Opinie o Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy w Malinie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy w Malinie

Administrator Nowy wpis

Był ktoś na rozmowie w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Portier Nowy wpis

Jaki Młyn Gospodarczy tej firmy juz nie ma ponad 10 lat, jeżeli chodzi o rodzinna firmę Dziewit Młyn Malinie i reszta spółek padła juz dawno. Senior rodu nie żyje , młodego juniora skazali na odsiadkę resztę licytują komornicy. Pozdrawiam administratora

Gutek Nowy wpis

Pewnie źle szukałeś i dlatego nie znalazłeś!!

Weronika

@Ciekawy, jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy? Będziesz aplikować do pracy? A może już to zrobiłeś i możesz napisać coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego w tej firmie? Jak pracuje się w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy? Polecacie tego pracodawcę?

Ciekawy Nowy wpis
@Weronika

Nie nie pracowałem tam i nie aplikowałem bo nigdzie nie znalazłem dobrych informacji na ich temat.

Ciekawy

Czy słychać coś nowego na ich temat ? Ostatnio znalazłem ogłoszenie że szukają kierowców kat.B , C+E

ciekawy
@Ciekawy

a na jakiej to stronie znalazłeś ? powiedzmy , że od samego skazanego przebywającego na przepustce więziennej

Ciekawy
@ciekawy

Na aplikacji "praca za rogiem" i później gdy szukałem jakis informacji na ich temat na jakiejś stronie internetowej ale nie ma już tego ogłoszenia więc nie podam dokładnie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Weronika

@zaqwsx, a Ty pracujesz w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy? Napisz, jak oceniasz tego pracodawcę - czy jest on atrakcyjny na rynku pracy? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Daniel

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

zaqwsx
@Daniel

nie ma kto wypisywać pierdoł Arturek siedzi i ma się dobrze. Olał wszystko i wszystkich

realista

Najlepszy biznes dla naszego bączka z teczusxka,to hodowla tego strusia na jaja ,bo jest juz w temacie,działeczka wystarczajaca i zbyt na jaja na bazarku.Wiec nie wypisujcie o innych biznesach bo to trzeba pomyślunku i doświadczenia.

Obserwator

Załóż hodowlę danieli. Współpracując z naszą hodowlą i produkując bardzo dobrą jakość materiału zarodowego, masz gwarancję i zapewniony zbyt np. cielaków w wieku sześciu miesięcy w cenie skupu od 700zł do 800zł za jedną sztukę. Od chwili urodzenia do momentu odłowienia cielaka (tj. około sześciu miesięcy), hodowca nie ponosi żadnych kosztów utrzymania tego zwierzęcia, gdyż żyje ono z pastwiska i na mleku matki. Czyż to nie jest dobry biznes? Dobry biznes również daltego, że hodowla danieli nie należy do trudnych i stwarza możliwości wykorzystania słabych gleb a także zapewnia małą pracochłonność. Niskie koszty stałe, ponieważ do obsługi 1500 sztuk zwierząt wystarczy zaledwie zatrudnienie 1 osoby na pół etatu. Obcowanie z naturą - wielką korzyścią, jaką wynosimy z prowadzenia hodowli jest obcowanie z tymi pięknymi zwierzętami, a także rosnący popyt na dziczyznę (mięso z danieli jest zdrowe, delikatne i bardzo smaczne). W ostatnich latach zapotrzebowanie na dziczyznę wciąż rośnie. Coraz więcej nabywców jest gotowych dobrze płacić. Biznes z przyszłością, ponieważ hodowla danieli w najbliższych latach zapowiada się jako przedsięwzięcie bardzo dochodowe także w turystyce i agroturystyce. Dopłaty i finansowanie z Unii Europejskiej - w osiągnięciu korzyści mogą pomóc nam kredyty preferencyjne, dofinansowanie przez AR i MR , a także programy unijne. Pomoc ta może wynosić nawet do 60% inwestycji. Dopłaty otrzymamy również do każdego ha ziemi.. Unia Europejska zapewni rozwój Twojego biznesu - ogromną szansę stwarzają nowym hodowcom i nie tylko nowe programy unijne, które weszły w życie w latach 2007-2013 i dają hodowcom danieli jeszcze większe możliwości rozwoju i szybkich korzyści. Nie będziesz sam - klienci dokonujący zakupów zwierząt z naszej hodowli są pod stałą opieką hodowcy, który gwarantuje wszelką pomoc w utworzeniu fermy jak również w prowadzeniu hodowli, a także doradztwa z czerpania dużych korzyści np. z dotacji unijnych i kredytów preferencyjnych.

Mirek

A gdzie ma tą działeczke może tam bysmy sie spotkali a nie na garażach?

Obserwator

Pomysł na spokojny biznes jest dobry. Chyba że chcesz wielkich pieniędzy to wtedy spokój pryska. Posiadam 2 hektary i kilkanaście kóz więc jakieś doświadczenie posiadam. Jeśli zamierzasz prowadzić produkcję mleka na dużą skalę to możesz liczyć na 1,5 zł za litr jeśli jednak będziesz mieszkał w pobliżu miasta to warto pomyśleć nad indywidualną sprzedażą. W mniejszych miasteczkach dostaniesz 5 zł za litr a w większych nawet 7 zł Dużą popularnością cieszy się twaróg i masło kozie. Są łatwe do zrobienia. Nadwyżki mleka można więc przerobić i sprzedać na targu. Są w Polsce rodziny które utrzymują się z 30 czy 40 kóz mlecznych a konkretnie sprzedaży mleka i różnych serów. Robią to głównie na targu ale zdarzają się tez przypadki handlu w Internecie. Oczywiście marzeniem każdego jest by siedzieć w domu a klient sam przyjdzie i tak czasem się zdarza ale żeby utrzymać sie przeważnie trzeba stanąć na targu. Można też pomyśleć o kozach ras mięsnych. W Polsce już takie stada się pojawiły. Wymagają mniej pracy!

Rychu

Widzę , że się nakręciłeś. Jaka Dworcowa , ul Dworcowa jest duża dokładniej napisz.Może masz kontakt?

Stary do zaiteresowanego

Z tego co wiem dopiero zaczyna i ma ze 8 par ,czeka na rozmnozek. Jak byłem we wtorek po bazarku to Jeszce miał jedno wolne miejsce na druga zmianę. Od razu Cie uprzedzę - cudów u (usunięte przez administratora) nie zarobisz, daje podstawowa a roboty trochę bo działkę pod kozy tez trzeba przystosować.! Mówił ze ma dobry kontrakt i jak to ruszy to grosz bedzie. (usunięte przez administratora)

Chłopaki dajcie namiary na (usunięte przez administratora) , tez bym sie zatrudnił . To dobra praca , bo kozy czyste zwierzaki. U nas na wsi jedna babka tez ma kilka kóz i mleko sprzedaje , przejezdzaja po nie z całej okolicy bo dla alergikow dobre. Podobno po 6 zł za litr bierze. Tak, ze sie nie dziwie ze w tym biznesie zaczął robic,przecież lepsze to niż w domu krzesło grzać . Duże stadko ma (usunięte przez administratora) ? Da sie to w jednego na zmianie ogarnąć?

Chłopaki to prawda ja zatrudniłem sie u (usunięte przez administratora) przy tych kozach i nie jest złe,robota od 6 rano, dojenie,obrządek a potem wypas. Działka mała to nie potrzeba latać po hektarach. Potem tylko wody do pojnika i do wieczora spokój. (usunięte przez administratora) przyjmie Jeszce kilka osób, bo sam zabiegany a i cos za nerwowy do dojenia . W sobote na garażach bedzie nabór , to kto chętny zapraszam.

Władek

Czytam te wpisy i doszedłem do wniosku, że to pisze ta sama osoba tylko czego pod różnymi imionami przecież to ten sam styl pisania myslę że to Artur lub oosoba pod niego podstawiona. Po tym ostatnim incydencie ze samochodem i oglądając zdjęcia to te szmaty nawiezione potrzebne są całej rodzinie Dz. przecież te ubrania które oni noszą to mają wiele lat może już najwyższy czas je dać do spalenia. Spodnie Artura wyglądają ohydnie jak na biznesmena a i seniora kurtka też ma parę lat. Teraz pracownicy z Ukrainy segregowali to pewnie dla nich. Dziwi mnie to, że Senior ma tyle siły mocować się z młodymi chłopakami jak jest po wylewie. Znam wielu ludzi po wylewach i wiem jak wyglądają widocznie potrzebne było takie zaświadczenie do Sądu. A jak Pani Sylwia nauczycielka uczy dzieci moralności i przyzwoitości jak sama jest umaczana w brudach jak ona patrzy na dzieci jaki wstyd.

olek

No aleśmy zaszaleli w sobotę, grzebanko bylo jak się patrzy .Arus oblowiles się na caly tydzień a handelek na święta dobry grosz przyniesie.tak jak mówiliśmy jutro na garażach z Adamem się spotkamy.

Wiesiek

Teraz nie ma pracy samochody ciężarowe zlicytowane przez komornika mechanicy nie są potrzebni chyba w Maliniu może być tylko segregacja nawiezionych szmat . Jeżeli byłaby praca to tylko na piekarni w Borowej a po drugie to czytaj wszystkie opinie które są prawdziwe.

shelter

Mało opinii masz na tej stronie, albo nie umiesz czytać albo niewiem co z tobą ić to sie przekonasz wtedy nikt pierdół nie bedzie pisać a bzdury to ty piszesz pytając sie jak tam przebiega dzień ha ha ławki puste.

dla Arusia

grześ

Super chłopaki ,ze robicie w tym interesie bo zawsze troche grosza wpadnie a towar niezły.Józek sie nie skarżył to dajcie mu spokój,reszta jak sie spotkamy jutro.Pamiętajcie jutro po 19 tej jak zwykle i tam gdzie zwykle.

Kancelaria
@grześ

Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 kk oraz art.216 kk Kodeksu karnego. Pozdrowienia od Multimedia Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy - Malinie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy?

Kandydaci do pracy w Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dziewit Stanisław Młyn Gospodarczy