Opinie o Z.P.O.W. HORTEX w Przysucha

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Z.P.O.W. HORTEX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.P.O.W. HORTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.O.W. HORTEX w Przysucha

Są teraz przyjęcia na produkcje? Jakie firma oferuje warunki pracy?

@Zainteresowany

Szukają tylko głupich i najwnych szkoda czasu bo wykorzystają i kopna w tylek ostrzegam wszystkich pracowałem tam 37 lat

@Zainteresowany

Czy nadal ponizaja pracowników a poznej zwalniają czy coś się poprawiło za nowego dyrektora

Czy Z.P.O.W. HORTEX oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Z.P.O.W. HORTEX?

Felix

Tak są wyjazdy na produkcji od soboty do soboty

Wr Nowy wpis

Spotkania są w soboty w pracy za odbiór

Jakie wartości są cenione w Z.P.O.W. HORTEX?

Wr

Posluszenstwo bezwzględne szkoda zdrowia dla tej firmy pracowałem tam 37 lat żałuję że tak dlugo

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Z.P.O.W. HORTEX? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Xdxd

Jak wygląda praca w laboratorium, jakie zarobki, jaką atmosfera?

Luki

Wybucha po terminie be

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Z.P.O.W. HORTEX?

Lolek

Szukają głupszych od siebie. Więc sam sobie odpowiedź..

Op123

Ponoć szukają dyrektora do magazynów szukali kadrowej kto tam jeszcze został? Ten dyrektor na B to jeszcze jest? co teraz się dzieje

tom
@Op123

Dyrektora na B już niema ale jest nowy też na B ;-)

Katarzyna
@tom

@tom I jak wygląda sytuacja HORTEX po zmianie dyrektora? Na plus? Warunki pracy się polepszyły?

Burok
@tom

Ten nowy dyr na B pali fajki przed samą 14 koło portierni i udaje że go tam nie ma.

Wasyl

Najlepszy chyba paradoks na świecie.... Jest wprowadzany ZAKAZ PALENIA NA CALYM TERENIE, a co najlepsze Pan Dyrektor jest palący i wychodzi sobie zapalić przed zakład szczególnie mu się chce o 13.50 do 14.00. Wiadomo po co. I ten Pań dyrektor wmawia sobie że pracująca tam chołota która pali wytrzyma 8 godz. bez palenia. Jałmużna płacona na godzinę. Śmiech i paranoja w dzisiejszych czasach. Tak było ale w latach 90 XX WIEKU. A mamy XXI WIEK

@Wasyl

Znowu szuka sposobu na redukcję kosztów - kogoś chce zwolnić z tych co za szybko na bramie się pojawiają.

Proca
@ktoś

To niech się sam zwolni, to paręnaście tysięcy zostanie co miesiąc. I tak nic nie robi

@Proca

Oj zdziwiłbyś się ile przytula.... Myślę że grubo powyżej 20 tys co miesiąc. Tyle miał poprzednik a ten ma pewnie jeszcze więcej. Chociaż gdyby z jego pracy były jakieś wymierne zyski, wzrost sprzedaży itp. A tu (usunięte przez administratora) Pamiętasz ile produkowaliśmy za poprzedniej dyrekcji? Przemek jaki był taki był ale przynajmniej było co produkować a teraz. Szkoda gadać ;-(

ktoś

To idź skąd przyszedłeś skoro takie klimaty lubisz;-) Ktoś cię tu lubi i na siłę trzyma? Ludzie mają cię już dość;-) Czas się zwijać!

Czy przyjmują do pracy ? Czy zwalniają ?

Emej
@Marta

Z daleka omijać

@Emej

Jak z daleka żeby była odległość bezpieczna?

Na jakie wsparcie w Z.P.O.W. HORTEX mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Emej

Moge zapłodnić za darmo metodą od tyłu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Z.P.O.W. HORTEX?

ktoś

Spiski , knucia, intrygi na porządku dziennym. Prym w tym wiedzie kierownik personalna...

uczeń

Która kierownik ta nowa?

@uczeń

Ta Stara pani E. Si

uczeń
@ktoś

Nie zgodzę się z Tobą kimkolwiek jesteś...

Pracownik ZPOW Hortex
@ktoś

Ja również się nie zgodzę! Pani Kierownik jest wspaniąłą empatyczną osobą. Z wyczuciem podchodzi do Ludzi, procesów i zadań. Może warto skończyć z hejtem w sieci i pójść do koleżanki i się w zgodzie pożegnać!

@Pracownik ZPOW Hortex

Uważam ze Twoja opinia jest mniejszościowa. W ciągu ostatnich dziesięciu lat dzięki ,, podejściu do Ludzi, procesów i zadań'' pani kierownik z firmy odeszło lub zostało zwolnionych dziesiątki osób. Uważasz że oni podzielają Twoją opinię? Nie sądzę. W tym samym czasie ewidentnie tolerowano tych którzy mieli z nią układy. To był folwarki pani kierownik. Dobrze że odchodzi. Współczuję tym do których idzie.

zdzisiek

Atmosfera jest bardzo zła. Firma jest w rękach kolejnego funduszu który oszczędzając na ludziach i ich bezpieczeństwie próbuje wydusić zysk dla siebie. Pan dyrektor specjalista od wirtualnych tabelek i prezentacji wciska kity Zarządowi i opowiada im bajki ale ponieważ jest powiązany z Właścicielem nikt go nie ruszy bo się wszyscy go boją. Dyrektorze Macieju i tak dostaniesz wielkiego kopa wkrótce jak zmieni się właściciel bo normalny właściciel takiego kłamczucha od fikcyjnych wskaźników trzymał nie będzie... Zacznij się powoli pakować. Twój konie jest bliski.

Szkoda gadać

@Pracownik ZPOW Hortex

Miłą osobą - dobry żart

Laboratorium

Witam, czy Hortex organizuje dojazdy dla pracowników z Radomia?

Poinformowany
@Laboratorium

Chyba żartujesz? Ale jak chcesz to laboratorium to jeżdżą dwie osoby które są na 1 zmianę tylko wiec możesz się dogadać z nimi. Ale jeśli chcesz jeździć sama na inne zmiany to nie wystarczy Ci z pensji na dojazdy...

pytanko

@Hortex PR a czemu absolwenci uciekają? ;)

@pytanko

Głównie przez warunki finansowe a poza tym dobra i znana marka wcale nie oznacza że masz styczność z najnowszymi technologiami. Owszem jest kilka nowych linii ale zaadoptowanych w starym Zakładzie. Co do zarzadzania to właścicielem jest fundusz MEP któremu wydaje się że można z niedofinansowanej firmy zrobić korpo a to stwarza mnóstwo problemów co powoduję ucieczkę z tonącego okrętu bo trudno dla dobra Właściciela nadstawiać własną (usunięte przez administratora)i ryzykować spotkania z prokuratorem.

Ktos
@pytanko

Bo się poznali co tu się tak naprawdę dzieje i póki są młodzi to idą gdzie jest " normalnie " a nie za marne grosze pracować.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Z.P.O.W. HORTEX? Chętnie zatrudniają?

Hortex PR

Bardzo rzadko. Zwykle na staże a potem absolwenci do domu... Albo absolwenci sami uciekają;-)

EB

Pytanie dotyczy Z.P.O.W. HORTEX, dlatego zapraszam do wątku Z.P.O.W. Hortex; https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,72777https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56360

Roman Olejniczak

Kupiłem dzisiaj mrożoną brukselkę znanej firmy HORTEX, która była po ugotowaniu nie do jedzenia, bardzo gorzszka. Nie polecam tej firmy. Kupiłem to samo firmy Tesco i były aż słotkie.

nowy - zainteresowany
@Roman Olejniczak

Takie kwestie, warto zgłaszać w ramach reklamacji - https://www.hortex.pl/kontakt/

Ms

Witam. Może orientuje się ktoś czy są przyjęcia do pracy

@Ms

Cześć, Prześlij swoją aplikację Pracodawca jest otwarty na Kandydatów z branży. Rozmowa konkretna przy dobrej kawie. Oferty znajdziesz na portalu pracuj.pl (usunięte przez administratora)

A jak np są jakieś nadwyżki produkcji to można sobie coś zabrać za darmo do domu ?

@ja

Zwykle symbolicznie coś trzeba zapłacić jakieś 10% ceny ale to zwykle są soki wybrakowane - uszkodzone opakowania, krótki termin przydatności itp. albo co innego na metce a co innego w opakowaniu. Oczywiście obowiązuje zakaz odsprzedaży wiec możesz komuś podarować z rodziny ;-)

Rabarbar

Co niektórym od tego decydowania po przestawiało się w głowach. (usunięte przez administratora) Nowy dyrektor narazie Ok.

zdzisiek
@Rabarbar

Masz kogoś konkretnego na myśli?

Mariusz
@zdzisiek

Czy nowy dyrektor wprowadził jakieś znaczące zmiany w strukturze zarządzania firmą Z.P.O.W. HORTEX? Chodzi mi o decyzje, które miałyby znaczący wpływ na pracę podległych pracowników. Z góry dzięki za wiadomość.

@zdzisiek

Oczywiście że tak. Pani Św. a podwładni chcą jej wejść w "tyłek" żeby zaplusowac i nie pamiętaj o niczym innym wtedy.

@Mariusz

Co masz na myśli pisząc- " decyzje które miałyby znaczący wpływ na podległych pracowników" ?

Mario
@Mariusz

zmiana struktur od licpa, "nowe" stare stanowiska jako ph nowoczesny, przedstawiciele hurtowi, plus duza redukcja detalu, mniejsza ilosc sklepow, wypowiedzenia dla pracowników, ale napierw obiecywali awanse, a dwa dni przed rozpoczęciem pracy na nowym stanowisku wypowiedzenia przywozili. Czy tak zachowuje sie profesjonalna firma? Szczują awansem żeby zwolnić, zamiast odrazy wypowiedzenie dać, a nie robić nadzieje. Dyrektorzy z mrożonek, którzy nie mają zielonego pojęcia o rynku napoi też nie pomagają swoim brakiem kompetencji. Zostawiaja tylko pracowników z długim stażem, którzy boją się postawić przełożonym i wykonują swoje zadania jak mrówki bez marudzenia.

XyZ
@Mario

Mowa tu o mrożonkach czy sokach pod kątem zakladu ?

nowy - zainteresowany
@XyZ

Wątek dot., zakładu w Przysusze jak w tytule.

Ala

Czy przy pakowaniu soków. Święta, sylwester są dniami wolnymi od pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.O.W. HORTEX - Przysucha

• Jak się pracuje w Z.P.O.W. HORTEX?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.O.W. HORTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.O.W. HORTEX?

Z.P.O.W. HORTEX