Opinie o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. w Radom

Kazik

Kilka dni temu wrzucili ogłoszenie dla operatora CNC.Oferują sporo benefitów co mnie cieszy ale chciałbym też wiedzieć czy są premie albo płatne nadgodziny? W razie co można sobie dorobić zostając dłużej? Dają taką możliwość chętnym?

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko referenta ds. gospodarki materiałowej. Firma oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego. Czy to oznacza, że szansa na awans też możliwa? Oferowany jest tutaj prywatny program opieki medycznej. Trzeba coś za niego płacić? Można dołączyć do pakietu kogoś z rodziny? ;)

Ee Nowy wpis

Czy na obecną chwilę są przyjęcia do pracy ?interesuje mnie produkcja /kobieta 49 lat/

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko hartownika. Wymagana jest od pracownika gotowość do pracy w systemie III zmianowym. W jakich godzinach? I co jaki czas przychodzi się na inną zmianę? Firma oferuje dodatkowe świadczenia socjalne. Co wchodzi w ich skład? Możecie wymienić? Czekam na odpowiedzi, bo mam zamiar tutaj zaaplikować.. :>

Nowa Nowy wpis

Chciałam zapytać ilu jest pracowników w kadrach i jakie wynagrodzenie minimalne oferują?

Rozmowę kwalifikacyjną w Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. marketingu i komunikacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Sustainability Controller
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Office Assistant
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Punktu Informacyjnego
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Podobno pracując jako Referent można liczyć na 4000 na rękę. Czy to prawda?

Kazik

Jimmy

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobiki na stanowisku ślusarz oraz operator CNC, operator (mam również na myśli samodzielne pisanie programów) . Pozdrawiam

Jaki

Jakie są zarobki dla operatorów CNC? PZDR

marcin

całkiem fajna praca i kasa

seba
@marcin

świetna praca i wiem że można się dostać przez agencje pracy chyba randsad

Daniel
@seba

a bezpośrednio do firmy bez żadnych pośredniczących agencji?

tre
@Daniel

właśnie. da się tak? nie chce przez żadne agencje

swój
@marcin

Jak się jest kierownikiem.

Zdzinio.
@swój

Superaśnie.

Witam. Chciałem się spytać jak wygląda praca jako ślusarz ? I jak wyglądaja zarobki na takim stanowisku. W obecnej pracy mam stanowisko ślusarza i tu również spróbował bym sił. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Jacek

A w ogóle szukają kogoś na ślusarza? Bo nie widziałem żadnych rekrutacji w sieci. Wiem że szukają teraz technologa. W razie co będziesz na ślusarza wysyłał CV w ciemno i czekał czy się odezwą?

@Jacek

Sprawdzałem jakiś czasu temu to było ogłoszenie gdzie szukali. Ale jak na chwilę obecną nie będę wysyłal skoro nie poszukują. W czy inaczej opłacalna jest praca jak na warunki radomskie czy przeciętne zarobki ?

Thomas

Chciałem się zapytać odnośnie zarobków na stanowisku Magazynier - Operator wózka widłowego. Czy są wystarczająco satysfakcjonujące czy jednak dać sobie spokój z pracą w tej firmie?

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko pracownik rozdzielni. Czy warto? Mam na myśli pensję, socjal i ogólnie o charakter i atmosferę w pracy. Pozdro.

Axwell

Witam. Chciałem się zapytać osób obecnie pracujących w Fabryce broni jak wygląda praca na stanowisku Galwanizer? Czy warto iść na tego typu Stanowisko? Prosiłbym o obiektywne opinie.

Halina
@Axwell

Najszybciej dostaniesz odpowiedź chyba jak napiszesz o swoim doświadczeniu i oczekiwaniach, no i ktoś Ci odpowie jak to wygląda w firmie i czy można na to tutaj liczyć. A czemu akurat tą firmą się interesujesz?

rob

czy jest możliwość załatwienia podzespołów

Jacek
@rob

Jakich?

@rob

Tak jest ja już złożyłem 15 beryli w domu

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zdzisław.

Tak trudno się domyśleć??? Już wszystko zdobyli, dorobili się no i czują się spełnieni.

Olga
@Zdzisław.

Czemu krzyczysz? Ktoś grzecznie zapytał a tu taka pretensjonalna odpowiedź. Wszyscy pracownicy się tak rzucają? nie chciałabym pracować z takimi ludźmi...

Zdzisław.
@Olga

A może ci pracownicy już na tym etapie wcale za Tobą nie przepadają. Jakie pytanie taka odpowiedź.

Beata
@Zdzisław.

Czyli co, można się dorobić pracując w firmie? :P

Axwell

Nati

Czy, kobiety pracują na produkcji? Czy aktualnie są jakieś przyjęcia do pracy?

Krzychu

Niech będzie pochwalony. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Radomia. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Fabryka Broni Lucznik? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Krzychu

Kkkk

Czy można palić papierosy na produkcji?

Jamesbond

Czy to prawda że przyjmują do pracy tylko osoby które ukończyły 21 lat ?

Baba
@Jamesbond

Tak, wynika to z ustawy o produkcji i obrocie bronią. No chyba że jest to stanowisko neutralne ale takich jest bardzo mało

Jamesbond
@Baba

Czyli wystarczy mieć 21 lat czy przyjmują w jakimś określonym wieku ?

Baba
@Jamesbond

Tak. Trzeba mieć ukończone 21 lat. Natomiast w zależności od stanowiska pracodawca określa inne, dodatkowe warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.?

Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Grobickiego 23
    26-617 Radom

Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.