Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

Weźcie swoje paszporty żeby otworzyć konto w banku czy przez aplikacje nie akceptują dowodów. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora) Pracowałem w firmie i nie było tak źle oprócz tego że pojechałem na Magazyn a pracowałem w polu.

Wiola

Ktoś wybiera się na truskawki w sobotę

Transport

Mam dacie 5 osobową i 3 razy w tygodniu z polski jadę do nl i za 1/3 ceny wezmę 4 osoby do nl mu Phone 0048 519554674 czyny 24 h

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

jola1

Level jest fajny tylko żeby ludzie prace mieli to było by SUPER !!!! a nie na domkach siedzieli w sezonie i o prace się prosili.

bor 90

Zapomnialem dodac że obecnie jest tyle pracy że w nocy nawet pracujemy.Z latarkami w pole chodzimy, za co mamy większą stawkę.

bor 90

Super jest tutaj pracy dużo. wyplaty na czas nawet dodatki sa 100 euro. Za dowoz powyżej 50 km doplacają. Domki super . Wszystko jest tutaj SUPER !!! Polecam bardzo. Pakujcie się i w drogę.

post09

NIE przyjeżdzajcie NIE ma teraz pracy. Ludzie na domkach siedza i czekają na prace.

Zła

Level 1 jako firma jest ok pod warunkiem że nie trafisz pod opiekę koordynatorki (usunięte przez administratora) jest to najgorsza koordynatora ktora nic nie potrafi nawet odbierać telefonu

Aga1978

Witam jadę wraz z chłopakiem na kwiatki doniczkowe czy wiecie może jak tam wygląda sytuacja ?

Asdk
@Aga1978

Tak naprawdę to nie ma pewności do czego pojedziecie. Ja jechałam na paprykę a na miejscu okazało się że idę na szklarnie.

Amigo12
@Asdk

Sorki ale papryka rośnie na szklarni XD wiem bo pracuje ;)

Dawid

Te wpisy to chyba kordynatorki robia ja bylem 3tygodnie a tylko 6dni w pracy zalosna agencja

Witam czy ktos sie orientuje czy jest teraz praca i czy mieszka lub mieszkal na kraggenburg ile tam osob mieszka prosze o odpowiedz

PannaKitka

Hej, ktoś może coś powiedzieć o pracy przy rybach ? Jak Solarisy, atmosfera w firmie ? Dużo godzin ? To pewnie praca na chłodni, tak ?

Robson
@PannaKitka

To zależy kto i gdzie trafi, można też dźwigać skrzynie z rybami, które do lekkich nie należą

Goska
@PannaKitka

Ryby ja pracowałam na Leroy taka firma w urku ogólnie praca spoko.stawka 10.25 godzin 38.25 co faje 275 e na czysto .Polki rozne sa te beznadziejne i fajne

Ttt

Jak wyglàda praca przy różach.czy jest bardzo ciężko. Temperatury sie nie boję bo pracowałem kilka lat przy pomidorach.Jakie są tygodniówki duzo godzin w tygodniu?a pokoje w domkach są 1 osobowe czy dwu?

15 marca

Możesz coś więcej powiedzieć chcę się zwolnić z pracy i tam jechać i w sumie się boje

Smsm

Hej może ktoś coś powiedzieć o pracy przy papryce a dokładnie o toppen draien? Jest ciężko?

Ryszard
@Smsm

Ja też chciałbym dowiedzieć się szczegółów odnośnie tej pracy, więc jeżeli będziesz coś wiedział napisz o tym na forum. Szczególnie interesuje mnie, czy firma zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne. To istotne wiadomości, więc warto je tu dodać.

Monika00

Moja Mama u nich pracuje na szklarni z paprykà i choć ma 55 lat spokojnie daje rade. Ma cały rok prace i co tydzień wypłate. Odkąd u nich pracuje naprawdę nam się poprawiło pod względem finansowym w domu. Ma średnio 320-370 euro tygodniówki. Ja do niej jade także w lipcu na paprykę. Wszystko sama mi Mama dogadała z pracodawcą. Pracuje ona w Luttelgeest na firmie Tas. Naprawdę warto.

PannaKitka
@Monika00

Hej. Pracy tam nie ma cały rok. Jestem tu 4 tydzień, 3 tygodnie pracowałam w Tasie i teraz nam podziękowali...Zostali tylko ludzie z kontraktami do pracy tam. A ten kto się spodobał może tam wróci pod koniec marca...

Nieznajomy

Żałosne jest to że niby pracy jest dużo, a wolne dają i jak chce sie iść to nie ma pracy. Nie polecam

Mednaa

....

Patryk

Witam mam wyjazd z bratem 1 września z firmy level one na pakowanie kosmetyków. Jest tu ktoś kto doświadczył tej pracy?

Ononn
@Patryk

Witam, tak pracowałem tam,praca jest ok tylko nie wiesz jak długo tam popracujesz,może długoa może po kilku dniach trafisz np. Na prace w polu... Ale jakby nie było solidna agencja tylko trzeba czasami dzwonić ,pisać bo zdarza się, że zapominają o Tobie. Jednak na swoim przykładzie polecam dla osób gotowych na każdą pracę

Jacenty
@Patryk

Jestem zadowolony z pracy na kosmetykach pracuje okolo pol roku w firmie total packing nie narzekam peace okolo 55 godzin w tygodniu

Anka
@Jacenty

Czy pracują tam też osoby z innych agencji??

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord