Opinie o STOLAS w Lyon

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STOLAS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLAS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLAS w Lyon

Jakie narzędzia pracy zapewnia STOLAS? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Darek Nowy wpis

Ta firma już dawno nie istnieje

Czy zdarzają się nadgodziny w STOLAS?

Darek Nowy wpis

Chłopie , ta firma dawno nie istnieje

Zenek

Co słychać w firmie? Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

mak

hm, wydaje mi się, że zdarzają się różne sytuacje, nawet gumowata pizza. Wystarczy, że przeciągnęli ciasto w piecu, albo było nieświeże. Nie oceniałbym jednak pizzerii po jednym odwiedzeniu jej :) pzdr.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie STOLAS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy 476. Stolarz meblowy
Lyon
Sidrom Sp. z o.o.
bebe

a ta (usunięte przez administratora) kazik dalej pracuje w tej firmie z tym swoim prosiaczkiem czyli synkiem

...

obecnie nie ma juz stolas jest teraz teranowa agencja pracy Co do wypowiedzi jak jest napisalem juz wczesniej.

Maytrk

Lepiej niech się wypowie, ktoś kto dla nich pracuje, o ile takie osoby przeglądają to forum. Te opinie dużo cenniejsze są.

...

Po1 ten pan od familii-pewnie poznalem tego Pana bo pracuje tu juz jakis czas i pamietam nieudolnego tate i 2 synow(ktorzy przyjechali tu dla atrakcji i bez pojecia-jak i tata) a teraz placza. Po2 jest jak jest nie mowie ze zle ale i nie twierdze ze to moje marzenie,naprawde spotkalem tu we Francji tylu polakow ze wiem ze jest wiele firm ktore naprawde placa mniej. Po3 pieniadze sa wyplacane do13go kazdego miesiaca kazdy juz je ma i w wiekszosci sie zgadzaja (jak braknie to jakies niewielkie kwoty) Po4 placi sie za paliwo z pracy do domu i na odwrot, za km z pracy na magazyn i w druga strone zwracaja Po5 jesli chcesz tu przyjechac musisz niestety pracowac bo jest jakis czlowiek ktory jest tu z twojej pracy rozliczany(francuz) wiec jesli myslisz tu przyjechac i obijac sie wylecisz Najgorzej jesli jest malo pracy wtedy czekasz az znow przyjedziesz raz tydzien raz dwa a raz i miesiac tak jak mamy w firmie obecnie siedzimy w domu bo kiepsko sie rok zaczol i niestety ale tylko ktos tam pojechal Konczac: przekonaj sie sam nie ufaj tym opiniom co tu sa w 100%

ja sem
@...

to chyba chłopie nie wiesz o ktorej familii mowisz :D powodzenia, robcie dalej na "francuskich warunkach" za 7 E... "a ja sie bawie dobrze i czuje sie dobrze(usunięte przez administratora)

garry

Dzięki za opinie o stolas, bo w google jak wpisze nazwę bez gowork, to wyskakuje jedynie, że to jakiś gracki duch, a interesuje sie firmą, także prosiłbym o opinie. Pozdrawiam i dziękuję.

Zbyszek

Kasztan, pewnie tak, prawda zawsze znajduje się jakos pośrodku, bo kazdy przesadza albo to w jedną albo w druga stronę, najlepiej jest się o Stolas przekonac osobiście.

?

hehe, nic dodac nic ujasc, ciesze sie ze z cala moja familia opuscilismy tego czlowieka... wszyscy jestesmy z tego dumni, a tym co zostali i tam pracuja, serdecznie wspolczuje, ciekawe jak zjada do PL gdzie pojda po lata pracy i po kuronia, bo ja juz wiem gdzie... pozdro

Abi

Wszystkim tym, którzy pracują dla Pana [usunięte przez moderatora] zycze szybkiego \"pójścia po rozum do głowy\" i szukania sobie innej pracy. Wiekszość dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownikow jest [usunięte przez moderatora]" . Stad problem z pójsciem do lekarza , szpitala itd. Podobnie jest z opodatkowaniem pensji. [usunięte przez moderatora] jest ewidentnym kombinatorem, tylko to jest prosty chłop i kombinuje po najprostszej linii, a to przekłada sie niestety na to że cierpią na tym niewinni ludzie, którzy najzwyczajnie chcieli zarobić troche wiecej niż proponują w Polsce.

mag

To prawda. Nie ma takiej firmy która w 100% byłaby uczciwa. I nie wymagam od [usunięte przez moderatora] aby był lepszy. To nie z tym arabem jest problem. Problem jest z nami Polakami. Co jeszcze [usunięte przez moderatora] ma zrobić aby ludzie zrozumieli że on jawnie robi z nas głupców. Czy ma [usunięte przez moderatora] nam na łeb i poprosić jeszcze o papier. Za grudzień [usunięte przez moderatora] nam z wypłaty po ok 500euro na poczet wcześniejszych biletów do pracy we Francji. I co się stało. Nic. Ludzie do niego wydzwaniać, wręcz prosić go aby oddał. On oczywiście odpowiadał że odda jeśli niesłusznie zabrał, ale równie dobrze mogłoby to brzmieć: [usunięte przez moderatora] się! Macie robote to się cieszcie. Z początkiem roku wprowadził dla nas udogodnienia. Od teraz jesteśmy na umowach francuskich. A ponieważ Francja to republika bananowa, tak więc od teraz za lekaża i szpital trzeba płacic samemu, za paliwo na dojazd do roboty też, a jakże. Jeśli przepracowałeś cały rok to masz prawo do urlopu płatnego który u [usunięte przez moderatora] wynosi całe 280 euro.Jeśli pracowałeś kilka , to niestety masz pecha. Figa. Jeśli wypłata przyjdzie ci cała, to jesteś szczęściażem. Zazwyczaj [usunięte przez moderatora] ci kilkadziesiąt euro. Za co ! A czy to ważne, ciesz się że nie zabrał ci z pół wypłaty. [usunięte przez moderatora] a z takimi się nie dyskutuje ani nic im nie udowadnia. Jeśli ktoś sobie wmawia że tu we francji tak jest że robi się za 7 E na godzine, że płaci się za paliwo na delegacjach, że za urlop dostaje się całe 280 E i że za lekarza się płaci to ma mózg wyprany przez zwykłego (usunięte przez administratora) a Tak kochani. Nas Polaków obywateli Uni Europejskiej zeszmacił zwykły imigrant arabski z Afryki A najsmutniejsze jest to, że ja o tym wiem ale są tacy którzy uważają że [usunięte przez moderatora] nie jest taki zły. No cóż, bieda robi z ludzibezwolne manekiny

Zibi

pracowałem u[usunięte przez moderatora] 2004 2008 i wcale nie było żle [usunięte przez moderatora] .Powiem tak nierobow nikt nie toleruje jak ktos normalnie racował nie było problemów odszedłem 2008 lipiec [usunięte przez moderatora].Dla mnie [usunięte przez moderatora] jest spoko i mile go wspominam ,jak chcecie idealna firmę i szefa to jedynie świat bajek.[usunięte przez moderatora]

pracowalem tam

i po co sie w lipcu zwalnialem... nie wiedzialem ze az tak sie poprawilo!! musze teraz jechac do Lyonu i na kolanach blagac o przebaczenie! arab... wybacz !! ja chcialem placowac...! teraz przyjade za 4 euro na godzine!

wykształcony

rewelacja! Jutro składam papiery!

donpedro

ahahah:) dobre dobre:)

doktorek

Z wykształcenia jestem lekarzem,dlatego miałem pewne obawy gdy wyjeżdżałem tutaj do pracy.Opinie też były różne i powiem wam,że gdyby nie sytuacja w kraju nie odważyłbym się.Jestem jednak miło rozczarowany-praca jest po prostu super.Siedem godzin codziennie a 120 euro dniówki na ulicy nie leży.Dlatego też wszelkie opinie nierobów,których nasz szef musiał zwolnić drażnią mnie jak cholera.Zarobki są dobre,dodatki (rodzinne,dopłaty do mieszkań,diety )też bardzo atrakcyjne.Moja małżonka z dwójką dzieci od kilku miesięcy są ze mną i nie chcą wracać do kraju.A od lutego szef zaproponował nam darmowe bilety lotnicze dla nas i członków rodzin.Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do pracy stolarzy.Atmosfera jest miła i przyjemna a szef we wszystkim nam pomaga.Jeżeli nie ma sam czasu jest do naszej dyspozycji atrakcyjna [usunięte przez moderatora],która świetnie zna język polski i prawo francuskie oraz przez wszystkie trudne dla nas francuskie procedury prowadzi nas jak po sznurku.Pytacie pewnie o kasę:za ubiegły miesiąc,razem ze wszystkimi dodatkami zarobiłem prawie 800 euro.Z tej kwoty szefo zabrał mi lekko ponad 500 euro czyli na czysto miałem prawie trzy stówki.Pozdrawiam i zapraszam

w tej \'\'firmie\'\' jest tyle balaganu ze szok, stawka to 7E/h i nie licz ze bedzie wiecej, jeslij jestes fachowiec; to sie nie liczy, szuka ludzi na sztuke, sa sami sprzedawczyki oprócz paru wyjatkow, jak trafisz na budowe ze nie bedzie sobot roboczych, to zarobisz ok 1300E, jak sie komus podoba taka stawka to sie dziwie, ale jak jezdza ludzie tacy co trzymali raz w zyciu mlotek to dla nich jest to kasa o jakiej mogli by tylko po marzyc, bo cale zycie zbierali grzyby albo rabali drzewo, powodzenia dla wytrwalych, ludzie i tak przyjada, pewnie z nich zostanie jakies 10% jak zawsze.

free

ja wysłałem tam cv ale nikt nie zadzwonił ,a opinie troche mnie martwią ale na rozmowe nie zaszkodzi iść. Nie ma takiej firmy czy agencji pracy co by wszyscy ją chwalili. Teraz robie w Polsce i też o pieniądze trzeba się prośić w tym tygodniu robiłem 3 dni szlak mnie trafia a to już druga taka firma w której robie w tym roku.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLAS - Lyon

STOLAS