Opinie o LEGS w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LEGS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w LEGS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEGS w Zgierz

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w LEGS?

killyourselfhoney Nowy wpis

ile jest za 1h

As Nowy wpis

Witam jakie wynagrodzenia są w waszej firmie ?

Ja Nowy wpis
@As

Najniższa krajowa.

Jaki dress code obowiązuje w LEGS?

Frania

Pytanie za 100 punktów zależy na jakie stanowisko się ubiegasz jak na kierownika to elegancko a jak na robota to na luzie .Nie polecam tej firmy tym bardziej że trzeba pracować w wszystkie święta od tego roku kaprys p dyrektor.

zarazodejdę
@Frania

To co się wyrabia w Zgierzu zaczyna być już nie do zniesienia

Rafał
@zarazodejdę

,Dostałem propozycję na pakowacza,z urzędu pracy i nie wiem jak tam,z nimi postąpić na rozmowie,da się tam wytrzymać?czy jak wszędzie śrubują wymagania? (usunięte przez administratora)

@Rafał

jestes juz może po tej rozmowie? ciekawa jestem czy jest tak jak zasugerowałeś. ogólnie to pracownicy z urzędu są tu jakoś inaczej traktowani? po jakim czasie przejdziesz pod firmę?

Laborant

Telefonicznie zostałxm poinformowanx o zaproszeniu na rozmowę w siedzibie. Rozmowę przeprowadzało 5 osób w tym najbardziej aktywne były dwie. Zaproponowano mi wodę co na plus. Rozmowa przebiegła poprawnie, na koniec zostałxm oprowadzonx po zakładzie. Miałxm czekać na telefon z informacją zwrotną. Dostałxm informację niepewnym głosem, że zatrudniono inną osobę. Przeglądając później strony rekrutacyjne odkryłxm, że oferta na którą aplikowałxm... jest jeszcze bardziej podbijana. Wyczuwam tu małe kłamczuszkostwo ze strony rekrutacji. Wolałxbym dostać informację, że nie spełniam oczekiwań, a nie takie coś.

czy mam jak dojeżdżać do firmy (nie mieszkam w Zgierzu), dyspozycyjność od kiedy, o zarobki (jak zawsze i wszędzie zawsze poprosisz o za dużo, bo najlepiej to najniższą)

zarazodejdę

Kochani byłem świadkiem jak Wielmożny Pan kierownik magazynu w Zgierzu kazał swojemu pracownikowi (spier....) uciekać do mamusi i tatusia jak mu się coś nie podoba. Chłopak oczywiście już nie pracuje. Sposób traktownia podwładnych przez kierowników na magazynie urąga przyzwoitości. Przy świadkach obrażanie i traktowanie podwładnych jak śmiecie to norma ??? To (usunięte przez administratora) ??? Przełożeni kierownika nie widzą że jest problem ??? Podobno brakuje ludzi. A na magazynie bałagan i (usunięte przez administratora) bo nie ma gospodarza.

zgierz
@zarazodejdę

To norma . Ponizej brygadzisty to z kierownikiem nie pogadasz bo patrzą na ciebie jak na ufoludka . Jak mozesz (smiesz) przeszkadzac . "Później" to ich drugie imie.

Mik
@zarazodejdę

Nic nowego, ciągle to samo a (usunięte przez administratora)robiła szkolenia z (usunięte przez administratora) i na co to jak to zaczyna się i kończy na teori. Piszę robiła bo byłem w (usunięte przez administratora). I nie wiem jak to było w Zgierzu a tutaj każdy oddział żyje swoi życiem. Mnie już nie ma i pewnie poza tym nic się nie zmienia.

Nikt
@zarazodejdę

Zatrudniają na chwilę i zwalniają. Traktują wszystkich jak śmiecia. Od jednej osoby usłyszałam : to co mam nauczyć ciebie myśleć. Brak szacunku dla drugiego czlowieka. Nie wiem czy jak idzie sie do toalety i jest odbjanie karty na czas to jest zgodne z prawem

Onufry9
@zarazodejdę

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą ,na magazynie dwóch "pajaców kierowników" u jednego i drugiego zdecydowany przerost formy nad treścią.Z taką "kadrą zarządzającą" Legs nigdy nie zbuduje dobrego wizerunku wśród potencjalnych pracowników

bysiek
@zarazodejdę

Jeżeli chodzi o tą france z magazynu, to bardzo łagodnie ją piszecie, on umie zabierać premie i dobrze węszy -- jak pies.a kultury nie ma za grosz. Czy jego Pany nie widzą, że mają u siebie ..........

Zamek
@zarazodejdę

Chciałbym coś napisać ,ale strasznie tu cenzurują,jak za (usunięte przez administratora) moje wpisy nie przychodzą,odradzam pracować w tej firmie

Jak wygląda sprawa grafiku w LEGS. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zależy do kogo trafisz, ale generalnie nie ma z tym problemu. Bo chyba ze przeginasz..

No to teraz zależy co rozumiesz poprzez przeginane... ;) Dasz znać? I z czym przykładowym szli tutaj ostatnio? Miałeś jakiś konkretny problem i pomogli w tym? Jaki?

szybki Tosiek

Na jakie stanowisko będziesz aplikować? Jeśli robotnicze to zapytają na koniec czy ci pasuje, czy sobie poradzisz i czy chcesz pracować :))

Lidia
@szybki Tosiek

A czy to nie są oczywiste rzeczy? Przecież jak ktoś szuka pracy to chyba chce pracować. Po co o to pytają?

Obserwator
@Lidia

To wbrew pozorom nie są oczywiste rzeczy????

@Obserwator

Podobno nie ma (usunięte przez administratora) pytań. Są tylko głupie odpowiedzi :)

@szybki Tosiek

Nie no chyba akurat dobrze, że się upewniają? Wcześniej wiele osób nie dawało rady i dlatego tak?

Roman

Jest ok, jak wszędzie

Witold
@Roman

Coś więcej napiszesz? Bo samo "jest ok" to trochę mało żeby móc wyciągać jakieś wnioski :D Jaka atmosfera? Jaka płaca? :)

Rick
@Witold

W porządku atmosfera

@Rick

Czyli płaca to już Ci się nie podoba, bo się do niej nie odnosisz?

@Karolina

Nie odnosi się do płacy bo jak długo żyję to nie słyszałem jeszcze żeby ktoś powiedział, że zarabia wystarczająco dużo albo że za dużo :). Wiadomo, że kokosów nie ma a praca nie jest lekka. Atmosfera raz lepsza raz gorsza. Są tacy co ją psują. Wszędzie jest podobnie. Jeśli wynagrodzenie zostanie podniesione o 20% to powiem, że warto tu pracować i będę namawiać znajomych. Nowi pracownicy często się zmieniają a starzy już chyba przyzwyczajeni (pogodzeni). Idą ciężkie czasy. Lepszy wróbel w garści ...

Witam chce się zatrudnić w tej firmie może ktoś napisze co polecacie w tej firmie jakie zmiany są do pracowania itd

ddx
@Marcin

najlepsze sa zmiany pracownikow!

Kieł

Brak mądrych ( o sorry --ŻADNYCH przecież nie przedstawiłeś/aś) argumentów widzę nadrabiasz wybitną inteligencją i bogatym słownictwem. HAAAAAHAAAAAHAAAA

On

Dobre ????

Megi

A podobno prawdziwi męczyźni załatwiaj sprawy twarzą w twarz A tu jak dwa rodwajlery w rzeczywistości obaj płochliwi e żeby prać swoje prywatne problemy na forum.......żenujące...Dobrze że się nie umówiłam z żadnym jeszcze by zwiał przy rachunku za kawę i chipsy

Baki
@Megi

Kawa i chipsy to raczej słabe połączenie, można później mieć niestrawność, mówiąc delikatnie... :-)

Iga

@NINA a dają multisporta?

Rocky
@Iga

Jak sobie go oplacisz w 100%. HAHAHAHA

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w LEGS?

NINA

TAK DYREKTORZY KIEROWNICY I BIURO Z ALEKSANDROWA MA WYPŁACANE DODATKOWE KWARTALNE PREMIE ZA WASZA CIĘŻKĄ PRACĘ. A ZA WYNIKI PREMIE DOSTAJE TYLKO ELITA.

Artur

Dobra firma jak również dobry pracodawca teraz tylko sa obawy jak przejdziemy przez ten kryzys epidemiczny.

Nikt

A Może wolicie włoskie piękności ?

He he

Całe to pisanie to jedna wielka ściema i strona do rozżalonych osób którzy nie potrafią prosto w oczy cokolwiek wyjasnic po co ten cały portal o dlaczego jeszcze tego nikt nie zaskarżył.... Chore

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LEGS?

Ruda

Oczywiście za są

@Ruda

@Ruda Super! Rozumiem, że dzięki takim wyjazdom atmosfera pracy w LEGS jest przyjazna. Macie jakieś dłuższe wyjazdy czy raczej klubowe spotkania? A jak z benefitami? Są jakieś fajne?

Aneta
@Anna

Nic nie ma. Jeden piknik w roku.

Luka

To co się dzieje w tym zakładzie to jeden wielki cyrk. Atmosfera powoli staje się nie do zniesienia!

zenia
@Luka

A tak bardziej prcyzyjnie to co bo nie ogarniam tematu .....jakiś wpis ....coś zarzucone i ....Jestem zainteresowana pracą w tej firmie znajoma twierdzi że były kolejne podwyżki oprócz tego zmiana zarządzania i że jest całkiem spoko.....możesz napisać więcej bo zaczynam tam pracę

@zenia

Spoko to było kiedyś.. Zmiana zarządzania owszem była, ale to na pewno nie była zmiana na lepsze! Nowa Pani kierownik wprowadza swoje rządy a chyba nie do końca wie na czym to wszystko polega. Brak szacunku dla pracowników.. Odradzam pracę w tym zakładzie, jak nic się nie zmieni to też będę szukać innej pracy.

W.

Zmiana kierownictwa była na przewijalni.

Kolo
@W.

Czyli starą zamienili na nową. Była faktycznie ciężka do ogarnięcia ale żeby aż tak? Szkoda tylko że tego glaba na barwiarni nikt jeszcze nie przejrzal, dużo dobrym ludziom krwi napsul. I ci jego (usunięte przez administratora) wiecznie szukający okazji żeby kogoś sprzedac z korzyścią dla siebie. Zawsze będę pamiętał jak kazali Dlugiemu samemu robić za całą zmianę i jeszcze go potrafili opierdzielac za to że za mało zrobił. Ale ten zakład widzę, że się nigdy nie zmieni na lepsze, zawsze konfidenci będę mieli lepiej od normalnych ludzi, dopóki kiero barwiarni się nie zmieni.

WRWE

Marcin skończ już swoją żałosna gatke bo ile można to czytać byłeś (usunięte przez administratora) jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pozostaniesz.Szkoda że jesteś taki cwany w Internecie A nie na żywo nie pozdrawiam zajmij się już swoją obecną praca jeśli taka WGL posiadasz.

WRWE

Sorry ale musiałem tak napisać - wiesz stołek zobowiązuje do czegoś a odżywki i suplementy coraz droższe....

Bolek
@WRWE

Ale masz kolego jakiś problem najwidoczniej z samo ocena, skoro bluzgasz na kogoś na forum i to jeszcze dedykujesz imiennie. Oczywiście masz na to jakieś twarde dowody (na swoje wywody) bo w przeciwnym razie tracą to publicznym pomawianiem. Proponuję skupić się na swojej pracy i uważnie poczytać o czym jest to forum - Napewno nie o znieslawianiu i pomawianiu innych. A swoją drogą to co tam się u was takiego dzieje i kto tam pracuje, że nie potrafi wywnioskować od czego są te fora internetowe.

No tak teraz trzeba pracować na przewijalni wiec jest zle, szkoda słów. Pozdrawiam wszystkich nygusow

W.

Praca pracą, wiadomo że robić trzeba! Chodzi o nowy sposób "zarządzania"....

Dominika
@W.

Jakie dokładnie zmiany nastąpiły w firmie LEGS po zmianie kierownictwa? Chciałabym poznać dokładnie, jakie decyzje zostały podjęte i jaki wpływ mają one na jakość pracy pracowników, którzy tam pracują. Jesteś w stanie dokładnie przedstawić te zmiany? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

mała

pracuję na przewijalni trzy lata i zawsze był porządek, każdy wiedział co i jak ma robić, kierowniczka kiedy miała powody to opierdzielała … ale mamy nowa kierowniczkę która wprowadza duże zamieszanie i zmiany które nic nie wnoszą tylko duży chaos na maszynach , my już same nie wiemy co i jak mamy robić. Nawet Ukraińcy maja dosyć a co dopiero Polacy, było dobrze to zawsze trzeba robić ludziom pod górkę. Od miesiąca atmosfera jest okropna i wieczne zmiany, my jesteśmy ludźmi i tak powinno się nas traktować...zero szacunku..zaczną się zwolnienia hurtowe to może co niektórzy przejrzą na oczy..

Gutek

Niestety nie potrafią niektórzy docenić pracy w dobrej firmie. Jak się coś nie uda i ją stracą to dopiero zaczyna się larum!

Zostaw merytoryczną opinię o LEGS - Zgierz

• Jak się pracuje w LEGS?

Zobacz opinie na temat firmy LEGS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEGS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEGS?

Kandydaci do pracy w LEGS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEGS