Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Coroplast Prudnik

Pracowałeś w firmie Coroplast Prudnik i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-04-15 03:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tto jest prawda co jest tu napisane !!!! POPIERAM !!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-10 13:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak w czesto w takim razie można robic sobie przerwe na papierosa w Coroplast? Wszyscy chodzą do palarni, czy można iść na świeze powietrze? Jest z kim w ogóle?
zdjecie uzytkownika
ekler - 2014-05-29 19:02:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje ktoś teraz w colorplast, gdyż kiedys słyszałem na mieście, że jest spoko (u fryzjera ;D), ciekawi mnie jak jest teraz.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast Prudnik

Twoj email:
Wiadomość: