Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

ADR

współpracuje już od naprawdę wielu lat. wszystko załatwione, niczym się nie musze przejmować. w razie potrzeby wsparcie z biura, także ze swojej strony moge polecić

ram3n
@Beti

warto chociaż najbardziej opłaca się na zawody techniczne z wykształceniem i doświadczeniem, ale to chyba wszędzie tak jest.

ToraTora

dzien dobry orientujecie sie w jakich regionach holandii jest praca?

Pola
@dorosły

A jak tutaj sprawdzają to cale doświadczenie? jedynie wzmianka o latach praktyki wystarczy czy jednak na rozmowie także cos się będzie działo? Okres testowy może?

oldi

moge powiedziec co nie co o pracy w niemczech. Zarobki jak na agencje calkiem okej. Kwatere mialem zorganizowana ale oplacam sam, warunki dobre jest internet i wszystkie niezbedne rzeczy do zycia, ogolnie wyglada to schludnie. Jezeli chodzi o sama prace, to de facto to co powiedziala mi pani rekruterka i potem firma przez telefon to sie pokrywa.

Akai
@oldi

a w której częsci Niemiec pracujesz?

kucz Nowy wpis

niemiecka firma And One prezes Heiko Weissenow oszukal mnie na 2000 euro posrednikiem byla firma SILVERHAND z Poznania NIP : 622 25 58 929 bede kierowal sprawe do sadu - prosze o informacje o tych dwoch firmach na : kuczynski2017@gmail.com

Patryk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Witam czy pracował ktoś z was lub pracuje z agencji Silverhand w Lipsku w fabryce BMW ? możecie coś więcej powiedzieć na temat zakwaterowania i pracy na wózku widłowym ? Pozdrawiam

ślusarz

Znajdzie się coś dla ślusarza z niemieckim dosyć dobrym?W każdym razie takim do dogadania się. 2 lata doświadczenia.

Krak Nowy wpis
@ślusarz

bez problemu a sprawdzałeś na listingu ich ofert pracy czy coś widzisz dla siebie? jak nie to zadzwoń mi przez tel opowiadali jakie oferty

lotek Nowy wpis
@Krak

a dla spawacza tig ale bez certyfikatów?

Adka

Chłopak chyba będzie jechał do Villingen-Schwenningen na tego lakiernika proszkowego., którego poszukują na stronie. nie znam się na cenach tam na miejscu, czy możecie ocenić wysokość diety jaką przyznają? Podobno ma to być 40 euro netto na dobę

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nadal gwarantują zakwaterowanie tak jak pisali w ofercie co patrzyłem - Elektryk przemysłowy? Tylko to było rok temu a teraz znowu szukam roboty. Tylko właśnie musi być ta Kwatera. Jak coś to jakie są teraz warunki, w ile osób się mieszka?

Logan

No to zależy jaka oferta, ale raczej wszystko jest z opłaconą albo gwarantowaną kwaterą u nich. Zawsze tak było w ofertach też to widać.

ślusarz
@Logan

A dla ślusarza w niemczech też zagwarantowane miejsce do mieszkania?

pytanie

Czy są jakies oferty dla mechaników aut w holandii???

Gobi
@pytanie

Jest i to sporo, przeglądałem w tym tygodniu to były na osobowe i na duże z j. angielskim wymaganym. No i w Holandii raczej swoje auto.

Gobi

Duży wybór ofert (przynajmniej w pracy dla fachowców), oferty zarówno z angielskim jak i niemieckim. Dla spawaczy znajdzie się też coś z nieaktualnymi certyfikatami. Ode mnie spoko ocena.

UR

jak długo czekasz na odpowiedź ws. pracy jak już wyślesz cv i się dogadasz i wysyłają do firmy?

Kid
@UR

Kontakt od nich praktycznie w ten sam dzień, jeżeli chodzi później to zależy od firmy do której jesteś wysłany ale z reguły w ten sam dzień albo dzień później już jest telefon. Więc wszystko odbywa się w miarę szybko

papis
@Kid

Potwierdzam, jak wysłałem cv na ich maila od razu mi oddzwonili. Mowa o pracy w Niemczech.

Holly

Odradzam każdemu współpracy z tą firmą. Kłamstwa co do wynagrodzenia, na miejscu otrzymacie zakwaterowanie na poziomie więziennym a kontakt z nimi to jakaś masakra. Gdy pojawi się jakiś problem z pieniędzmi to umywają od tego ręce, nie dajcie się nabrać!

A co byście polecali wybrać. ja nie mam doświadczenia takiego typowo wyjazdowego, a jak widać maja oferty dla Irlandie i Holandie. Gdzie byłoby lepiej swiezakowi i dlaczego? oni mają jakaś restrykcyjna kulturę tam u siebie?

Toto

Jak dla mnie bierz Holandie, łatwiejszy transport i większy wybór ofert

Mechanik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak szybko jestem w stanie dostać przez nich pracę? Na mechanika dużych

Słuchajcie, bo ja na zraszaczach to jeszcze nie robiłem. Mam ze strony ofertę na różne lokalizacje, to możecie po pierwsze jakaś poradzić i uzasadnić czemu? i po drugie jak oceniacie taka robotę, lekkie to? Nie wiem po prostu co wybrać a tu z tego co czytam to nawet moja kobieta by mogła ze mną się zabrać

Max

Prawdopodobnie oznacza to, że masz pracę w różnych miejscach albo że jest więcej niż jedno stanowisko więc masz kilka miast do wyrobu, tak przynajmniej było u nich kiedyś jak ja aplikowałem. Dobra agencja tak btw. jak o nich myślisz.

MAG

Czy można się już wysyłać na nowy rok na spawacza do niemiec?

Zapewniasz, bo już jesteś na miejscu? jeśli tak to czy możesz opowiedzieć tak wstępnie co i jak? jak wrażenia? Warto jechać? Na wiosnę bym chciał

kolo

A gdzie chcesz jechać? i jako spawacz też czy ktoś inny? to robi zawsze różnice bo na troche inne rzeczy zwracasz uwage...

Aldona

Nie polecam. Aplikowałam na konkretną ofertę pracy, zadzwonili czy jestem dalej zainteresowana, wysyłali mój profil do niemieckiej agencji (pani jeszcze mówi, żebym była pod telefonem, bo tworzenie profilu dla mnie to godzina jej pracy), potem oddzwoniła, że tamta oferta jest nieaktualna, ale jest inna. Zgodziłam się na tę drugą ofertę i cisza.

Merkury

Kontakt od wiadomości na facebook, wysłania CV na maila przez to że juz człowiek pracuje jest cały czas super. Nie moge sie przyczepić, trafiłem może idealnie na rekrutera ale nawet w zastępstwie za niego jak był na wakacjach dalej dobre wsparcie.

Więcej osób mogło mieć podobnie z problemami z wypłaceniem kasy? Bo jeśli tak to wiecie przy tym jakie inne firmy są na 100 % sprawdzone, co by człowiek się nie martwił? Ciekawie jak ten poprzedni wątek się rozwiąże?

Kuczynski

Witam firma Silverhand znalazla mi pracodwce niemieckiego - od poczatku sygnalizowalem przedstawicielowi Silverhand ze pracodawca nie wyplaca wynagrodzenia ( informacje dostalem od innych Polskich pracownikow ) po zapewnieniach przedstawiciela z Silverhand dalej pracowalem i czekam juz na wynagrodzenie miesiac czasu takze na diety , niemiecki pracodawca jest nieuchwytny prawdopodobnie firma w upadlosci (usunięte przez administratora)

Hej, jakie koszty przypadają pracownikowi w trakcie trwania kontraktu? Na ich stronie jest informacja, że mechanik samochodowy w Niemczech może liczyć na zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę. Czy to oznacza, że wszelkie koszty z tym związane pokrywa firma? A może po prostu pomagają w znalezieniu lokum i tyle? Aha i co dokładnie oznacza "respektowane prawo do urlopu"? Ile dni płatnych przysługuje w ramach umowy z nimi?

Zbrojarz

Jakie realne zarobki na budowie na Islandii? W sezonie oraz poza sezonem? 3k e netto realne?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje SILVERHAND dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 72 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND