Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Txmka

Dziewczyny chciałabym się dowiedzieć czy Wy się że wszystkim wyrabiacie??? Nie wiem czy kiepsko organizuje pracę czy po prostu taki nawał. Mamy średnio po 4tys na dzień, 3,25 etatu i nie wiem gdzie ręce włożyć.

Zkm
@Txmka

Jest dramat , są dni kiedy nie wiem w co ręce włożyć towar trzy torby sama drobnica typu majtki skarpetki itp , do tego gazetka , promocje , przebudowy i klienci ...i oczywiście człowiek sam na sklepie ..

Ajent
@Txmka

I jeszcze masz klientów obsłużyć pamiętaj Nie tylko Ty się nie wyrabiasz W każdym sklepie są plecy mniejsze lub większe zależy czy bardziej czy mniej obrotowy i jaki duży. A jak widzę maile np: proszę się skupić na klientach bo wyniki uciekają to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Centrala nie ma pojęcia o tym co się dzieje na sklepach to najlepszy na to dowód. Rób swoje i się nie przejmuj.

Ola

Dziewczynki powiedzcie mi czy ja sie myle a przelewy mialy byc do 30 ?? Faktury miałyśmy wystawic do 25 . To ja sie pytam gdzie nasze przelewy ???

Hej dziewczyny, jak myślicie w tym tygodniu dostaniemy wypłaty czy raczej w poniedziałek 10-tego??

M.

Myślę że w piątek będą wypłaty

KJKJ@

Ja się pytam gdzie są przelwwy. Kazali wystawić fakturę z datą 25. Wyplata gotówki 31. Gdzie są przelewy. Wymyślanie dat faktur a potem nie wypłacanie na czas. Oczywiście oni wezmą kase z tarczy bo po to im byla potrzebna data na fakturze. (usunięte przez administratora) krętacze i fałszywe ludzie. Ostatni raz sie dostosowałam do ich dat na fakturach.

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jaaa

Witam, czy któraś z osób dostała już zasilek opiekuńczy od kwietnia. Pytam bo dostałam tylko od marca do 10 kwietnia i dalej cisza. Pozdrawiam

Magda

Mial ktos z ajentow wyplate?

Wypłaty są dziesiątego

Km

Powiedzcie mi proszę czy w naszej firmie istnieje coś takiego jak wczasy pod grusza?

Abc
@Km

O co Ty się pytasz, wczasy po gruszą może są ale nie w tej firmie.

Widzę to źle

Dziewczyny opanujcie się.. Szkoda nerwów... Dostali premie to dostali, niech się cieszą.. Pracujcie dalej, a to co myślicie i uważacie zostawcie dla siebie... Lepiej nie pisać na tym forum... Nie warto... Każdy jest mądry na swój sposób... Wiadomo, że KM/AJ zadowolony... Ale spokojnie. .. Czasami warto czekać... :) każdego w życiu, życie zwerfikuje

@Widzę to źle

Tak bardzo żal Wam tej premii A czy ktokolwiek ja dostał? My zrobiliśmy target a premia przeminela z wiatrem jak większość obiecanek cacanek

textilka
@Kierownik

racja u nas to samo ani grosza...obiecują i nierealizują (usunięte przez administratora)

Ktoś

Tak sobie pomyślałem że co tam premia ona jest jednorazowa a może by tak posunąć się o krok dalej bo skoro nikt tu nie widzi różnicy pomiędzy AJ/KM/ZKM i sprzedawcą to po co jakiekolwiek hierarchia tym bardziej podział stanowisk wiąże sie z różnicami w wynagrodzeniach za stanowisko KM płacę więcej i takie schodki spadkowe aż do najniższych szczebli. Toż to zgroza pora z tym skończyć zróbmy strajk wszyscy powinni zostać kierownikami i zarabiać tyle samo przecież każdy robi to samo...

Coś
@Ktoś

Albo niech każdy będzie tylko sprzedawcą, nikt nie będzie szefował na co dzień, róbmy tylko to na co czas pozwoli, czyli połowę zadań, pijmy kawę róbmy przerwy, a potem co nie można zwalić na nikogo bo nikt odpowiedzialny nie będzie, przecież kasjer ma stać przy kasie i kasować klientów, reszta sama się zrobi. I nikt premii nie dostanie, część na pewno wypowiedzenie, a reszta nauczkę na całe życie.

Martita

Mam pytanie czy ktoś z pracowników starał się o kredyt hipoteczny w obecnej sytuacji firmy. Chodzi o restrukturyzację. Jak zapatrują sie na to banki. Czy przez to odmówili przyznania kredytu? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

txm
@Martita

taki papier musi Ci wystawić czyli Txm a tam jest pytanie czy firma jest w upadłości na resztę odpowiedz sobie sama

Xxx
@Martita

nie dostaniesz bo firma jest w restrukturyzacji czyli dla banku pracodawca niepewny.Po za tym niewiem czy Ci wystawia zaświadczenie o zarobkach bo kiedyś nie chciała firma wydawać ze względu na restrukturyzacje.Ale pytaj

@Xxx

Nie prawda, mi wypisała firma zaświadczenie o zarobkach, będąc w restrukturyzacji. Na zaświadczeniu jest ujęte, że firma nie jest w stanie upadłości. I to jest brane pod uwagę.

nienienie
@Xxx

już nie jest wrestrukturyzacji był przecież komunikat zarządu

KM
@nienienie

Jeszcze jest

@Martita

nie dostaniesz bank odmawia tłumacząc że postanowienie sanacyjne w ramach przeprowadzanej restrukturyzacji nie daje realnych i pewnych szans na poprawę firmy tłumacząc że jest duże ryzyko które ma znaczący wpływ na twoją zdolność kredytową.Hipoteka to kredyt na długi czas.Mi odmówili właśnie dlatego.

@Ala

A w jakim banku, jeśli można wiedziec

Odmowa kredytu
@Martita

W każdym z banków jakie składaliśmy z mężem wzieli mnie pod utrzymanie meza bo twierdzili ze firma może w każdej chwili upaść

Go
@Ala

Mogę Ci wynająć mam kilka mieszkań.

Kierownik

Hej dziewczyny :) a skąd wiecie, że mają w ogóle być takie premie??? Na market, żaden meil nie przyszedł.. Więc stąd te moje zaskoczenie jak o tym piszecie.... Chyba, że to tylko wybrane osoby, jak ktoś wyżej pisał...

Olcia
@Kierownik

Tak wybrane,te które wyrobily ponad 100% realizacji targetu.

Aaaaa
@Olcia

O proszę, a u Mnie było ponad 100% ???? a jak Pytałam się Pani KM... To zaprzeczyła o czymś takim... Czyli prawda aa....

@Olcia

A skąd taka informacja? Skąd wiecie? Ktoś dzwonił na markety i przekazywał taką informację

Olcia
@Kierownik

Wszyscy wiedzą,wieści szybko się roznosza.Km dostali tabelę na maila z wysokością premii ale musieli ta wiadomość zaraz skasować.To w kwestii Km jest czy rozdzieli premie czy cala zatrzyma dla siebie.

@Olcia

Miło słyszeć taką informację.... Kiedy to pracując we dwie na markecie, tylko Jedna osoba dostaje premie... Tylko zostało złożyć wypowiedzenie... I szukać pracy tam, gdzie każdy jest doceniony.... Kłamstwo ma krutkie nogi... Dziękuję :)

Patrycja
@Olcia

Ha ha chyba każdy market wyrobił 100 %bo niskie plany były, także nie siejcie zamętu, u nas tylko wiadomo że premie wstrzymane, za maj też miałam ponad 100 % wtedy to cisza nikt o premii nawet nie pomyślał, a co dopiero żeby takową wypłacić, piszcie fakty, konkrety a nie plotki i bzdury. Skąd takie info, gdzie maile? Zastanówcie się? Bo ktoś coś kiedyś gdzieś słyszał. A co jak wam napisze, że dostałam z wyrównaniem za wszystkie miesiace 5000 - też uwierzycie? Firma nadal zmaga się z problemami, inwentaryzację mam nie rozliczona za zeszły rok, wypłata okrojona jeszcze za lipiec będzie, oni szukają oszczędności gdzie się da także serio, bzdur nie piszcie.

