Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Coroplast Prudnik

Pracowałeś w firmie Coroplast Prudnik i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-04-15 03:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tto jest prawda co jest tu napisane !!!! POPIERAM !!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-10 13:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak w czesto w takim razie można robic sobie przerwe na papierosa w Coroplast? Wszyscy chodzą do palarni, czy można iść na świeze powietrze? Jest z kim w ogóle?
zdjecie uzytkownika
ekler - 2014-05-29 19:02:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje ktoś teraz w colorplast, gdyż kiedys słyszałem na mieście, że jest spoko (u fryzjera ;D), ciekawi mnie jak jest teraz.
zdjecie uzytkownika
coro - 2015-03-31 15:02:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...
zdjecie uzytkownika
romek - 2015-09-22 21:42:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@coro, oj chyba jednak odrobinę przesadzasz, bo żadna firma nie da Ci stawki takiej jaką chcesz, zawsze są negocjacje, chyba, że Ty wyceniłeś swoje umiejętności jakoś bardzo tanio to się zgodzili nie protestując. Podpytaj lepiej kolegów ile zarabiają albo napisz ile Ty zarabiasz, to Ci powiemy jak stoisz.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast Prudnik

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: