Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

Katarzyna Nowy wpis

Witam, czy ktoś planuje rozpocząć prace w Indepro? Czy ktos rozwiazywal Umowe? Jakie sa warunki rozwiazania umowy?

Anna Nowy wpis
@Katarzyna

Oszukają Cię, wyciągają pieniądze od pracowników, naganisz im oferty. Jest dużo fajniejszych firm.

Dominika Nowy wpis
@Anna

Pani "Anno" takie komentarze są bardzo nie na miejscu i krzywdzące dla nas. Jeśli byłaby Pani na rozmowie rekrutacyjnej u mnie to miałaby Pani wiedzę, że są różne modele współpracy (takie w których nie ma żadnych kosztów i takie gdzie możemy zarobić do 98% wynagrodzenia z prowizji ale partycypujemy w kosztach, u nas agent decyduje o modelu współpracy). Jednak najistotniejsze jest to że, żadna Anna u nas nie pracowała w przeciągu kilku lat. Jeśli chciałaby Pani jednak poznać zasady naszej firmy i ile faktycznie mozna zarabiać w Indepro, serdecznie zapraszam do kontaktu Pozdrawiam Skłodowska Dominika Skłodowska Dominika

Jaka atmosfera panuje w firmie Indepro Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 22 października. Czy jest rotacja?

Czaczusia

Hej, Jak oceniacie aktualnie przystąpienie do indepro, warto?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Indepro Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 6 sierpnia kilka ogłoszeń.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Rafał Z

Nie wiem czy pandemia zmieniła nastawienie ludzi, czy trafiłem akurat na dzień przelewów :D. Już od wejścia dwie osoby przywitały mnie "żółwikiem" życząc powodzenia na pierwszej rozmowie. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką życzliwością ze strony innych agentów. Nie ma chyba nic co mogło by mnie rozczarować. Ja zestresowany w trakcie rozmowy, a nagle w pokoju pojawiają się dwie uśmiechnięte osoby częstując mnie kawą i pytając czy zjem drożdżówkę. Szczerze szok, jeśli tak wygląda atmosfera wśród ludzi to I'm in! :D

Marky

Napiszę tyle, że kontakt z Panią w Krakowie był czymś więcej niż zwyczajną rozmową rekrutacyjną. Nikt nie obiecuje kokosów jak w innych agencjach i pozwala realnie spojrzeć na ten zawód. Nikt nie mówi, że będzie łatwo byle zyskać kolejnego pracownika. Szukając pracy jako pośrednik dopiero tam poznałem wszystkie za i przeciw. Dziękuję bo trzeba wiele kwestii przemyśleć. To nie jest łatwy zawód a w indepro bez ściemy można poznać kulisy zawodu. W porównaniu z innymi agencjami jesteście bardzo ok! To chyba pierwsza rozmowa, która dała mi do myślenia bo inaczej wyobrażałem sobie to zajęcie. Jeżeli się zdecyduje indepro będzie pierwszą agencją do której się zwrócę.

kandydat

płacą jakąś podstawę czy za darmo trzeba robić?

Zagaj
@kandydat

Wszystkiego się dowiesz na miejscu, serio spoko ludzie, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Prowizje dla agenta bardzo ok.

@Zagaj

Czy jesteś obecnie zatrudniony w Indepro? Mógłbyś opowiedzieć coś na temat atmosfery w zespole- czy jest zgrany? Napisałeś, że prowizje dla agenta "są bardzo ok", czy dla wszystkich warunki są takie same?

Krystian

Dużo stresu przed rozmową ale wszystko rozładowała Panie menadżer. Wielki luz, dziękuję za ogrom informacji i pozdrawiam :)

@Krystian

Cześć @Krystian, na jakie stanowisko aplikowałeś w Indepro? Jakich umiejętności/cech wymagali od idealnego kandydata? Im więcej szczegółów jesteś w stanie mi podać, tym lepiej:)

xyz

Niestety nie polecam nikomu współpracy z Indepro. Do firmy zgłosiłam się około 1,5 miesiąca temu. Na początek poproszono mnie o przyjazd na rozmowę do Warszawy (co zajęło mi około 4 godzin dojazdu w jedną stronę). Po kilku dniach oczekiwania dowiedziałam się, że wyznaczono mi kolejną rozmowę, tym razem w Krakowie, na którą także przyjechałam (druga rozmowa została przełożona, przez to że się rozchorowałam na Covid ). Na rozmowie w Krakowie powiedzino mi, że do końca tygodnia ktoś się ze mną skontaktuje i poinformuje czy zostałam przyjęta do pracy. Tak się jednak nie stało. Minęły 4 dni od terminu kiedy miałam dostać informację więc napisałam smsa, w którym poprosiłam o kontakt. Zero odpowiedzi. Kolejnego dnia znów wysłałam smsa i znów zero odpowiedzi. Do dzisiaj nikt się ze mną nie skontaktował. Spotkania ogólnie przebiegły w przyjaznej atmosferze, co odbieram jako czystą manipulację...z tego względu że firma baaardzo dużo obiecuje ale rekrutujący nie potrafią nawet oddzwonić. Chciałabym ostrzec wszystkich przed współpracą z firmą a szczególnie przed modelem 70/98. Model ten polega na pasywnym zysku dla firmy (co miesiąc trzeba robić opłatę w określonej kwocie za możliwość pracy). Na rozmowie próbowano mnie przekonać, że jest to dla mnie świetna opcja oraz kuszono wysokimi zarobkami. Jednak kiedy tylko poinformowałam że wolałabym pracować w modelu, w którym nie muszę ponosić na samym początku kosztów, nikt nie by już zainteresowany moją kandydaturą. Osobiście bardzo się cieszę, że nie muszę pracować z takimi ludźmi. Dużo obiecanek, straszne zapisy w umowie do której miałam wgląd, kara za karą i próba naciągania ludzi.

@xyz

@xyz, rozumiem, że nie jesteś zadowolona z wyniku rekrutacji w Indepro, ale czy mogłabyś opowiedzieć coś więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania zadawali i czy w takim razie nie oferowali żadnej podstawy? Tylko możliwość zarobienia z ewentualnej prowizji?

Zoya

Ja sama mam bardzo dobre doświadczenia z okresu rekrutacji. Zostałam przecież poinformowana, że skontaktują się z wybranymi kandydatami. Może coś nie poszło, może nie do końca pasujące predyspozycje, często się zdarza. Tylko w ciągu ostatniego roku składałam kilkanaście podań. Rzadko spotkałam się z tym żeby ktoś mnie informował o tym, że nie przeszłam kolejnego etapu. Po prostu przyjęłam to ze zrozumieniem i składałam papiery dalej. Natomiast nie zgodzę się z opisem modelu biznes na 70/98 proc prowizji dla agenta bo jest totalnie przekłamany i jak widać niezrozumiany. Mimo mojego doświadczenia nikt nie proponował mi w indepro od razu rozpoczęcia współpracy w tym wariancie. Poza tym logiczne jest, że jak agent ma np. 70% z transakcji a nawet 98% to agencja z którą współpracujesz musi też w jakiś sposób zarabiać, przecież zapewnia Ci jakieś udogodnienia. I nie piszę tu tylko o indepro, mam na uwadze wszystkie większe agencje w Polsce, które umożliwiają Ci sprawniejszą pracę i obsługę klientów. Rozumiem, że dla Ciebie 30% dla agencji to wyzysk, a nawet jak masz możliwość uzyskania 98% to wciąż mało. Przecież agencja powinna działać pro bono? O ile jestem w stanie zrozumieć niezrozumienie w kwestiach rekrutacji nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jakoś tak się składa, że doświadczeni agenci pracują w indepro od lat i wymieniają to rozwiązanie jako najkorzystniejsze na rynku. Chyba właśnie oni są jednak najlepszym wyznacznikiem wynagrodzeń. No ale trzeba się angażować, niestety nic nie przychodzi samo. Bez urazy, nic osobistego ale wprowadziłaś ludzi w błąd swoją opinią. Zapewne emocje. Wszystkiego dobrego i powodzenia na rozmowach.

@Zoya

Hej @Zoya, w takim razie na jaką prowizję mogę liczyć w Indepro przy rozpoczęciu współpracy? Masz rację, zadowolenie z jej wielkości, to będzie kwestia subiektywna- jeżeli możesz napisz też jaka jest podstawa na starcie?

Elżbieta

Widzę, że Indepro poszukuje Doradcy ds. Nieruchomości. Opowiedzcie mi proszę o przełożonych z którymi miałabym bezpośrednio współpracować. Jakie mają podejście do pracownika, czy są pomocni w razie problemów.

Ra_V

Dotkliwie odczułem kilkukrotne zamknięcie sklepów odzieżowych. Niby nic dwa małe sklepy, dwie koleżanki do obsługi ale nie zostawię ich na bruku. Wszyscy mamy doświadczenie w obsłudze klienta i wystarczą dobre chęci żeby się przebranżowić. Dziękuję za rozmowę, która wiele mi dała nadziei w związku z nowym pomysłem! :) Rafał Z.

Norman

A takim podejściem do pracy to będzie trudno. Firma wprawdzie jest dobrym pracodawca ale dla dobrych pracowników.

Zagaj

Jeśli chodzi o agencje nieruchomości to chyba najlepsza opcja. Przebranżowiłem się trochę, zrobiłem mały rekonesans, spróbuję :)))

Czy mogę prosić o informację na temat tego na ile rynek nieruchomości zmienił się w trakcie pandemii. Czy w jakiś szczególny sposób wpłynęło to na wynagrodzenia i ilość pracy doradców? Pozdrawiam MS

Luka

@Klara Nie może być inaczej gdyż firma cały czas pracuje na opinię dobrego pracodawcy. Szacunek dla pracowników i dobra atmosfera, polecam.

Klara

Zastanawiałam się czy dodać opinię bo z tego co widzę tutaj ktoś może posądzić mnie o nabijanie pozytywnych ocen. To jedyna firma, która poświęciła mi więcej czasu. Potrafili bez absurdalnych obietnic pokazać jak się pracuje jako pośrednik. Nikt tam nie mówi o tym, że będę zarabiała kokosy zwłaszcza w okresie wirusa. Moi drodzy nie wiem czy praca tego typu jest dla mnie najlepszą opcją ale jestem pod wielkim wrażeniem podejścia do ludzi, którzy szukają na siebie pomysłu.

Praca

Czy jest możliwość zacząć pracę w Indepro jeśli nie miało się wcześniej nic wspólnego z branżą nieruchomości? Czy jest tu ktoś kto tak zaczynał i może się podzielić opinią? Czy ktoś ma informacje czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Z góry dzięki za odpowiedź

Gosia

Witam serdecznie chciałam zapytać czy jest możliwość pracy u panstwa lub spotkania sie na rozmowe 24sierpnia w Warszawie interesuje mnie jak najszybsze zaczecie pracy odrazu po powrocie do Polski ,interesuje mnie praca w Warszawa Modlin lub centrum Warszawy . 23sierpnia wracam na stale do Polski. Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedź na mojego emaila . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Sabina

Z przyjemnością umieszczam opinię. W Krakowie spotkałam się z przemiłą Panią i uzyskałam rzetelną informację. Z branżą jestem związana 3 lata. Z moich obliczeń wynika, że więcej skorzystam podpinając się pod indepro niż nadal działając w pojedynkę. Trudno uwierzyć, że pojawiają się jakieś wątpliwości, tam wszystko tłumaczą. Pozdrawiam i dziekuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.