Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Robert Nowy wpis

Dlaczego Firma upadła?

marisz Nowy wpis

(usunięte przez administratora)tez wyrzucili bo przypalilem pile wteczas prowadzilo ta budowe 2-pedałów kolo tych baraków mieszkanych[wteczas bylem na budowie oczyszczalnia scieków to byla rok 2003]no ale mniejsza z tym ja sie pytam gdzie jest tych (usunięte przez administratora) tacy fachowcy a zielonka im podziekowal pewnie wyznal sie na fachowcach no ale karma wraca mam nadzieje ze buce juz zdechli

zzz Nowy wpis

szkoda

Dawid

Gdyby coś było na rzeczy to na stronie firmy by było!!

kormalowiec Nowy wpis
@Dawid

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gutek

Może to jest upadłość ugodowa?

piotr

mam pytanie czy kormal i wtórbet mają coś wspólnego

Stella

Skąd takie informacje posiadacie? Nic na ten temat nie znalazłam.

ola

Spólka jest w upadłości więc nie wiem jak dziala i na jakiej zasadzie

Dominika

@Warszawiak Krawaciarz - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Kormal Sp. Z o. o.? Pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko w Kielcach - czy Twoim zdaniem warto aplikować? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla forumowiczów, którzy poszukują pracy.

Warszawiak Krawaciarz

Chciał bym tylko sprostować że firma Kormal nie jest z Warszawy (oszuści Krawaciarze) tylko z Włocławka a siedzibę ma w Warszawie więc wpierw się dowiedz z kim podpisywałeś umowę. Nie twierdzę że ta firma jest rewelacyjna ale ja nie miałem z nią problemów , urlopy oczywiście nie płatne zwolnienia ,fakt lepiej nie chorować ale o tym że dostajesz Kinder geld i trzy tysiące euro lub więcej zwrotu z podatku na koniec roku , w zależności ile robiłeś oczywiście, to już zapomniałeś dodać. Znam wielu ludzi z Kormala i nie narzekają tylko trzeba wiedzieć jak się rozliczyć.

Leo

Na TVP2 Rownac w dol. Program min o tej firmie. Dramat.

Pyta

Zlodzieje

tem

A wypłata jaka aktualnie jest? Dzięki za odpowiedź

Jakub

Ta jasne wszystko jest do zrozumienia ale nie robienie z ludzi baranów. Mamy październik a wypłaty wciąż brak za czerwiec! A z Warszawy nikt nie odbiera. Nie rozumiem ludzi którzy dalej tam pracują. Robisz cały miesiąc jak frajer a nawet wypłaty nie widzisz na koncie.

Igorek
@Jakub

Tak czytam że jakoś od roku nie płacą a jakoś dalej istnieją to jak to jest??? Ktoś coś wie??? Jak ktoś tam pracuje to chyba dostawać muszą?? inaczej to żadna firma się nic nie wybuduje bo ludzie uciekną.. Czasami sam widziałem jak niektórzy się pakowali bo ktoś im 1 euro więcej dał a potem wychodziło że robota na czarno i kasy jeszcze mniej albo firma znikała.. a potem płacz że firma ich nie chce z powrotem. Tu chociaż widać że firma długo robi i nie zmieniają nazwy co pół roku jak inne. Dziś dzwoniłem w sprawie pracy i mówili że coś ma się pojawić w listopadzie w niemczech tylko trzeba cv przysłać to będą dzwonić... i mi udało się dodzwonić za drugim razem.. Jak będą dzwonić to zobaczymy w końcu lepsze kilka euro przed świętami niż te grosze w polsce albo z pośredniaka... jak będzie źle to odrazu będzie widać na budowie bo chłopaki pwoiedzą.

Ares
@Igorek

A jak tam teraz wypłata pensji? Jest w terminie?

erg

Czy oni w ogole jeszcze istnieja?????

daniek

Panowie PIP jest potrzebny po to by wam przysłał potwierdzenie z przeprowadzonej kontroli o nie prawidłowościach ( np potwierdza że wypłata nie została opłacona , składki emerytalne do ZUS itp. ) oczywiście karzą danego pracodawcę i nakazują wypłatę, lecz nie można w tedy LUDZIE siedzieć na laurach bierze się taką informacje z kontroli z PIP-u i składa się pozew do sądu pracy , z informacją z kontroli z PIP jako dowód wygrana 99 % nie płacimy nic za złożenie pozwu, a po wygranej idziemy do komornika a on za oczywiście prowizje z ściągnięcia długu zajmuje należność na koncie firmowym, wierzcie mi tylko firmy krzak nic nie mają na kontach zaś takie już firmy z biurami, mediami, pracownikami biurowymi muszą mieć coś na koncie !!! Ale Ważne nie można zakończyć tylko na złożeniu donosu do PIP trzeba iść do sądu pracy i po wyroku do komornika !!!! Pozdrawiam kolegów

Jakub123

Nie polecam tej firmy czekam 2 miesiące na wypłatę!! A dyrektor ten cały finansowy jest śmieszny! Dziwię się pracowniką którzy robią dalej w tej firmie. Będą z mojej strony zgłoszeni do Inspekcji Pracy nie wywiązali się z umowy i trzeba coś z tym zrobić!! Czy ma ktoś numer kontaktowy do tego całego Prezesa?!

Poszkodowany
@Jakub123

dajcie sobie spokój z ta pozal sie boze inspekcja pracy .Nie umieja nic zrobic ws.mojej zaległej wypłaty za marzec br..tym bardziej dajcie sobie spokój z ta firmą.

uczciwy

Nie polecam nikomu.Od dłuższego czasu Kormal ma problemy z wypłatą,coraz dłuższe .W lipcu 28..W sierpniu nie ma do tej pory, na sto procent miała być 29, okazało się ściemą,nikt w Warszawie telefonu nie odbiera,tylko ciekawe gdzie idą pieniądze,które płaca firmy za wykonaną pracę.Czy Dyrekcja też nie ma pensji.

Kamil

Hahaha widze ze nawet o Majerskim pisza ,frajerzyna dalej taka glupia i gruba jak byla,na banku? Zielonka powinien mu jakies qrewki zamawiac bo co sie dzieje z tym pasibrzuchem to szok.

Kamil

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042