Opinie o Nowosystem w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nowosystem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowosystem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowosystem w Rybnik

Kobieta Nowy wpis

dzień dobry, partner jest frezerem a ja na stronie widziałam, że zakład świadczy usługi w tym zakresie. w przypadku ustawiacza ktoś napisał, że premie są zależne od doświadczenia a to nie ma jakichś wynikowych / akordowych jeszcze? i gdzie mogłabym znaleźć ofertę dla frezera, bo jakoś na stronie ich nie widać?

I co, faktycznie do teraz nie wiadomo co z tamtą pracą na część etatu? Nikt nie udzielił odpowiedzi a jakby nie patrzeć minęło parę już lat… Z rok temu natomiast ustawiacza do siebie szukali, dlatego tak w sumie firma się zainteresowałem. Jak się pracuje Pod Lasem obecnie? :D doświadczenie posiadam, wiec ile premii motywacyjnej bym otrzymał już w pierwszych miesiącach?

Anonim Nowy wpis

Wynagrodzenie podstawowe i premie zależne od doświadczenia. Pół etatu zapomnij. 3 zmiany z dodatkiem do nocek ,a soboty tylko rano. Na początek 4-4,5K do ręki. Może 6K jeśli pokażesz papiery i umiejętności w ustawianiu.

Bolo Nowy wpis

Czy jest możliwa praca w nowosystemie na pół etatu? Szukam dodatkowego zajęcia, dodatkowego zarobku obojętnie na jaką umowe.

Tymek

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem takiej ciszy na forum?

Arturo
@Tymek

No o ile tam ktoś jeszcze prauje ;)

Firma Nowosystem prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Pytanko

Jakie są widełki wynagrodzeń jako operator ;p

Ktos

Na ile zmian pracują operatorzy

Alicja
@Ktos

Niestety nie odpowiem, bo nie pracuję w Nowosystem. Ale dołączę się do Twojego pytania. Czy ktoś ma info jakie godziny pracy są w biurze?

@Ktos

Karol
@Marek

Praca na trzy zamiany jest dość uciążliwa. Czy pracodawca oferuje dodatki finansowe za taki grafik pracy lub premie uznaniowe lub frekwencyjne?

salsa

Obsługa obróbki skrawaniem metali na obrabiarkach nie jest dziwną sprawą @kuba, ale wiesz może jakich ogólnie zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały być jakieś premie. Dzięki za odpowiedź.

trelek

Firma sobie radzi tylko dzięki zaradności operatorów którzy z niczego z brakiem narzędzi umią coś zrobić bo w wielkie postępy organizacyjne tam niewierzę. Ale oczywiście żczę firmie rozwoju może kiedyś otworzą oczy na europejskie standardy jakości.

trelek

Nonono dla odmiany muszę pochwalić firmę, podwyżki były i roboty ponoć sporo nonono ale za organizacje to pochwaly niedam bo ponoc dalej lipa totalna

trelek

Czasem wystarczy słuchać pracowników, zwłaszcza tych którzy pracowali w firmach dobrze zarządzanych, krytykę też wysłuchać. Ja życzę nowosystemowi jak najlepiej ale czasem powinni wyciągnąć stopery z uszu żeby osiągnąć cel. Pozdrawiam wszystkich.

do kammy

Tam nigdy się nie działo najlepiej, ale nie było też jakoś bardzo źle. Problemy jak we większości tego typu firm jak najniższym kosztem wyciągnąć jak najwięcej stąd braki w narzędziach a i ludzie często pokazują, że na używkach można pracować dlatego ci zajmujący się tutaj zaopatrzeniem dochodzą do wniosku, że skoro nikt nie zgłasza problemu jakiegoś braku to problemu nie ma. Na pewno zarobki też nie są na najwyższym poziomie płacą na tyle ile ich stać nie chcą żyć ponad stan. Kilku ludzi odeszło dobrowolnie bo albo dostali lepiej płatną pracę albo po prostu powiedzieli dość na to co w pewnym czasie zaczęło się dziać w firmie napiszę w skrócie władza ma to do siebie, że lubi uderzać do głowy- ten kto ją ma w danej chwili często się zmienia czy to na lepsze czy na gorsze to się domyśl ja tego nie napiszę bo nie mnie oceniać rządzących tą firmą. Zaangażowania nie można im odmówić ale czy na samym zaangażowaniu można zbudować dobrze prosperującą firmę ?

ns robol

Stałych pracowników jest tylko kilku, zresztą tam wogule kilku pracowników na zmianie zostało, brak zleceń i pracownicy poszli po rozóm do glowy i sami się zwolnili. Czy firma stabilna to wątpie, miała sporo zleceń do hydrauliki siłowej a teraz nic tylko rozjazdy kolejowe czyli sporo dzwigania za psi pieniądz. Czy będzie na rynku kilka lat? Tak a potem bankrut albo reanimacja przez kogoś innego. Nie żebym źle życzył firmie ale bije do rozsądku osób prowadzących, niebądźcie takimi sknerami nie tylko dla pracowników ale także do narzędzi pracy bo tam brakuje naprawde wszystkiego od wierteł do narzędzi pomiarowych. Pozdrawiam.

grzybek

Chyba dam sobie z wami spokój. Tak z ciekawości, są tam stali pracownicy czy wszyscy tymczasowo z łapanki? Widzę że same złe komentarze to chyba z łapanki.

ddd
@grzybek

Stali są , firma jest dobrze rokuje na przyszłość

byłem i widziałem
@grzybek

Są stali pracownicy jeszcze z czasów poprzedniej firmy która znajdowała się w tym samym miejscu i jak jesteś z poza tego układu to naprawdę cieżko będzie Ci dojść do poziomu ich zarobków. Jednak jak będziesz dobrym pracownikiem i dużo potrafisz to masz szansę zrobić to szybciej. Firma raczej stabilna powinna być na rynku jeszcze kilka ładnych lat i się rozwijać. Mają dojścia do ciekawych zamówień w tej branży. Z rzeczy socjalnych dostaniesz paczkę na święta i tylko tyle więc pod tym względem biedne zaplecze chociaż nie można powiedzieć, że nic nie robią w tym temacie.

Miro

Zapomnij o bogatym zapleczu socjalnym. Wypadki też chodzą po ludziach...

grzybek

Jak wygląda bhp i socjalne w tej firmie? Dla mnie to też istotna sprawa. Często firmy mało placą ale mają bogate zaplecze socjalne co zwiększa atrakcyjność pracy.

ktośtam

Podobno kierownik znowu poszedł do lamusa? hmmm ciekawe czy ktoryś będzie tam na stałe.

Robi

Jak przyniesiesz L4 to już odnotowane i zapamiętane co by Ci potem wytknąć bo nie jest mile widziane. Zapomnij o weekendach. Ale jakby były to oczywiście lepiej jakbyś przyszedł...

trelek

Rynek jest taki że zawsze można znaleźć cos lepszego za albo lepszą kase albo za prace w lepszych warunkach.

trelek

4000 to na dwóch z dwiema sobotami jak już.

nikodem

specjalistów za grosze potrzeba a 3 maszyny ustawiaj, produkuj w jednym czasie! I wiecznie mało...

Zostaw merytoryczną opinię o Nowosystem - Rybnik

• Jak się pracuje w Nowosystem?

Zobacz opinie na temat firmy Nowosystem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nowosystem
1.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Pod Lasem 50 D
    44-210 Rybnik