Opinie o ACN Communications Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACN Communications Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Aneczka Nowy wpis

hej, znalazłam właśnie aktualną ofertę pracy na stanowisko senior GL accountant (Statutory). skoro jest to praca hybrydowa, to jak wygląda jej podział? :) kiedy pracuje się z domu, a kiedy trzeba przyjechać do biura? czy pracownik ma głos w tej sprawie? :) jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to są jakieś ramy czasowe, w których godzinach należy rozpocząć pracę? czytam, że dostaje się też dodatkowy urlop. za co? i ile dni? :D

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. W tej firmie projekty upadają z dnia na dzień, przez co redukowany jest personel i ludzie tracą masowo pracę, albo są zmuszani do wykonywania poleceń w językach których nie znają, pomagając się translatorem. Brak szczerości i transparentności pomiędzy przełożonymi a pracownikami niższego szczebla, jak i reakcji wobec niewłaściwego zachowania jednych pracowników wobec drugich. Kiedy firma czegoś potrzebuje wszystko musi być na już, co jednak nie przekłada się na sytuację kiedy potrzeba dotyczy pracownika. Przed podjęciem zatrudnienia warto zastanowić się podwójnie, gdyż nawet propozycja kilkuletniej umowy nie jest gwarancją trwałości zatrudnienia.

Urszula Nowy wpis

Ktoś napisał, że największe zarobki są w sklepie amerykańskim z językiem angielskim, francuskim... ile można tam w takim razie zarobić???

Beata Nowy wpis
@Urszula

To nie jest prawda! ACN to (usunięte przez administratora). Pseudo korporacja gdzie ekspoatuje się pracownika ile się da. Cieszy się dużą popularnością zwłąszcza wśród nisko wyształconych obcokrajowców. Wymagania jakie deklaruja od pracownika maja się nijak do rzeczywistości. Byue by tylko zapchać miejsce pracy za grosze. Kumoterstwo, faworyzowanie znajomych, zamiatanie problemów pod dywan, totalny chaos, sprzedaż klientom w dużęj mierze słabej jakośći usług powoduje że nie ma tu ani co liczyć na realne podwyżki ani na rozwoj. Radzę trzymać się z daleka od tej firmy.

Diggy87

Czy ktoś z pracowników tej firmy mógłby jak napisać jak się tu pracuje, jaki jest zakres obowiązków i co oferuje ACN i jakie są przeciętne zarobki na stanowisku Customer Care?

Agata

Pracuje się fajnie

Xx
@Diggy87

Atmosfera w firmie jest dobra, przyjazna. Zakres obowiązków: odbieranie wiadomości i odpowiadanie na nie poprzez e-mail, czat i voicemail. Zarobki zależą od tego z jakim językiem pracujesz. Najniższe stawki mają pracownicy z językiem angielskim i hiszpańskim, a najlepsze stawki pracownicy z mniej popularnymi językami. Najwięcej pracy jest zdecydowanie w obsłudze klienta z językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim. Reszta raczej spokojnie.

AAAA
@Agata

a co miałabyś odpowiedzieć. Ale klientów traktują po macoszemu, agenci też, czyli pracownicy.

Ela
@Diggy87

Man na imię Ela i jestem w ACN w Hiszpanii, w Polsce chcę poruszyć działalności bo wejdą nowe produkty na koniec roku. Jeśli cię interesuje skontaktuj się ze mną Ela.grabowska409@gmail.com

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tomasz

Kontakt zerowy,na @ nikt nie odpisuje mimo wielokrotnie wysyłanej wiadomości.Czat nie działa a telefony głuche. Mimo likwidacji lini oraz nadpłaty koszty nie zostały zwrócone a faktury przychodzą do tej pory z odsetkami !!!! Sprawa ewidentnie pod sąd. SKANDAL !!!

były klient
@Tomasz

polska.cyfrowa@myacn.eu

Iwona

Jeśli ktoś zna już firmę i chciałby znów dołączyć, na nowych warunkach, proszę skontaktować się ze mną. (usunięte przez administratora), pozdrawiam!

Arturo
@Iwona

Cześć , szukam kontaktu telefonicznego do centrali.Kiedyś pracowałem z ACN i mój stary klient potrzebuje pomocy .... Artur 601574943

ferus
@Iwona

Nie ma żadnego kontaktu z tą firmą!!!! Tragedia!

były klient
@ferus

polska.cyfrowa@myacn.eu

ToOn

Firma solidna i konkretna, duzo pracy, fajni ludzie i ciągle coś nowego do zrobienia. Pracuję tu od trzech lat, momentami jest zapierdziel, ale to da się przeżyć. Przełożeni są kulturalni i otwarci, mocno mi pomógł mój przełożony. Dużo sie tu uczę i mam kontakt z językiem. Atmosfera w firmie jest świetna. Organizują konkursy, próbują rozwijać. Uczą duzo o produktach i procedurach.

AAAA
@ToOn

Akurat, to czemu nie ma już do nich nr tel na stronie? Czat dla klientów nie działa a faktury z kosmosu i przychodzą po terminie płatności.!

Bogumił

Zastanawiam się jaki może być powód, że tak cicho zrobiło się na wątku?

Arturo

Witam. kiedyś pracowałem z ACN. Mój stary klient potrzebuje pomocy i prosi o kontakt .Artur 601574943

Marcel

Ostatnio sporadycznie zaglądamy na to forum ale ponieważ dobrze się pracuje w dobrej atmosferze więc nie ma chętnych.

gratiass
@Marcel

Potrzebuję mega pilnie kontakt do tej firmy. Ostatnio coś sie im pomieszało i FV coś nie halo

A czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jak przebiega i kto ocenia znajomość języka?

Iwo

Jak firma ma bardzo dobre opinie to znaczy, że ludzie są zadowoleni z pracy i dlatego nikt nie pisze!!

sonko

anatalka,z tego co pamiętam to kiedyś potrzebowali absolwentów studiów aby od razu im zaproponować umowy. Nie wiem jak ten projekt dalej był koordynowany i czy coś z tego wyszło. Gdzieś słyszałem, że niedługo jakieś rekrutacje do nich też mogą się trafić.

Zostaw merytoryczną opinię o ACN Communications Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ACN Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACN Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ACN Communications Polska Sp. z o.o.