@Olcia

Śmierdzi mi tu prowokacją, mam nadzieję że firma zrobi z tym porządek i osoby zostaną ukarane za pisanie bredni.

Tak... Oczywiście. Śmieszy mnie to już. Wierzcie lub nie. Ja mam sprawdzone info. Mail przyszedł na markety 30 maja. Nie wiem jedynie czy tyczy się do wszystkich regionów. A uczciwi km(którzy widzą, że wyrobione targety są również zasługa dziewczyn pracujących na sklepie) pokazali maile swoim wspolpracownicom i się podziela premia,ktora przyjdzie inna transza na konto kierowników. Ja wiem, że odgórnie przyszedł mail od centrali, że nagroda motywacyjna należy się tylko kierownikom, ale dziewczyny co to jest za traktowanie?! Dzielenie pracowników na równych i równiejszych. I odgórny przykaz od Rks o skasowanie maila. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Ala

Nawet jeśli premie były to nikt z pracowników na to wpływu nie miał, ja też nie wiem jaka prawda, ale skoro premii nie dostałam to widocznie nie zasłużyłam, i nie drążę bo szkoda życia, trudno, a co do wypowiedzenia, zrób jak uważasz, wiele osób szuka pracy ale to nie takie hop siup, wypowiedzenie złożyć możesz ale pamiętaj, że nikomu na złość nie zrobisz tylko sobie, bo premie to rzadkość w tej firmie, a pracuje się dla wypłaty, jeśli ktoś na inne źródło utrzymania np mąż pracuje i dobrze zarabia to taka praca jest spoko, jeśli tylko to jedyne twoje źródło utrzymania to współczuję i nie wiem co tu robisz bo praca jest za lepsze pieniądze wszędzie tylko często 2 zmianowa.

Ble ble ble

A to dziwne, że uważasz to za brednie. Ja mogę to potwierdzić. Premia ma być wypłacona do 16 lipca. Bynajmniej ja tak mam na rachunku. Co Wy macie za RKS, że Wam takich info nie przekazuje. Jedna gorsza od drugiej. A jak macie takiego KM że zostawi cała premie dla siebie to już wgl bym ja/go postawiła do pionu. Nie potraficie załatwić sobie równego traktowania najwidoczniej na sklepie.

Iiii
@Ble ble ble

A skąd masz info odnośnie premii?

Iiii
@Ble ble ble

Byłam w pracy cały czas żadnego e-maila nie widziałam.

Frankenstein
@Ble ble ble

Żebyś się nie zdziwiła jak ktoś zaraz ciebie do pionu postawi.(usunięte przez administratora)Zalecam udać się do lekarza póki jeszcze czas bo potem żeby kozka nie skakała ślimak wystaw rogi.Na swoim markecie terror wprowadzaj a nie na forum.

@Frankenstein

Jaki teror kobieto? Jak lubisz pracować i nie mieć za to zapłacone to proszę bardzo. Rób dalej z siebie taka osobę. KM aż skacze z radości jak inni pracownicy (usunięte przez administratora) a ona całą kasę bierze dla siebie. Super KM. Pozazdrościć. Jakoś nie wyobrażam sobie nie podzielić się premia z moimi pracownikami skoro tak samo jak ja na to pracowali. (usunięte przez administratora)

@Frankenstein

I jeżeli uważasz że walczenie o swoje to jest teror to aż strach pomyśleć co jest u ciebie na markecie. Chyba po wpisie nie nagradzasz swoich pracowników. Brak słów!!!

@Iiii

Od RKS akurat ja dostałam.

Frankenstein
@Ble ble ble

No już pisałaś że do pionu postawiłaś kierownika. Premie są albo ich nie ma. To co piszesz to Sience fiction bo skąd z kosmosu się wzięły? Ja jestem akurat zastępca i w pracy byłam przez dłuższy czas non stop, często sama i żadna tabelka do podziału nie przyszła, a komuś na konto zaglądać nie będę, Jeśli, zaznaczam jeśli, wogóle jakieś premie były to dobrze, że praca została nagrodzona a smutne ze innych nie. Nie jest to sprawiedliwe ale żenujące jest to twoje zachowanie, żebrać o premie, w firmie jest chierarchia, to co mam teraz terroryzować regionalna bo premie większą ode mnie dostała? Życia nie znasz i pewnie twoja pierwsza praca bo wszędzie, zaznaczam wszędzie KM zarabia dużo więcej niż w Txm, a u nas między mną a KM jest niewielka różnica w kwocie, a premie np. W spożywce są proporcjonalnie rozłożone do stanowiska. A u nas w Txm KM nie decyduje o premii tylko RKS. Skoro uznał ze ci się nie należy to pewnie był powód.albo mam propozycję zamień się na stanowisko i bądź KM. Przecież potrafisz stawiać do pionu. O mój market i relacje z KM się nie martw są poprawne, tak jak mówię nie będę żebrać o żadne premie bo pracuje i mam wypłatę, nie za darmo. A co do wynagradzania, nie ja płatnikiem jestem. Tylko zwykłym pracownikiem który ciężko pracuje i jeśli takie sytuacje będą się zdarzać to zawsze jest możliwość przejścia do konkurencji na lepszych warunkach. A Twoje zachowanie mówi wszystko o tobie, nikt nie jest niezastąpiony, i szkoda że forum jest anonimowe bo założyłabym się że gdyby niektóre osoby wiedziały kim jesteś już dawno w kolejce do pośredniaka byś stała, a pewno tylko anonimowo z ciebie taki kozak.

@Ble ble ble

Z Twojej wypowiedzi wynika że ustawiesz do pionu swojego pracodawcę czyli Ajenta bardzo ciekawe najwidoczniej praca nie jest dla Ciebie zbyt ważna bo w przeciwnym razie byś tak nie podskakiwala a może po prostu ten wpis to typowy przykład: kozak w necie piz*a w świecie

Nie ważne
@Kierownik

U nas na markecie od kiedy wybuchła ta pandemia pracują dwie osoby na sklepie w pojedynkę... Km/ZKM... Trochę było by to słabe jakby przyszła taka premia i KM sam wziął ją dla siebie.. Chociaż by z uczciwości.... We dwie pracujemy, to samo robimy, a jedna otrzymuje.... Dla mnie to nie fer... No cóż jeśli to prawda, to mój kierownik poszedł na pazernośc... Pieniądze zaślepiły go... Dla mnie liczy się uczciwość, szczerość... Dodam, że sama przeczytałam takie informacje z forum.. Pytałam się swojego KM czy to prawda... Zaprzeczyła... Pytałam dwa razy.... Też zaprzeczyła... Nie chodzi tu o kasę... Jeśli ktoś się czuje ponad kogoś niech sobie weźmie te pieniądze.... Tylko chodzi o uczciwość w pracy... Tego oczekiwałam od KM w moim kierunku.... A miałyśmy target 146.1 %... Pozdrawiam Z MIASTECZKAA :)

@Odp

Akurat jestem ajentem a nie zkm. A to peszek. I jakoś nie wyobrażam sobie zabrać całą premie bo tak jest ok. Pracuje z całą załoga po równo, a nie ma lepszych i gorszych. A doświadczenie mam, bo w handlu pracuje już od ponad 13 lat, a w TXM od 8 lat. Także jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Jak sobie pozwolisz tak masz.

@Frankenstein

A nie uważasz że skoro jesteś zkm to powinnaś także dostać chociaż z 200 zł z tej premii? Wynagrodzenie podstawowe ok to jest jedno, ale premia to nagroda za Twoja i KM ciężka pracę plus waszych pracowników o ile już macie tyle etatów. Moim zdaniem Twój KM jeżeli by był w porządku to by się z wami nią podzielil a nie zapierdzielil całą dla siebie i udawał niewiniątko. Nie każe ci się prosić, ale są jakieś zasady moim zdaniem. Skoro równo pracujecie no to czemu masz być i Ty i pracownicy pokrzywdzeniu. Jakoś znam osoby co są fair i się dziela premia, bo tak powinno się robić tym bardziej w takiej sytuacji jaka teraz panuje. Kończę dyskuje, bo brak mi już słów. Tak jak napisałam w częściej gdzieś. Trzeba nauczyć się walczyć o swoje, a nie tylko prosić się nie będę, bo mam podstawe. KM się cieszy zawsze 1 tys więcej na drobne wydatki.

Czaplinek
@Ble ble ble

U mnie rzekomo premii nie było. Ale widzę można wiele ciekawych informacji dowiedzieć się z forum... Dziękuję :) To co myślę zostawię dla siebie....

Xxxc
@Nie ważne

Smuto mi to pisac sle premie byly przyszly razem z wynagrodzeniem wiem bo mi moja kierowniczka mowila i sie ze mna po równo podzieliłam. My mieliśmy ponad 130 % i premia wyszla 1000 zl oczywiscie brutto:) i skoro twoja kierowniczka nic Ci nie powiedziala to ukryla to przed Tobą. Nie jest to sciema. Uwierz mi niestety ta firma nie jest fair ze wszystkimi. I dodam ze do nas mail też nie przyszedł moze dlatego ze w tym czasie KM byla na urlopie.

Nie ważne
@Xxxc

Dziękuję, za szczerość którą usłyszałam od kogos kto ze mną nie pracuje :) :**** Teraz jak widać ludzie w większości są zakłamani... Takie nastały czasy

Nina
@Nie ważne

140%target czerwiec. A Km wypiera się w żywe oczy ,że nie dostanie premi. Pazerność ludzka nie zna granic. W czym ja jestem gorsza . Prawda i tak wyjdzie na jaw i jej wygarne co myślę...

Aśka
@Kierownik

Są premie dla każdego kierownika bez wyjątku który wyrobił 100% targetu. Ja miałam 137% i wyparła się w żywe oczy że nie dostała.Pracujemy dwie na sklepie i wszystko wzieła dla siebie. Wszystko się nie długo wyda.

@Nina

A rks dzieli się z nami swoją premia, ogarnij się

Agata
@Km

Tu nie chodzi o rks. Tylko o Km. Że nie jest wstyd zabrać całą kasę dla siebie. A pracownicy nie dac nic. Ciekawe jak się zachowa taki kierownik jak się to wyda. Jak spojrzy swojej koleżance z pracy w oczy. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

@Agata

Ktoś tu myli pojęcia.Na rozmowie kwalifikacyjnej rks mówił o premiach motywacyjnych dla danego pracownika np kierowników. Do od centrali zależy czy przyznają taka premie i dla kogo. Jeżeli centrala teraz przyznała premie bez podziału dla pracowników to dlaczego km ma się z nią dzielić. Ta premia się należy też kierownikom, chociażby dlatego że km stanowczo mało zarabia w txm. Pamiętam premie w txm które były również do podziału ns sklep i wtedy były dzielone dla pracowników. Ale w czasie kiedy pracuje w txm nie było premii tylko wyłącznie dla km. Więc to chyba dobrze, że ktoś docenia prąd ce km.

@Ble ble ble

(usunięte przez administratora) W każdej firmie są premie, dla kierowników, pracowników i itd. Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktos się dzielil premia z pracownikami. Premia została przyznana i nikt tego nie zmieni.

Ona

Czy regionalne jeżdżą na wizyty do sklepów. Bo chciała bym zapytać o tą premie przy regionalnej i kierowniczce?

@Ona

Świetny pomysł też tak zrobię zapytam przy rks I km. Zobaczymy co powiedzą.

@Ona

Odrazu zapytaj czemu RKSka się z Tobą premia nie podzieliła. Jak region zrobi target to RKS też dostaje premię. A przecież to Twoja zasługa bo pracowałeś na sklepie i przyczyniłaś się do tego.

@Odp

Dokładnie tak

Ludzik

Nie myśleliście aby szukać w Mam Talent ??

Tak czy nie

Dziewczyny miała któraś pieniądze ostatnio z Zusu ? U mnie dalej nic od kwietnia . Parę osób mi mówi że będzie tak że nie zobaczę tych pieniędzy bo coś na pewno firma nakręciła.

E...
@Tak czy nie

Dostaniesz napewno ja te dlugo czekałam bo dopiero w połowie czerwca dostałam. A najlepiej to dobijac się do zus.

Byly pracownik

Czesc czy osoby na umowie z czasem określonym dostaly odprawe?

konica
@Byly pracownik

Odprawa jest tylko dla pracowników z umową na czas nieokreślony

Kierowniczka
@konica

Nie prawda bylam u prawnika pracowalam dokladnie 2 lata na umowe o prace zostalam wypowiedzenie z winy pracodawcy nalezy mi sie odprawa miesięczna oczywiscie nie chca placic dlatego z moimi dziewczynami bedziemy szly do sadu :)

Aśka
@Byly pracownik

Odprawa przysługuje również pracownikom zatrudnionym na czas określony, miałam umowę na 3 lata, normalnie dostałam odprawę

Kierowniczka
@Aśka

Ile czekalas na odprawe?

Mala
@Aśka

Ja również dostalam odprawę umowa ( na czas okreslony) skończyła sie 31 maja a w lipcu na konto wpłynęła odprawa

Czy dostał już ktoś wypłatę?

Hahaha

Tak wyplata już była o 12 na koncie u mnie . Nie wiem jak u innych

Wypłata jest już na koncie. Ale to śmieszne, że owalili nam etaty na 3/4,a od tego jeszcze odliczają - 20 %. I teraz km przyznawać się, jakie wam premie wyszły, a raczej nagrody motywacyjne? Bo widzę,że komentarze na ten temat notorycznie są usuwane. A za wyrobienie a. 100% targetu należy się 500 zł brutto, b. 103%-625 zł brutto c. 105%-700 zł brutto d. 107%-875 zł brutto e. 110%-1000 zł brutto. Firma sprawiedliwie traktuje swoich pracowników, nie ma co...śmiech na sali. Brawo TXM.

Kk

U mnie o 15 byla

Txmka
@Ania

Wypłata już jest.ktos wie czy premie zostały teraz wyplacone?

tiga

a za 140% il?

Magda

Mial ktos wyplate ?

@Magda

Dzisiaj dopiero 7,środek tygodnia, w czwartek po południu będzie albo w piątek rano... Ludzie. Opanujcie się

@Km

Czasem się zdarza że wypłata jest wcześniej ....

Hahaha
@Km

No wlasnie opanuj sie. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj !

Kk

Ja dzisiaj o 15 dostałam

Zz

Wiadomo czy juz ktos dostal wyplate . Czy zawsze na ostatni dzien ?

@Zz

Dopiero dzisiaj 6. Więc myślę że w czwartek po południu bardziej można się spodziewać

Wika

Hej dziewczyny powiedzcie mi czy to prawda jest ze tylko kierownik dostanie premie za wyrobiony target w czerwcu. Bo Jak tak, to dla mnie jest to bardzo niesprawiedliwe bo wszyscy pracujemy tak samo a może i jeszcze więcej niż kierownik.

Zabawna
@Wika

Pierwsze słyszę o czymś takim.. Że premia będzie dla Kierownika... Jak sklep nie pracuje sam, tylko dwie osoby... A premie są wstrzymane

Karo

Też tak słyszałam......

Aaaaa
@Wika

A skąd wiesz, że w ogóle ma być taka premia?

@Aaaaa

Premie jakie premie do września nic nie dostaniemy .

xxx
@123

prawda można pomarzyć nie stać ich lepiej się nie wysilać bo i tak z tego nic nie dostaniemy tylko potrafią gadać pięknie a potem i tak brak kasy na to a przecież tego ci nie powiedzą bo byś się niestarała.Nie ma co wyrywać sobie rękawów ZA CO???

@Wika

Tak to prawda tylko kierownik dostanie premie

Dgd
@Wika

Hahahaha nawet jeśli tak jest to tu sie prawdy nie dowiesz bo kierownik Ci sie nie przyzna inni pracownicy o tym nie wiedzą a byli pracownicy napisza jakąś bzdurę Jeśli tak jest to owszem niesprawiedliwe ale nic nikomu nie udowodnisz chyba ze twój kierownik się przyzna czy to plotka czy nie

@Dgd

Ha, to prawda. Przyszedł mail razem z kalkulatorem do wyliczania premii. Ale wiadomość kazano kierownikom skasować odgórnie. Za wyrobienie np. 110 % targetu jest premia w wysokosci 1000 zł brutto. I jaka tu sprawiedliwość?! Żadna. Ta firma pracowników ma głęboko w poważaniu i nieraz już to udowodniła.

@Wika

Prawda że kierownik może się podzielić ta premia a nie musi, tak RKS przez telefon powiedziała

Slipy dziad
@Karolina

Kierownik też może się z Tobą podzielić swoją wypłatą kto mu zabroni...

@Ania

Powiem Ci ze ciekawe tu rzeczy słyszę. Chyba nie każdy kierownik w takim razie zostanie nagrodzony takowa premia, bo u mnie wieje ... ujem. Tyle ci powiem. Owszem mam target wyrobiony, ale o premii nie słyszę nawet słowa. Więc jak to jest?

tiga
@Karolina

Z jakiego jestes regionu ? Jesli nie boisz sie podac? Wtedy ja zadzwonie do swojej rks.

Patrycja
@Km

A ja słyszałam, że tylko nieliczni, ci którzy nie poszli na opiekę w okresie pandemii itp że ta premia to na pewno od targetu też, ale bardziej wyrównanie za gotowość do pracy w pandemii, ja również jako kierownik nie dostałam takiej informacji czy maila. Raczej wątpię bo wstrzymane były do odwołania. Może plotka by sprawdzić reakcje. Zawsze premie były do podziału i regionalna wysyłała tabelkę. Każdy mówi co innego. Raczej nikt w prost, więc albo plotka albo tylko ci którzy sobie zasłużyli wg przełożonych.sama już nie wiem.

Abcd
@Km

Tak to jest, że oni potrzebują osoby naiwne, które pracują dla idei, starają się i myślą że coś z tego będzie, ale prawda jest inna, tam mają swoich doradców jak zmotywawac pracownika do pracy i jeszcze coś na obiecywać bo każda wierzy że biedzie lepiej. Mamy teraz trudny czas w związku z pandemią, pracy nie ma za dużo na rynku i w związku z tym tą sytuację jaka teraz jest chcą wykorzystać. Premii nie będzie długo, bardzo długo, etaty będą takie jakie są, i nie bądźcie naiwne że coś się zmieni. Ta firma już poprostu nie istnieje. Txm to już historia,

@Abcd

Jestem ciekawa tylko tego, dlaczego moje komentarze znikają... Przecież nic złego w nich nie pisze. Po prostu Wyrażam swoje zdanie. Bo tak jak mówiłam nic mi o premii nie wiadomo, a tu piszą że nawet 1000 zł. Szok. Przecież do jasnej... Każdy z nas pracuje na równo.

Aneta

Hej pomocy co z tymi godzinami co były zmniejszenia wstawiane odrabiacie ? Jak to u was wygląda dostałyśmy polecenie że mamy do końca sierpnia odrobic , a co na to Wasze RKS wypowiedzieć się na ten temat z góry dziękuję za wszystkie informacje

@Aneta

Jeśli nie wyrobiliscie tego zmniejszenia bo mieliście mniej godzin niż zmniejszenie . To naturalna rzecz że trzeba odrobić. Jedyne z czym się nie zgadza że do końca sierpnia bo okres rozliczeniowy jest wydłużony .

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso