Opinie o OZGraf w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OZGraf. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OZGraf o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OZGraf w Olsztyn

byly [pracownik

bardzo nie polecam, smieszne pieniadze, fatalne traktowanie ludzi, pretensje o wszystko

Edward
@byly [pracownik

śmieszne to znaczy jakie? Wiadomo że każdy ma inne wymagania finansowe więc może mnie wypłata będzie pasować. Zdradzisz na jakim jest poziomie? Minimalna czy więcej?

Hej, a które stanowisko masz na myśli? Czy minimalne zarobki są wpisane w każde stanowisko? Co do ostatniej kwestii, podasz przykłady konkretnych sytuacji? :/ Wiele nieprzyjemnych sytuacji doświadczyłam w moich poprzednich firmach, więc raczej jestem odporna, a przynajmniej tak myśle :/ Lepiej się upewnić.. no nic, będę wdzięczna za jakiekolwiek info od ciebie :)

AD Nowy wpis

Znowu poszukują kogoś na księgową, ktoś wie jakie warunki pracy?

Zdzisław Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i niestosowanie się do kodeksu pracy są na porządku dziennym. Warunki sanitarne tragiczne, brak odzieży roboczej. Najniższa krajowa na każdym stanowisku. Żeby zarobić coś więcej trzeba robić nadgodziny w weekendy.

@Zdzisław

Coś oprócz tego, co wymieniłeś, jeśli chodzi o niestosowanie się do kodeksu pracy? A czy oprócz tej najniższej można liczyć na jakąś premię bądź benefity pozapłacowe, które to wszystko zrekompensują? Jeśli chodzi o pracę w weekend, to jest ona wtedy lepiej płatna?

Na stronie cały czas jest aktywne ogłoszenie dla operatora maszyn introligatorskich. Czy na ten moment poziom wynagrodzenia jest na tyle wysoki, aby rozważyć przeniesienie do tej firmy? Wspominają o pakiecie socjalnym - co dokładnie się tam znajduje? I coś czytam, że z odzieżą roboczą różnie bywa. Każdy dostaje ją obecnie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OZGraf? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w OZGraf?

Pioter

Obowiązuje strój roboczy otrzymany przez firmę.

@Pioter

Szczerze nie przypominam sobie abym otrzymała strój roboczy gdy pracowałam.

Zemdlo

Potwierdzam wcześniejsze wpisy pani b. to psychcznie chory człowiek który nie powinien mieć styczności z pracyjacymi tam osobami

Wiktoria
@Zemdlo

Nie myśleliście żeby gdzieś to zgłosić? Przecież w takich warunkach nie da się pracować

Czym OZGraf zachęcają? Jakie mają dodatki?

Aga

Widzę ogłoszenie w księgowości ktoś wie jaka atmosfera w biurze?

B
@Aga

Też bym chciała wiedzieć

Vachell

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę, baba zaoferowała mi 15,5 brutto za godzinę pracy i w żywe oczy kłamała, że tyle według prawa wynosi najniższa stawka godzinowa, która w rzeczywistości wynosi 17 złotych. Pracuje się od 6 do 14 i zdarza się, iż w ten sam dzień, przychodzi się do pracy na zmianę nocną od 22 do 6. Ta patologiczna firma nie przestrzega kodeksu pracy. Dzisiaj zostali przeze mnie zgłoszeni do PIP.

Xxxxx
@Vachell

Może też dorzucę swoje do PIP, kodek pracy tam nie istneje. Nie polecam. Nigdy

Stefan

Największy zakład poligraficzny w Olsztynie czy warto tam pracować? i czy dobrze płacą?

@Stefan

Szczerze odradzam. Tam nie szanują ludzi, pracowałeam koło 4 lat i dziękuję,że już się to zakończyło. A zarobki dają wiele do życzenia. Ludzie po 30 latach pracy mają takie same a niejednokrotnie i niższe zarobki od osób zatrudnionych rok czy dwa lata temu. Nie rozumiem na jakiej zasadzie rozdzielane są stawki. Tylko stres, nerwy, nieumiejętność działu technologii w rozkładaniu etapów pracy, o kontrolowaniu tych etapów już nie wspomnę. Wszystko na tzw "łapu-Capu". Koleżaneczki czy koledzy zarządzających czują się tam jak pączki w maśle, na każdym kroku szerzy się donosicielstwo. Trzeba uważać co, gdzie i komu się mówi. A jeżeli umiesz donosić, skarżyć to możliwe,że będziesz tym przysłowiowym "pączkiem w maśle" ale tylko dopóty, dopóki będziesz potrzebny. Takie są moje odczucia ale czytając jeden z powyższych komentarzy, nie tylko moje.

@Magda

Dopóki będzie tam rządzić Baśka, to nic się nie zmieni. Baba powinna trochę hamować swoje zachowanie i odzywki do pracowników. Myśli, że ludzie ją szanują i się jej boją a tak naprawdę to śmieją się z niej i unikają, by nie mieć do czynienia ze sfrustrowaną babą.

Magda

Zgadzam się! Ta kobieta to zło wcielone. Ileż to ja razy rozmyślałam jakby tu jej uniknąć, koszmar, jeżeli kobitka nie machnie czegoś w "kantorku" to jest nie do zniesienia.

Jaś
@Stefan

Patologia pracy zatrudniasz się jako operator maszyn poligraficznych a jak zaczynasz pracę to okazuje się że musisz być także ustawiaczem w/w maszyn a co najlepsze mistrzyni barbara mówi że wystarczy się przełamać a poradzisz sobie ze wszystkim, najlepiej gdyby się rozpedzila i uderzyła głową w ścianę hali produkcyjnej bo nie wie co mówi

Grzesiek

Firmą z bardzo długa tradycją, fachowiec w swojej branży a do tego dobry pracodawca dlatego polecam!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie OZGraf?

6-14 14-22 jeden dzial ma też 22-6 Bądź też 6-18 18-6 Zdarza się 14-2

Bartek

Jeśli ta najniższa krajowa jest dla osoby zaczynającej karierę zawodową to norma. Trzeba pokazać co się potrafi.

Niestety tak nie jest.

Paulina

Z Twojej wypowiedzi ciężko wysnuć konkretne informacje dotyczące tego pracodawcy. Czy masz na myśli to, że warunki zatrudnienia w OZGraf nie zmieniają się wraz ze stażem pracy w niej? Myślę, że warto rozwinąć Twój wpis i napisać bardziej szczegółowo co firma zapewnia swoim pracownikom.

panteraMaster
@Bartek

Hehe....dobre podejście, pokaż co potrafisz w tej firmie a majster dorzuci Ci więcej obowiązków. Dalej zostaniesz na najniższej. Przerobilem tam kilka lat jako introliogator maszynista i powiem szczerze, stosunek wypłaty do czasu spędzonego na w pracy jest bardzo nie wymierny.

@Bartek

pracuje juz długo stawka 15.50 to norma caly czas. Od czasu do czasu premia + akord jesli prowadzisz maszyne

Natalia

@VAchell a premie do tej podstawy chociaż oferowali czy nic ?

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie OZGraf? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Wierna

Lidl daje podwyżki o 9,3 proc. Zarobki do nawet 4050 zł Pracownicy Lidla będą zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto, czyli o 250 zł więcej niż przed rokiem. A ci z dłuższym stażem pracy nawet 4050 zł. Po roku zatrudnienia niemiecki pracodawca gwarantuje wzrost płacy do 2950-3750 zł brutto, a po dwóch latach od 3150 do 4050 zł brutto. Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/lidl-daje-pracownikom-podwyzke-od-marca-dostana-nawet-4-050-zl-to-wojna-lidla-z-biedronka-na-zarobki-2322018,12950507/

@Wierna

Ja zarabiam więcej niż w Lidlu

Klaudusia
@Paulina

zrezygnowałam z pracy w OZGraf i teraz zarabiam dużo więcej

panteraMaster
@Paulina

No na pewno, chyba slęcząc po 16 godzin przy falcerce;)

Bronisław
@panteraMaster

Na jakie zarobki może liczyć osoba zatrudniona w firmie OZGraf? Nie sprecyzowaliście tej kwestii w żaden sposób, dlatego chciałbym dowiedzieć się rzetelnie, jak ta kwestia wygląda. Moglibyście pomóc?

@Bronisław

Najniższa krajowa.

Gutek

Dobra firma i chciałbym się tu zaczepić do pracy. Coś podpowiecie?

@Gutek

Nie polecam, to najgorsze co mnie w życiu spotkało

Km

Nie

ExMaszynista
@Gutek

Lipski potrafi zwalniac wyszkolonych maszynistow by tylko przyoszczedzic. Dno i beczka mulu, dyrektor produkcji rozdaje wypowiedzenia na lewo i prawo a mistrzowie wciskaja bezplatne urlopy zeby tylko nie stracic pracownika. Wiec jesli nie masz aspiracji i lubisz byc dymany to praca wlasnie dla Ciebie.

Karola

Praca nie jest zła, gorzej już z kasą. Najniższa krajowa, nadgodziny za marną stawkę. Często praca po 12 h i w soboty. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, wszystkie socjalne zapewnione. Ludzie naprawdę sympatyczni tam pracują, oczywiście poza kilkoma wyjątkami. Niestety panuje tam tzw "kolesiostwo". Pani J., która pracuje na falcerce ma tak nudne życie, że interesuje się życiem innych pracowników, rozsiewa kłamliwe plotki. Nie daj Boże jak się pani J. nie spodobasz... Jestem tego doskonałym przykładem. Co chwila składała na mnie skargi, rozsiewała plotki na mój temat (z kobietą rozmawiałam jeden raz przez 10 miesięcy mojej pracy). Mistrzyni pani B. zamiast dusić w zarodku konflikt, czy też wyjaśnić sprawy, woli zwolnić pracownika na podstawie kłamliwych opinii, które opowiada jej koleżanka pani J. z falcerki. Jeśli jesteś brzydka i nic nie potrafisz, to jesteś super pracownikiem dla nich. Jeśli zaś jesteś atrakcyjną kobietą, która obsługuje maszyny, to licz się z tym, że słynna pani J. już się weźmie za Ciebie, a mistrzyni pani B. zaraz Cię zwolni z pracy. Ja zostałam zwolniona za to, że byłam na zwolnieniu i robiłam ogórki w sloikach. Tak, tak, dobrze czytacie. Drugi powód, to taki, że wstawione zostało zostało zdjęcie jak piję piwko na urlopie. Oczywiście oficjalnie podano powód "redukcja etatów". Jeśli masz stalowe nerwy do pracy z takimi ludźmi, to idź śmiało.

ktosiek
@Karola

może szanowne szefostwo w końcu sie ogarnie i zrobi porządek z tym wszystkim. Może twoj komentarz otworzy im w końcu oczy na to co sie tam dzieje

@ktosiek

Czy posiadasz podobne doświadczenia jak @Karola z firmą OZGraf? Jeżeli pracowałeś w firmie, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi, gdyż na forum liczy się każda merytoryczna wypowiedź, która w przyszłości może pomóc osobom zainteresowanym podjęciem pracy w niej.

Paulina

@Piotr Każdy użytkownik ma prawo wyrazić swoją opinię anonimowo, niezależnie od tego czy jest ona pozytywna czy negatywna. Ważne, żeby opinia była zgodna z prawdą i nie łamała regulaminu forum. Jeżeli jest coś, czym chciałbyś się podzielić z innymi użytkownikami forum, to proszę napisz. Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w OZGraf? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kto się odważy tu cokolwiek napisać (poza lizusami i donosicielami), jeżeli trzeba wydać zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Stefan

Paulina

Wiecie, że OZGraf otrzymał symboliczne statuetki za osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa? http://www.ozgraf.com.pl/aktualnosci/wyroznienia-za-dbanie-o-bezpieczenstwo

Zostaw merytoryczną opinię o OZGraf - Olsztyn

• Jak się pracuje w OZGraf?

Zobacz opinie na temat firmy OZGraf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZGraf?

OZGraf