Opinie o Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. w Poznań

Bezniku Nowy wpis

Totalne (usunięte przez administratora), definitywnie nie polecam. Rotacja pracowników ogromna, atmosfera w zespole fatalna, ciągłe kłótnie i narzekania. Szefowa - to już opowieść na inną bajkę, totalnie nie wie co dzieje się w środku, nic jej nie interesuje. Zarobki to jakaś żenada. Zarówno centrum jak i hurtownia, kręcą ciemne interesy byle by tylko omijać jak się da podatki, w każdy możliwy sposób. Po prostu istny cyrk na kółkach, traktowanie pracownika na poziomie minusowym. Szefowa owinięta wokół jednej osoby w zespole ciągle szerzącej zamęt i wprawiającej tak ogromnie negatywna atmosferę. Naprawdę nie polecam, unikajcie jak tylko możecie.

Zusia Nowy wpis

Bardzo duża rotacja pracowników, praktycznie co miesiąc ktoś odchodzi/przychodzi. Atmosfera w zespole nie jest przyjemna, a jest to spowodowane podejściem właścicielki i jej sekretarki. Obydwie Panie są sfrustrowane swoimi niepowodzeniami życiowymi i niestety przenoszą to na pracowników, humory i traktowanie pracownika na zasadzie "jestem szefową i moge wszystko a ty jestes nikim bo u mnie pracujesz masz byc wdzieczny ze wogole ci zaplace,"ogolnie takiej frustracji i niezadowolenia z zycia to nikomu nie zycze jak tam ma szefowa

Joanna Nowy wpis
@Zusia

Naprawdę przy 18-proc. inflacji problemem jest to czy właścicielka i sekretarka są miłe? Chyba mają być skuteczne przede wszystkim. I nie sądzę, ze tak ludzie odchodzą z pracy bo niemiło jest. Może zarobki prędzej mają wpływ. A jakie one są tak na marginesie?

Ktoś Nowy wpis
@Joanna

Mogłyby być zarobki lepsze ale atmosfera jest ok, widać że ktoś się tu mści, nawet wiem kto ☺️ mi tu źle nie jest.

OjKruszyna

Absolutnie odradzam, praca i godziny może przyjemne, ale absolutnie te dwa małe plusy nie są warte obcowania z szefową, unikać jak ognia takich osób, które wylewają frustrację za własne niepowodzenia na pracowników, wieczne humory, niezadowolenie, nie można podjąć żadnej samodzielnej decyzji i najlepiej przychodzić pracować za darmo ???? nigdy więcej

@OjKruszyna

Potwierdzam, ledwo co w takiej atmosferze w pracy można wytrzymać. Praca do osób dla których praca w stresie nie straszna oraz ciągły oddech szefowej. Wykonywanie swoich obowiązków pod ciągłym nadzorem mogą wykończyć każdego. Odradzam i lepiej omijać tą firmę jako miejsce pracy.

Elżbieta

Faktycznie brzmi dość stresująco, ale chyba gdy ktoś się dobrze nadaje i wie co robi to stresu czuć nie powinien raczej? Czyli to raczej problem z dopasowaniem ludzi do stanowiska?

Dosia
@Elżbieta

Tutaj nie ma miejsca na ,,ktoś wie co robi,, szefowa zawsze wie lepiej nawet gdy tak nie jest. Jeśli coś nie idzie tak jak ona sobie zaplanowała i wymyśliła tylko pracownik na samodzielnym stanowisku robi swoje i robi to dobrze pomimo tego jest mieszany z błotem. Unikać takiego miejsca szkoda nerwów.

Elżbieta
@Dosia

Jeśli to prawda, to naprawdę przykre. :( Ale w sumie to skąd u niej takie nastawienie do ludzi? Skądś musi się to przecież brać

Lidia

Z tego co piszecie, to szefowa jest często zdenerwowana co przekłada się na kiepską atmosferę. Podobno wylewa swoją złość na innych. Pytanie czy nadal tak jest? Może coś w jej podejściu się zmieniło?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Wiecie może, czy w Centrum Szkoleniowe Corio szukają chętnych na staż?

Dosiulka

Szukają ostatnio ciagle kogoś....ludzie uciekają stamtąd .....więc pewnie chętnie wezmą na staż

Kruszyna

Jak ktoś ma ochotę na ekstremalna przygodę z wiecznie sfrustrowana,niezadowolona szefowa to drzwi otwarte.....potrzebna duża ilość cierpliwości, odporność na stres i umiejętność przytakiwania i akceptowania wszystkiego- ... Temat na małą powieść.....nie polecam ....Pensja - na czas, ale pamiętaj aby zawsze być wdzięcznym , że ja masz ,

Doska

Zaangażowanie, wiedza, uśmiech Moje sugestie dla Centrum Szkoleniowe Corio: Wiekszy parking Lubię atmosferę w Centrum Szkoleniowe Corio za: Serdecznosc

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Jana Keplera 8C lok. 16
    60-158 Poznań

Centrum Szkoleniowe Corio Sp. z o.o.