Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Młyn Malinie Dziewit sp. z o o.

Pracowałeś w firmie Młyn Malinie Dziewit sp. z o o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Barbara - 2013-12-13 12:31:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam serdecznie.Pracowałam w Firmie 'Młyn Malinie Nie długo bo nie cały miesiąc.
Szef tej Firmy kazał mi jeździć samochodem który był po wypadku i nie do końca naprawiony.Pojechałam do serwisu gdzie stwierdzono iż samochód ten nie nadaje się w ogóle do jazdy.Były uszkodzone drążki po obu stronach,gumy,w ogóle cały przód do zrobienia.Opony łyse.Powiedziałam szefowi że ja takim samochodem nie będę jeździć to po prostu mnie zwolnił,bez wypłaty sugerując jeszcze że ja mu nie zwróciłam utargu.Cały utarg został mu oddany.To nie jest człowiek u którego można pracować.UWAŻAJCIE!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Regina - 2013-12-13 18:30:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
UWAGA!!!!

Nie ufajcie nigdy szefowi 'Młyn Malinie' u niego pracuje się bez wypłaty.
zdjecie uzytkownika
elka - 2013-12-19 15:22:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Regina,ale jak to bez wypłaty??? przecież tak nie można traktowac ludzi !! a próbowaliście może złożyć sprawę do sądu ??
zdjecie uzytkownika
Rychu - 2014-02-14 15:19:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sąd Rejonowy Wydział V Gospodarczy Sekcja Upadłościowa w Tarnobrzegu, postanowieniem z dnia 03 lutego 2014 r. w sprawie sygn. akt V 1 GU 28/13 ogłosił upadłość obejmującą likwidację majątku dłużnika Młyn Malinie Dziewit Spółka Jawna z siedzibą w Maliniu. KRS 0000298907.
W ramach ww. postepowania wyznaczono sędziego-komisarza w osobie SSR Michała Dudzica oraz syndyka masy upadłości w osobie Macieja Szarka.
Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłaszania wierzytelności sędziemu-komisarzowi w terminie trzech miesięcy od dnia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłaszania sędziemu-komisarzowi w terminie trzech miesięcy od dnia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.
Zgłoszenia należy kierować pod adres: Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, Wydział V Gospodarczy Sekcja Upadłościowa, ul. Sienkiewicza 27, 39-400 Tarnobrzeg, podając sygn. akt. V 1 GUp 1/14
zdjecie uzytkownika
J-23 - 2014-06-08 13:34:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam pracowałem i wypłaty nie ma do dzisiaj, założylem sprawę do sądu mam prawomocny wyrok z klauzula wykonalnosci i przez rok czasu żaden komornik nic nie ściągnął od "maliniaka" moja rada jest taka OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEGO OSZUSTA BO BEDZIECIE BIEGAĆ PO SĄDACH I PROKURATURACH ZOSTANIECIE POSĄDZENI O KRADZIEŻE A JAK TO SIE NIE UDA PANU DZ, EO BEDZIE WAS NEKAL POLICJA I PROKURATURĄ ZA JAKIEŚ FIKCYJNE OSKARŻENIA...
zdjecie uzytkownika
mysza8313 - 2014-07-11 23:20:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalam u tego Pana 1.5 roku jako spedytor , bylam oszukiwana na kazdej wyplacie , nie plail w terminie i oczywiscie oszukujas skarb panstwa placil nam najnizsza krajowa a reszte w gotowce i to nie zawsze , umowa byla na 3500zl a ta kwota byla zawsze rozkladana na kilka rat. Jak powiedziala ze odchodze to wymiyslil mi tyle obciazen ze wyplaty do tej pory nie dostalam a poza tym ciaga mnie po sadach za kradziez laptopa ktorego kupilam sobie za wlasne pieniadza a na jego prosbe wypisano fakture na jego firme zeby mogl sobie odpisac od podatku. Ten czlowiek to jeden wielki oszust , poza tym klami i kradnie pieniadze ludzion na kazdym kroku. Mam nadziej ze kiedys spotka go kara taka na jaka zaslozyl!! Rowniez moj poprzednik do tej pory jest ciagany po sadan przez Pana Dziewita nie wiadomo z jakiego powodu, poprostu wstyd ze polskie sadownictwo i wydzial prawa jest taki slepy i zajmuje sie niewinnym ludzi zamiast karac takich jak Dziewit
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młyn Malinie Dziewit sp. z o o.

Twoj email:
Wiadomość: