Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Czy ktoś z Państwa był we Francji w pracy przy pieczarkach? Pozdrawiam

Czaro

O to świetnie bo możesz podać aktualne warunki. Zakwaterownie i transport do pracy załatwia firma i nie zdziera finansowo z pracownika? Powiesz jakie ponosisz koszty?

Gosia

Mąż się zastanawia nad wyjazdem z nimi, ktoś może kojarzy pracę jako Pomocnik montera paneli fotowoltaicznych? Teraz ogłaszają, a akurat on nie ma takiego dużego doświadczenia, to takie pomocnicze by pasowało. A wiadomo, jak warunki na kwaterach? Dobrze się mieszka?

Marcel
@Marysia

Różnie to bywa...czasem mieszkasz dwa miesiące na jednej lokacji a czasem zmieniasz co paręnaście dni...Kasa zawsze taka sama.

Kamila Bajorek Nowy wpis

Polecam Francję, bispol dobry pośrednik

Michał Lewandowski Nowy wpis

Dzięki starannemu dopasowaniu umiejętności kandydatów do wymagań pracodawców, Bis Pol przyczynia się do sukcesów zarówno pracowników, jak i firm. Zdecydowanie polecam ich usługi.

Patka Nowy wpis

Skoro polecacie pracodawcę to czuję się jakoś pewniej. Chodzi o pracę na pralni, to co mnie zastanawia to długość wyjazdu określona jako 3 miesiące. Co potem, istnieje możliwość przedłużenia kontraktu czy to koniec?

Piotr Mazurczyk Nowy wpis

Polecam ich serdecznie każdemu, kto poszukuje wsparcia w znalezieniu pracy

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marzena Mokosa

Niedługo wyjazd, ostatnie miejsca chyba jeszcze są

Marta Kowalska

Doświadczenie i troskliwe podejście sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecam serdecznie!

Tomasz

Pod jakim względem poleca Pani pracę z tą firmą? Dowiedziałem się, że jest obecnie robota przy zbiorze sałaty u francuskiego kontrahenta. Za 49-50 zł brutto za godzinę pracy. Długość kontraktu: 5 miesiący (06.05 do 31.10.2024). Z tym, że wymaga się znajomości francuskiego / angielskiego oraz sprawności fizycznej. Ciekawe swoją drogą, jakie przy tym jest tempo pracy? Bo wśród oczekiwań jest i o odpowiedniej motywacji i o odpowiednim stanie zdrowia.

Adrian Kosiniak

Na fotowoltaikę jadę jak co roku, dobre zarobki

Nikt
@Adrian Kosiniak

A gdzie masz ogłoszenie na panele?

Mika
@Nikt

Na panele nie ma już miejsca. Lista chętnych jest długa. Jak ktoś jedzie raz to już trzyma miejsce dla siebie lub poleca Agencji kogoś z rodziny.

Nikt
@Mika

Raczej nie mają takiego zapotrzebowania na siłę roboczą. Poprzednie lata to kilka busów wyjeżdżało, teraz jest sporo mniej. Brali niemal wszystkich chętnych

Ula Skoczylas

Atrakcyjny system wynagradzania: gwarantowane minimum godzinowe plus bonusy za efektywność. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Ja wyjeżdżam co roku od 2021r.

@Ula Skoczylas

Bonusy to premie czy takie pozapłacowe dodatki żeby zmotywować ludzi? Chciałbym też się odważyć i pierwszy raz wyjechać do pracy i każda wskazówka mi się przyda. Jak jesteś taka zadowolona to napisz coś więcej o zakwaterowaniu i warunkach. Są pokoje jednoosobowe i wi-fi?

Mika
@Ula Skoczylas

Zgadzam się. Ja też jeżdżę z nimi od 3 lat. Sprawdziłem się na panelach więc poleciłem im mojego kuzyna który chce wyjechać do Francji na prace wiosenne. Praca bywa ciężka ale dobre zarobki i mieszkanie za darmo. Wynagrodzenie zawsze na czas

Piotr Nowak

Bis Pol to profesjonalna firma pośrednictwa pracy, która wykazuje się wysokim poziomem zaangażowania

Czy ktoś z Państwa był we Francji w pracy przy pieczarkach? Pozdrawiam

Tak, jest dość niska. Jednak chodzi mi o warunki zakwaterowania, prace samą w sobie

A po jakimś czasie przepracowanym można liczyć na jakieś podwyżki tej stawki? Obowiązki są adekwatne zatem do tej stawki? Zastanawiam się co można zrobić żeby lepiej z kasą wyjść w ciągu miesiąca? Może da radę wziąć nadgodziny?

Czaro

Marta Wiśniewska

Polecam z całego serca! Świetnie się z nimi współpracowało

A napisz jakieś szczegóły, bo ja właśnie szukam pracy. Szybko znajdują zatrudnienie, ile mniej więcej trzeba czekać? Czy jak nie pasuje Nam jakaś oferta to można śmiało poczekać na inną czy raczej nie wskazane odmawianie? I ile mniej więcej zajmuje załatwianie wszystkich formalności zanim zacznie się pracę?

Kamil Sykulski

wszystko dobrze jadę znów z dziewczyną

Nowakowska

solidna firma, godna zaufania, która dba o każdy etap rekrutacji. Polecam z czystym sumieniem!

Marta Kowalska

Polecam Bis Pol każdemu szukającemu pracy lub pracodawcy, szukającemu odpowiednich kandydatów.

Kasia Poleska

Świetna komunikacja, skrupulatność i pomoc w przygotowaniu dokumentów to elementy, które wyróżniają tę firmę. Polecam Bis Pol każdemu poszukującemu wsparcia w karierze zawodowej.

Anna Kowalska

Obsługa klienta była zawsze pomocna i kompetentna, zapewniając wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Polecam Bis Pol każdemu, kto poszukuje skutecznego partnera w znalezieniu pracy.

Cześć, jestem ciekawa pracy przy sortowaniu i pakowaniu cebuli. Jakiś czas temu było ogłoszenie w internecie i napisali, że za zakwaterowanie pracownik musi płacić 5 euro za dzień. A co wchodzi w skład takiej opłaty? Każdy ma swój pokój, czy to jest tylko miejsce do spania np. łóżko w wieloosobowym pokoju? Jakie tam sa warunki sanitarne??

Anna Nowak

Dzięki zaangażowaniu zespołu Bis Pol, znalazłem idealne zatrudnienie, spełniające moje oczekiwania.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 503.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 403 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR