Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

zbyszek7@vp.pl

Nie mam zastrzezen do tej firmy.Tygodniowki byly na czas,koordynatorzy dostepni 7 dni w tygodniu przez 24h.Z powazaniem Zbigniew Nehrebecki

Spawacz TIG

Witam. Jest tutaj jakiś spawacz co by się mógł wypowiedzieć?

wirczx

Ogólnie warunki mieszkalne były lepsze niż mogłam się spodziewać, ludzie piszą że nie wypłacają pieniędzy na czas ale nie wiem czy w to wierzyć bo u mnie zawsze były. pracowałam na magazynach, chociaż przyjechałam na jabłka ale na to nie narzekam bo wyszło na lepiej. pierwszy tydzień najgorszy bo niby praca miała się zacząć wcześniej i kazali przyjechać wcześniej a na miejscu się okazalo że nie ma. no i minus taki że rowerem coddziennie 10 km do pracy ale no cóż, skoro mają takie zasady, chciaż nie powiem cieżko tak bo już do pracy trafiałam zmęczona i zmiany poranne to był koszmar, wiec lepiej już przyjechać swoim samochodem, bo może się okazać ze was przeniosą bliżej pracy i będziecie musieli też rowerem jezdzić.

Polecam biuro Level one! Jedyny minus- mieszkanie w Emmeloord na mieszkaniu z pnstwem K!!! Zachowuja sie tak , jakbys od nich wynajmowal pokoj, nie od Level! Jak juz to tylko mieszkania na Swifter! Studia 2osobowe. Praca ogolnie ok, tylko, ze w Pl Panie z biura Work center obiecuja prace dla par , gdzie na miejscu w Nl jest calkiem inaczej. Ciezko jest z praca dla par.

Ryszard
@pracownik

Fajnie że podzieliłeś się swoim wpisem na forum. Jak oceniasz kontakt z ludźmi z Level One Emmeloord? Czy firma gwarantuje przejazd do miejsca pracy? Interesują mnie te kwestie, liczę że niedługo powiesz coś na ten temat.

Ela
@Ryszard

Kontakt był okej jak jechałam przez to biuro, zawsze się możesz podpytać o wszystko i się dowiesz czego chcesz. :))

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Karol

to bedzie moja 7 agencja przez ktora wyjade. mam nadzieje ze ta bedzie lepsza od pozostalych, pozostalych nie polecam, co przyjezdzalem do holandi to kazali mi pracowac. Bezsensu

Jaki dress code obowiązuje w Level One Emmeloord?

Emma

Pozabieraj sobie ciepłe rzeczy nadajace się do pracy zgodnie z pora roku .Bluzy z kapturem,spodnie typu dzinsy a jeszce lepiej cieplejsze dresy .Kurtka najlepiej z kapturem i jedna nieprzemakalna .Dobre kalosze i jesli masz gdzie to kup sobie dobrej jakosci buty robocze takie z metalowym czubkiem ,to jest najczęsciej potrzebne .oni niby maja ale tez przewaznie kasują za to i są te rzeczy do niczego.Przecieradło z gumka na pokój ,posciel i kołdra lub śpiwór .Rękawiczki do pracy grubsze i cieńsze .Polecam rownież dobrej jakości płaszcz nieprzemakalny i spodnie też tego rodzaju,.komplet do pracy na zewnątrz w razie deszcu .mają ale zapłacisz i na jeden góra dwa razy do pracy .To konieczne rzeczy gdy jedziesz do pracy jakiejkolwiek .co innego jesli wiesz gdzie pójdziesz do pracy !RADA!!!!Jedz tam tylko wtedy gdy masz nagrana przez kogoś pracę .Czyli ktoś znajomy zagada ze swoim szefem i cie tam ściagnie .Wtedy szef dzwoni do level one i zglasza ta osobe do pracy .Level sie zgadza bo zadna kasa nie śmierdzi .Jeśli jedziesz bez takiego zaplecza ,stanowczo odradzam .Są dużo lepsze firmy które szanuja ludzi .Paradoksalnie tam najgorzej Polaków traktują sami Polacy koordynatorzy którzy bezposrednio nad soba też mają kierownika Polaka który stworzył wraz ze starymi stażem pracy koordynatorami zwyczajną klikę .Nie ma tam miejsca na SPRAWIEDLIWE TRAKTOWANIE I POMOC.Są bardziej holenderscy niż sami Holendrzy ale w tym złym znaczeniu tego słowa.Niestety!

Andrew
@Emma

Emmanuel masz 1000% racji

Ehh
@Emma

Co jak co ale za obuwie robocze, kalosze, płaszcz nic nie kasują

Dawid

Proszę o Oferty Pracy

Tosia

Proszę o kontakt telefoniczny do koordynatora

Franek

Poraz kolejny okazało się że jesteśmy dla nich tylko tanią siłą roboczą. Przeszedłem na wypłaty miesięczne (co i tak jest dziwne bo przechodzi się po 26 tygodniach a ja pracuję 18)zbiegło się to z przeprowadzka mojej żony i dwójki małych dzieci, ponieważ właściciel mieszkania które wynajmowaliśmy wypowiedział nam umowe. Poprosiłem "szefostwo" firmy o zaliczkę bo do końca tygodnia trzeba zapłacić kaucje. Inaczej żona i dzieci nie dostaną kluczy do nowego mieszkania. I oczywiście dostałem odpowiedź odmowna. (usunięte przez administratora)Beznadziejna firma.(usunięte przez administratora)

Emma

W następnym już wpisie dodam bo wyżej zapomniałam że czesto pracownicy którzy się sprawdzili u pracodawcy a temu pracodawcy zależy na tym pracowniku ,wykorzystują ten fakt prosząc szefa o pomoc w danej sprawie .Są to głównie płatnosci i transporty gdy ludzie muszą czekać nie rzadko po dwie godziny za busem .Przed i po pracy .Jest to rfrktem tego że koordynator sobie zapomniał powiadomić albo kerowca który ma gdzieś danego czlowieczka zapomniał lub mówił tylko ze zapomniał .Bo niestety kierowcy też tam się często zmieniają ze wzgledu na słabe i zle zoorganizowane płace .Pozdrawiam

Emma

Ci co wystawiaja te dobre opinie o firmie level one to tacy którzy albo mieli szczęście i trafili do dobrego pracodawcy gdzie się sprawdzili i z którym Level 0ne się liczy .A wtedy opieka koordynatorów nad tym pracownikiem jest zupełnie spoko.Nie wynika to jednak z dobrej woli koordynatorów,nie nie nie ,nie łudzcie się !! To efekt tylko tego że zależy im na tym akurat pracodawcy .Pewnie zatrudnia od nich dużą ilość ludzi albo dobrze płaci .Lub jedno i drugie.Druga grupa to taka która od początku dobrze właziła koordynatorom w tyłek od początku np.Mając prawojazdy i będąc na każde ich kiwniecie palca ,bez własnego zdania .Dodam że za zarywanie swojego czasu ,wcześniejsze wstawanie ,wracanie do domu póżniejsze a niekiedy jest to dużo czasu .Z tego nie masz nic.A koordynator owszem.Swięty spokój!!Ogólnie to muszą być ludzie którzy całkowicie potrafią się podporządkować .Natomiast osoby które nie rokują do pierwszej grupy lub drugiej są traktowani jak piate koło u wozu .Bez szacunku ,żadnej powagi ze strony koordynatorów .Na zasadzie masz przyjmować to co jest pod kazdym wzgledem albo spadaj do Polski .Nie liczą się z tymi ludzmi i dzieje się tak jak opisują w innych złych opiniach .Czyli nie płacenie na czas ,oszukiwanie na kasie ,warunki mieszkaniowe absolutnie nie podlegajace negocjacji jeśli są złe a praca raz jest raz nie ma .Bez stałych dochodów a za mieszkanie trzeba płacić jednakowo!!.Zastanówcie się wszyscy dwa razy zanim tam pojedziecie bo mozecie stracić tylko czas a to jest najcenniejsze co mamy .

kamis

Pracowałem 3 miesiące na produkcji. Kontakt zawsze o wyznaczonych godzinach. Stawka super jak na 12h. Wynagrodzenia czyli solarisy zawsze na czas i zawsze się zgadzały. Team leader super, pojechałbym jeszcze raz. Warunki mieszkalne norma. Domek, gdzie jest kuchnia, łazienka na może 6 osób. Całkowicie wystarcza. Wifi, pralki do dyspozycji. Załatwiają również busa i sofi szybko więc na plus. Ogólnie polecam .

Spawacz TIG

Witam. Więc tak. Dzwoniłem pytać o pracę. Wyszło że 400 euro na rękę za 38 godzin pracy. Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)Skąd im się wzięło to 15 euro brutto i ta tygodniówka 400 euro nie mam pojęcia.

Ktoś na pewno

Pojechalismy tego roku na zbiór owocow do tej firmy na 6-8 tygodni. Praca spoko od 8 do 18. Soboty do 14. Wszystko byłoby okej, jak nie to że równo dwa tygodnie później praca się skończyła, a my jak zwierzęta zostaliśmy wyrzucani i przeskakiwani do różnych firm. Czy to na zbiór kapusty, czy na magazyn, czy na pakowanie kosmetyków. Klaudia, która przyjechała do nas na sady źle się nami zajęła, jej brak jakiegokolwiek zainteresowania do chociaż dwóch osób, był nie taktowny w tamtej sytuacji. Nie polecam ta agencję. Mieszkamy w parku De Eemhof, gdzie ma do soboty z 15 osób się wyniesc, bo nie mają pracy. To po co zatrudniali nas na zbiór owocow, żeby po dwóch tyg zjechać do Polski. Jest wiele lepszych agencji, ta to same (usunięte przez administratora)

Karola98
@Ktoś na pewno

Hej, ja pracuje u nich na jablkach 6 tydzien i mieszkam na Dronten. Także nie zawsze jest prawdą ze praca konczy sie po 2 tygodniach. Zreszta mi obojetne bo wiem ze od 15.10 ide na cebulki mieczyka sortownia.

Bezimienny

Próbują się wykręcić z wypłacenia wakacyjnych i urlopowych. Najpierw mówili ze wypłacają po 6 tygodniach od zakończenia współpracy, 6 tygodni mija i ta sama kobieta po drugiej stronie słuchawki mówi ze 8 a nie 6 i jeszcze twierdzi, ze to nie ona mi mówiła o 6 tylko koleżanka haha jak ewidentne słyszę ze to ona. Czekam dalej.

Karol (4 sezony latem)
@Bezimienny

Hej, raczej nikt się nie próbuje wykręcać tylko może zapomnieli i trzeba się upomnieć. Pracuje u nich co wakacje od 4 lat i zawsze po 8 tygodniach od zjazdu przelew urlopowego + wakacyjnego jest. Mogę mieć swoje opinie co do koordynatorów czy tez dojazdu do pracy ale co do terminowości przelewy zawsze były na czas w tym roku także. Pozdrawiam

Tom
@Karol (4 sezony latem)

Po równych 8 tygoniach zawsze? Bo ja też czekam 15 sierpnia zjechałem

Andrew

Czy ktoś jedzie 30 sierpnia czyli dziś do level na jabłka? Bo mi już 3 raz przekładają termin

Jeremiasz

Jedzie ktos z Lubina Legnicy 3 wrzesnia na sady moze? Pozdrawiam.

Rafał
@Jeremiasz

Jadę z Zamościa

:))
@Jeremiasz

czesc, ja jade, zostaw namiar jak coś :)

Marcin/Kinga

Hej, wyjechalismy do Level z Tomaszowa w polowie maja. Po 10 tygodniach pobytu moge polecic te agencje dla osob co chca pracowac i byc elastyczni w pracy. My bralismy kazda dodatkowa prace czasem swoje cebulki 6-17 a potem od 18 do 21 na polu. Za ten czas odłozylismy 3500 euro kazdy netto. Takze na najblizszy rok studiów odlozone mamy, teraz wakacje. Wracamy tam jeszcze na 6 tygodni od 28.08 na zbiory jablek a potem wracamy do szkoły. BARDZO DOBRA AGENCJA - UWAGA WYRZUCAJĄ CPUNÓW, NIEROBÓW

Jeremiasz
@Marcin/Kinga

Jade 3 wrzesnia na jablka z Lubina. Dobra ta robota tam?

Wczoraj

Ja Michał Maj przepraszam firmę level za moj ostatni wpis treści zwiwzane w mojej opinii nie były prawdziwe i obraziły mojego byłego pracowadce.

Były pracownica

Nie ma sensu tu zamieszczać opini, albo jest skasowana albo taki numer z przeprosinami

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord