Opinie o Arpex w Mosina ul. Polna 63A

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arpex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arpex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpex w Mosina ul. Polna 63A

Nie

Wszystko u tego Pana jest na "nie". Nieterminowy, Niepunktualny, Niesłowny, Niewiarygodny, Nierzetelny, Nieodbierający telefonu, Nieprawdomówny i można by tak wymieniać niekoniecznie krótko zawierając w jednym: Nieprofesjonalny !!!

3 Nowy wpis
@Nie

Popieram cała prawda

marcin

Solidna firma , polecam meble wykonane są solidnie, fajna ekipa monterska solidne doradztwo!

@marcin

zdecydowanie odradzam syf, kiła i mogiła.JAK NIBY MAJA WYKONAĆ MEBLE JAK NIE MAJA NA TOWAR

2 Nowy wpis
@marcin

Kto to pisze chyba właściciel

Klient kolejny Nowy wpis

Witam wszystko co negatywne popieram i tyle.jak u nich kupisz meble to się przekonasz.

1 Nowy wpis

Arpex mosina to firma poraszka tez czekam na poprawę lecz do dziś brak odpowiedzi a jak dzwonisz to nie odbierają albo mówią że za tydzień będą ha ha i tak od roku

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Arpex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Były klient niezadowolony

Ta firma jeszcze istnieje tragedia

Arpex

O ta firma jeszcze istnieje tragedia gadać

Były klient

Arpex firma krzak do d..u meble popieram negatywne opinie

Negatyw

Arpex mosina to solidna firma śmiech na sali. Właściciel ładnie pisze o sobie szkoda ze klienci źle piszą i maja rację tragedia

Bana

Firma ARPEX Krosinko/k Mosiny jest solidna i słowna.Wykonywali u mnie zabudowę . terminowo, solidnie ,jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam Firmę i nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie...uwierzyć nie mogę jak można pisać takie bzdury.

Nie
@Bana

Co znajoma to pisze czy sam właściciel

@Bana

Ale jaja solidna firma słowna dobre Arpex to kłamcy wszystko co naj gorsze a tu tak ładnie napisane przez właścicieli

Kuchnia

Każdy negatywne opinie popieram szkoda pisać a jeśli chodzi o meble to zapraszam do domu zobaczycie te meble na żywo po roku użytkowania wymiana i wstyd ze mogę mieć taka kuchnie

Nie poleca

Meble po 2 latach do wymiany jak złożyłem pismo o reklamacje to mnie wyśmiali i tyle. Teraz mam meble z ikea i POLECAM

Paweł Matuszak

To jest strona firmy meblowej z Mosiny koło Poznania, NIE FIRMY Z GLIWIC. Firma z Mosiny to produkuje meble kuchenne - bardzo złej jakości, z wielomiesięcznym opóźnieniem. Utrudniony kontakt, chamskie odzywki i zagrania właścicieli.

@Paweł Matuszak

Popieram w 100 % meble tragedia po roku meble do wymiany

Klient 1
@Paweł Matuszak

Popieram prawda

Klient

Meble Arpex mosina to poraszka odradzam a terminy są przekładane bo nie maja kasy na towar

Klient

Meble tragedia a jeśli chodzi o poprawkę to czekam już dwa lata . Jaka cena taki towa a jeśli chodzi o żonę właściciela do już nic nie dodam sami się dowiecie

klient

kłamcy

Iwona

Pracujesz w Arpex? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Mc gaywer

Śmiechu warte są te twoje opinie (moja kochannaaaa! konkurencjo ) patrz na siebie... kolego ....pozatym dawaj dalej miło czytać ....

Wa

Wiesz co, jak moga niby pisać o różnych firmach jak firm przeciez nie ma dużo tylko jest jefdna, ludzie piszą o Arpex z tego co mi wiadomo, to chyba prosta sprawa, gdzie tu się można niby pomylić @nick

nick

hahahhahahaha widać jaką realną prawdę mają te posty , ludzie piszą o różnych firmach .... bzdury i tyle ...środowisko medyczne hahahahahhaha

max

Polecam , robią dobrze i cenny mają nie z orbity.

Zostaw merytoryczną opinię o Arpex - Mosina