe? nie chodzi mi o zwiekszanie pensji przez własne wyniki tylko bardziej mozliwość awansu, jakies szkolenia itp dzięki za pomoc :)
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-06-30 16:03:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Basiu a dlaczego piszesz w formie męskiej? wyżej opinie sa pozytywne, zastanawiam się czy Twoja to nie jakis marketing konkurencji..
zdjecie uzytkownika
lkw - 2014-07-14 14:19:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja jestem zadowolony z pracy w LKW Fredrich, dobry kontakt ze spedytorem. Stawki w miare.
zdjecie uzytkownika
lkw - 2014-07-15 18:53:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [lkw - 2014-07-14 14:19:56]:
to proszę o odpowiedź jak długo się czeka na odpowiedź na ofertę pracy na handlowca. Pytam, bo rozglądam się za pracą i mam prawie nagraną już drugą ofertę i nie chce mieć potem bólu głowy z wyborem
zdjecie uzytkownika
lkw - 2014-07-16 18:46:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale piszesz to jako klient czy pracownik tej firmy? bo ja chce sie tam zatrudnic, jestem rozdarty. prosze kogo kolwiek o pomoc.
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2014-07-25 23:09:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak układa sie współpraca jako przewoźnik dla Lkw? Jakie stawki do osiągnięcia na swoim zestawie.
zdjecie uzytkownika
lukas - 2014-07-28 22:48:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę o więcej informacji o LKW Fredrich mam zamiar wstawić tam auto proszę o opinie.
zdjecie uzytkownika
Normalny przewoźnik - 2014-07-29 07:49:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak to jest jak się nie czyta umów:)) następna (usunięte przez administratora) wyeliminowana , może dla normalnych przewoźników będzie łatwiej
zdjecie uzytkownika
karolina - 2014-07-29 13:48:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Nowy - 2014-07-25 23:09:22]:
Nie wstawiaj auta przed podpisaniem umowy wszystko jest ładnie km zagwarantowane , jak podpiszesz stawki ok. 2.30zł km , puste nie liczone bo oni płaca za ładowne , JEST JUZ POZEW W PROKURATURZE ich celem jest podpisanie umowy i nie płacenie . realne km do zrobienia to ok. 4000 ts. miesięcznie , auto nie zjeżdza , czekanie za ładunkiem nawet do 4 dni i za nic nie płaca , są tak cwani
zdjecie uzytkownika
karolina - 2014-07-29 13:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Poszkodowany - 2014-05-26 13:10:46]:
Skontaktuj się z nami nas tez wykręcili na grube pieniądze podaje meila angelika.biuro@o2.pl, szybko , bo usuwają negatywne wpisy
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKW FREDRICH

Twoj email:
Wiadomość: