Coroplast Prudnik

Prudnik

Opinie o Coroplast Prudnik

xxx 2012-04-15 03:03:16
tto jest prawda co jest tu napisane !!!! POPIERAM !!
anonim 2013-07-10 13:32:39
Jak w czesto w takim razie można robic sobie przerwe na papierosa w Coroplast? Wszyscy chodzą do palarni, czy można iść na świeze powietrze? Jest z kim w ogóle?
ekler 2014-05-29 19:02:13
Pracuje ktoś teraz w colorplast, gdyż kiedys słyszałem na mieście, że jest spoko (u fryzjera ;D), ciekawi mnie jak jest teraz.
coro 2015-03-31 15:02:30
Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...
romek 2015-09-22 21:42:21
@coro, oj chyba jednak odrobinę przesadzasz, bo żadna firma nie da Ci stawki takiej jaką chcesz, zawsze są negocjacje, chyba, że Ty wyceniłeś swoje umiejętności jakoś bardzo tanio to się zgodzili nie protestując. Podpytaj lepiej kolegów ile zarabiają albo napisz ile Ty zarabiasz, to Ci powiemy jak stoisz.
iksman 2016-04-19 11:17:43
jak dla mnie, to mogli zrezygnować z różnych powodów i stawka nie ma tu wiele do "powiedzenia" :) wystarczyło umówić się z nimi na konkretny dzień i samemu zadzwonić, masz do tego prawo i nie wydaje mi się, żeby to było narzucanie się komukolwiek.. :)
krak 2016-05-19 13:56:26
iksman, akurat tutaj nie mają czego narzucać. Trzeba z nimi wynegocjować satysfakcjonujące obie strony warunki. A jeżeli coś takiego jest nie możliwe to umówić np. na jakąś premię OD przerobu albo od sprowadzonych klientów - sky is the limit jak to mówią :)
Zostaw swoją opinię o Coroplast Prudnik - Prudnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast Prudnik