Opinie o STERNA w Śmigiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STERNA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STERNA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERNA w Śmigiel

pako146 Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim Kupiłem Hizero w tamtym roku w maju. Od tamtej pory aktualnie drugi raz w naprawie. Serwis to czyste dziadostwo, brak ludzi i kompetencji. Naprawy po 1,5 miesiąca, do tego zawsze wina użytkownika. Czyszczę po każdym użyciu, według wskazówek z filmików i wskazówek sprzedawcy. Olewają ludzi wciskając że to ich wina. Nie dajcie się w to wkręcić jak ja. Nie jestem nie byłem pracownikiem.

Marti Nowy wpis

Nie jest wam wstyd jako firmie sterna sprzedająca drogie mopy za 3 tys mieć tak słaby serwis serwis powinien być na zasadzie zabrania i za parę dni max zwrócenia MOPa weźcie przykład z termomixa trzy dni i oddawana po naprawie!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w STERNA?

Krzysztof Nowy wpis

Widzę że zamieszczone tutaj komentarze nie mają żadnej wartości bo na pewno nie dotyczą firmy Sterna sp. z o.o. ze Śmigla, która nie sprzedaje odkurzaczy Hizero ani żadnych innych i nie prowadzi sklepu internetowego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie STERNA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Co to za opóźnienia w wysyłce zamówień? Nie potrzebujecie przypadkiem na pokład kogoś do pomocy?:D Niby ofert nie ma, ale opinie klientów wskazują, że chyba jest zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników? Zajmuje się ktoś z wysyłką i kompletowaniem zamówień/obsługą klienta? Jak dostaliście stanowisko? Przedstawicie mi tak po krotce warunki? ;) Jak tam praca wygląda, jak wynagrodzenie?

Jezu co za sklep. Tydzień temu zamówiłam akcesoria do hizero i jeszcze nie wyslali. I to nie pierwszy raz . Tragedia.

Widzę, że ktoś już tutaj pytał o stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałabym jeszcze dopytać o elastyczne godziny, o których mowa w ogłoszeniu znajdującym się na stronie firmy. Czy to pracownicy decydują o której chcą pracować? Czy są jakieś konkretne ramy czasowe?

iza

jak dlugo mozna jeszcze czekac na wycieraczki do hizero , to jakas masakra

Danka

Pracował ktoś na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Lub pracuje nadal? Chciałabym spróbować swoich sił, ale nie widzę żadnych konkretnych informacji o pracy. Jak wypadają kwestie rotacji? Sporo PH przewija się przez firmę? Co kryje się pod bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem opartym na jasnych programach prowizyjnych? Ten epitet bardzo daje mi pozytywne nadzieje :P Cele sprzedażowe są realne do wykonania? Da się jakoś awansować, czy raczej nie ma możliwości rozwoju na tym stanowisku, jeśli chodzi o hierarchię?

Aldona

Witam. Czy w firmie może znaleźć zatrudnienie osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności? Ilu zmianowa jest praca?

Omijać

Nie polecam, omijać tą firme szerokim łukiem, czlowiek sie stara biega do maszyn a po 2-3 miesiącach dostaje wypowiedzenie jak królik doświadczalny. NIE MARNUJCIE CZASU !!! Najgorsza Firma. Obok macie hoffman tam dbaja o pracownika

Nina
@Omijać

O, pierwsze słyszę żeby pracodawca chciał się pozbyć wzorowego pracownika. Co za dziwne zwyczaje. Rozumiem, że teraz pracuje Pan u sąsiada właśnie i zapewne jest Pan pracownikiem roku.

Bruno
@Omijać

Lipa sprzęt. Obsługa nie odbiera telefonów

Jak długo czekaliście na odzew z STERNA? Oddzwaniają zawsze?

Xxx

Moze lepiej żeby nie oddzwaniali, jak po 1,5 miesiąca mają cie wyrzucić na zbity pysk kompletnie za nic

Lidia
@Xxx

Ale co tak od razu pesymistycznie do tematu podchodzisz? :/ Czemu zakładasz, że kogoś z marszu wyrzucą?

Xxx
@Lidia

Jakby to powiedzieć, wiem z doświadczenia :) człowiek się stara i dostaje kopa w (usunięte przez administratora)

Adrian

Jakie teraz są zarobki w firmie? Bo niektórym pasują, ale widzę też uwagi że małe. No, ale wiadomo że każdemu się nie dogodzi. Ze 3-3,5 tys na czysto wyciągnę jakbym się chciał przyjąć?

Jak wygląda praca w bok?

Ryszard

Czy firma wprowadziła dużo obostrzeń pod kontem zapewnienia bezpiecznej pracy dla ludzi?

Z tego co slyszalam, kolchoz jakich malo. Pracodawca wiecznie niezadowolony z pracownikow, a oni robia co moga. Co by nie zrobili i tak jest zle - nawet jesli jest dobrze. Do tego nieciekawa atmosfera. Gdybym miala oferte pracy z tej firmy, z pewnoscia bym odmowila.

wszędzie jest to samo nigdzie nie jest idealnie

Pakito

Pracuje tam i nie prawda że jakiś (usunięte przez administratora) Normalne przerwy w pracy. Na papierosa też można wyjść jak wszystko idzie sprawnie i nikt się nie czepia. Przed podjęciem tam pracy czytałem właśnie ta opinia i całkowicie jest ona mylna. A jeżeli się nie chce pracować a dostawać wynagrodzenie to daj znać gdzie to jast

Teresa
@Pakito

Czyli rozumiem, że rzeczywistość pracy w STERNA nie pokrywa się z negatywnymi opiniami. A za co lubisz tę pracę? Jakie są jej plusy?

Romka
@Pakito

Witam, czy mógłbyś powiedzieć jakie są mniej więcej zarobki na dzień dzisiejszy? Czy pracujecie w weekendy? Oraz czy w obecnym okresie przyjmujecie nowych pracowników i na jakie stanowiska?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pakito
@Marek

Obecnie potrzebuje na maszyny cnc. Fajna praca w miarę normalne zarobki

Krzysiek

@X Może kiedy nie było najlepiej ale teraz jest dobrze i to się liczy!

X

Sranie w banie, pracuję tam i mogę z pełną odpowiedzialnością się wypowiedzieć A więc atmosfera bardzo miła, szefostwo bez najmniejszych zastrzeżeń, zarobki też nie najgorsze, więc czego chcieć więcej Bardzo dużo nowego doświadczenia w nowoczesnym parku maszynowym Wydaje mi się że układ idealny w obydwie strony, a tym osobom od kołchozu proponuje dobrego specjalistę, wiadomo że ich zasadą jest nasze narodowe powiedzenie-nic nie robić, a zarobić Z pełną odpowiedzialnością polecam i pozdrawiam

Hub

Jak wygląda tam praca spawaczy czy są odciągi i jakie zarobki

Teresa
@Hub

Czy ostatecznie zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rekrutacji do firmy STERNA? Jeżeli tak, to podziel się proszę już zdobytym przez Ciebie doświadczeniem w tym procesie kwalifikacyjnym z innymi użytkownikami. Pomożesz swoim wpisem innym osobom obecnym na forum w przygotowaniu się do aplikacji. A może dodatkowo wypowiesz się jeszcze na temat atmosfery tam panującej? Jak ją oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o STERNA - Śmigiel

• Jak się pracuje w STERNA?

Zobacz opinie na temat firmy STERNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERNA?

STERNA