Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

EFEMERYCZNY

Powiemy to, że ktoś w końcu się wziął za nierobów i tłuków.

zniesmaczony poziomem
@EFEMERYCZNY

za tych właściwych nierobów i tłuków jeszcze się nikt nie zabrał, ale zawsze pozostaje nadzieja...

iskierka
@EFEMERYCZNY

A to powiedz mi na jakim Ty stanowisku pracujesz, że taki mądry i pracowity jesteś? Bo coś mi się wydaje, że jesteś zwykłym nieradzącym sobie biurokratą...

iskierka

A co powiecie na temat masowych bezpodstawnych nagan, o groźbach nakładania kar finansowych na pracowników, czy tam rozdawaniu aneksów z znacznie zmniejszoną stawką? Albo temat ostatnich zwolnień, prawie codziennie ktoś zwolniony?

polo

Teraz to się trzeba cieszyć że się w ogóle ma prace.

haaa

hm teraz to sie chyba trzeba cieszyc ze jest oferta pracy a nie jeszcze wybrzydzac czy z facetami;P

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ga

Nie obawiam się, co ty. Po prostu wolę chciałam wiedzieć. cv wysłane już :)

@ga

jak cv wysłane to trzymam kciuki. jak się uda to się odezwij, wprowadzę cię

ga

Najchętniej zarządzanie jakością. Akurat u was szukają kogoś na to stanowisko.

@ga

pewnie, wysyłaj zgłszenie jeśli pasuje ci profil a wiesz że szukają. firma duża stabilna, co fakt to większość załogi to mężczyźni ale to chyba nie powinien być duży minus. ba, myślę że to nawet plus.czemu się tego obawiasz?

ga

Pracują u was jakeiś kobiety czy sami faceci? Zastanawiam się nad wysłaniem zgłoszenia, ale nie chciałabym wylądować wyłłącznie w męskim gronie.

@ga

wiekszosc to faceci ale kobiet tez kilka jest. co chcesz robic na produkcji, biuro czy inna praca ci interesuje?

ciekawski

W firmie dawali ankietę do wypełnienia. Ciekawe ile osób będzie miało odwagę oddać wiedząc, że z anonimowości nici... Swoją drogą, pytania są tak ułożone jak by odpowiedzi nie były potrzebne bo wszyscy i tak wiedzą gdzie leży problem...

@ciekawski

anonimową ankietę zapomniałeś dodać. najpierw ludzie narzekają że firma ich nie słucha, a jak zaczynają coś robić w temacie to też źle. jak wiesz gdzie leży problem to im napisz

xyz
@kr

Anonimowa to by była gdyby dali razem z ankietą kopertę zwrotną, bez danych nadawcy oczywiście. Co to za anonimowość jak masz ankietę wrzucić do skrzynki na portierni? Jak znam realia to zaraz powyciągają i podpiszą ;-) Efekt będzie taki, ze ankietę odda może z 15% załogi z czego 14% wypełni ją tak żeby nabić sobie punktów. (z powodu właśnie tej super anonimowości). Tylko szkoda papieru.

@xyz

Człowieku, to weź kilka ankiet od kolegów i wrzuć je razem,, skoro myślisz, że ludzie nie mają co robić, tylko wyjmować ankiety podpisywać albo sprawdzać kto wrzuca!@! zresztą jak nie napiszesz co ci leży na wątrobie to się o tym nie dowiedza

Lewy
@ciekawski

ankieta to nowość w tej firmie i moim zdaniem krok w dobrą stronę. nic w tym dziwnego, że ktoś poszedł po rozum do głowy i chce się dowiedzieć o co kaman na zakładzie. przykład Lewandwoskiego w bajernie poakzuje, że z ludźmi zza odry da się ułożyć. sto razy więcej zaufania mam do tej firmy i tej ankiety niż do firm zarządzanych po polsku

co?
@Lewy

Jaka nowość, już nie raz wypełnialiśmy ankiety i co to dało. Chyba krótko pracujesz w tej firmie.

Lewy
@co?

Może i krótko pracuję, ankiet żadnych nie pamiętam, ale wiem, żd palarnię i warniki na stołówce mamy, bo na spotkaniach się skarżyliśmy na ich braki. Jak ci tak w tej firmie źle, to chyba nie ma obowiązku pracy tutaj.

kzn21

Może byśmy podyskutowali na tamat zatrudnień na 1/2 etatu.Dotyczy to GEBRUEDERA I ASR-u.Robimy tu po 230 ,240 godzin na miesiac na pół etatu.

@kzn21

Teraz to się zaskoczyłem. Nie słyszałem, żeby ktoś robił na 1/2 etatu. Też bym chciał. Miał bym więcej nadgodzin.

barni

Dzieciaki to nie jeden ma i robic trzeba bo na totolotek nie ma co liczyć, ale aż se chyba puszczę jakiś zakład na wszelki wypadek

...

Szach i mat...

pytający

Tak se czytam i juz nie wiem warto szukać tam u was roboty, ale nie pytam o związki. Tylko czy robota jest, czy kasa jest równo? Widzę zgody u was nie ma ale wiadomo jak ludzi kupa to zawsze tak jest, ale jak warunki bo stron tu tyla a ja tołku nie moge dojść czy dobra robota tam czy nie?

@pytający

jak szukasz roboty to daj papiery do kadr, moze sie uda. Praca jest w wiekszosci przypadkow dosyc ciezka i monotonna, przewaznie cala dniowka na nogach ale porownujac z kopalnia albo budowa drog to nie jest zle. kasa jak na region nawet ujdzie, jest na czas, i wszystkie zusy i srusy placone. Problem tylko w tym ze traktowany jestes prawie jak niewolnik i atmosfera w pracy do bani.

pytający

Dzięki za konkrety

frela75

te cwaniaki! wezcie sie do roboty lepiej bo z tym wam gorzej idzie, a nie zabawa w politykow. Wałesa sie znalazl od siedmiu bolesci co bedziesz opony palil na hali?

lolek
@frela75

frela75 , stań przy maszynie w 30-sto stopniowym upale, poczuj odór chłodziwa i ciężar każdego włożonego do maszyny detalu a potem mów ludziom że mają wziąć się do roboty bo pewnie jesteś z tych co chodzą po hali i wydaje im się że coś robią.

@lolek

stoje, śmierdzi. co dalej? wychodze jak małe dziecko i się obrażam?? co mam ***** zrobić w takim razie?

ws
@lolek

lolek, daj spokoj, dziewucha pewnie dzieciaki ma na utrzymaniu i sie boi o byt poprostu. z drugiej strony to troche racji ma, jak masz trudna sytuacje w zyciu to pracujesz. zawsze mozna lotto zlapac i zamiast na hali bedziesz na plazy lezol, tyla ze tam tez 30 stopni ha ha

@ws

lotto. kolejna cenna rada na tym forum.

roberto

witajcie jeżeli chodzi o związki to polecam artykuł w Gazecie Prawnej Jeszcze związki nie zgineły.Kto wygrywa wojnę na rynku pracy? to tylko kilka ciekawych spraw które dotyczą wielu

szczery

A nową szanowną kadrę kierowniczą chciałbym tylko poinformować że ściany maja oczy i uszy... Wszystko prędzej czy pózniej i tak do nas dociera...Oby tak dalej... ;)

lars
@szczery

zgadzam się z kolegą a nawet mam podejrzenia co do tego kto to piszę już nie boicie się że pójdziecie siedzieć za kraty jak to na zebraniu było powiedziane już nie mówią nic o liście największych krytyków która miała być lub być wywieszona nick nazwisko adres itp. itd.powodzenia

szczery

Panowie jesteście żałośni!!!Ukrywacie się pod nikomu nieznanymi nickami i wypisujecie swe mądrości... Pokażcie chociaż że zasługujecie na to by nazwać was mężczyznami i jeżeli macie cokolwiek do powiedzenia lub zarzucenia założycielom organizacji związkowej to zapraszam... Wszyscy wiedza gdzie mnie szukać. Grafik jest ogólnie dostępny więc można sprawdzić w jakim dniu jestem w pracy i na jakiej zmianie. Informacje na temat działania, powstania oraz dalszych celów organizacji tez zostaną wam udzielone. Wystarczy tylko podejść zamiast wymądrzać się na forum bezpieczny w domowym zaciszu. Żenada !!!

hahaha

ronaldo

kr dobrze pisze, w wielu zakładach trzeba się odbijać, żeby wyjść do głupiego kibla. Pewnie, że gdzieś na świecie może być lepiej niż w GPP, ale nie ma co wiecznie narzekać, poczekamy zobaczymy jakie beda efekty pracy tego związku.

wled

Jakiego pożywienia? Z tą Twoją tajemniczością to sory, ale trochę takie (usunięte przez administratora)

wled

Kurcze ale jak mamy taką dyskusję o tym co w firmie piszczy to chyba mogłyby paść tu jakieś konkrety nie tylko regułki. Chyba że chodzi tylko o ciepłe posadki dla kierownictwa związku.

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.