Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

Pracownik Nowy wpis

Moze w końcu na z2 przydałby się podwyżki wydział dobrze stoi pieniądze są dużo roboty a dalej jak nie było nic tak nie ma. (2.99) brutoo to śmiech :/

Kacpi Nowy wpis

A chodzą słuchy że będą? Ostatnia była tylko 3 zeta więcej? Przynajmniej raz w roku podnoszą czy tylko wtedy jak firma zrobi wyniki? A indywidualnie można pójść i jest szansa że się coś dostanie czy tylko podwyżki grupowe?

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry. ("Wynagrodzenie za pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, czyli na cały etat, nie może być niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. Od 1 lipca 2023 roku minimalne wynagrodzenie wynosi 3600 zł brutto.") cyt. Biznes.gov.pl Umowa zawierana pomiędzy firmą/firmą pośredniczącą a pracownikami, która zaniża płace i pracownicy nie otrzymują stawki minimalnej gwarantowanej ustawą łamie obowiązujące prawo. Proponuje złożyć zawiadomienie do PIP w celu przeprowadzeniu kontroli której celem jest ochrona praw pracowników firmy.

Pracownik Nowy wpis

I znowu się zaczyna wstrzymane premie wydajnościowe chociaż człowiek robi cały czas robote ponad 100%. Wytłumaczenie duży minus a w grudniu były przyznawane zarządzającym wysokie premie więc co jest nie tak. Wszystko drożeje a pieniedziadze zamiast do góry to dół.... xd :/ wydział z2

Agnieszka

W zeszłym roku tak chcieliście strajk robić. Była w końcu podwyżka jakaś do końca roku? A może od stycznia będzie? No chyba 18 procent inflacji to już musiała firma zauważyć...

Gggg

Czy szykują się jakieś przyjęcia do pracy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gggg

Witam czy są przyjęcia do pracy dla kobiet.

@Gggg

A czemu miałoby nie być, dzielą jakoś pracowników na kobiety i mężczyzn? ciekawa jestem, skąd takie pytanie u Ciebie. A w ogóle to o jaki dział pytasz i jaką pracę?

Stomil Wielki (usunięte przez administratora) Kada jest tylko dla śmiesznych kierowniczki w którzy Powinni być wyje...by na Pierwszy Rzyt .Kasę mają do siebie A pracowników w dupie.Zarabiaja kokosy a ludzi gdzieś mają.Wielki Dyf

Aleksander

To ile zarabia tu zwykły pracownik skoro tak narzekasz?

Aleksandra

No, to już "jakiś" trop. ;p A może konkret podasz czy celowo się tak drażnisz? ;)

Masakra ludzie powinni stanąć w końcu i strajk zrobić wszystko do góry idzie masakryczne szybko a tu jak nie ma tak nie było pieniędzy tyle lat pracy i tylko tam na górze kierownictwo, dyrektorstwo i itp. między sobą rozdają premie a nam ciemnotę wciskają ze pieniędzy nie ma teraz (z2) jedni przychodzą nalapia pieniędzy i następni wchodzą co to ma być a na dole zarobki stoją w miejscu. Nic poszanowania pracownika!!!!!!

Darek

Strajk niech kierownictwo sami robią To dopiero. Są nieroby.Za co jadę biorą za Nic

Darek

Niech kierownictwo sami robią Dygusy .Kasę biorą .A pracownicy co wykonują pracę to by chcieli żeby pracowali (usunięte przez administratora)

@Darek

Wkoncu coś trzeba zrobić za te pieniądze to wegetacja nic więcej co tu się odpie..... Na tych nierobów trzeba narobić

Od ilu lat te pensje stoją? To dlaczego do tej pory tego strajku nie było skoro piszesz, że tak długo nie ma pieniędzy dla pracowników na dole?

@Marta

Od dlugiego czasu może tobie nie stoją ale innym stoją 2200zl to jest dużo w dzisiejszych czasach przy inflacji jaka jest? A po drugie produkty które się wyrabia przez nas są sprzedawane drożej do innych firm. Więc jeżeli jest popyt to i płaca powinna być a nie mydlenie oczu że nigdy pieniędzy nie ma zawsze wymowka :/

Z biura im powinno się pozabierać pensje żyją dobrze a pracowniik min stop grosze płacone

Czy można liczyć w Stomil na prywatną opiekę medyczną?

Odpowiedź

Nie, może zarząd ma ale cała reszta nie. To nie firma z dużego miasta :)

Iza
@Odpowiedź

To może macie chociaż inne benefity, na przykład bony prezentowe na święta albo jakieś okazyjne premie?

Czy wykształcenie jest kluczowe ?

Tatata
@Marcin

Taaaa kluczowe jak masz kogoś kto cie wepcha to nic nie jest kluczowe, nawet testy psychologiczne bedziesz zdawał po kilka razy jak trzeba będzie yh taka sprawiedliwosć

Edyta

Jakie macie opinie na temat pracy w Stomil Sanok? Forum służy do wyrażania opinii na temat związany z tym pracodawcą. Przy dodawaniu wpisów należy pamiętać o zasadach opisanych w regulaminie forum.

@Edyta

Nigdy nie sprostasz im wymaganiom obojetnie jakie masz wyksztalcenie nawet z tytulem magistra czy doktora ciekawe jakie wyksztalcenie ma pani ktora przeprowadza rozmowe kwalifikacyjna bo ja sie nie dostalem bo nie sprostam wymog a jestem z wysokim wyksztalceniem co mam watpliwosci do tej pani bo z kultora jest do tylu nie dziwie sie ze ciagle sie oglaszaja ze pracownik poszukiwany bo na wejsciu jest nie milo a co dopiero podjac prace lepiej przemyslec 10 razy nisz zalowac i sie meczyc detki produkuja detki rekrutuja na szkolenie z inteligencji polecam

@Ewa

To jest prawda stomil Nekla niestety nie ma szacunku dla pracownika jedynie wyzysk tam ludzi maja za nic a osoby w biurach wyslac na dodatkowe szkolenia z kultury bo jak sie jest na stanowisku to niestety kultura swiadczy o czlowieku i firmie jaka reprezentuja

Zośka
@Ewa

W tej firmie liczy się znajomość i rodzina nie wykształcenie. Nawet ktoś Co ledwie maturę zrobił może zostać kierownikiem. Wystarczy, że jest szwagrem dyrektorki.

@Ewa

Pani od rozmów kwalifikacyjnych to pielęgniarka z wykształcenia i masz rację zero kultury

Pati

Firma ciągle się rozwija, otwiera nowe filie poza granicami, polecam pracę.

mamdosc
@Pati

Tak w Meksyku i co z tego??? W Sanoku za to zabierają ludzi ze stanowisk i np jak zawsze pracowały 4 osoby tak teraz ma robić to dwie. Nowa hala już prawie otwarta a pracowników brak. Wyzysk totalny, ludzie to nie maszyny, które też się psują

Fiołek

Czemu nagle jest to strona stomil sanok a początkowo byl to stomil Sroda/Nekla?

Staszek

Tylko nie mylcie wymagań firmy w stosunku do pracownika z brakiem szacunku. Ja nie narzekam na prace w firmie.

Nie szanują pracowników. Atmosfera jest kiepska zwłaszcza na gniazdach na których brygadzistka nie ma pojęcia o swojej pracy. Wyzywaja sie na swoich pracownikach, traktuje ich z pogardą. Wyzysk i mobbing. Szkoda że dyrektorka nie wie jak zachowuje się jej siostra. (albo to jest za jej przyzwoleniem)

Ryszard

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi ? Słyszałem, że tu dobrze się pracuje.

Zośka
@Ryszard

Może kiedyś tak. Ale teraz traktuje się ludzi jak maszyny. Nie szanuje się pracownika.

jacol

Ile plac na 8 godzin.chodzi mi o produkcje,

Ula

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką kasę można liczyć na początek?

Maciej

Wiatam Jakie obecnie są zarobki na stanowisku "wtryskarkowy" ?

Edyta

@ta firma to dno układy układ, może rozwiniesz swoją wypowiedź opierając ją o jakieś przykłady? Jakie konkretnie były to sytuacje? Wyczerpujące i prawdziwe wypowiedzi są cenną wskazówką dla osób poszukujących informacji o Stomil w Sanoku.

Słowa kojarzące się z Stomil S

Słowa kojarzące się z Stomil Sanok (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .solidna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję?1300 Najbardziej podobało mi się w Stomil Sanok :atmosfera panującą w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Stomil Sanok :nic

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil