Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Czy Enterprise Investment zapewnia kartę multisportu?

Kris Nowy wpis

Czy ta Firma nadal działa, nie mogę odzyskać świadectwa, sąd umorzył postępowanie, bo nie może namirzyc szanownej pani Katarzyny. Proszę o pomoc, jeżeli ktoś ma wiedzę, że firma nadal funkcjonuje.

Karolina Nowy wpis

Czy firma działa na rynku czy ogłosiła upadłość ?

Hej, czy w firmie Enterprise Investment płacą za nadgodziny?

ajaj Nowy wpis

To znaczy, że firma zatrudnia? Teraz - w 2019 roku zatrudnia???

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Enterprise Investment w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Katarzyna

Merytorycznie i prawdziwie: https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-z-kraju/kolejne-aresztowania-w-sledztwie-dotyczacym-zorganizowanej-grupy-przestepczej-dokonujacej-oszustw-w-zwiazku-dzialalnoscia-w-zakresie-posrednictwa-kredytowego/

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

Mielu

nazwa się nie zmieniła jak było KATARZYNA KSIĄŻEK ENTERPRISE INVESTMENT ZARZĄDZANIE RYZYKIEM tak nadal jest KATARZYNA KSIĄŻEK ENTERPRISE INVESTMENT ZARZĄDZANIE RYZYKIEM. Zobaczycie sobie w CEDiG-u.

Jas
@Mielu

Ludzie poczytajcie sobie artykul na gazecie wroclawskiej w sprawie tych firm - grupa oszustow kredytowych rozbita wszystko jasne

M

sad umozyl postepowanie o upadlosc tej firmy...:/

Dominika

Czyli w takim razie @M. można uznać, że Enterprise Investment nie będzie już prowadziło działalności? Nikt nie daje jednoznacznej odpowiedzi, a dla osób niewtajemniczonych to przed podjęciem współpracy bardzo istotne informacje, które mogą zadecydować o ich decyzjach.

Dominika

Enterprise Investment nadal figuruje w KRS-ie czy te informacje @marta są zatem potwierdzone? Wiadomości na temat upadłości powinny być podawane, jedynie wtedy kiedy mamy pewność. Jak jest w tym wypadku?

Uwaga ludzie pracujący dla EI na umowę o pracę ( nie w pośrednictwie kredytowym !!! tylko w projektach ) składajcie zbiorowo lub indywidualnie pozwy do Sądu Pracy, gdyż osoby z ZIPAR EI wygrywają już na pierwszej sprawie !!! Co prawda, nie gwarantuje to odzyskania pieniędzy ale pozostaje też GFŚP ale tam można uderzyć najlepiej, mając prawomocny wyrok sądu. Ponad to trwa w sądzie sprawa o upadłość EI. Ludzie do dzieła !!! Tu kasy nie stracicie ewentualnie poświęcicie swój czas ale coś za coś czyż nie ?! Pozdrawiam :)

monszwonsz

UWAGA, NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!!

doradca

w woj.lubuskim zostały zamknięte biura LIPAR, czy to oznacza upadłość ENTERPRISE? :-(

GOSC1
@doradca

prosze o kontakt ZIPAR (usunięte przez administratora)

marta
@doradca

jeszcze upadłość nie jest ogłoszona, ale firma padła, wszyscy złożyli wypowiedzenia z tego co wiem

kraowiaczek jeden

cracovia pany!!!

królowie trójmiasta

wraca liga, lechia musi dać rade , czekamy na mistrza, śląsk, wisełka lechia gdańsk

styx

bedzie coś na walentynki w firmie, jedna dziewczyna bardzo mi sie podoba może podepnę sie z jakąś prywatą

malutki

kiedy ta zima się skończy, zgubiłem rękawiczki, kupować?

bikinia

ojej, 500 + mi wjechało

Prawo

Ojej Pani Kasia została zatrzymana przez organy ścigania ? Co się stało :-)

coś od siebie

wszystkie pozytywne komentarze zamieszczane na temat tej firmy, pisane są przez specjalnie do tego zatrudnianych pracowników. pracowałam w firmie dwa lata, może z 3 razy zdarzyło się, że wypłata była na czas. Standardem były 2-3 dniowe spóźnienia, czasami nawet więcej i zero komentarza ze strony zarządu w tej kwestii, mieli gdzieś, że pracownicy są bez pieniędzy. kadra zarządzająca, zarówno w centrali, jak i w oddziałach, to tak jak już ktoś wyżej wspomniał, banda przypadkowych ludzi, którzy nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu, natomiast potrafią kombinować, manipulować, a kiedy trzeba trzymać język za zębami. Długo by opowiadać, zdecydowanie nie polecam. A teraz idę zrobić popcorn i czekam na ciekawe odpowiedzi PRu

@coś od siebie

@coś od siebie odpowiedzą Ci multi spo.rtem ubezpieczeniem medycznym (za które i tak samemu się płaci) i kawą. a i tekstem że wszędzie są jakieś problemy. Odradzam choćby płacili po 5000 netto

ktoś
@coś od siebie

zgadzam się w 100%, nie ufałabym pozytywnym komentarzom na forach, bo na pewno nie piszą ich pracownicy, wynagrodzenia prawie nigdy nie idą na czas....

detektyw

Proszę o kontakt byłych pracowników (handlowców) płacę 2000zł za informację, kontakt adam.klimcza małpa onet . eu

esko

a na jakim stanwosiku pracujesz PifPaf? widzisz ja cie rozumiem,poniewaz ,nie narzekasz a potrawisz jakies pozytywne rzeczy dostrzec w tym wszystkim,poza tym uwazam ze kazdemu tez trzeba dac szanse lub druga szasę, wiec powiedz mi cyz osoby ktore nie maja dosiwadczenia sa mile widziane? szkolenia są?

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment