Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Były pracownik Ph suche Śląsk

Muszę dodać kolejny raz swoją opinię ponieważ pierwsza i druga zostały usunięte - pewnie dlatego, że maspex lubi zamiatać problemy pod dywan ale smród będzie ciągnąć się zawsze. Jako były pracownik chciałem ustrzec obecnych i potencjalnych kandydatów przed współpraca z Jaromirem J.W.(kanał nowoczesny, dział suchy, region D - Śląsk) jest to człowiek, który słynie z (usunięte przez administratora), prześladowania i dręczenia pracowników. Człowiek, który wyręcza się podwładnymi, a sam nie robi nic, jego wiedza i styl bycia to profanacja stanowiska kierowniczego. Przez zatrutą atmosferę jaką stwarza z firmy odeszli wiekowi stażem pracownicy. Jest on znienawidzony przez większość ludzi z maspexu, pytanie dlaczego firma go nadal trzyma. W ocenie 360 problem przedstawialiśmy nie raz, więc problem jest znany "u góry", jest to przykre, że ten człowiek nadal tam pracuje. Gowork proszę nie usuwać tego wpisu bo i tak będę go zamieszczał - jest to merytoryczna opinia, zgodna ze wszelkimi panującym normami.

kandydatka
@Były pracownik Ph suche Śląsk

pytam o pracę przedstawicieli i czy jest sens cv składać jako kobieta ?

Inka9779

Ludzie co z wami ? Wchodzę tu co jakiś czas i tak sobie czytam ..99% ludzi negatywnie podchodzi dosłownie do wszystkiego ,nic Wam się nie podoba ! Czy to osoba z biura czy z produkcji ! Ciągle tylko narzekacie ! To może zmieńcie pracę skoro jest tak źle ??? Czy ktoś z Was zmusza do pracy w Maspexie? Druga sprawa-traktowanie siebie nawzajem.Jak można siać tyle nienawiści ? Dorośli ludzie a zachowujecie się jak dzieci ! Obojętnie czy to facet czy kobieta. Naprawdę nie musimy się lubić ,nie musimy się przyjaźnić ale nauczmy się ze sobą pracować ! Nawet na najgorszym stanowisku można pozytywnie przeżyć te osiem godzin jeśli ludzie są w porządku i atmosfera fajna ! Miejmy do siebie szacunek !! Jeden drugiemu oczy by wydrapał ,ciągle tylko słyszę jak jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia!! Nie możecie tak się zająć własnym życiem ???? Rzygać mi się chce jak mam tam iść i nie z powodu pracy bo sama praca jest w porządku ale z powodu ludzi ! Wchodzę do szatni i słyszę ...bo ta z tamtym powiedzieli tamto ,bo ten znowu ma wolne ,tamta spotyka się z tym itp itd SPRÓBUJMY STWORZYĆ NORMALNĄ ATMOSFERĘ, ZACZNIJMY ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ A JAK SĄ NIEPOROZUMIENIA TO WYJAŚNIAJMY TO SOBIE A PRACOWAĆ BĘDZIE SIĘ LEPIEJ .. Wiem ,że to co napisałam niczego nie zmieni ale musiałam spróbować .Pozdrawiam a szczególnie tych co wiecznie marudzą:-)

Angelika
@Inka9779

Niestety Polacy są nauczeni dawać opinię tylko jak im coś nie pasuje, a szkoda. Jak się rozmawia z ludźmi w firmie (i nie mam ty na myśli osób z jakiegoś wysokiego szczebla) to wszyscy bardzo pozytywnie się wypowiadaj.

kandydat mazowieckie

Dzień dobry, jaka obecnie jest flota dla handlowców w terenie? Czy często handlowcy z np. woj. mazowieckiego muszą się pojawiać w siedzibie w Wadowicach?

@Adi Siemieniuk

W wielu firmach tak jest że musisz sam przyjechać po samochód oddajesz sprzęty w tym samym miejscu co samochód.w czym problem? Pod dom auta nie dostaniesz wygodnisiu

Dariusz z giftpol.pl

SUPER FIRMA, SUPER TRAKTOWANIE DLA PRACOWNIKÓW, SUPER ŻARZĄDZANIE. Nie ma co jujcyc!

Jadzia Nowy wpis

Przed aplikowaniem chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o rekrutacji, bo z tego co czytam na ich stronie to jest łącznie aż 6 etapów. Między spotkaniem, a rozmową kwalifikacyjną przeprowadzają też assesment center. Może ktoś wie jak dokładnie to wygląda dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego? Warto inwestować czas? Miałabym nadzieję na feedback niezależnie od wyniku.

fiona Nowy wpis
@Jadzia

jeśli interesuje Cię praca za najniższą krajową i absurdalne wymagania jak za te pieniądze to jasne, warto tracić czas na kilka etapów rekrutacji.

Lewy71

Siemka, jak tam w Maspexie z homeoffice dla biurowych? hybryda? to jakoś zależy od działu/miasta czy jest sprawiedliwie? da sie dogadać? jest elastycznie? czuwaj!

Lewy71 Nowy wpis

czy może ktoś na poważnie odpowiedzieć jak to wygląda? w czasie rozmowy rekrutacyjnej pani z HR chciała wygasić temat, że to jest w trakcie dopracowywania. można pracować elastycznie, jak w XXI wieku, czy jednak jest w szwagropolu że jak nie ma Cie przy tokarce i szef Cie nie widzi to znaczy, że nie pracujesz, oszukujesz go i okradasz?

Pracownik Nowy wpis
@Lewy71

Oficjalnie przysługuje 1 dzień home office ale są też uprzywilejowane działy gdzie można mieć 2 dni home office w tygodniu. Po ostatnich wypowiedziach kadry zarządzającej nie ma co liczyć na więcej wręcz przeciwnie patrząc na skostniałość tej firmy raczej pójdzie to w kierunku zabrania nawet tego dnia..

Mam pytanie do Zarządu czy też działu HR bo sama nie wiem kto podpisuje się pod tą polityką niesprawiedliwości w tej firmie. Dlaczego tylko wybrane działy mają przyznane podwyżki dla wszystkich a inne działy nie dostają nic. Mówimy o podwyżce inflacyjnej a nie uznaniowej. Każdy pracownik powinien taką dostać bo żyjemy w tym kraju wszyscy i ponosimy coraz wyższe koszty bo wszystko nieustannie drożeje. Poza tym firma zwiększa zyski to chyba wypada się tym podzielić z pracownikami...Wiem że wiele dzialów dostało aneksy z taką podwyżką od kwietnia bo powszechnie się tym chwalą. Załapały się na to również osoby zatrudnione kilka mc temu bo po prostu podwyzka idzie z automatu. W innych działach natomiast słyszy się że nie ma takiej polityki o przyznawaniu podwyżki wszystkim i na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć .....zasłużyć czym przepraszam?? Obniżyć inflację w tym kraju?

To było do przewidzenia że od razu jakiś (usunięte przez administratora) firmowy się rzuci z obroną firmy ..może Wam płacą za to aby od razu jak tylko pojawi się negatywny komentarz reagować w ten sposób.. Przede wszystkim radzę czytać ze zrozumieniem bo przeczysz temu co napisałam. Skoro uważasz że system podwyżki z automatu jest niewłaściwy to ja się pytam dlaczego taki w firmie istnieje i dotyczy tylko niektórych działów i uważam to za wysoce niesprawiedliwe i demotywujące. W kwietniu jak co roku pewne wybrane działy kolejny rok z rzędu dostały właśnie takie podwyżki jak sam to określiłeś czy się stoi czy się leży to podwyżka się należy. Otrzymują takie podwyżki wszyscy pracownicy danego działu z automatu bez uwzględniania jakichkolwiek osiągnięć Skoro zatem taki system w tej firmie istnieje to pytam dlaczego nie dotyczy on wszystkich działów. Skoro pracownik nie dostaje podwyzki od lat i pracuje za taką sama pensje podczas gdy ktoś w dziale obok dostaje ją z automatu to ten pierwszy jest zwyczajnie okradany przez firmę i trzeba być (usunięte przez administratora) by nie zrozumieć że raczej zmotywowany nie będzie. Zanim znowu naskrobiesz jakieś mądrości zapytaj twoich mocodawców których tak bronisz dlaczego tak jest w tej firmie bo jest to system daleki od stosowanych w większosci firm. Podwyżka płacy minimalnej jest również z automatu i spowodowana jest inflacją w tym kraju i ogromnym wzrostem kosztów życia i z takiego samego powodu uwazam ze kazdy absolutnie każdy pracownik Maspexu bez wyjątku powinien taką podwyżkę inflacyjną dostać..

kandydat mazowieckie

a jak z serwisami tych aut? ASO czy trzeba sie bujać po serwisach- krzakach na własną rękę?

@kandydat mazowieckie

Hej, czy to prawda że jak kończę prace w Maspex w Białymstoku to muszę sam odwieźć samochód do Tychów, a jak nie to płace kare 350zł? Po inne narzędzia pracy też trzeba jeździć po Polsce?

@Adi Siemieniuk

czy ktoś z firmy może odpowiedzieć zamiast wiszczeć i kasować komentarze? trzeba jechać/wracac za własne pieniadze na drugi koniec polski żeby oddać samochód albo płaci sie kare?

Adi Siemieniuk

ale wypłacają za to delegacje? opłacają koszty powrotu?

@Adi Siemieniuk

Oczywiście, że nie :) Bulisz z własnych pieniążków :)

Adi Siemieniuk

Bez jaj. poświęcam cały dzien i własne pieniądze żeby oddać firmie sprzęt? nie ma flotowców którzy sie tym zajmujo? są jeszcze jakieś takie kwiatki?

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy podstawa 5500 do ręki jest osiągalna na ph u was?

Tomasz P.

Hej, firma wydaje się całkiem ok. Mam jednak duży problem z rotacja - dział customer marketing food i Pani, która stoi na jego czele chyba nie powinna tam być. Ile jeszcze osób ma odejść? Dziwne ze firmie to pasuje.

Ka
@Tomasz P.

Witam. Wiecie może, czy firma Maspex Wadowice zatrudnia ludzi ze stopniem niepełnosprawności?

Kas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Witam. Czy firma Maspex Wadowice zatrudnia ludzi ze stopniem niepełnosprawności?

kandydat mazowieckie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Cześć, jak wygląda u was praca w terenie? Ile wizyt dziennie, do której godziny się obrabiacie i czy wieczorami po pracy jeszcze są jakieś administracyjne obowiązki? Podstawa 6000-7000 netto jest realna?

Paranienormalny

A wie ktoś może czy będą premie roczne w tym roku ?

Może zamiast premii są np. paczki świąteczne? Taki benefit jest np. w ogłoszeniu o (usunięte przez administratora) dla operatora maszyn i urządzeń. Pytanie, co taka paczka zawiera.

Kacha

Kacha

@MR. W zeszłym roku były paczki świąteczne ,bony świąteczne i premia roczna też była .Sama jestem ciekawa czy w tym roku też będzie

@Kacha

Oooo super. Ale te paczki świąteczne to są tylko na boże narodzenie, czy też na Wielkanoc lub inne święta? Ja myślałam o aplikacji na stanowisko specjalista ds NPD i dlatego tak mnie to ciekawi, a prezenty to fajny benefit. Wgl napiszcie, co jest w takiej paczce.

Kordian Sturęki

Wszyscy tu narzekają na jakąś Izę z Wadowic. To jest siostra Marka od samochodów? "Jak ci się nie podoba te auto to się zwolnij" spółczuję tym z finansów jak mieli takiego dyrektorka dyktatorka

Ona

W tej sytuacji to lepiej nie być managerem , bo tylko stówka po kieszeni zabolała

Dariusz z giftpol.pl

Normalna

Mam pytanie do wszystkich pracowników którzy bardzo nie lubią tej firmy .Dlaczego pracujecie w Maspex ? Przecież jest Wam tak bardzo źle ,taka krzywda się Wam tu dzieje więc powtarzam.Dlaczego tu pracujecie ? Pozdrawiam

Normalna

A ty będziesz mnie teraz rozliczał? Akurat nie zamierzam ci się tłumaczyć co nie zmienia faktu ,że ludzie potrafią tylko narzekać ale nadal pracują ,chyba po to ,żeby kontynuować marudzenie na wszystko i na wszystkich ????

Robotna
@Normalna

Niektórzy prawdziwie pracujo a inni co widać w internetach w robocie siedzo. Takim to Maspex płacić nie powinien , to (usunięte przez administratora)właścicieli ! Jak nic nie robisz to nie dziwne że nie żwakasz ino ciepłego stołka pilnujesz i innych prześladowców bronisz.

@Normalna

Nie,nie wszyscy. Maspex to kilka tys ludzi a tu pisze raptem kilka narzeka więc czemu tak piszesz?

