Opinie o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fruechtehof-Schindler.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fruechtehof-Schindler. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

kasztan Nowy wpis

andrzej to polski nieudacznik, który myśli że w niemczech coś znaczy i wyżywa się na innych

Zdemoralizowany cwaniaczek

Odradzam pracy w tej firmie... (usunięte przez administratora) się ze mną skontaktowała czy chciałbym przyjechać na borówkę wraz ze znajomymi , mówiłem ze ja w polu nie chce pracować to powiedziała że będę pracować na hali a jak nie będzie pracy na hali to pójdę w pole... Przyjeżdżamy na miejsce i zostajemy przydzieleni do pokoju, pokój był bardzo mały jak na 3 osoby zresztą jak inne. Pokoje są bardzo ubogie, lodówka 1 stalowa szafa na 3 osoby i 3 łóżka, brak jakiejkolwiek półki... Jak się 3 osoby rozpakowały to musieliśmy rzeczy wieszać w reklamówkach na oknie bo nie było gdzie postawić. Zapytałem (usunięte przez administratora). czy mogłaby załatwić 1 deskę i 2 haki żeby zrobić prowizoryczną półkę, odmówiła twierdząc , że... oni nic na ścianach nie montują... (nie no spoko reklamówki tez są dobre...)Nazajutrz jak szliśmy w pole z Rumunkami to one biegły żeby nie marnować czasu :D Jak dotarliśmy pod bramę to nikt nie mógł wejść w pole dopóki(usunięte przez administratora). Śmieszne :D Jak zaczęliśmy zbierać to włączyłem sobie muzykę z głośnika ( Cicho) Podszedł Pan (usunięte przez administratora)i powiedział ze u nich jest taka zasada, że się nie słucha w polu muzyki, zapytałem dlaczego? Odpowiedział ,że muzyka może komuś przeszkadzać, ale Rumunki mogą słuchać muzyki i to nikomu nie przeszkadza. W pierwszy dzień nazbierałem około 35kg borówki. Na drugi dzień(usunięte przez administratora)powiedziała do mnie ze nazbierałem najmniej borówki i jak przez 4 dni się nie poprawie to musimy się pożegnać...( dlaczego tego przez telefon nie powiedziała ,że jak się nie wyrobi normy to wywalają z pracy?!) Bo Rumunki nazbierały na 100E to ja muszę zerwać przynajmniej połowę tego co one. Jak one nazbierają na 150E to znaczy ze ja muszę zerwać na 75?! W końcu to jest pole i zbiera się na akord wiec nie powinno być żadnej normy... Okazało się inaczej ,że zbiera się na akord ale jest przeliczany na godziny... I trzeba wyrabiać normę 5,6 kg na godzinę czyli min. 10 skrzynek.(usunięte przez administratora) Wspomniała o budowie nowego obiektu na terenie firmy więc zapytałem się o pracę dla mojego ojca, M(usunięte przez administratora)się zgodziła. Na drugi dzień w polu pan (usunięte przez administratora)bardzo się mnie czepiał i sprawdzał dokładnie moją borówkę, zbierałem taką jaką należało. Rumunkom nie sprawdzał nic.. A to gbur... Ludzie mówią o nim ,że kradnie skrzynki z borówka nowym ludziom i na skrzynki nakleja kody kreskowe swoich ludzi. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z pracy ze względu atmosfery panującej w polu. Nie zależy im w ogóle na pracownikach, zamiast kogoś zmotywować do pracy mówiąc ( Dzisiaj nazbierałeś 6 skrzynek, z czasem dojdziesz do wprawy i będziesz mieć więcej... To mówią że jak się nie poprawisz przez 3,4 dni to cię zwolnimy...) Ja za 7 skrzynek zarobiłem 50E 2 druga znajoma za 13 skrzynek- 70E a kolejna 10 skrzynek 80E, nie wiem jak to liczyli, na pewno oszukali nas na pieniądze.(usunięte przez administratora) Dobrze ze nie zapłacił za busa i zakupy... Odradzam tą firmę .

obserwator
@Zdemoralizowany cwaniaczek

do niczego się nie nadawałaś i płaczesz cztery krzaczki za cały dzień i rzucać się borówka ,szkoda łóżka w hotelu dla takiej pracownicy.

Pracownik Nowy wpis
@Zdemoralizowany cwaniaczek

Jeździłam tam do pracy kilka lat, muszę powiedzieć, że czytając te komentarze to mnie krew zalewa. Jedziesz zarobić na zbiory, a nie do hotelu 5gwiazdek, bo Rumuni... co Rumuni tacy ludzie jak Ty czy ja (usunięte przez administratora) to zarabia, zamiast narzekać szukać pracy po 5 h dziennie i weekendy wolne zakasz rękawy i ogień to też zarobisz. Nikt nie obiecuje, że czy się stoi czy się leży... Ja byłam zadowolona skończyłam studia pracuje w Polsce moja mama jeździ i jest zadowolona Więc zapytam grzecznie skoro emeryci sobie radzą to z praca jest coś nie tak ?

Rafał Nowy wpis

Ja też uważam że standard zakwaterowania na takich wyjazdach nie jest najważniejszy. Wiadomo że jedzie się tam zarobić a nie byczyć w hotelu. Możesz powiedzieć jakie są zarobki? To znaczy jaką dają stawkę czy dużo odciągają z wypłaty za kwaterę?

vermin Nowy wpis
@Rafał

Ne dużo da się przeżyć.

aga

Rumuńska hołota opanowała borówki , dobrze że jest pan Andrzej i trzyma w ryzach tą bandę.

Andrzej klaun
@aga

Andrzej jest znacznie gorszy niż ta rumuńska banda

Jd123

Andrzej nadaje sie do utylizacji. Traktuje ludzi jak śmieci, polacy są szczególnie niemile widziani. Jeśli jesteście zręczni to mozecie zarobić, ale szczerze polecam wybrac sie w inne miejsce do pracy gdzie będą traktować was jak człowieka.

brzozow
@Jd123

Najwięcej do powiedzenia mają zawsze miernoty co nie wiedzą co się z nimi dzieje.Dlaczego inni sobie chwalą tą firmę i przyjeżdzają od lat.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fruechtehof-Schindler. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
gsy

Witam, mam zamiar wyjechać lipcu na zbiór borówki, 1) jakie są warunki mieszkalne, łazienka na ile osób przypada? 2) koszty to niby 7,5€ dziennie, to prawda czy na miejscu się okaże, ze więcej? 3) nie (usunięte przez administratora) na zebranych kilogramach? 4) praca pon- sobota czy niedziela też, ile zazwyczaj godz dziennie?

Bor

Byłem Odradzam!!!!!

tt
@Bor

ja jestem tutaj od dawna i jest mi dobrze.

oko

o co dokladnie ci chodzi

Kamil

hej kto jedzie do tej firmy ja jade pierwszy raz i tutaj moje pytanie zawsze podbijałem te dokumenty w urzedzie gminy a tutajjest zaznaczone ze pieczatka pracodawcy a zawsze pobbijałem jako gospodarz domowy moze mi ktos powiedziec o co chodzi przepraszam za błedy

Witam właśnie dostałem papiery na szparage jadę tam pierwszy raz i jestem bezrobotny rozumiem że mam podbic w urzędzie jako gospodarz domowy ale jeszcze jest zaznaczone że z miejsca pracy jak ja jestem bezrobotny mógł by mi ktoś powiedzieć o co chodzi ???

Jarosław
@Piotr

Będzie to Twoja pierwsza praca za granicą, czy po prostu pierwszy raz w tym konkretnym sklepie? Sprecyzuj, proszę swoją wypowiedź po tym katem. Wolę się upewnić, aby później źle czegoś nie zrozumieć.

@Jarosław

Za granicą juz bylem kilka razy a w tej firmie pierwszy raz

Helmut

Niestety z wydajnością w pracy mamy spore problemy i to nie jest wina firmy!!! Praca dla chcących pracować!

Kazimierz

@aga Co konkretnie masz na myśli? Twój wpis zdaje się niewiele mówić, szczególnie nowym, użytkownikom forum, dlatego proponuję, żebyś dała nam parę słów wyjaśnienia. Pracowałaś w fruechtehof-schindler.? Jednocześnie przypominam Ci, że na forum publicznym nie można używać danych personalnych swoich współpracowników.

Kazimierz

@kk Każda, prawdziwa informacja dotycząca pracodawcy, jakim jest fruechtehof-schindler na pewno okaże się przydatna dla tych, którzy planują tam aplikować. W związku z tym mógłbyś na przykład napisać coś o ogólnych warunkach zatrudnienia, o atmosferze tam panującej, itp. Bardzo Cię zachęcam do ciągłego uczestnictwa w dyskusji. @Była pracownica Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię. Piszesz, że w tej firmie ma miejsce znęcanie się nad pracownicami - to bardzo poważna sprawa. Czy zatem zostało to zgłoszone jakimś nadrzędnym organom tej firmy?

kk

Do byłej pracownicy ,co ty za glupoty piszesz ,bez umowy to cię na plantacje nie wpuszczą.

Kazimierz co chcesz wiedzieć

Rwaczka
@kk

Czy mozesz się odnieść do wpisu "Bylej pracownicy"? Co to za firma że tak traktuje ludzi?chyba że nieudaczników i leserow?Bo normalni pracownicy to by tam nie pojechali.Mało to pracy sezonowej w calych Niemczech?

Była pracownica

Nie polecam tej pracy. Pracować trzeba po nawet 12 godz. dziennie, fatalna atmosfera pracy. Swen znęca się psychicznie nad dziewczynami używając wulgarnych i ubliżających słów. Rumuni są tam znacznie lepiej traktowani od Polaków, zarobki wcale nie takie dobre jak ktoś pisał, zatrudniają bez umów o prace. Nie dajcie się zwieść informacją od "mm" tylko na takich czekają, popracujesz dwa tygodnie i wypad. Niewiele dalej w Holandii przez różne agencje pracy można zarobić znacznie lepiej w miłej atmosferze i bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych. Podsumowując, nie radze tam szukać pracy, trzeba uważać bo byli tacy co na walizkach zostali przy drodze.

Kazimierz

@Aneta, jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? @kk, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Każda merytoryczna opinia jest ważna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

Aneta

Hej ktos z okolic lomzy jezdzi do warpe UB

kk

wpisac dane firmy w gogle i wszystko jest ,rozmawiac z Magdą ,na cztery tygodnie też można ale trzeba odrazu powiedzieć . Plantacje są nowe i stare ale wszystko ładnie przecięte,warunki mieszkaniowe dobre.

Kazimierz

Czy ktoś z użytkowników może się wypowiedzieć na temat pracy Fruechtehof-Schindler? @Rwaczka, jak rozumiem jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia poprzez Fruechtehof-Schindler? Najbardziej wiarygodnym źródłem informacji będzie bezpośredni kontakt z firmą, jednak mam nadzieję, że użytkownicy podzielą się z nami informacjami na ten temat. @kk, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy?

kk

potrzebują na borówke, ja wróciłem z szparagi było finansowo bardzo dobrze bo szparagi bylo duzo i wszystko zmechanizowane

Rwaczka
@kk

Hej ! Podaj namiar do kogo dzwonic na borowke i czy mozna jechac na zbior na 4 tyg ?Jakiej wielkosci krzaki ,stare czy mlode plantacje ?Czy gotowka na rękę czy konto?

Zostaw merytoryczną opinię o Fruechtehof-Schindler. - Warpe

• Jak się pracuje w Fruechtehof-Schindler.?

Zobacz opinie na temat firmy Fruechtehof-Schindler. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fruechtehof-Schindler.