@Ona

Mam nie tylko na myśli to forum.Obecnie pracuję w Maspexie i widzę , słyszę co się dzieje -oni wiecznie marudzą,wiecznie coś im nie pasuje .Nie wszyscy ale są osoby które zachowują się jakby były skrzywdzone więc stąd pytanie do takich osób -po cholerę tam pracują ?

Fred nie płacze
@Normalna

Bo może mają dość tego, że ktoś im probuja założyć homonto i orać nimi pole, jak polscy chłopi w 12wieku !! A ja tak myślę coś taka broniąca ??? Lewy załatwi dodatek za walkę na internecie? Szwagra ci za to przyjmą na sortownie? A moze dostaniesz dywaniki do hiundaja?

To ja nie-pracownik

Rozmowy kwalifikacyje dzisiejszych czasów: - miny, jakby osoby uczestniczące miały rangę profesora, przeprowadzały operację na otwartym sercu i nie zdawały sobie sprawy, że to nie pierwsza (często) i nie ostatnia (często) praca dla żadnej ze stron; - w standardzie jest niepodawanie w ogłoszeniach/na rozmowach zarobków - przecież praca to przede wszystkim kreowanie, sprzedawanie, a nie pieniądze. Jakie pieniądze? My Polacy wolimy nie mówić o takich rzeczach, bo jak nasi dziadowie nie mówili o pieniądzach (bo ich nie mieli - często), tak my ani gadać o nich nie potrafimy, ani ich zarabiać; - żal mi działu rekrutacji - kompletnie nie mają te panie i panowie (często) nic do powiedzenia - wchodzi "kierownik" (szumnie zwany często senior :) i mówi: nie (hr to dział od czytania biliona cv, zadawania pięci standardowych pytań, pisania ogłoszeń i robienia notatek, no i opanowywania co rusz nowych programów do rekrutacji, aż dziw, że jeszcze się w tym łapią :); - ciekawa jestem, kiedy osoba NAPRAWDĘ DECYZYJNA zorientuje się, że...kierownikiem nie powinna zostawiać osoba z pozycji poziomej (chyba, że zrobi testy poza firmą, lub studia z zarządzania), bo po pierwsze nie ma dystansu do pracy, nie wie co się dzieje na zewnątrz (więc firma się rozwija wolno), nie ma kompetencji w zatrudnianiu (często), propaguje tzw. lubienie/bądź nie tych co latami zna i mam niestety takie podejrzenia, że jeśli zaczynała z kimś naprawdę trudym to obecnie ten model stosuje x2...Poza tym, czy aby na pewno najlepszy sprzedawca to najlepszy kierownik? Resumując, polskie firmy trzeba wspierać i dobrze, że są, ale...Nic dziwnego, że korporacje zagraniczne rządzić sobą nie pozwalają nikomu z Polski - bo my rządzić nie potrafimy (to tylko 30 lat wolności podczas 80 lat pozostałych krajów). Ani na to nie mamy pomysłu, ani kadry. - aha - dodajmy rekrutacje dzisiejszych czasów trwają długo - kto szuka, niech się przygotuje na 2-3 miesiące albo i dłużej (często) Pozdrawiam, bo przecież gdzieś pracować trzeba, czy tak? :) Idzie AL, trzymajmy się więc!

To ja nie-pracownik

Niestety gdyby nie UE byłoby może i gorzej. Nie mamy ani osób, które mają pomysł (od królów począwszy po dziś), ani tablicy Mendelejewa pod ziemią, żeby hadlować..(nawet gdyby była, to i tak mam podejrzenia, że przejąłby to koncern zagrniczny)...Zresztą zawsze szukamy wroga na zewnątrz zamiast się skupić na tym, że wieczorem trzeba sobie spojrzeć w twarz w lustrze...żadna firma, żadna praca i żadne stanowisko nie sprawią, że etyka i normalność będą powszechne jeśli nie zaczniemy od siebie...od kogo Ci młodzi mają nabierać dobrych praktyk pracy jeśli wszyscy z kadry wyżej przytakują i nic nie wnoszą nowego poza wyuczonym schematem działania...Kierownikiem powinna zostawać osoba, której się chce nie tylko realizować budżet, ale też być autorytetem..Bądźmy ludźmi, nie maszynami.

@To ja nie-pracownik

Bzdury piszesz. Wystarczy umiejętnie zarządzać Państwem a nie sprzedawać się za euro i podpisywać wszystko. A UE skąd ma pieniądze? Majstersztyk zabierają ci a potem dostajesz i cieszysz się jak to ue wspaniała jest ????.głupi ludzie wmówili ci ze bez ue nie damy rady. Jakoś unia Polsko litewska istniala 226 lat oparta na równości itd a Państwo polskie 2000 lata a ta ue nie przetrwa 30lat z takim podejściem do ludzi.

ph mazowieckie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam, jakie podstawowe wynagrodzenie na PH w Maspex na terenie mazowieckiego?

Zofia

Skoro piszecie o sporym nakładzie pracy a o zarobkach często piszecie, że waszym zdaniem są małe, to czemu nikt nie jest skłonny do po prostu ich przedstawienia. Mam zamiar aplikować na ofertę dotyczącą stanowiska Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. Powiecie jakie zarobki żebym sama mogła określić czy to mało czy dużo? :) W ogłoszeniu tej informacji nie było. Mile widziane jest doświadczenie a mam je spore więc szanse się dostać też mam.

Ojciec

Hejka , jak tam atmosfera i praca w Kontrolingu ? Słyszałem że szukajo kogos , warto aplikować czy szkoda czasu ? Duzo wymagajo ?

Sory, ale nie jestem wtajemniczona jako potencjalna kandydatka. Zmiany się szykują na plus? W jakim sensie? Zmieniła się kadra w ostatnim czasie trochę z tego co rozumiem. Co tam dotychczas takiego się działo, że tak oceniacie?

Koń Rafau

Firma z garażowej urosła do międzynarodowego holdingu, ale część kadry dalej mentalnie jest w garażu i tkwi w '99. "Robiłam tak w 2004 to i 2024 bede tak robić". Blokowanie pomysłów, kasowania wszystkiego co nowe i trudne do zrozumienia jest na porządku dziennym. Ogromne kompleksy, frustracje, syndrom Boga. Jasny podział: Car, Bojarzy i trutnie bez szans na zmianę u hierarchi. Wystarczy spojrzeć na średni wiek kadry zarządzającej i staż w jednej firmie. To samo z siebie rodzi (usunięte przez administratora). Najgorsze są bariery rozwoju, wiesz ze nie zrobisz kroku do przodu bo wszystko jest zabetonowane. Managerowie sami nie odchodzą bo rynek jakoś nie wycenia wysoko tych garażowych wychowanków. I tak się kręci. Dlatego jest wiara ze pozbycie się IL z Kontrollingu będzie jaskółka zwiastującą potrzebne zmiany.

Hej, pracowałam tutaj 3 miesiące w biurze. Doszło do sytuacji gdzie zapomnieli o pracowniku na macierzyńskim, którego stanowisko w między czasie zostało zlikwidowane. Wymyślono więc błachy powód aby mi nie przedłużyć umowy. Większość ludzi poza pracą na etacie pracuje również w domu i wymuszają to na Tobie. Żaden pracodawca nie potraktował mnie w tak podły sposob. Nie polecam. Pamiętajcie, że karma wraca.

@Dż

Nie bardzo rozumiem tą wypowiedź. Czy ludzie pracują hybrydowo (biuro + dom) bo firma tak organizuje pracę? Czy chodzi o nadgodziny (mam nadzieję, że płatne)? Widziałem na stronie firmy ogłoszenie o pracy dla account managera z 1 dniem w tygodniu pracy zdalnej - czy to może masz na myśli?

Nie. Nie mam tego na myśli. Pracujesz 8h, jesteś obładowany obowiązakami, dokładają Ci ich wiecej, wracasz do domu z laptopem i pracujesz. Czasem praca do późnych godzin nocnych bo dyrektowi handlowem kolor czcionki nie pasował w prezentacji. Presja, stres, przynosisz to do domu. Nie polecam. Zarobki słabe. Na produkcji więcej zarobisz.

Dyrektor klubu księgarza

Hejka, jak się pracuje w kadrach?fajna atmosfera? Godziny to normalnie 9-15 pon/pt, czy trzeba czasem pracowac w weekendy żeby reagować na komentarze na różnych portalach?

Ona

Oszczędności Oszczędności Oszczędności... Myślą że jak będą szkłem (usunięte przez administratora) ucierać to będą mieć sprzedaż. Bardzo nieładnie Maspex postępuje z naszymi klientami.....tradycja food.

Kubuś marchewkowy

Proszę o info jak pracuje się w IT w Maspexie. Jaka atmosfera w dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 9 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex